Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szaki06

Oldal: 1234
Dátum: 2009.08.30. 11:33:27
Puskás Ferenc hány évesen mutatkozott be a válogatottban?
19
15
21
17

A helyes válasz 18 lenne!
Dátum: 2009.08.30. 11:22:23
Mi az F-22 számú vadászgép kódneve?

Nighthawk
Raptor
Eagle
Tomcat
Dátum: 2009.08.29. 19:09:36
Tényleg nagyon hasonló!
Legalább tanulság hogy ha van valami ötletem előbb tájékozódjak nem írták e le már előttem!
Nem szeretnék más tollával ékeskedni!
Dátum: 2009.08.29. 18:36:27
Bocsánat de nem olvastam végig az előttem szólókat így ha már lelőtték előttem ezt a poént akkor tekintsétek semmisnek a hozzászólásomat!

Az ötletem a következő: Egy épület amin keresztül meglehet idézni epikus szörnyeket LE betöltés árán! Minden epikusnak meglenne az ára hogy mennyi LE-t kell áldozni érte hogy előlehessen hívni! Magyarán minél több LE-ért(lehet dukát is lényegében mind1) hívsz elő epikust annál erősebb! A szörny elpusztulása után kapnánk valamiféle pontot (Hívjuk most epikus pontnak)! Természetesen a szörny erősségétől függő lenne hogy mennyi epikus pontot kapnánk!
Ezeket az epikus pontokat belehetne váltani epikus relikviákra! Minél táposabb a cucc annál többe epikus pontba kerül!
Felmerülhet az a probléma hogy az erősebb karakterek hamarabb szereznék meg a jobb cuccokat, de erre is lenne egy ötletem!
Hetente csak egyet vagy kettőt lehetne ütni így elvileg a gyengébb karakterek is betudnák fejezni a nehezebb ellenfelet is amivel megakadályozható lenne hogy míg egy harmatosabb kari leüt egyet addig egy tápos kari kivégez akár hármat is!

Ha még nem írtak előttem hasonlót és tetszik az alapötlet akkor lehetne ezt finomítani alakítgatni! Konkrét számokat direkt nem írtam mert valószínűleg rossz lett volna!
A véleményekre mindenképpen kíváncsi vagyok mert hátha nem annyira nagy baromság?
Dátum: 2009.08.29. 12:52:54
Szerintem nem muszáj minden játékosnak rubin triásszal meg más hasonló kaliberű tárgyakkal rohangálnia, nem ez a probléma szerintem! Sokkal inkább az hogy sokaknak esélyük sincs arra a randomnak hála hogy egyáltalán szövetségen belül "megküzdhessenek" érte!
Én személy szerint nem sajnálom senkitől az ilyen erős epikus cuccokat de hagy legyen már meg minden embernek legalább arra az esélye hogy egyáltalán harcba szállhasson érte!
Ha ez megadatik akkor mind1 hány embernek van mert mindenkinek megvolt rá/vagy meglesz az esélye hogy szerezzen!

Ez az egyéni epikus ölés szerintem egy zseniális ötlet ami tényleg jó lenne ha nem szőnyeg alá lenne seperve hanem meglenne valósítva! Ez csak egy ötlet (hogy jó e azt nem tudom vannak nálam ebben szakavatottabb emberek hogy eldöntsék) de ha már megvan az alapötlet akkor nem lehetne egy kérdőívet becsempészni a játékba ahhoz hasonlóan ahogyan azt a V4 indítása előtt tették?
Dátum: 2009.08.29. 11:51:55
Néha előfordul egy jobb kör:
Augusztus 27. 01:15 Kabraxis Látondi Zan Te nyerted a csatát.
A jutalmad 3021 lélekenergia és 38 TP.

3800-al mentem be!
Dátum: 2009.08.29. 11:40:02
Síugrásban/sírepülésben mennyi a világcsúcs?
76,6m
200m
239m
150m

Hát ez már tényleg
Dátum: 2009.08.29. 11:31:22
A POTYNAK HÁNY BAJSZA VAN?

1
2
4
3

Hát lehet hogy az én biológia ismereteim hiányosak de én nem tudom mi az a POTY!
Meg hát szegénynek még a Caps Lock is beragadt!?
Dátum: 2009.08.28. 10:42:26
Előre bocsánat egy kicsit off lesz amit írok!

Saját példánkból kiindulva: egyáltalán mi értelme van a 45-ös szériának az epikus cuccoknál ha hála a randomnak esélyem se volt megszerezni azt a tárgyat amit szerettem volna!
Nagyon fájt a fogam egy rubin triászra amivel talán feltudtam volna zárkózni kicsit szintemhez képest is de ehelyett a 45-ös szériából kaptunk 3 koponya szimbólumot meg ugyancsak három tökéletes nyakláncot meg sok mást is de ami a lényeg amik tényleg jók lettek volna azok nagy ívben elkerültek! Most komolyan ez már nem random hanem kicseszés!
Miért nem lehett volna úgy megcsinálni hogy először sorba kiesik mind az adott szérián belül aztán ha nincs más akkor jöhetne a random és véletlenszerűen potyoghatna!
Dátum: 2009.08.25. 17:58:02
Hogy írják helyesen?

Karambol.
Garambol.
Parambol.
Darambol.

LOL

Végül is jó a kérdés de azért nem vagyunk már oviban!
Dátum: 2009.08.23. 16:07:56
Idézet: Typhoon - 2009.08.23. 15:56:26

Túl speciális!
Ez se nem általános iskolai, se nem gimnáziumi/szakközépiskolai tananyag! Azt meg ne várjuk el mindenkitől, hogy az egyetemi matekkal tisztában legyen, főleg ne 10-12 éves játékosoktól.
Kérem a kérdést törölni!


Hát nem tudom de én úgy emlékszem mintha tanultam volna ilyet gimiben, de igazad van a kérdést törölni kell!
Dátum: 2009.08.19. 13:45:05
Pontosíts ha tévedek de te abba a vonalba tartozol akik azt gondolják nagyot szívnak azok "akik all in-t mondtak"! Én sem a nagy táp reményében vágtam bele hanem azért mert nyerni akartam valamit! A karim a középmezőnyt erősítette azért áldozatot hoztam! Nekem nem is volt ezzel semmi bajom egészen addig míg meg nem kezdődött a második fázis! Na az nagy pofára esés volt!
Egészen addig megérte áldozatot hozni míg azt gondoltam 1. fázis LE-töltés 2. fázis xy stb.
Csodálom és tisztelem azokat az embereket akik tudták hogy ez fog következni, de én sajnos nem tartozom közéjük! Mivel én nem tudtam hogy 2. fázis néven újra csak LE-t kell tölteni ezért számomra evidens volt hogy ha nyerni is akarok akkor jól megnyomom az első fázist! A lényeg az míg az 1. fázis még megért annyit hogy mindent betoljak a második már koránt sem, de mivel a lejtőn elindultam már nincs megállás, és mivel ahogy te sem, úgy én sem hiszem (bár reménykedem)hogy megfelelő jutalmazás lesz a végén! Mint azt már korábban is írtam nekem nem kell táp csak próbáljatok belelátni ebbe a reménytelennek tűnő/váló helyzetbe és ne úgy fogadjátok a hasonló érzetű ebereket hogy: mindent betoltatok? tudhattátok volna hogy ez lesz! Hát így jártatok! csak magatokra vessetek! stb.!
Valamilyen szinten megtudlak érteni titeket is mert ha optimalizátor szemmel nézném talán én sem így vélekednék!
Dátum: 2009.08.18. 23:36:18
Talán amiért ilyen szkeptikusra sikeredett az általad említett hozzászólásom az azért van mert már nem tudom mit higgyek! Annyi és annyiféle hsz-t olvastam már ezzel kapcsolatban hogy tényleg nem tudom kinek higgyek!
Akár szégyen akár nem én féltem a karakterem az esetleges hülyeségem miatt, dehát nem könnyű az élet még egy játékban sem!
Dátum: 2009.08.18. 22:49:21
V1-en vagyok most még per pillanat 6. az effektív betöltött LE listáján! Szerencsére arra hamar rájöttem meg olvastam is pár hsz-t arról ha manóölésre megyek akkor az még brutálisabb veszteség! Azért köszönöm!
Dátum: 2009.08.18. 22:10:44
Mióta megkezdődött ez az event minden LE-met arra használom hogy fent maradjak a toplistán! Lehet nagyot hibáztam akkor mikor belefogtam ebbe az egészbe de az elején nem gondoltam hogy a több lépcső/fázis is csak újabb LE töltést fog jelenteni! Így hát nagy lelkesedéssel vetettem bele magam a toplistás harcba! Karim nem volt éppen az optimalizátorok álma így úgy gondoltam egy kis áldozatot meg ér ha cserébe nyerek is valamit!
Hogy a toplistán maradjak egyre többet kellett áldoznom és mivel azt hittem az első fázissal vége a töltésnek így nem is sajnáltam nagyon!
Így felteszem a kérdést ahol verseny van ott nem fognak küzdeni az emberek csak azért hogy nyerjenek? Itt a verseny oda jutott hogy aki nyerni akar valamit annak minden LE-jét be kell tolnia!
Igazuk van azoknak akik azt mondják nem lett volna kötelező ebbe belevágni ilyen módon, meg ha nem tetszik ki ehet szállni! Abban viszont nincs igazuk azoknak akik azt mondják tudni lehetett mi lesz a második fázis! Lehet én vagyok a buta de én nem is feltételeztem hogy ez lesz!
Ha lehet feltennék még egy kérdést! Ha nem akarom hogy tönkre menjen majdcsak 1 év munkája akkor hagyjam abba most és felejtsem el úgy ezt az egészet úgy hogy több mint 1milla LE-t már beleöltem? Ott vagyok a toplistán talán még 6. ként, több mint 1 milla LE-t betoltam de ha nem akarok még nagyobb bajt akkor csak úgy hagyjam abba, úgy hogy ezen kívül rubinként nincs esélyem semmi másra! Én nem akarok senkit se hibáztatni mert tudom hogy nem a kicseszés volt a lényeg de egy kicsit még is így ült el! Talán ha tudják az emberek hogy az 1. 2. netalán tán harmadik fázisokban is töltögetni kell akkor nem vadult volna be ennyire a verseny!
Azt is elhiszem hogy kell a felfedezés élménye de sajnos most ez is mintha visszafele sült volna el! Én megértem hogy sokan nem így látják a helyzetet és nem is így gondolkoznak mint én de csak egy pillanatig gondoljanak bele a helyzetembe: ott állok hogy abbahagyom az egészet és potyára kidobtam minuszba több mint 1milla LE-t az ablakon így talán megmentve a karim a teljes megsemmisüléstől
avagy a másik véglet folytatom a harcot az Isten tudja milyen jutalomért és így biztos halálra ítélem a karimat!
Én nem kérek megagigaultrahiperszuper tápot sőt azt is megértem ha semilyen kompenzációt nem kapok hisz saját döntésem volt bele vágok e vagy sem!
De ezek után csupán egy valamit kérek: MEGÉRTÉST!!

Kösz hogy "meghallgattatok" ez már kikívánkozott!!
Dátum: 2009.08.18. 12:00:40
Idézet: Darah - 2009.08.18. 08:22:14
Csak nagyon halkan...
Miklós reagálása engem inkább arról győzött meg, hogy nem érdemes ezzel versenyszinten játszani, mint megnyugtatott volna, hogy játsszatok csak, semmi gond, nem kell félteni a karaktert.
Sajnos.


Hát nem tudom ha így van akkor bukok rendesen! Nem baj legalább elmondhatom magamról hogy extrémen játszottam! de tényleg 1 milla betöltött LE extrémnek számít egyáltalán?
Dátum: 2009.08.17. 19:05:21
A hallotak napja milyen napon van??

junius 1
Október1
December1
November1

1.) Mi az hogy milyen napon van? A milyen napon-ra szerintem hétfő kedd szerda stb. szavakkal lehet válaszolni nem pedig dátummal!
2.)hallotak? no comment!!
Dátum: 2009.08.17. 11:00:51
Amikor elkezdődött ez az egész Zarknodos téma felemás érzéseim voltak! Maga az ötlet tetszett az ára már kevésbé, de a toplistás helyezés gondolata viszont megfogott! Végre itt az esély hogy nyerjek valamit végre itt az esély hogy felvegyem a versenyt a nálam sokkal jobb játékosokkal! Mit nem mondjak a gondolat hogy karakterem erősségétől függetlenül esélyem van nyerni igen csak csábító volt! Ez a második fázis viszont kiábrándított mondhatnám demoralizált, sőt engem ez egy kicsit arra emlékeztet mikor nagy lelkesen a hőn áhított ajándékos dobozt kinyitva csak egy újabb kinyitásra váró dobozka tárul elénk és így tovább míg el nem jutunk az ajándékhoz! Az bizonyos hogy mi is eljutunk az ajándékig de nem mindegy milyen úton!
Miklós neked csak annyit szeretnék mondani hogy remélem egyszer rájössz nem szégyen az ha beismeri az ember ha hibázott vagy nem úgy sült el az elképzelés mint ahogy szerette volna sőt, sokak szemében akkor nőnél nagyot ha ezeken megpróbálnál változtatni! Kiváló ötletekkel tele a padlás a többi már csak rajtatok múlik, és nem csak a mi érdekünkben hanem lassan már inkább a tiétekben!

Végezetül csak annyit én nem siránkozni akartam ezzel a hsz-szel mivel én eddig is és ezután is küzdök a toplistás helyezésért és azért hogy végre felkeljen bosszúságok okozója Zarknod! Én csak a véleményme szerettem volna kifejteni!
Dátum: 2009.08.16. 19:01:44
Vagy talán winnie Miklós titkos alteregója lenne?!
Dátum: 2009.08.09. 18:13:43
Tudjuk winnie hogy elméd és bölcsességed oly páratlan, megismételhetetlen és felülmúlhatatlan(ez persze nem igaz, sőt....... ) de nem értem mi közöd van neked ahhoz ki miért játszik, mindenki azért játszik amiért szeretne! Mellesleg azon belül hogy ez egy játék egy versenynek pont az a lényege hogy küzdjünk a minél jobb eredményért amit aztán majd illendően megjutalmaznak


Am Ezüstszél kösz az értelmes választ!!
Oldal: 1234