Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rogalndorn

Dátum: 2010.04.16. 18:33:14
Kinek készítették az Egy Gyűrűt a Gyűrűk Ura trilógiában?
Szauronnak
Galadrielnek
Gandalfnak
Elrondnak

Az egy gyűrűt Szauron saját magának készítette, így ez a kérdés nem igazán pontos, mert nem a többi gyűrűvel együtt készítették.
Dátum: 2010.04.16. 18:10:51
Mi a MENTŐK,TŰZOLTÓK,RENDŐRÖK száma (ebben a sorrendben)?
107,104,105
105,107,104
104,105,107
105,104,107


112 a központi onnan minden elérhető.
De..komolyan, milyen száma?
Gyári? rendszáma? Vagy mi?
Talán benne lehetne ,hogy a hívószáma...úgy már értelmes is lenne a kérdés.
Dátum: 2010.04.15. 04:22:18
Mit csinálhat a fogtechnikus?
hídakat, koronákat
szobrokat
elektromos dolgokat
CD borítót

Hidakat, koronákat?
Talán építész és aranyműves?
Azért ezen is lenne mit javítani.
Dátum: 2010.04.13. 06:18:45
Hol tartotta a Locomotiv GT 1992-ben búcsúkoncertjét ?
Északi sarkkör
Nyugati pályaudvar
Déli pályaudvar
Margitsziget


Gondolom az Északi sarkkör, pont bele illik a listába.
Persze ezt is elfogadták.
És ha megkérdezem Dankó Pista hol lépett fel utoljára azt elfogadják?
Dátum: 2010.04.12. 14:41:59
Minek az alkatrésze a tokmány?
szövőszék
hintó
eszterga
hegedű

Tokmány máshol is van nem csak az esztergában........
Ha úgy szólna a kérdés, hogy a felsoroltak közül melyikben van akkor nem kötekednék.
És persze mindegyiknek köze van ám egymáshoz........
Na igen aki tökéletes listát ír annak nem mondják, hogy nem illenek össze.
Dátum: 2010.04.12. 14:15:37
Hányszor veri ezt kenden LM vissza?
10*
3*
1*
100*

LM ...... szépen magyarul.... a csillagot már nem is minősítem.

A négy faj közül melyik NEM tartozik az emberszabásúak családjába?
Gorilla
Lajhár
Orángután
Csimpánz

Persze ha én írom akkor kifogásolták volna, hogy a Lajhár nem illik bele a listába.
Dátum: 2010.04.12. 13:31:03
Dátum: 2010.04.11. 20:00:08
Momentán olyan nyelv, hogy izraeli nincs is...akkor most ez a része sem hibás?
(igen ezentúl kötözködni járok ide)
Dátum: 2010.04.11. 17:02:41
Ne kell ám válaszolni, mert úgyis csak lehurrogás lesz.
Nem is várok itt mást.
Dátum: 2010.04.11. 16:45:47
Legközelebb majd azt kérdezem valamelyik Megasztárnak hányas lába van.
Az majd biztosan nem lesz specifikus...............
Dátum: 2010.04.11. 16:31:46
Volt egy olyan kérdés ,hogy mekkora egy felnőtt kék bálna.
Ezen felbuzdulva feltettem egy olyan kérdést mekkora egy barázdás bálna agya
És csodák csodája milyen értékeléssel dobták vissza?
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ

Nem akarok semmi durvát írni erre de olvastam már olyan speciális kérdéseket nem is egyet ,hogy csak na.
Semmi gond.
Csak nem értem akkor ,hogy az XY futbalistát, festőt, kémikust színész hogy hívják, meg az xy mikor történt, ki írta, melyik vacak sorozatban ki játszik, mi a latin neve kérdéseket miért fogadják el?
Igenis tele van az adatbázis olyan kérdésekkel amikre nem minden átlag műveltségű ember tudja a választ.
Speciel azt ,hogy ki szerezte a Himnusz zenéjét, mint Magyar ember természetesen tudom, de hogy a barátok köztben ki a kismacskanénit játszó színész meg zsédarépa melyik számát mikor jelentették meg na azt már nem mert egyszerűen nem is érdekel.
Tudom ÉN vagyok a bunkó, akit csak a csillagászat az irodalom, a történelem, és más hasonló dolgok érdekelnek és az én hibám ,hogy a szappanoperákat meg valóságkiforgató showkat nem lesem nyál csorgatva, ezért nem is tudom az ilyen jellegű Nem speciális kérdésekre a választ.
Hirtelenjében nem tudtam merrefelé írjam.....
Az 1-es Doomlordon találtam:
What color do you get when you mix black and red?
blue
brown
purple
green

A barnát fogadja el jó válasznak.
Bár én nem értek a tehenekhez, de a barna szín kikeveréséhez kell a három alapszín és semmi más.
A fekete nem kell.
Dátum: 2010.03.10. 14:16:13
Köszi megtörtént.
Dátum: 2010.03.10. 13:28:52
Üdv mindenkinek.

Érdekes dologgal találkoztam, az idomítatlan befogott lényeimnél kisajtoltam az egyiket, és közben eltűnt egy másik is.
Nem engedtem el és nem is sajtoltam ki.
Egyszerűen eltűnt.
Kicsit furcsa, és igazából azért zavar mert pont olyat szeretnék most gyűjteni kettőt mint ami eltűnt.
Ha valami okot tudnátok a jelenségre azt megköszönném.
A V3-on történt az eset.

(Eredetileg a kérdezz, válaszolunk topikba írtam de javasolták, hogy inkább ide,....úgy ,hogy átmásoltam ide. )
Dátum: 2010.03.10. 09:37:22
Üdv mindenkinek.

Érdekes dologgal találkoztam, az idomítatlan befogott lényeimnél kisajtoltam az egyiket, és közben eltűnt egy másik is.
Nem engedtem el és nem is sajtoltam ki.
Egyszerűen eltűnt.
Kicsit furcsa, és igazából azért zavar mert pont olyat szeretnék most gyűjteni kettőt mint ami eltűnt.
Ha valami okot tudnátok a jelenségre azt megköszönném.
A V3-on történt az eset.
Dátum: 2010.02.01. 19:08:31
Nem vitatkozni akartam, csak leírtam a véleményemet.
Kristályosítóból meg nekem csak kiégett esik.
V3. nem tudom máshol hogyan megy, itt kiégettet ad, van nálam igazi mégsem alakul át. (tudom béna vagyok).
De köszönöm az információt.
Dátum: 2010.02.01. 18:24:22
Rogalndron:
Az életben semmi sincs ingyen, örülj, hogy ennyi mindent biztosít a Beholder a nem fizetős játékosoknak. Máshol pénz nélkül nem is regisztrálhatsz. Ha meg nem veszel őskövet, akkor nem tudom mit pattogsz itt a fórumon, hiszen csak egy hobbijátékos vagy, akit amúgy sem érdekel a játék. Más azért fizet érte, mert szeretne eredményeket elérni, és kihozni ebből a játékból minél több élvezetet.
Persze WOW-ot is játszhatsz tört szerveren... csak, ha egyszer játszottál a pénzes szervereken, akkor majd rájössz..

Köszi a kioktatást.
Nem érzem magamat hobbi játékosnak csak mert nem veszek őskövet.
Őskövek vásárlása nélkül is kiváló eredményeket lehet elérni egyébként , van rá elég példa a játékosok között (nem magamra gondoltam az én karim szerintem olyan átlagosnak tekinthető).
És játszom Fizetős játékkal, is SWG. Annak is finom a havi díja.
Amúgy meg nem tudtam ,hogy a fórumos hozzászóláshoz is ősköves előfizetés kell.
Valamint nem hinném ,hogy bárkinek joga lenne látatlanban bele mondani a másik képébe ,hogy milyen játékos.
Ehez talán ismerni kellene az adott karit.
És igenis örülök a játéknak, köszönöm ,hogy van.
A véleményem leírása nem pattogás, és elég furcsának tűnik a számomra ,hogy valaki annak nézte.
Dátum: 2010.01.31. 17:25:13
Azt hiszem nem voltam teljesen érthető.

Engem aztán nem zavar ha valakinek még az ősköves, fókuszkristályos tárgyain is őskövek meg fókuszkristályok lógnak.
Sőt legyen rajta még ősköves, fókuszkristályos zokni, atléta, alsógatya, sapka, sál, meg az ég tudja mi minden.
Nem érdekel.
Csak azt szerettem volna jelezni, hogy meg kellene gondolni vajon egyes tárgyak nem túl jó ötletek.
De ez az én véleményem.
Egy valami biztos sosem fogok őskövet venni, nem érzem etikusnak, ennyi.
Amim van azt mind magamnak ütöttem, vagy vadásztam.
Mások máshogyan játszanak, egészségükre.

És azt is értem, hogy valamiből fenn kell tartani a szervereket.
Dátum: 2010.01.31. 08:56:09
Halihó mindenkinek.

Ma láttam a 3-as világon ezt a kis finomságot:

Típus: relikvia
Hatás: Az energiakristályosító szintlépéskor nem kiégett őskövet ad, hanem valódit

Jelenleg 440 a licit állása.

Ezzel a tárgyal kapcsolatban csak annyit szeretnék mondani, hogy hihetetlenül tápos.
Értem, hogy értékes dolgokat lehet venni, de ez azért már nagyon nagy túlzás.
Egészségére egyébként annak aki majd elviszi.
Viszont szerintem át kellene gondolni miféle tárgyak kerülnek be a játékba, némelyik nagyon elviszi az erő egyensúlyt.
Félre értés ne essék nem beleszólni szeretnék hiszen ahoz semmi jogom, mivel csak egy egyszerű felhasználó vagyok, nem pedig fejlesztő, üzemeltető vagy admin.
Csak azért szóltam mert ugye az őskövek már eleve jelentős előnyt biztosítanak (van aki fizet az SMS-ért van akinek bónuszban van pár a szolgáltatójától ez most mindegy), amit valamennyi befektetés árán szerez a játékos.
Nem az őskövekkel van gondom, hanem azzal, hogy bizonyos tárgyak egyszerűen behozhatatlan előnyt jelentenek más játékosok számára.

Tisztelettel: Rogalndorn
Dátum: 2010.01.19. 12:48:35
Üdvözletem mindenkinek.

Érdekes téma.
Olvasgattam a hozzászólásokat és nagyon sok mindent le lehet szűrni belőle.
Fel került néhány megoldás is a problémára.

Egy valamit azonban senki ne felejtsen el.
Nem azért nem változnak pozitív irányba a dolgok mert a kormányban-parlamentben csupa hozzá nem értő politikus ül.
Hanem azért mert nem áll érdekükben ,hogy az ország rendben és jól működjön.
Ezt nem párt ellenes propagandának szánom.
Igazán egyik párttal sem szimpatizálok, pontosan azért amit tesznek az országgal.

Bárki belegondolhat ,hogy az úgynevezett rendszerváltás óta miféle gyár, oktatás és egészségügyi, stb, tönkre tételek történtek az országban.
Fölösleges ide írni egy listát arról mi mindent hagytak illetve tettek direkt tönkre.
Ha valaki józanul áttekinti a helyzetet akkor látja.

Kenyér és cirkusz van.
Egyenlőre.
Hamarosan talán kenyerünk már nem lesz.