Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bhaal

Oldal: 12
Halihó!

Döntetlenezők figyelem!

V1: bhl_ (rubin, 37. szint)
Dátum: 2009.03.14. 16:24:01
Üdvözlet Mindenkinek!

V1-en az IQ Betyárok jelenleg 6 újoncot vár táborába.

Jelentkezz nálam pm-ben, vagy a szövetségi lapon.

IQ Betyárok, bhl_
Dátum: 2009.02.28. 09:39:14
Írtam neki pm-et, elég durva, ha tényleg ekkora a kivégzése.

Néztem, hogy nem-e visszacsatolás volt, de nem, sem varázslat, sem tárgy.

Ebbe jól beleszaladtam.
Dátum: 2009.02.28. 08:49:54
Elképzelhető, hogy valaki 68-as kivégzéssel rohangál 28. szinten? Vagy esetleg valami bugba futottam?

Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 666 sebzést okoztál, és 105 sebzést kaptál.

Csata után neki maradt 19 ÉP-je (meggömböztem), nekem 343.
Dátum: 2009.02.14. 15:20:34
Áhhh, ez a kvízolimpia egyre reménytelenebb.
2 világon is megcsináltam, egyre rosszabbak a kérdések, nemhogy jobbak lennének. Az ajándék LE-t köszönöm, de az egész nem ér így semmit.
Dátum: 2009.02.11. 08:59:41
Figyelem Rubin Harcosok!

Az IQ Betyárok V1-es rubin szövetség tagokat keres.

Jelenleg 3 végzeturat/végzetúrnőt várunk tagjaink közé, de már gőzerővel épül az őrtorony következő szintje, így a közeljövőben még 3 rubin harcos találhat nálunk otthonra. Régebbi, széthullott szövetségek még "életben lévő" tagjait átvesszük, sőt akár egész kisebb szövetségek aktív tagjait is szívesen látjuk!

A csatlakozni kívánóktól a következőeket várjuk el:
- szinted lehetőleg ne legyen alacsonyabb, mint a szövetségünk legkisebb szintű tagjáé (jelenleg 18)
- aktívan játsz (minimum napi 1-2 belépés)
- aktív részvétel a szövetség mindennapjaiban (háború, építés, fórum)

Lélekkutunk még nem túl nagy (jelenleg ~47K), így nem kell rengeteget beletöltened, hogy teljes jogú taggá válj.
Aktívan háborúzó szövetség vagyunk, az esetek túlnyomó többségében mi kezdeményezzük a harcokat és mi is nyerjük meg, így csak olyan jelentkezzen, akinek ez nem okoz problémát.
Építési követelményünk nem túl magas, könnyen teljesíthető.

Igaz, nincs még sem térkapunk, sem epikus emlékművünk, így nem ígérhetünk csak egy nagyon jó csapatot, és élményekben gazdag játékot. Jelentkezz és közösen bármit elérhetünk!

Szövetségünket tekintsd meg bővebben itt: http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=1486.

Ha ajánlatunkat megfelelőnek találod, jelentkezz az IQ Betyárok adatlapján, vagy nálam pm-ben.

A játék elsősorban szórakozás...

Köszönjük a figyelmet!

Mindenkinek további sikeres játékot kíván (gl&hf):

IQ Betyárok, bhl_
Dátum: 2009.02.08. 15:25:24
Nem tudom, mert toplistából portyázok. Mindjárt megpróbálok egyet portyaablakból.

Ezeket meg bebuktam
Dátum: 2009.02.08. 11:19:52
Sziasztok,

Világ3-on 3. szintről 5-re ha támadok, nem kevés nagyon az a 2TP?
Dátum: 2009.01.11. 22:05:37
Igazad van, csakhogy szinte minden játékban vissza lehet élni valamivel. És mindig lesznek olyanok, akik ezt megteszik. De úgysem hinném, hogy megvalósulna az elképzelésem, azt hiszem felesleges szócséplés az egész.

Mindenesetre az sem jó, ha egy játékban csak az erősek tudnak érvényesülni. Illetve ez így magában nem baj, akkor baj, ha ezzel mások sikerélményeit szinte a 0-val teszik egyenlővé. De ez nem csak a "nagyok" hibája.

Azért ha minket is megtámadna egy agresszor, aki ellen semmi esélyünk nem lenne, én tuti, hogy benyomnám az atomot, és akkor lehet, hogy legközelebb "méltóbb" ellenfelet keresne magának. Viszont így, hogy utána még 30-an "válaszolnak" nem sok értelme van. És ezért nem tartom a citadellarácsot "jó ötletnek".
Dátum: 2009.01.11. 21:25:56
Miért ne érné meg? A mi szövetségünk rendre csak erősebbeket támad meg, mégis általában nyerünk és így több LE-t hozunk el, mintha "befenyítenénk" az alattunk állókat. Előfordul, hogy bukunk, akkor pedig kevesebbet visznek tőlünk. Nem lehet mindig nyerni, néha bukni is kell... Így játék a játék. De ez csak az én véleményem. Természetesen nem fogja valaki citadellával megnyerni a háborút, de egy nem kívánt, eleve vesztes háború esetén válaszcsapásként alkalmazható. Így már lehet nem éri meg annyira az erősebbnek a gyengéket támadni.
Dátum: 2009.01.11. 16:51:00
Sziasztok,

Elolvastam majdnem az egész topikot, és felmerült bennem egy ötlet. Nem gondoltam teljesen végig az egészet, szóval lehet, hogy sántít.

Mi lenne, ha csak gyengébb szövetség alkalmazhatná a Citadellát csak erősebb szövetségen, és használata automatikusan hadüzenettel járna? A gyengébb és erősebb viszonyát a lélekkút mérete a tagok össz TÖ-je és össz szintje adná meg.
Dátum: 2008.12.16. 17:12:41
Én kérek elnézést, elolvastam a híreket.

"Volt egy váratlan szerver leállásunk a mai napon kb. 13:15 órakor, amely sajnos adatsérüléssel is járt, emiatt vissza kellett állítanunk a ma hajnali 3 órás állapotot. A szerver várhatóan 17 órakor indul újra. Kárpótlásként mindenki +10 CSP-t, 2 kvízkérdésnyi LE-t (kvízkérdéseknél vehető át) kap, a prémiumosok pedig +1 nap prémium tagságot. Ezenfelül, 19 óráig nem lehet támadni egymást. Az esetleges kényelmetlenségért elnézést kérünk. További részletek a fórumon. Megértéseteket köszönjük."
Dátum: 2008.11.26. 16:49:16
Ki nem csillagharcos az alábbiak közül?

Songoku
Krilin *
Trunks
Vegita

ráhibáztam a helyes válaszra, de törölni kellene...
Dátum: 2008.11.22. 17:06:29
Igazad van, de nem maradhatnának benn túl egyszerű kérdések sem, ki kellene esniük a rendszer szerint. Az, hogy esetleg ilyen "1+1" jellegűek még benn vannak, az hiba.
Bár én még mindig jobbnak érzek egy olyan kérdést, hogy "hány holdja van a Földnek?", mint egy olyat, hogy "milyen napszak volt, amikor Dhuk'alla negyedszer is megtámadta az élőholtak földjén a lázadó thromanokat?"
Dátum: 2008.11.22. 16:46:38
Ne, de ha ez volt szerinted a mondanivalóm, akkor de.

Én csak leírtam néhány dolgot, ami szerintem több embernek lenne jobb. Ennyit szerettem volna.
Dátum: 2008.11.22. 15:49:39
Idézet: Hydro Globus - 2008.11.22. 12:58:42
Meg vannak szűrve az olimpiás kérdések, csak az első háromezerből kaphatsz kérdést.


Ez eddig rendben is van, de ha nem az _első_ 3000-ből lennének a kérdések, hanem a legtöbb helyes válasszal rendelkező/legnagyobb helyes válasz százalékarányú 3000 kérdésből, akkor az közelebb állna a többséghez. Hiszen vadászatok során a legtöbben ezekre tudták a helyes választ, így a nagyon speciális kérdések nem szerepelnének.

Egyébként teljesen mindegy, mert nem lehet úgy megcsinálni semmilyen játékot (jelen esetben a kvízolimpiát, vagy akár nézhetjük az egész VU-t), hogy mindenkinek maradéktalanul megfeleljen.

Engem nem zavar, ha nem én nyerek az olimpián, így is kaptam "ajándékba" 600 akármennyi LE-t.

A nagyon speciális kérdések zavartak/zavarnak.

Pl. mint régebben leírtam, ne legyenek szerintem olyan kérdések, hogy "az alábbiak közül melyik NEM varázskard?" Legyen olyan, hogy "melyik varázskard?" ÉS akkor ott lehet az Excalibur, mint jó válasz. Ezt azért szinte mindenkinek illene tudnia. Vagy ne legyen "Melyik NEM H.P. Lovecraft démona?". Legyen "Melyik H.P. Lovecraft démona?" És megint elég sokan fogják tudni, hogy a jó válasz a Cthulhu.

Na de ezt lehet a kvíz topikba kellett volna inkább.
Dátum: 2008.11.22. 12:49:02
Idézet: Awenhai - 2008.11.22. 07:59:22
Nem múlik rajta semmi, hogy egyszer behúz az ember egy rossz kérdéssort.


Tényleg nem, csak azért lehetne finomítani a "szórást".

Szerintem:

- vagy meg kellene szűrni az olimpiás kérdéseket, pl. 1000 kérdésből kapnánk 50-et, ezeket olimpiánként lehetne cserélgetni, (szerepelhetnének akár aktuálisan a legtöbb jó válasszal rendelkező kérdések)
- vagy maradna az összes kérdés, és pl. 5-10 olyan kérdés esetén, amire nem tudod fejből a választ, tippelni sem tudsz, és meg sem találod hirtelen wikin/guglin, akkor rányomnál 1 gombra és kapnál 1 új kérdést. Ebben az esetben a rangsorba az is beleszámíthatna, hogy ki mennyi kérdést cserélt azonos mennyiségű jó válasz mellett.
Dátum: 2008.11.21. 12:05:22
Nekem is elég sok speciális kérdésem volt, némelyikre percek is rámentek, míg próbáltam megkeresni...

Volt néhány amit még a speciálisnál is speciálisabbnak éreztem, pl:

- Ki nyerte a 2007-es HKK nemzeti bajnokságot? Ezt még a hkk.hu-n sem találtam meg, mivel csak 2002-2006-ig volt bármilyen utalás.
- Melyik nem varázskard? Itt volt az Excalibur és másik 3 "lövésem nincs" kard.
- Melyik nem Lovecraft démona? Cthulhu, és még 3 lehetőség közül tippelhettem.

Valamint a rengeteg focis/sport kérdés.

Ezek nekem nem mentek/mennek fejből, le is járt az időm.

Egy ötlet: Talán be lehetne vezetni, hogy "kérdés eldobás". Pl. lehetőség lenne az 50-ből 10 kérdés helyett másikat "kérni". Így ami nagyon speciális valakinek, helyette _talán_ kaphatna olyat, ami jobban fekszik neki.
Dátum: 2008.10.20. 22:32:04
Éjszaka, semmi más, csak...

...a holdak és a csillagok ezüstös ragyogása
a sötét felhőkkel tarkított égbolton...
...a tábortűz pislákoló lángjai és a tomboló szél
a romos menedék rég leomlott falai között...
...a közeli erdő fáinak és a benne
megbújó teremtmények halk neszezése...
...de mindent elnyom és csontig hatol
a távoli vortexek halk bömbölése.

Őrült magány!

De a köddel borított mocsár felett feltűnik
a hajnal bíbor fénye, jelezve az új nap kezdetét.

Talán kellene néhány társ...

JELENTKEZZ!

Elders, bhl_
aham, akkor indokolatlanul kellett bevennem nyugtatót.
Oldal: 12