Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Semelyik

Dátum: 2012.04.30. 17:49:40
Most már ráér, mert elmentem kombába.
Azért egyszer megjavíthatjátok. Cső.
Dátum: 2012.04.30. 14:58:47
Erre rápillantottatok már?
Dátum: 2012.04.29. 07:36:51
Ezeket szűrjük már meg, könyörgöm!
Nekem a5 50-ből kábé 10 véleményes volt, három-négyre emlékszem konrétan. Lássuk:

Mi a kartecsni?
kutyaféle
állatfajta
kőműves szerszám
[valami még]


Ha már nem izgalmas kérdés, legalább térjenek el a válaszok.

Mi a SOLO?


Na, az utángyártott kártyajátékok márkanevei igen fontosak.

"Falu végén kurta kocsma, onnan ... ki a Szamosra."


Sehol egy kérdés, a tipikus kuka típusú, gratulálok, hogy belekerülhetett. De nem ez volt a személyes kedvencem, hanem:

Hol terem a földimogyoró?
föld alatt
bokron
fán
tengerparton


Nos, a megyar nyelvben a bokor is illik erre a növényre, mert nem ekvivalens a cserje szóval, bokor lesz a krumpliból, zöldbabból is, nagyjából bármiből, ami terebélyesedik: ha biológiázni akarunk, akkor tessék a korrket cserjét használni. Peruban, Chilében, de afrikai országokban tengerparton is termesztenek földimogyorót. Tanuljunk már meg jó és egymást kizáró rossz válaszokat generálni. Az olpimpiai kérdéseket meg szűrjük már meg!
Dátum: 2012.04.28. 09:14:40
Helló.

A hasznos energiák AF-tulajdonságom növelése ellenére nem jelent meg az EH-m mellett a tovébbfejleszthetőség.
Kérem mielőbb orvosolni.

Köszi, S.
Dátum: 2012.04.23. 15:13:44
Héhahó!

Szerintem a műveltség része, hogy ha elmegyek egy fa mellett, fölismerjem, ha a kerítésemen futkározik egy bogár, amin gyerekkoromban röhögtem, felismerjem, vagy ha elém tesznek egy kérdést, jól tudjam felmérni, milyen nehézségű vagy igényességű.
Gagyi vagy nem gagyi, szójátékokkal jászottam, mert élvezem. És a kérdésben épp nem a suszterbogár volt a lényeg, hanem a válaszlehetőségek. Hadd ne másoljam be önigazolásul a 100+ jó kérdésemet, mert lehet jókat is csinálni ám, mégha én sem erre az utóbbira vagyok épp legbüszkébb!


JA, és a fejszés szerintem is menthetetlen.
Dátum: 2012.04.23. 13:26:45
Sőt, nem is bodobács.
Ez az állat maga a megtestesült tévedés!
Dátum: 2012.04.23. 13:25:55
http://hu.wikipedia.org/wiki/Ver%C5%91k%C3%B6lt%C5%91_bodob%C3%A1cs
A népnyelv hívja annak, az más kérdés, hogy helytelenül, ugyanúgy, mint az aranyesőnél is.
A kérdés akkor cserélhető melyik létezik típusra, admin eldönti.
De kösz.
Dátum: 2012.04.23. 08:28:26
A sajátomban van a hiba:
Az egyik legismertebb rovar, centis vörös hátán jellegzetes fekete rajzolat található, benne két fekete körrel. A népnyelv suszterborárnak hívja. Melyik az?


suszterborár -> suszterbogár


____________________________

Köszi!
Bevallom, nem tudom a kérdésre a helyes választ, de megpróbálok érvelni, miért hamvában holt a kísérlet maga:
i) ha Álmos-Előd-Ond-Kond-Tas-Huba-Töhötöm a jó megoldás, akkor túl könnyűvel jogosan dobják vissza;
ii) ha bármi más, főleg ha a talapzaton olvasható, ott kell lenni, csak itt egyedi, elrontottt, hobás, rosszul címkézett, szóval ha bármi túl egyedi a helyes válasz, speciálissal dobják vissza szintén jogosan.

Más rossz kérdésétől a tied nem javul meg.
Ha rosszat látsz, köszönettel veszi a megfelelő topik.
És igenis, nagyon könnyű jó és elfogadható kérdést írni. Volt ötletem, a minap át is ment mindkettő.
Ha kell egy kis segítség, van ötleted, satöbbi, írj privátban, aztán alkotunk valamit.
______________
Azóta látom, hogy Tétény azonos Töhötömmel.
Akkor az a) és c) válaszod totál azonos. Hogy válasszuk ki, te melyiket jelölted helyesnek?
Dátum: 2012.04.18. 17:47:04
Első lépésnek vársz 24 órát...
Dátum: 2012.04.10. 07:40:41
"Túl gyakran támadtál az elmúlt 60 percben, várj egy kicsit, amíg újra harcolhatsz!"

A hatvan helyett szakifüggő képlet írandó!
Dátum: 2012.04.06. 12:40:00
2012.04.06. az aukción megvásárolta a következő tételt: Gyorsított fejlődés 0 aranydukátért.
Dátum: 2012.02.15. 16:47:33
Jutalmad 632 lélekenergia és 15 TP!


Ez eddig 8 tp-ért ment, tudom nem illik nyafogni. Lassan neki állhatok kalandozni is, kb. ennyit kapok ott is.
Dátum: 2012.02.15. 16:44:16
Idézet: Sznoopy - 2012.02.15. 15:53:05
Miért töröltétek a jogos kritikát?

Olyan minőségtelen lett ez a játék, hogy az valami fantasztikus...
Idézet: Phobos7 - 2012.02.15. 15:50:48
Mivel már sokszor nyertél a szintednek megfelelő kategóriában, ha ugyanitt indulsz, -220 büntetést kapsz a tulajdonságaidra és -220%-t a harci szakértelmeidre.

Mekkora faszfejek vagytok 2x nyertem, de semmi gond...



Választ is megfogalmaztad:

Idézet: Tamara Snoop - 2012.02.15. 15:56:46
Szánalmasok vagytok...
Dátum: 2012.02.15. 16:39:26
Kalandozások során. Illetve valamelyik event alatt is.
Dátum: 2012.02.10. 11:25:38
Nem nagyon szoktam kiakadni, de "kösz", hogy az eddigi normálisnak mondott Ehs Le/tp arány is tönkre lett téve evvel az af tapasztalat , sisak függvénnyel. Ennyi erővel irányítsák most már Miklósék a karaktereket.
Dátum: 2012.02.05. 21:11:29
Egyetértek, viszont erről a "kismama műszakos" befejezésekről leszokhatnánk már, több mint valószínű, hogy ez miatt fogok lecsúszni 10-ből. Reggel 4-től ugye meló, a táblázat meg szoros.
Dátum: 2012.02.05. 00:33:17
Valamilyen középút kell, de azért azt se feledjük, hogy minden felszerelésben ami kavicsos jóval többet fizetünk Le-ben is mint aki sima cuccot vesz, tehát a +ot meg is fizetjük 2*en és ezt csak arra reagálom, hogy sokat verik a tam-tamot azok akik nem használnak ilyet, ahelyett, hogy befognák hisz véleményem szerint Miklósék 90%ig biztos, hogy gondoltak erre.


Mód.:
Akkor viszont ne hirdessük ingyenesként a játékot, ha a siker és a pozitív játékélmény egy idő után csak őskővel érhető el.


Az ily és ehhez hasonlóktól kapok csak agyvérzést.
Dátum: 2012.02.04. 21:30:02
Nem mert a fókusz kristályok maradjanak mindenképp őskövesek, hisz ezek adják majd a sisakok sajátosságát.

Gtr: Ez is egy meglátás.
Dátum: 2012.02.04. 21:09:53
Minden támogatás mellett Crasnak van igaza, max egy butított verzió engedhető meg, mivel az ősköves sem lehet "ultra tápos".