Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fericske

Oldal: 1234567
Dátum: 2010.03.20. 19:31:37
Na látod Végülis kimondtad te is a lényegét amiről beszéltem

Ennek ellenére még mindig megéri belépni neki kiépítettebb szövetségbe, mert maximum csak a kötelezőt építi be ahhoz hogy tagja maradhasson de máris tudja használni a térkaput, akadémiát, kennelt, energia kristályosítót. Ezek még mindig tápolják attól hogy nem zúz le mindenkit portyában a saját hatósugarában.
Dátum: 2010.03.20. 17:59:06
Nem.
A szabályok mindenkire vonatkoznak. De mondhatnám azt is épp ezért hogy mindenkivel kitolnék. Vagy nem is? Ezt a változást jobban pont azok a kis karakterek vennék észre akik (vissza)élnek a helyzet nyújtotta előnyökkel.
A nagyobb karik 1200-1600-as tulajdonságuknál is érzékelhető lenne a maximális 135 tul.pont extra (a Szerencse természetesen nem tartozik ide) amit a nekrofun-gyaktér-védfal ad, de egy 300-350-es karinak már jelentősen levenné az arcát.
Ez is csak egy ötlet, aminek szerintem volna értelme és ezt úgy mondom hogy nekem aztán édes mindegy, mert az én gézám és szövetsége már túl van azon a szinten hogy őt az ilyen karik felzaklassák
Dátum: 2010.03.20. 16:56:44
Ki akartam tolni valakivel?

Válasz Darah hozzászólására
Dátum: 2010.03.20. 14:27:51
Teljesen jó ötlet szerintem.
Szoktak felmerülni problémák a körbeépített karakterekkel kapcsolatban - amiben van is némi igazság. Szerintem életszerűbb lenne eleve ha ezek a módosítók amit az épületek adnak, ezek egyéni akcióknál nem érvényesülnének, csak háborúnál és epikus ölészetnél, ahol csapatmunka van. Így kevésbé acsarognának fullos szövetségekben nyomuló kezdő karakterekre és mint mondtam szerintem realisztikusabb is lenne.
Dátum: 2010.02.18. 20:28:46
Egy aranydukátot megérne darabja szerintem
Dátum: 2010.02.11. 21:34:58
Reggeltől estig én sem jutok gépközelbe mégis lazán lenullázom a CSP-met, úgy hogy még az elementáris fúzióm is maxos mellette és a prémium is tesz hozzá még plusz CSP-t.
Szóval szerintem ez nem indok.
Lehet vadászni, kalandozni, térkapuzni, entitást ölészni, küldetésekkel bajlódni. Közben gyógyulgatni,pihengetni a sok munka után
Dátum: 2010.02.01. 23:43:25
Lehetne megoldás például arra amit a magam nyomorából emeltem ki konkrétumnak.
A fegyvereid szintjét már így is figyeli egy makró, hiszen az automata gyógyulásod ennek függvénye mikor lezúznak.
Ugyanez a makró figyelhetné hogy ha szintedtől jelentősen eltérő osztályú fegyvert viselsz ( min. 30 szint, a kereskedelemmel ne toljunk ki ), akkor csak az azonos ( +/-3 ) szintű fegyverrel felszerelt játékos támadhasson.
Amiről szó volt epis tárgy viselése meg lehetne kötött szakértelem szinthez - függetlenül mit fejleszt a játékos - , mert azt bizony nem csinálja meg helyette a szövetség. Arra áldozni kell nem kevés LE-t, aminek beszerzése elkerülhetetlenül szintlépésekkel jár.
Így félkómásan ennyire futotta
Dátum: 2010.02.01. 22:11:42
Üdvelet!

A túl sok agyalás nem visz előbbre, különben még mindig a barlangban ücsörögnénk azon morfondírozva hogy mégiscsak ki kellett volna menni lecsapni azt a mamutot ebédre

Az emberi létezés céljára pedig azt tudja a választ aki/ami létrehozta az emberi fajt.
Dátum: 2010.02.01. 20:08:56
Amiről Razz beszél az nem az amiről te beszélsz.....csak hogy ne beszéljünk el egymás mellett
Még egyszer azért nem írnám már le hogyan értette mert jól megfogalmazta a gondolatát.
Zant is megértem - kivéve hogy aprehendázta Energie-t, aki korrekten jelezte cuccosát, pont olyan játékoshoz méltón amilyenekkel Zan is szívesen játszana, elmondása szerint - , de a többieket idézve ebben a játékban ne várj etikát. Sajnos ez van. Ez Miklósék hibája csak - dolgoznak rajta gondolom. A játékosokat nem lehet hibáztatni mert kihasználják a játékok adta lehetőségeket.
Tudok én mondani etikátlant, egyáltalán nem egyedi dolog. Döntetlenes küldetést feladtam, 5 hét alatt 1 nyamvadt döntetlen sem sikerült. A szerencsétlen gézám folyamatosan le volt verve a sárga földig. Olyanok is támadtak akik sosem előtte és azóta sem, mert egyébként esélyük nem lett volna! Tisztán látszott hogy kihasználták a helyzetet. A levelek felére jött "elnézést, majd figyelek" válasz, a másik felére "leszarom, nem érdekel, nem óvoda" válasz jött. Valahogy pedig ő is megcsinálta ezt a küldetést.
Ez etikátlan.
Egyébként én is éltem a játék adta lehetőségekkel. 20. szintig free-ben nyomtam a játékot, renegát stílusban. Akkor rádöbbentem hogy sürgősen keresni kell egy szövetséget. Csak olyannál próbálkoztam ami már jól ki volt építve. Egyszerűbb a kutat feltölteni mint a sokmindent felépíteni. Be is jött a dolog, egész helyrerázódott már a gézám
Dátum: 2010.01.31. 11:53:20
Az aukciós tárgyakért is kell áldozni. Én bő fél éve térkapuzok és abból kb. 120 dukátom gyűlt össze. Ezzel az aukción nem rúgok labdába. Egy klántársam aukciózgat, ezért ő CSP-t áldoz naponta rendszeresen. Én ezt a CSP-t inkább levadászom LE-ért és tulajdonságpontra vagy szakértelemre költöm. Szerintem még így is inkább felém dől a mérleg, főleg ha azt nézem hogy semmi olyat nem láttam még licit alatt ami lázba hozott volna igazán, ár-érték arányt tekintve.
Azért egy-egy tárgy még nem dönti el a játék menetét. Volt egy időszak hogy jó célpont voltam és semmiféle epikaukciósszuperhiper tárgynak köze ehhez nem volt. Kistratégiáztam hogy tudnám csökkenteni népszerűségemet és be is vált.
Egy olyan tárgyat tudnék mondani amit érdemes lenne felülvizsgálni, ez a Gyilkos Szkarabeusz.
Olyan tárgyakat kell újra értékelni amik önmagukban túlzások, viselőjüktől függetlenül.
Sokan játszanak ezzel a játékkal és itt vannak a legtöbben is akik fizetnek is érte jó magyar forinttal. Ehhez képest szinte elenyésző hányan fórumoznak. Ha valakinek valami nem tetszik és ezért változtatnak a szabályon - esetleg ez lesz a tendencia - akkor ez a játék ki fog borulni a biliből és szétfolyik mindenfelé jó bűzösen.
Vagy csak azt mondja a prémiumos hogy ő azért nem fizet mert azért változott meg valami - ami talán bekavar neki - mert Gézának nem tetszik hogy Jancsi leverte őt mint vak a poharat, és ezt biztos azért mert neki van egy olyan izéje ami neki nincs.
Dátum: 2010.01.30. 16:02:32
Tönkre tesszük a földet? Kinyírjuk a Föld bolygót? Ahhoz sokat kellene még gyúrnunk...... Ja hogy kicsináljuk saját magunkat? Az már inkább lehetséges.
200 millió éven keresztül szarták tele a Földet a dinoszauruszok, azután egyszer csak leradírozódtak a térképről. Velünk is ez történik legfeljebb, de a Föld tovább fog keringeni a Nap körül és a Hold a Föld körül.
Dátum: 2010.01.24. 00:57:39
12.5%-al vesszük olcsóbban a cuccokat.
pl. 60.sz. protolisk pajzs 27000 LE
nálam ez 10-es palotával 18900
palota nélkül 23650 lenne
De hogy összességében mennyit spóroltam ezzel eddig?........Ráadásul ez relatív. Mennyivel többet kell költenem hogy akkorát tudjak varázsolni mint egy smaragdos vagy ütni mint egy rubintos?
Nalátjuk
Dátum: 2010.01.23. 23:23:35
Így is van! +50% LE-t a győztes portyákért és semmit ne veszítsen a vesztes csatáért!...Még életerőt sem!......Meg...meg ingyen cuccokat a lélekkufárnál!
Nna. Egész jól felfejlesztettem a gyémánthordát
Dátum: 2009.11.22. 21:31:55
Szervusztok mindenki!

Nem találtam megfelelő topicot az írnivalómhoz , úgyhogy ide írok.
Ma este 7 után léptem be legutóbb a Végzetúrra és azóta folyamatosan riaszt az internet security rendszerem ( Kaspersky előfizető vagyok és az nem hibázik ) . Spyware-re riaszt , jelszó és adathalász féregre .
A 3-as világon játszok , de hogy beléptem a fórumra ott is ugyanúgy riaszt , nagyon valószínű tehát hogy az összes világon ott lesz.

Itt a report , remélem segítség

22/11/2009 20:21:36
http://googleads.g.doubleclick.net/pagead/ads?client=ca-pub- 5179828313285504&output=html&h=60&slotname=6240473599&w=468&lmt=1258920227&flash =10.0.32&url=http%3A%2F%2Fvilag3.vegzetur.hu%2Findex.php%3Fm% 3Dvadaszat&dt=1258920227936&prev_slotnames=5752792877&correlator=1258920227885&f rm=0&ga_vid=561301178.1255581171&ga_sid=1258919808&ga_hid=111046971&ga_fc=1&u_tz =0&u_his=31&u_java=1&u_h=800&u_w=1280&u_ah=770&u_aw=1280&u_cd=32&u_nplug=13&u_nm ime=55&biw=1259&bih=613&ref=http%3A%2F%2Fvilag3.vegzetur.hu%2Findex.php%3Fm% 3Dvadaszat&fu=0&ifi=2&dtd=4&xpc=8DcN1l8RKL&p=http%3A//vilag3.vegzetur.hu

Nálam a Kaspersky elrendezi az arcát , de legtöbben AVG-t és más ingyenes internet védelmet használnak ami nem veszi észre ezt - a NOD32 sem.

Későbbiekben lehetne erre is egy külön topic hogy hamar lehessen lépni , mert lövésem sincs ezt a hozzászólást mikor veszi észre egy illetékes.
Dátum: 2009.10.10. 17:52:53
Üdv mindenkinek!
Elnézést ha olyat írok ami már volt,nem olvastam végig az összes bejegyzést a topikhoz.
Az epikus csatákkal kapcsolatban nekem annyi észrevételem van hogy az tényleg csapatmunka és több óráig tart még így is,viszont elég karcsún csöpög ki belőle a LE ehhez képest. Szóval szerintem annyit adhatna mint amekkora az ÉP-je volt.
Oldal: 1234567