Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BlackSheep77HUN

Dátum: 2010.10.30. 00:41:21
.
Dátum: 2010.10.30. 00:28:49
Igazad van, de kár ezen rágódni! A JV úgysem fogja Mirah javaslatát még csak elolvasni sem, nem hogy gondolkozni rajta. Pedig korrekt javaslat és akkor az ital hasznos holmi maradna nem pedig kufár töltelék.
Dátum: 2010.10.28. 20:21:54
Köszönöm!

Tényleg jó az ötlet, és már körvonalazódik az új taktikám, hogyan játszom majd meg!
Viszont Sesshomaru ötlete meggondolandó!
Dátum: 2010.10.28. 17:10:40
Jól értem azt nullázódikos részt, hogy csak az EH-ra és a VF-re ható képesség nullázódik?

És mikor nullázódik váltáskor?
Dátum: 2010.10.28. 13:26:57
Akkor számold ki, hogy ha el akarnád adni akkor az hány százalék eséllyel sikerül, egy 0.5 és 1.5 közötti random szorzóval.
Csak vigyáz nehogy elzsibbadjon az agyad.
---
Mivel jön a lepontozás akkor ne álljunk meg 3.05-nél
Azt is vedd figyelembe, hogy mennyit tettél érte, mert az eladás a karakteredhez van beállítva egyénileg.
És ha esetleg mégsem sikerülne eladni akkor kezdj el hangosan rinyálni a fórumon, hogy nem sikerült.
---
2.54. Ezek szerint megérkezett az erősítés. Mert, hát ugye egyedül nem lehet 2.54-re pontozni. Igaz ha többen kiabáltok akkor az hangosabb! De ettől a random nem fog változni. Max. kaptok egy tárgyat amit megvehettek amivel már talán sikerül!
Dátum: 2010.10.28. 13:08:20
Birka! Te az a fajta ember vagy aki kiszámolja, hogy hány nap alatt hal éhen egy teli spájzban?
Dátum: 2010.10.28. 13:01:40
Igazad van! Nem tettem érte semmit csak megnyomtam a gombot!

Te tettél érte bármit is? Igen? Nem?

Szánalmas az hogy ha nektek nem sikerül valami akkor kisírjátok magatoknak a JV meg kajálja a sok szart meg a számokat amit összehordtok.

Lehet hogy orvosra van szükségem, de nektek meg papra!
Dátum: 2010.10.28. 12:55:24
Mindenkinek ugyan annyi esélye volt kiütni az italt. Én nem azt számolgattam, hogy 100 csp-ből mennyi italt tudok összehozni.

Én egy dologra figyeltem és nem érdekelt az, hogy mennyi LE-be és csp-be került. Mégpedig arra, hogy meglegyen a 20 italom. 17 lett csak, de tudtam, hogy ez olyan elönyt jelent nekem, amivel a bőven vissza tudom hozni az elvesztegetett erőforrást és LE-t
Dátum: 2010.10.28. 12:46:26
Félem a kis pecsenyémet, mert megküzdöttem érte! Az LGY felhasználás lehetősége az ital mennyiségéből kiindulva igencsak bátor számolgatás, mert ahány játékos annyiféle képen játszik. Én pl. nem kalandozok mégis van annyi LGY-m hogy megvegyem a cuccokat és még bőven marad az italokra is.

Rnadom, tudom, hogy vannak olyanok akiket nem kedvelt és több sárkánnyal sem szereztek italt.

A randomot nem Én állítottam be és arról sem tehetek, hogy nekem "szerencsém" volt. De el kéne fogadni, hogy a játék egyik alap pillére és Miklós kedvence a Random.

Én sem nyivákolok, hogy az átlag sajtolásom a random miatt 74. szinten csak 6k. míg a többiek bőven 9-12 k felett sajtolgatnak.
Sajtolásnál nem kedvel a random elfogadom. És nem fogom telesírni a fórumot, hogy akkor tegyenek be egy tárgyat, hogy legalább az átlag 9k.-t elérje a sajtolásom.

Ez nonszensz lenne. És elég sok embert felháborítana. Mint ahogy engem is felháborít az hogy egyáltalán bekerült a megvehető italok közé a térkifordító az meg már egyenesen undorító, hogy még le is akarják szabályoztatni.

Nekem ez az ital jelentette a felzárkózás lehetőségét. Ezért is ütöttem ki minél többet és nem azt néztem, hogy ez mennyibe került nekem, hanem azt, hogy minél több legyen. Mert később tudtam, hogy meg fog térülni! Erre most elveszik a lehetőségemet, holott erről szó nem volt az event alatt.

Igen, féltem a pecsenyémet, mert már az egyik felét elvették a másik felét nem fogom szó nélkül hagyni.

Sajnálom, hogy ha valaki nem ismerte fel az ital adta lehetőséget vagy hogy későn kapcsot. Azok meg kik egyáltalán nem tettek érte semmit meg végképp kussoljanak és ne akarják megszerezni azt amiért nem csináltak semmit.
Dátum: 2010.10.28. 12:15:24
Gratulálok!

Nem elég, hogy megvehetitek az italt, most már a felhasználását is szabályozni akarjátok!

Én megküzdöttem az italaimért és ki akarom használni ezt az előnyömet a többiekkel szemben.
Mindenkinek megvolt a lehetősége, hogy szerezzen! Aki nem élt vele az most kussoljon! Akinek meg nem volt szerencséje és nem eset neki az meg fogadja el, hogy random nem kedvezett neki!

Örüljetek, hogy megvehetitek és használjátok, de felejtsétek el a hülyébbnél hülyébb ötleteléseket a leszabályozásra.
Dátum: 2010.10.27. 23:22:24
Idézet: Darah - 2010.10.27. 22:54:06

Számold már hány kaland kell hozzá.


Nem számolom mert a kaladok is ugyan azzal az eséllyel esnek mindenkinek, kivéve azoknak aki ez miatt megvették a kalandgömböt.

Az egész játék a ramdomra épül. Ezt kéne végre megérteni. Az italok gyűjtésénél én voltam szerencsésebb. Viszont a rossz sajtolási arányom miatt, ami ramadomon múlik, nem fogok kopenzációért nyavajogni csak azért mert más szerencsésebb és nagyobbakat sajtol.
Dátum: 2010.10.27. 23:04:30
Pusztán a számok nem érdekelnek! Nem vagyok optimalizátor! Nekem az ára 2960 LGY ez szintenként majd gondolom minimálisan nőni fog. Mert volt valami szint szorzó benne.

De visszatérve " optimálisan" használom az italomat 300 pp-t plusz a napit, annyi idő alatt használok el amennyi idő alatt össze jön a 800 csp. Ez az idő bőven elég arra is hogy összeszedjem a 3000 LGY-t az italra. A fordítás ugyan ez.

Ez mellet meg bőven van időm a kalandozni így lesz a cuccokra is és még marad is LGY-m.

Azokról a játékosokról meg már nem is beszélve akiknek ez az "ajándék" a felhalmozott több ezer vagy tízezer LGY-vel a zsebükben ért. Mert ugye erre van egy külön topik amiben arról volt szó hogy sokan nem tudnak mit kezdeni az LGY-vel.
Dátum: 2010.10.27. 22:49:45
Igaz, kedvezett a ramdom, ha a 17 italt lehet szerencsésnek mondani. De ütöttem is érte eleget.

De vegyük gorcső alá csak a ramdomot az ütések számától függetlenül.

Mindenki tudja, hogy Miklós vesszőparipája a ramdomozás. Azzal is tisztában volt mindenki, hogy az event alatt fokozottan már-már irreálisan működik. Tehát aki belement a játékba az tudta mit és miért vállal. Én is tudtam. Benne volt a pakliban az, hogy bele ölök csomó csp-t, hogy italt szedjek ki, de lehet, hogy nem jön össze. Az viszont nem volt benne hogy ha nem erre használom el a csp-t hanem mondjuk feltöltésre akkor is megfogom kapni az italt és majd röhögve megveszem.

Ez nem így nem tetszik mert kiszúrás!
Dátum: 2010.10.27. 22:39:06
Önző, lehet, de akkor is ugyan azokkal a feltételekkel szereztem az italt ami mindenki másnak megvolt. A Ramdomot nem én állítottam olyanra amilyen volt.

Az nem kell vennem italt. Hurrá. Az ára olyan alacsony az italnak, hogy ha valaki kihasználja a full pp és csp közötti váltás lehetőségét akkor az ital is és a cuccok is bőben bele férnek és még marad is.
Vagyis nekem mindig 17-tel több lesz, de ezt a 17-et nem tudom majd az előnyömre fordítani. Nekem ezzel van a bajom.

A korrekt az elett volna, hogyha közlik az event alatt, hogy a térkifordító x idő után megvásárolható lesz, vagy ha a most kint lévő italok elhasználása után teszik be a játékba.
Dátum: 2010.10.27. 22:30:30
Az ital ára olyan alacsony szerintem, hogy egy teljes fázist nézve bőven belefér ez a költség a cuccok mellet is.
Dátum: 2010.10.27. 22:25:50
Már bocs, de a ramdom mindenkinek ugyan abban a faktorban működött az event alatt. Nem befolyásolta semmi. Tudtommal.
Aki ütött az talált. Nem volt szerencséje sajnálatos, de erről nem én tehetek. Szarul volt beállítva a ramdom, bocs nem én tehetek róla.

Utólag így próbáljuk meg kompenzálni az elfuserált szorzót, rendben, de akkor nekem is jár kompenzáció vagy engedjék, hogy kihasználjam azt amiért megküzdöttem és utána legyen elérhető mindenkinek.

Önző dolognak tűnik igen az. Csak éppem azt az előnyömet féltem amiért megküzdöttem ugyanazokkal a feltételekkel amivel mindenki más is rendelkezett az eventbe.
Dátum: 2010.10.27. 22:14:00
A ramdom faktort ne keverjük ebbe bele! Ők azok akiknek nem volt szerencséjük, vagy nincs szerencséjük

Nem az a bajom, hogy berakták az italt, hanem az, hogy az event vége után 2 héttel. Még csak ki sem lehetett használni az italban rejlő taktikázás lehetőségét. Mert egy 300/800 fázi sem ment le. Sőt!!!

Én az event alatt 17 italt ütöttem ki. De tettem is érte. A magam 600 dögével. Ez a 17 meg sem közelíti azokat a horror számokat amikről a fórumon szó volt. De aki többet szerzett valószínű, hogy többet is ütött érte.
Dátum: 2010.10.27. 21:50:05
Köszi! Átemeltem oda is!
Dátum: 2010.10.27. 21:49:29
Azt még értem, hogy eladni el lehet, de megvenni miért is?

Jó ki lett babrálva azokkal akik az italban rejlő taktikázás lehetősége miatt ütötték a dögöket mit a répát.

Én személy szerint felháborítónak tartom, hogy bekerült ez a játékba és ezzel elvették tőlem azt az előnyt amit a sárkányozással szereztem.
Nem azzal van a bajom, hogy bekerült, hanem azzal, hogy ilyen gyorsan. Legalább fél évet lehetett volna várni vele.

Felháborító az ahogy a beho szívatja azokat a játékosokat, aki próbálnak játszani. Azok meg akik nem csinálnak semmit megkapják. Ugyan ez volt a portyagömbbel anno. Most meg a térkifordítót kínálják tálcán mindenkinek.

Felháborító! Oda a taktikázási lehetőség.
----------------------------------------------------

A sárkányos topikba írtam eredetileg és utólag szóltak, hogy itt van szó róla. Nem olvastam még a topikot.
Dátum: 2010.10.27. 21:40:32
Azt még értem, hogy eladni el lehet, de megvenni miért is?

Jó ki lett babrálva azokkal akik az italban rejlő taktikázás lehetősége miatt ütötték a dögöket mit a répát.

Én személy szerint felháborítónak tartom, hogy bekerült ez a játékba és ezzel elvették tőlem azt az előnyt amit a sárkányozással szereztem.
Nem azzal van a bajom, hogy bekerült, hanem azzal, hogy ilyen gyorsan. Legalább fél évet lehetett volna várni vele.

Felháborító az ahogy a beho szívatja azokat a játékosokat, aki próbálnak játszani. Azok meg akik nem csinálnak semmit megkapják. Ugyan ez volt a portyagömbbel anno. Most meg a térkifordítót kínálják tálcán mindenkinek.

Felháborító! Oda a taktikázási lehetőség.