Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fericske

Oldal: 1234567
Dátum: 2012.03.15. 09:51:28
Kedves beképzelt barátom, BaalCain te sem igazán tudsz olvasni és értelmezni.
Nem csak egyéni érdekekről van szó - mint esetedben - hanem szövetségi érdekekről is.
Ha annyira kell ez neked, akkor működjön ez a v2-őn.
KÉRDŐÍVET KÜLDENI MINDENKINEK!
Megint az van, hogy 1-2 gyepes azt hiszi ő szarta a spanyol viaszt.
A vu indulása óta játszok ezzel, mint a szövetségi társaim nagyobb része, Beholder játékokkal meg 18 éve. Ezt lekicsinylő megnyilvánulásod miatt voltam kénytelen megjegyezni.
Dátum: 2012.03.15. 08:52:02
A v5-ön ez kemény húzás lesz. Azt azért érdemes volna átgondolni, hogy ott is be legyen ez vezetve az eltérő szabályok miatt.
Ott nincs vf, szinguláris, csak ácsorgás lesz és ebből adódóan unalom.
Jönnek feljebb lassanként mások, de pp nem lesz több, hogy csökkentse valamivel a top unalmas játékát.
És még mindig fenn vagyok akadva a szövetségi küldetés beáldozásán a lassítás miatt.
Miért nem küldtetek szét egy kérdőívet? Mint hajdan, mikor még számított a többség véleménye.
Dátum: 2012.03.14. 23:13:08
Na ez az újítás fog majd igazán vérfrissítést hozni.
A még mostani top karik közül fognak törölni többen, biztos vagyok benne.
Célpont? Van olyan játékos aki nem kamrázik mert jobban megéri neki a kristályokra ellövöldözni a pp-t. Talán a legeredményesebb karakter lett ezzel a taktikával, v5 Emilya.
Nem azért akar valaki top karakter lenni, hogy ne lehessen az. A szövetségi küldetésekből nem fogják tudni kivenni a jutalmat.
Kapkodás van, görcsölés, egyik fejlesztés üti a másikat. Ennyire a végső stádiumban van már a vu?
Dátum: 2012.03.13. 14:30:37
Ehhez a témához amit hozzászólnék, az egy szövetségi társam reagálása volt, amikor írtam, hogy lehet kiveszik az ah relikeket a kerékből.
"Addig nehogy kivegyék ameddig ki nem pörgetek egyet! hehe"
Ez összefoglalja az eddigi 7-8 oldalt, persze elismerni nem fogja senki sem.
Az utóbbi pár hétben a v5 topjában is állt be változás, volt törlés is.
Nem a kerékhez volt köze (nem is lehetett) ezeknek, hanem az életmód változáshoz.
Pár héten belül nekem is el kell gondolkodnom erről, mert nem lesz rá időm annyi, hogy színvonalon tartsam a top karakteremet. Nem a kerék lesz az oka, ha úgy alakul.
3 év alatt vagy 20x mondtam komolyan, hogy törlök mert felhúzott a vu, és biztos vagyok benne, hogy szinte mindegyikőtök volt így.
Dátum: 2012.03.11. 10:47:45
Elsősorban a szervereket fejlesszétek, legyetek szívesek, mert már megint túlterhelt és kidobál, én meg csak bukom rajta a lét.
Mással nem is kellene foglalkozni ameddig ez nincs rendben.
Ez így leredukál hétvégi hobbijátékossá, ahhoz meg nem kell őskő.
Dátum: 2012.03.07. 21:52:19
Üdvelet,
A v5-ön duplázódott a kristályok száma. Erről kimittud?
Nem baj, csak gondoltam lesz róla előzetes bejelentés.
Esetleg csak kísérletezgetés, hátha nem is vesszük észre?
A lélekkútjuk is duplázódik?
Dátum: 2012.03.02. 15:21:57
Háj,
Feltűnt nekem, hogy mennyire észrevettem azt a legutóbbi csatámnál, hogy milyen dzsaneszul sebez a tüskés bőröm, pedig nincs is.
Viszont van egy sapkám ami 3% fizikai büntiket ad az ellennek.
Úgy gondolom, hogy jól gondolom, hogy a sipka sebzése a tüskés bőr kódnév alatt fut, de azért szeretnék megerősítést kérni.
Dátum: 2012.03.01. 16:47:15
Másik topik a játékfejlesztés.

Én már néhányszor lenyeltem a félrekattintásom, eszembe sem jutott mást hibáztatni miatta.
A kisajtolt állatot meg vissza lehet állítani. Pont egy figyelmetlenségbe kerül.
Több hasonló játékkal is játszok, sehol nincs olyan korrekt support mint itt. Nagyjából sejtem ezeket a "Írok már Baraty-nak. Elfolyt a magzatvizem, állítsák vissza a babámat." üzeneteket, másfél naponta.
Hát ehhez olyan türelem kell amit az elmegyógyintézetekben nyújtanak.
Dátum: 2012.02.29. 19:19:03
Na jah...
Ma, 19:07 Te nyerted a csatát.
A portyázás során találtál egy térképrészletet!

Ma, 19:08 Te nyerted a csatát.
A portyázás során találtál egy térképrészletet!

Ma, 19:08 Te nyerted a csatát.
A portyázás során találtál egy térképrészletet!

Egymás után. Ezzel együtt 11. Talán, ilyen felzárkóztató kurzus
Dátum: 2012.02.24. 18:46:16
Ha olyan táp a térkapu stimulátor havonta, akkor a lélekkút kisütés ellen miért nem agitáltok?
Mert az benne van a játék elejétől?
Melyik a nagyobb táp? Félmilla LE meg egy halom tp, vagy csak 100ezer LE és zéró tp? Melyik is volt Biri taktikája? Kevesebb LE, zéró tp.

Lehúzod magad őskővel, ha tartani akarod a lépést?
Természetesen így van
De lehetne mondani Miklóséknak, hogy ezután csak olyan újításokat csináljanak ami nem kerül őskőbe. Kicsit sem meglepő eredményt érne el ez a kampány.
99.99% hogy a t. stimulátor újrahasználható cucc lesz a jövőben.
Dátum: 2012.02.23. 19:32:53
A térkapu stimulátort is be lehetne állítani állandóra, olyan korlátozással mint a lélekkút kisütést.
Dátum: 2012.02.23. 13:21:26
Ez mind zsuga - bár én már csak v5-ön nyomom.
Lehetne jutalmazni a magasabb szintet is. Értem úgy, hogy az életerőpontok és mágiapontok nőnek a szintlépésekkor, de a többi tulajdonság hatása is nőhetne a szinttel arányosan.
Ezzel eléggé lehet ösztönözni a szintlépésre a népet.
A v5-ön az óvoda szindróma valósult meg, védjük a kisebbeket, keményen büntetve a lefelé ütés. Ez a pókokat továbbra sem fogja vissza - ugye ők azok akik nem lépnek szintet, élősködnek a játékosokon és a játékmestereken.
Nem bántásból írtam, hanem a tényt közöltem.
Szóval ameddig meg tudják tenni némelyek, hogy 5. szinten félmilliós rablást tudnak felmutatni, addig sokat nem kell várni a csip-csup toldozgatásoktól. A vadászat cseppet sem lett csábítóbb a +30%-tól amit itt kapott.
Ennél több kell.
Kapjon előnyt a magasabb szint, ennyi a lényeg.
Egy másik játékban (német érdekeltségű, sok vu-s ismeri) ez jól működik. Megéri szintben is erősnek lenni, de jobban megéri magasabb szintűnek lenni. Mindenki eldönti mi éri meg neki jobban, ha valamelyest többet költ magára, amihez az kell, hogy több időt töltsön a szinten, vagy inkább a szintek után kapott bónuszokra alapoz inkább. A magasabb szintű erősebb túlnyomórészt, és addig ameddig tudja tartani a szintkülönbséget, nem is lesz másképp.
Egy ilyen nyomvonalon kellene elindulni a reformizálással, különben 2,5 év múlva is ott leszünk, mint 2,5 éve.
Dátum: 2012.02.21. 14:15:32
Az utolsó héten már csak szex is pia van

Bizony lutri ez az event, és a leggyengébb eresztés.
Az összes eddigin részt vettem - asszem 3 volt - és mindig jól jöttem ki belőle. 50+ darabka. 0-ás térkép szakival és csodavessző nélkül.
Ellenben voltak nem kevesen pálcával, kellő szintű szakival, akik fele ennyit szedtek össze.
Egyszer írtam már, hogy ezt úgy kell nézni, hogy eseménypontonként van % esélyed találni cuccot, nem átlagban.
Ráadásul nekem 98% esélyem van minden egyes alkalomkor, hogy Nem találok térképdarabot.
Aki beruház erre, annak meg 96.5%, hogy nem talál.
Dátum: 2012.02.20. 15:02:24
A platina már csak +0.5% (platina spec öv 3.5% pl.)
Nagyobb az a pofozott kaki?
Dátum: 2012.02.20. 12:39:40
Árulás van.
Nem enged nevezni platina cuccért. Vagyis amiből arany van, oda nem nevezhetek.
Egyébként sincs értelme ennek a szabályozásnak. Ezüstöm van és aranyért gyúrok, de csak ezüst sikeredik a végére, akkor kopp, hiába engedett oda nevezni.
Esély a szopóra minden variációban megvan. Minek akkor ez a csatlakozási korlátozás?
Meg azért van már egy sorrend. Többnyire a spec övvel kezd a jóember, utána szaki tőr, kufár öv...Most már valószínűleg a kürt nagyobb sláger lesz.
Ezzel a korlátolt választási lehetőséggel még jobban tömörítitek 1 helyre az embereket, és akkor mi a verseny?
Dátum: 2012.02.19. 11:17:09
Háj,
Valamit kezdjetek a v5 szerverrel mert borzasztó lassú.
Dátum: 2011.12.16. 17:54:02
Én már csak arra volnék kíváncsi, hogy kedvezményes őskő vásár lesz most ünnepek alatt, vagy ez az ajándékozós téma öleli fel az akciót?
Dátum: 2011.12.07. 19:11:12
Én a random kifejezés definícióját szeretném megtudni, illetve, hogy ez mennyiben más A Beholder kft. szótárában.
Egyre inkább úgy veszem észre, hogy kell egy új szót is használatba venni ehhez a játékhoz.
A random jó volt arra, hogy olykor miért esik pofára az ember. Ritkán, rendszertelenül.
De ha rendszeressé válik akkor arra valami másik fogalmat kellene bevezetni, nem?
Dátum: 2011.11.23. 16:28:32
Igen.
Bármelyik játékosnak tudsz írni levelet. Szövetségen belül viszont van fórum, ami úgy néz ki mint ez itt, de azt csak a szövetséged tagjai láthatják és használhatják.
Dátum: 2011.11.23. 11:34:20
Szia!
Olyan, hogy kimondottan barát "gomb", vagy profil nincs. Ettől függetlenül sok barátot tudsz találni a játékon belül, és kapcsolatot fenntartani velük.
Nézd át ezt a fórumot, biztos találsz számodra hasznos információt. Ha valamiben kérdésed merülne fel, akkor lehetőleg egy témába vágó topikban tedd fel.
Ezt kérné a fórum etikett, meg használhatóbb is, hamarabb kapsz választ a kérdésedre.
Oldal: 1234567