Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quint

Dátum: 2014.06.16. 15:31:15
A sebességgel sose volt gond, Baraty mindig gyorsan megoldotta. Most azonban már majdnem egy hete nem válaszolt, ami nem jellemző rá, ezért írtam ide. Gondolom, szabadságon van. Mindenesetre így az ügyfélszolgálaton keresztül is gyorsan megszületett a megoldás.
Dátum: 2014.06.16. 14:32:15
Idézet: Birka - 2014.06.16. 14:14:50
Hát pedig jóideje elvileg az az egyetlen módja a kapcsolatfelvételnek.


Valamiért olyasmire emlékeztem, hogy ezt a Segítség gombot csak prémium júzerek használhatják, ezért mindig Baratynak írtam, ha gondom volt.
Egyébként a problémát gyorsan meg is oldották, köszönet érte.
Dátum: 2014.06.16. 13:53:51
Idézet: Birka - 2014.06.16. 13:06:25
Segítség gombon belül üzenet az ügyfélszolgnak?

Sose próbáltam, na akkor most majd kipróbálom. Köszi!
Dátum: 2014.06.16. 12:43:16
Nyertem egy tárgyat az aukción, de nem jelent meg a karakteremnél. Baratynak írtam, de már régóta nem járt erre. Egy Grotex nevű adminnak is írtam, de ő nem válaszol. Miklósnak pedig valamiért nem lehet privát üzenetet írni. Jár még rajtuk kívül admin errefelé, aki esetleg tud segíteni?
Dátum: 2011.05.08. 13:13:18
Ha a kihívást nem a portyaablakból kezdeményezem, hanem a toplistából kiválasztott célpontokra, ezt az üzenetet kapom: Nem támadhatod a karaktert, mert nincs eseménypontod!

Ez miért van? A portyalistában meglehetősen kevés kihívható célpont van, ezért jól jönne, ha a toplistából is lehetne kihívni. Megérteném, ha sima portyáról lenne szó, de a kihívásnak semmi köze az eventhez, ilyen üzeneteket nem kellene, hogy küldözgessen a rendszer ilyen esetben.
Dátum: 2011.03.14. 10:13:29
Nem megy sehol...lehet, hogy elírták a dátumot, és valójában holnap kezdődik.
Dátum: 2011.02.09. 12:44:00
Idézet: gabibácsi - 2011.02.09. 11:41:09
Nem, mert (sajnos) több vesztes csatám volt (ez még akkor, amikor nem gyengítették a mamákat) egy gyógyitalos sorozatban.

Ez érdekes, akkor valószínűleg (számodra) szerencsés bugba futottál bele. Én most próbáltam ki, direkt buzogány-bőrszerkó-energialövedékbe öltöztetve a karakteremet, és a vesztes csata után simán levonta a csp-t.

Szerk: nahát, még ezt is képes lepontozni valaki. A kicsinyességnek nincs határa, úgy látszik.
Dátum: 2011.02.05. 10:58:49
Legalább a lélekkutat növelhetné a LE-ből való Xenós építés. Esetleg visszamenőleg is lehetne valamit csinálni erre vonatkozóan, bár feltételezem, hogy nincsenek pontos adatok arról, hogy ki mikor épített manakonstrukcióból és mikor LE-ből.
Dátum: 2011.02.04. 09:41:57
Idézet: Birka - 2011.02.04. 07:50:30
-A manó modul a TE szintedből generálja az ellenfelet, azaz ha +100 szintű ellenfelet ütsz, akkor is ugyan olyan "manót" generál neked. Miklósék annyit tettek, hogy ha magasabb xenót ütsz, akkor a szintednél 1 kategóriával erősebb fegvvert és varázslatot kap. Ez annyit jelent, hogy míg a játékosoknak van 17-23 szintnyi tárgyelőnyük, a xenók kaptak egy szaros 10-est... A xenó generálás teljesen korrekt!


De akkor mivel magyarázod, hogy V2-n 57-es szintű - elég jó - karakterrel az 55-ös szörnyet röhögve leütöm vagy 20-szor max ÉP-ről mielőtt 15% alá kerülnék, V3-mon viszont 59-es szintű, valamivel gyengébb karakterrel (azért a szintjén belül az első 10-ben van) csak nagyon ritkán tudok nyerni a 115-ös állat ellen, ráadásul 4-5 csata elég, hogy kikészítsen, pedig a V2-es karakteremnél majdnem 2k-val több ÉP-je van? Erre nem magyarázat az egy kategóriával magasabb tárgya az ellenfélnek, ennyivel többet nem jelenthet az. Egyébként a karaktereimnek is jó tárgyaik vannak. V1-en pedig, ahol ugyancsak egész jó karakterem van, 61-esként a 115-öst kell támadnom, és bár azért nagyjából meg tudom nyerni a csatákat, elképesztő a különbség a 115-ös ellen ahhoz képest, amit a 65-ös ellen tudtam produkálni. A kicsi ellen zsinórban 20-30 csata simán ment, a 115-ös ellen legfeljebb 4-5. De V3-mon is simán tudtam nyerni amíg a szintemhez közeli szörnyet kellett ütni. Ezzel nem azt mondom, hogy az a jó, ha zsinórban sok csatát meg lehet nyerni (hiszen akkor túl gyorsan vége az eseménynek), hanem azt, hogy az én észrevételeim szerint igenis van összefüggés az ellenfél szintje és az ereje között. Sőt, nekem úgy tűnik, hogy legkevésbé a karakter szintjétől és erejétől függ a Xenó ereje.


Egyéb: a középkategóriás szörnyek gyors halálára megoldás lehetne az, hogy megosztott ÉP-t adjanak nekik (ha úgy tetszik, gyógyítják egymást a saját ÉP-jükből), így közvetve meg lenne oldva a kevésbé aktív kategóriákba való besegítés is.
Dátum: 2011.02.02. 11:49:26
V3-mon 59. szinten 105-ös manót kaptam ellenfélnek. A teljes ÉP-m (nem kimagaslóan nagy, de szintemhez képest elég jó) kétszer ment le nullára hét csatából, és ebből a hétből egyet nyertem meg, nagy nehezen. Felszerelésem nem túl kicsi (sőt, a nyakláncot kivéve mindegyik magasabb szintű mint a karakterem), négy állattal mentem neki, a toplistában is szintemen az első 10-ben vagyok. Mit tehetnék még, hogy újból legyen némi sikerélményem? Tegnap elég jól ment a dolog, de ezzel a 105-ös szintű lénnyel nem tudom hogyan vehetném fel a harcot.
Dátum: 2011.01.26. 16:10:33
Idézet: Lunatic - 2011.01.26. 16:03:23
Az miért van,hogy az Entitásnak nem annyi fogy az ÉP-jéből mint amennyit sebzek rajta?

Alapesetben minden csata után regenerál 1.5%-ot a maximális életpontjából. (részletes leírás az entitásokról: http://vegzetur.wikidot.com/entitas-csata)
Dátum: 2011.01.09. 22:14:38
Idézet: Seligen - 2011.01.08. 18:48:56
Mivel a pp-vel xenózók bevételi lehetőségeivel nem tud számolni Miklós, annyit tehetne, hogy az EH-s xenózók csp-ből gyilkolása úgy számítana mintha VF-es lenne.
Így akinek a pp érték és a csp-s vadászat az átok, nem kellene drága pp-it xenókra elcsesznie, hogy el is érjen valamit ezen esemény alatt.

Vagy lehetne csp-ből 0 LE és 0 TP az EH-snak, ahogy a VF-esnek pp-ből, már az is jobb lenne a jelenleginél. A jelenlegi állapot szerint ugyanis EH-soknak jobban megéri nem foglalkozni az eventtel (max. manakonstrukcióból való építéssel tolni) és inkább levadászni a VF-eseket, akik valószínűleg mind fognak eventezni, hiszen nekik megéri, és gyakran lesznek 15% fölött LE-vel.
Ha jól tudom, fővárosokra irányuló kérdéseket nem fogadnak el, tehát a "főváros" szóval volt a probléma.
Idézet: Iron - 2010.11.03. 10:58:48
Esetleg valami tippet tudtok adni, hogy merrefelé tapogatózzak kérdések terén? Lassan már ehhez is császári tekercs kell...


Esetleg innen meríthetsz ötleteket: http://kvizklub.hu/. Vagy ha tudsz angolul, akkor itt is próbálkozhatsz: http://www.didyouknow.org/facts.htm.
Dátum: 2010.11.01. 19:18:39
Huhh, az még vagy 30 szint nekem.

Köszi a felvilágosítást.
Dátum: 2010.11.01. 13:07:30
Idézet: PottomPanna - 2010.11.01. 09:56:35
Ez még a húsvéti állatkáknál akik ugye ugyanezek voltak csak szinesben, lett mondva, hogy nem lehet rájuk csapdát állítani. Csak mert...


Küldetést lehet-e ezekkel csinálni? Konkrétan erre gondolok: "Vadászatod során ölj meg egy sárkányt! (olyan lényt, amelynek a nevében a sárkány szó szerepel)". Egyik világon sikerült kifogni egy élőholt irtóztató sárkányt (nyilván nem azon, amelyiken a küldetésnél tartok), de vajon ennek a nevében szereplő sárkány szó ugyanúgy számít a küldetésben, mint a normál állatok esetében?
Dátum: 2010.11.01. 10:03:27
Azt szeretném kérdezni, hogy a portyákban az ellopott LE képleténél hol szerepel a tárgyakból kapott bónusz? Az EH szemszögéből kérdem, mert ugye a kreatív affinitás a végén jelenik meg, vagyis maxos kreatívval duplázni lehet az alap EH mennyiséget. Viszont azt nem tudom, hogy a tárgyak által adott bónusz növeli-e az alap EH mennyiséget (és arra jön-e rá a kreatív), vagy ha 0 LE-t lopnál valakitől, akkor előbb a 0-hoz hozzáad-e 10%-ot (vagyis továbbra is nulla marad ) és ezt kerekíti-e EH-val. Ez azért fontos kérdés, mert ha az utóbbi módon működik, akkor voltaképpen fölösleges az ilyen tárgy azoknak, akik legtöbbször az alap EH mennyiséget lopják. (nem lenne logikus, ha így működne, de mivel nincs ilyen tárgyam az EH-s karaktereimnél, gondoltam, inkább biztosra megyek és megkérdem, mielőtt esetleg fölöslegesen szert tennék rá)
Dátum: 2010.09.30. 19:37:39
Idézet: Prisma - 2010.09.30. 15:30:54
Egyébként mindegy, hogy láthatatlanságról, VF-ről, vagy spektrálisról van szó, LE/TP javító hatást utólag kivenni nem szabad, de legalábbis súlyos igazságtalanság.

Egyetértek, amúgy meg a nyitó hozzászólásban Miklós kissé egyoldalúan írta le a dolgot, hiszen ez az "exploit" nem csak a VF-eseket segíti, hanem bizony az EH-soknak is valamennyire vonzóvá teszi a vadászatot. Természetesen nem az extrém pókokra gondolok, hanem azokra a többé-kevésbé átlagos karakterekre, akik a csp-iket is szeretik elkölteni amellett, hogy az EH-t választották a két szakértelem közül. Nekem ilyen karakterem van V2-n és V3-mon, és egyáltalán nem örülnék a láthatatlan sajtolás kiherélésének. Ha az a baj, hogy ez túl nagy előnyt ad a VF-eseknek az EH-sokkal szemben, akkor máshol kell keresni a megoldást, mégpedig az EH hatásfokának a növelésében. Azzal nem bántanának senkit, amit viszont itt tervezgetnek, azzal sújtanák a VF-eseket és EH-sokat is.
Dátum: 2010.09.29. 19:45:54
Idézet: Yaksee - 2010.09.29. 17:33:31
Idézet: Mortu - 2010.09.29. 16:54:54
Megint ugyanaz a hiba, bejelöltem a jó választ, erre kiírja, hogy helytelen válasz, pedig biztos, hogy azt jelöltem be...


Nekem is volt ilyen. Tuti Michael Jordan-re kattintottam, erre : helytelen válasz, a helyes válasz: Michael Jordan.


Ilyesmibe én is belefutottam, de rájöttem, mi okozza: a checkboxok aktiválási területe annyira széles, hogy ha jóval mellékattintasz, akkor is beveszi a bejelölést. Kvízolimpiánál pedig az ember hajlamos sietni, és ha a "Kész" gombot nem találod el pontosan, hanem fölé kattintasz egy kicsivel, már rögtön kiválasztottad a legalsó választ, amit utána szépen beküldesz mikor másodszorra már sikerül eltalálni a gombot. Legalábbis nekem így jött össze többször is, de gondolom, nektek is ugyanígy sikerült.
Dátum: 2010.09.28. 12:46:09
Köszi a válaszokat.