Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zoole

Dátum: 2014.11.28. 08:51:32
Köszönöm a tanácsodat, a korábbi hozzászólásod is elolvastam.
Sok mindenben igazad lehet, de ha egyszer valamit eldöntök, az végleges.
Lehet, hogy ideig-óráig boldogulnék a várható körülmények között is, de a nerfek áradatának sosem lesz vége, nem akarom ezt az érzést, amit a fétissel okoztak többször átélni, ha a maradás mellett döntöttem volna. Egy játék, ha maximalista vagy, igen sok feszültséget okoz, de ha ezt tetézik még ilyenekkel is, akkor az már minden, csak nem szórakozás. Az, hogy mennyire volt életem része, tükrözi némiképp az is, hogy minden nap 4:50-kor keltem, hogy 6:20-ig, mikor elindulok dolgozni, megteljen a kínzó, levadásszam amit kell, és intézzem a többi nap kezdeti rutint. Minden nap úgy intéztem, hogy az epikust is ki tudjam ütni, pedig már igencsak nehéz dolgom volt vele. Most ezek hiányában rámszakad egy csomó szabadidő, amit fogalmam sincs, most mire fogok fordítani, szerettem itt lenni de majd kialakul úgyis, hogy fog menni tovább az élet VU nélkül. A szövitársaim fognak nagyon hiányozni, de facebookon megtalálnak. A karakteremet néhány perce töröltem, és ez így is marad.

ZooleK
2008-2014.
Dátum: 2014.11.27. 22:18:33
V3
ZooleK
V3
Láma, egykori Avalon, hűséges barátom, bár ne követne a játékbeli pusztulásba.
V3
Átokfajta, a párom.

A törlés oka:
-Nem untam a játékot
-Sok időt igényelt, de szakítottam rá. Nem ez zavart.
-A játéktörténelem legdrágább böngészős játéka, de áldoztam rá. Nem ez zavart.

Az oka, a Miklós által generált, és előre eldöntött háborúja az Eh-nak és a VF-nek, amiben a járulékos veszteség szerepét töltöttem be.
Miklós, akiből remek miniszterelnök is válhatna, mert a képességei megvannak hozzá, bevezette ezt a remek jutalmat, ami egyenlő táp lesz mindenkinek. Kivéve a VF-et, mert a már most is eléggé kérdéses arányokat az EH oldalára tolta. Mindeközben megmagyarázta, miért lesz ez jó, miért egyenlő táp az ő meglátása szerint, miért is örüljünk neki. Ha ezt még benyelem, akkor előbb vagy utóbb, de jön a következő, kétszínűen jutalomként beharangozott nerf. Kijelentette ugyan, hogy a VF gyűlölt dolog általa, de csak azért, mert ő nem szereti, nem lehetne korrektebb módon kiírtani az évekkel ezelőtt azt választó játékosokat?
Pár napja egyébként álmomban sem tudtam elképzelni, hogy valaha is írni fogok ebbe a topickba. Szerettem ezt a játékot, a szövetségem, ami nagyszerű tagokból tevődött össze. Tökéletes csapat, jó fej emberek, rengeteg mindent elértünk közösen. Alig hiányzott már valami ahhoz, hogy a szövetségünk épületei teljesen felépüljenek-már ami felépíthető teljesen-, de ezt már nélkülem fogják befejezni, ellenére annak, hogy évekkel ezelőtt amikor átvettem az irányítást egy szinte teljesen halott, 200K LE kúttal rendelkező szövetség felett, ezt a célt tűztem ki, ehhez képest indulatoktól fűtötten, a többieket önző módon magukra hagyva feladom.
Szerettem a riválisaim nagy részét is, hiába ütöttünk egymásra akár 10-10 alkalommal is naponta(míg végül az én kínzóm telt meg ), nem volt harag, vagy ellenérzés, néhányukkal nagyon jó beszélgetéseket is folytattunk.
Igyekeztem finoman bánni a nálam gyengébbekkel, nem támadtam, csak amíg a kínzóm megtelt, és igyekeztem az erőben hozzám közelebb állókat kiválasztani. Sok esetben itt a fórumon igyekeztem is szót emelni az érdekükben, mert nem sok mindenki foglalkozik velük, hogy nem feltétlen élvezik, ha óránként nullára ütik őket.
Szerettem ide a fórumra járni, mert mint korábban egy hozzászólásomban megemlítettem, szinte kivétel nélkül teljes mértékben értelmes és jó fej emberek vannak, nézeteltéréseink, vitáink ellenére. És persze Utolsó Lovag

Hosszú éveken keresztül kitartóan építgettem a karakteremet, a saját elképzelésem szerint, hatékonyan. A tulajdonságösszegem egy, a szintemen lévő építőkarakterénél alig volt több, mégis felvettem a versenyt sok kiemelkedő karakterrel, ellenfelem érdemben nem sok akadt. A karakterem agyhalott volt, mégis a kétszer annyi IQ-t birtokló játékosokat is vertem, a kimagasló kritvari csodákra képes. Most a sajátos fejlesztési irányok lehetőségét akarják elvenni, vagy nulla rutinnal bevállalok egy esélytelen versenyt a többéves tapasztalattal rendelkezők ellen, brutális ár megfizetése mellett EH-sként, és fejlesztem a sablonos, de bevált formát, vagy kitartok a VF mellett, és csendben nézem karakterem hosszútávú hanyatlását. Vagy választom ezt, a harmadik lehetőséget. Holnap reggelig még kitart a CSP amit levadászok, utána befejezem a játékot, ami nekem több volt, mint játék, az életem része volt.

Köszönöm, hogy közösségetek tagja lehettem!
Dátum: 2014.11.27. 19:11:18
Adok egy tízest, hogy kompenzáljam a várható reakciót irányodba
A kérdést én már lezártam, megkezdtem a tartalékaim felszabadítását és beépítését, remélem ma még végzek vele. Nem így akartam, de mindent nem tudok elviselni, nem barom vagyok, aki azért fizet, hogy a játékvezetés egyetlen választható irányt engedjen. A szövetségemmel nem tudom mi lesz, remélem megmarad. Majdnem minden épületet felépítettünk már, centikre voltunk attól, hogy csak a végtelenített épületek maradjanak végre. Láma viszont a mai nappal abbahagyta, hűséges barátom, de a szövetség továbbiakban való vezetése lett volna a dolga. Nikhael remélem lesz olyan megszállott vezér mint én, és másodszorra is talpra állítja jobb sorsra érdemes közösségünket. A párom velem együtt abbahagyja. Mindannyian köszönjük, Miklós. Harcolj továbbra is foggal-körömmel az igazadért, az EH-ért, és továbbra is a lehető legmagasabb ívből tegyél rá, hogy ez nem mindenkinek a rögeszméje.
Dátum: 2014.11.27. 16:58:20
A fétistéma lezárásra került. Miklós gyakorlatilag elismerte, hogy az ő nézőpontjából ez pontosan egyforma táp lesz, mindkét vonal képviselőinek, azaz nem próbált mellébeszélni, csak az ő nézőpontja más, mint a többieké, valamint szépen megfogalmazta a saját szavaival a nerfet, miszerint további előnyben nem szándékozik részesíteni a VF vonal maradék képviselőit. Ezt majd, akit érint a továbbiakban, vitassa meg vele a találkozón. A részemről sajnos marad az "A" terv.


tegnap, 18:38
Zoole
A fórumon megerősítették, hogy ügyesen, de megvezettél
ma, 15:42
Miklós
Szia!
Nem, nem igazán, a fórumon azzal próbálnak érvelni, hogy a LE/TP-nek nem ugyanazzal a konstans értékkel, hanem ugyanazzal a konstans szorzóval kellene növekednie. Ezzel nem értek egyet, mert ez esetben a VF-es a Hűség fétisből kapott bónusz LE-re is megkapná a VF-es TP felezést: márpedig ez itt nem volt cél, nem akartuk a VFeseket további előnyben részesíteni. Elnézést, hogy itt a tali előtt nincs kapacitásom nekiállni vitázni erről a fórumon, ha gondolod majd a talin beszélünk még róla. Alapvetően ugye azt a fogalmat kell tisztázni, mit értünk "egyforma táp" alatt. Szerintem ha elfogadjuk azt a tételt, hogy nem a kapott LE számít, hanem a LE/TP, akkor ez "egyforma táp".
A levelet kérlek zárd le, igazándiból sokat már nem tudok hozzátenni ehhez a témához.

További jó játékot,
Miklós
Dátum: 2014.11.26. 18:14:10
Ezek szerint csak én vagyok túl fáradt ahhoz, hogy most felfogjam, illetve annyira szerettem volna, ha tévedek, hogy akkor is elhiszem hogy ez mégsem lesz rossz nekem, ha kiszúrják a szemem a pontos számokkal.
Dátum: 2014.11.26. 17:19:13
A hűség fétissel kapcsolatban Miklóssal beszéltem pár szót(pontosabban szokásom szerint fél regénnyi terjedelemben hőbörögtem, Miklós meg ezekre adott néhány rövid választ), a végeredmény biztatónak tűnik a fétis működését illetően, amit én ugyan nem értek, vagy félreértem, de ránézésre ettől függetlenül nem tűnik olyan drasztikusnak a helyzet, mint első megítélésre. Az utolsó hozzászólását bemásolom.

Szia!
Nem romlik le semmi. Csak nem nő az előnyöd.
De rendben, segitek akkor a matekkal.

Példa:
VF vadászat: 1400 LE 10 TP 140 LE/TP
EH vadászat: 1400 LE 20 TP 70 LE/TP
maxos hűség fétissel:
VF vadászat: 1575 LE 10 TP 157 LE/TP előzőhöz képest +17 LE/TP
EH vadászat: 1750 LE 20 TP 87 LE/TP előzőhöz képest +17 LE/TP
Tehát egységesen kapott mindenki +17 LE/TP-t. A játékban minden játékos ugyanazt a tápot kapja meg. Remélem azért ez nem baj

További jó játékot,
Miklós
Dátum: 2014.11.23. 22:38:37
Regeltem V1-re, hogy megnézzem őket(legalább utána megnéztem azt is, hogy működik a karitörlés, hát nem egy bonyolult opció ), két zsebterminátor, de az ő szintjükön gondolom igen hamar túljut rajtuk bárki, akit zavarna a létezésük. Nem az ő hibájuk, hogy éltek a lehetőséggel amit Miklósék a kezükbe adtak, míg a többieket ez hidegen hagyta. De ezek szerint, szerverenként van átlag 2 ilyen ember(kivéve v4, v6, és v3-on se tudok róla), azaz globális szinten nagyságrendileg 6 emberről beszélhetünk. Most akkor tényleg ezért van ez az egész?
Dátum: 2014.11.23. 20:04:56
Akkor vagy szénné gyúrva, ha kiütöd a pókot
Dátum: 2014.11.23. 19:49:52
Ha nem tud rendszeresen portyázni, ezen felül rendszerint lehagyják a sajátos fejlődési üteme miatt a többiek, akkor mégis honnét fogja tudni, hogy melyik játékosok lesznek az optimális farmjai?
Dátum: 2014.11.23. 19:37:05
Eddig én nem találkoztam buborékos játékossal-vagy csak nem figyeltem-, de amennyiben ez lenne a fő probléma, akkor miért nem a buborékot nerfelik, ahelyett hogy egy ennyire inkorrekt fétist szórnának szét a szervereken? Továbbá valóban ekkora táp lenne ez a buborék? Ha a vesztes csatákat kell halmoznia, és óvakodnia kell az ilyen játékosnak a nyert csatáktól, akkor mégis kit veszélyeztet? Egyáltalán hány ilyen játékos létezik összesen, három? Miért kell minden, a sablonostól eltérő megoldás megszüntetéséért foggal-körömmel harcolni? Csak abban a formában tudom elképzelni a buborékos játékosokat, hogy egy alapvetően hátrányos helyzetből induló, szanaszét farmolt karakter talált magának egy olyan megoldást, amivel megszenvedve, de sikeresen kikecmereg a "haszonállatok" soraiból. Eddig is jelentős ellenérzéseket váltott ki belőlem az összes indokolatlan, és többségében alapvetően gyenge karaktereket sújtó nerfelésáradat, más kérdés, hogy ez járulékos módon most engem is végletekbe menően érint.
Dátum: 2014.11.23. 10:22:24
Attól annyira nem félek. Amennyi plusz lehetőségük van a most indulóknak, az megvan nekem is, egyformák a lehetőségeink. Az, hogy amikor én kezdtem akkor ennek csak a töredéke állt rendelkezésre, és egy adott szinten az átlag TÖ jelentősen megnövekedett, az részletkérdés. Amúgy sem érzem magam annyira elveszettnek, illetve kiszolgáltatottnak, nálam több mint 1000TÖ-el rendelkező játékosokat is simán kínzózok, van amelyiken a harag itala sem segít. Szóval ez a része nem aggat. Feltalálom magam, alkalmazkodok a körülöttem lévő játékosok stílusához, hogy lehetőség szerint fennakadjanak rajtam, mindezt igyekszem a magam elképzelése szerinti fejlesztési irányvonallal elérni. Azt viszont nem fogom benyelni, mint sokadszorra mondom, hogy Miklósék rögeszméi miatt ezt feladjam, magamra kényszerítsek egy nem kívánt játékformát, és elkezdjem a sablonos fejlesztési irányt, ha a továbbiakban fenn szeretnék maradni.
Mivel kevés a VF-es, aki még hangot adna a nemtetszésének, és nemhogy csak miatta, de ha az összes VF játékos kinyilvánítaná ez ellen az igen ocsmány lépés ellen a nemtetszését, akkor sem változtatnának már ezen az elképzelésen. De legalább még a VU találkozó előtt derült erre fény, megspórolva ezzel nekem egy 20ast, amit ilyenkor rendszeresen befektettem a karakterembe, összekötve a kellemest a "hasznossal", hogy felkészülten érjen majd a karácsonyi költs el 10millió követ event, amit eddig mindig végigcsináltam. Nem egy nagy összeg, de tudok venni belőle 4 doboz .357 lőszert, az autómba a chiptuning árának fele megvan, amit mindig csak halogatok, még 8 GB ram a gépembe, vagy akár egy 0,8-1,2 ct IF gyémántot, ha nagy mákom van egy árverésen, és akár még ezer hasznosabb, vagy haszontalanabb, de merőben más dolog, amire ezt most nyugodt szívvel el fogom költeni.
Részemről a VF/EH kérdést ezzel lezártam, bármilyen valós észérvet hoztok is fel mellette, a döntésem végleges. A VF-et választottam évekkel ezelőtt, ezt szeretem, váltani nem fogok, a karakterem lassú és biztos amortizációját pedig nem nézem végig.
A sok kreténség mellett is, ezidáig nagyon szerettem a VU-t, és mindezek ellenére igen fájó szívvel fogom itthagyni, de betelt a pohár. Sajnálom a szövetségem, amit itthagyok, sajnálom, hogy ilyen önző lépést hozok, mert a saját érdekem ezzel most először előrébb helyezem, mint a társaimét, sajnálom, hogy itt kell hagynom a fórumot is, mert jó volt néhanapján benézni, a gyakori nézeteltérések ellenére, itt teljesen normális, értelmes emberekkel lehetett megvitatni a dolgokat(és Utolsó Lovaggal ), de betelt a pohár.
Dátum: 2014.11.23. 09:38:20
Mondom, tisztában vagyok vele, hogy az EH már most mekkora előnyben van a VF-fel szemben. Tudom, hogy arányait tekintve, még ha a fejem tetejére állok is, nem fogok tudni behozni egy EH-st, de mivel törvényszerűen gyorsabban kell haladniuk szintbe, mint nekem, így amennyiben egy támadómon nem növök túl erőben, úgy nagyságrendileg egy éven belül az ütőtávolságán kívülre kerülök, és már rögtön nem fáj annyira, hogy ugyanannyi befektetéssel neki több játékbeli erőforrás áll a rendelkezésére ami jobban fogja erősíteni, mint engem.
Nem utolsó sorban, VF-esként kb havonta egyszer váltok teljes felszerelést-köveset-, gondolom ez Mikósék szemében maga a gonosz, amiért írtani kell a VF-et, mert EH-sként ez lecsökkenne nálam 2-3 heti váltásokra. Nem nagy bevétel nekik, de a sok kicsi sokra megy alapon, miért ne játsszák meg már ezt is.
Amit mondtam, a fejlődés hatalma 2-re szánt AF-et nem vagyok hajlandó arra elpocsékolni, hogy ugyanannyi eséllyel indulhassak, mint aki EH-ról indult. Nem két nap alatt jön azért össze ennyi. Tudom, hogy jobb az EH, de én ezt szeretem, és kényszerből nem fogok váltani, pláne hogy az tetemes járulékos hátránnyal is járna. Még ha minden AF és szaki maxra ugrana Eh-ra váltáskor ingyenesen, akkor sem.
Mint mindenkinek, nekem is voltak a játékbeli jövőmmel kapcsolatban elképzeléseim, terveim, viszont van egy határa is a toleranciámnak a nerfekkel kapcsolatban, és ez túllépte azt.
Dátum: 2014.11.23. 00:40:33
Ez nézőpont kérdése. Tudom, hogy az EH sokkal több lehetőséggel rendelkezik, már a HH is elég nagy táp volt VF-hez képest, erre megkapták ugyanezt kicsiben, végtelenítve a SZB formájában. Hosszú távon ez is elég jól meg fog mutatkozni. A VF-nek maradt a vadászat, aztán ennyi. Portyánál, ha jó napom van akasztok nagyot, de több a 0LE/sok tp. EH-nál ilyen nincs. A klónoknál nekem borzalmas LE/tp arány jön, majdhogynem a vadászat is jobb. Az EH-nak ugye ez is jobb. Hosszú távon kifizetődő, de nem fogom benyelni a még az én szintemen is horrorisztikus járulékos költségeit a váltásnak(AF, relik, ahogy az előbb is írtam), valamint én szeretek VF-es lenni, és kész. Ezt választottam évekkel ezelőtt, ezt szoktam meg, ezt szeretem, ennyi. Nem fognak erőszakkal "megtéríteni", nem fogok egy nekem nem tetsző stílusban játszani, mert Miklóséknak ez a rögeszméje. Ha pedig kitartok a fétis játékba kerülése után is a VF mellett, 2-3 év múlva boldog-boldogtalan engem fog farmolni, amit nem fogok végignézni.
Dátum: 2014.11.22. 23:47:55
Mi ezen a kamu duma, Birka?

-12,5%, ennyi összesen, nincs ezen mit megmagyarázni, miért is jó ez nekem!
Tőlem akármilyen képlettel bűvészkedhetsz itt nekem, de a +12,5% az EH-nak, lópikula a VF-nek szerintem nem igényel további magyarázatot.
Az EH kapott eddig is éppen elég tápot AF formájában, de mutasd már meg nekem, hogy aki VF-es, az mit kapott!
Váltsak EH-ra? Ja, hogy akkor annyi AF-et kéne azonnal betolnom, hogy ne kerüljek behozhatatlan hátrányba a többiekkel szembe, amennyibe a második szintű fejlődés hatalma kerülne? Gondolom te ezt nem hátránynak látod, mert ennek is csak előnyös oldala van.
A relikviával mit csinálok, ami minden EH-snak már kryxónium, nekem meg nem kellett?
Tanuljak meg egy teljesen eltérő játékstílust pillanatok alatt, úgy, hogy közben optimálisan fejlődjön a karakterem?
De ezekre az apróságokra, és az összes többi járulékos tényezőre is biztosan tudnál olyat mondani, ami kivillantja a helyzet nemlétező pozitív oldalát.
Nem pókoskodok, de nekem a havi 2 szint akkor is bőven elég. 165. szinten vagyok, nemsokára 166, ez a lemaradás fáj annyira Miklóséknak? Óvatosan bánok a szintekkel, de még így is csak 20. szinttel vagyok lemaradva Lord Skyle-tól, aki mániákus szintelő...a két véglet közötti különbség talán annyira brutális, hogy fel kell számolni, vagy mi?

Mindenesetre eldöntöttem a kérdést. Annyi pénzem van eddig ebben a középszerű karakterben, amiből más autót vesz. Nem vagyok hajlandó végignézni a lassú farmkarakterré válását, se nem fogom még ezen felül annyi pénzzel megpróbálni szinten tartani, amiből már új autóra is futná még ugyanennyi év alatt. A szövetségemben már kiírtam a fórumba, amint bekerült ez a csodálatos fétis a játékba, onnantól minden erőforrásomat beépítem a szövetségbe utána törlöm a karakterem, és részemről ennyi. Nem fogom itt idegesíteni magam Miklósék agymenéseitől, meg az undorító és kétszínű megoldásaiktól. Szánalomra méltó, hogy nem képesek egyenesen csinálni a VF-esek kiiktatását, csak ilyen hátulról jövő lépésekkel. Jutalom fétis bakker, ez aztán tényleg az. Töröljék a p*csába az összes VF-es karaktert, ahelyett, hogy rákényszerítenék őket.
Dátum: 2014.11.22. 22:21:05
Remélem ez után a következő fétis tulajdonsága az lesz, hogy +1% LE portyákra minden 10. szint után, EH-soknak meg csak 0,5.
Mert ez gyakorlatilag, akár honnan nézzük, +12,5%LE az EH-soknak, amíg a VF-esek semmit nem kapnak, ha mindkettőjüknek megvan a 250. csatlós.

Ennyi erővel nem kellett volna variálni, egyszerűen +0,5% LE/10 szint az EH vonal követőinek, a VF-eseknek meg egy jókora lópikula, mert ez még parasztvakításnak is gyenge.

A VF-et választók totális kiírtásának lenne kultúráltabb módja is szerintem.
Be lehetne tenni egy újabb fétist, amit automatikusan minden regisztrált karakter megkap, magától rákerül egy állatra, 1 LE-ért csatlóssá változtatja szintén automatikusan, hogy megkönnyítse a tulajdonosok életét. A bónuszai lehetnének ezek:
+10% LE vadászatra minden 10. szint után EH-soknak
Automatikus karaktertörlés a VF-eseknek, hogy ne kelljen még ezzel is bíbelődniük.

Bíborhold jól leírta, ugyanazt a LE-t kapja a VF-es is, csak vadásszon érte kétszer annyit...és igen, nagyon jól tudja mindenki, mekkora brutál nerf az a -12,5%, amit a VF-esek kapnak most ezzel. Kár is volt belépnem a fórumba, és megnéznem mit tud majd az új fétis, mert ennél gusztustalanabb húzást a VF-esek felé én még nem éltem.

Ráadásul kilométerekről látszik, hogy arról szól az új fétis, hogy globálisan az összes szerveren egy jutalomként beharangozott fétissel sz*rrá sz*passák a VF-et választókat. Mert ugye előbb vagy utóbb mindenkinek meglesz a fétis, és még csak aktivizálni sem kell a csatlóst, hogy hasson...gyönyörű. Ekkora hátránnyal én nem leszek hajlandó tovább játszani, mert ennek nincs így értelme.
Dátum: 2014.11.15. 15:52:08
+10.

A skarabeuszos kérdésre, már jópár napja az mellett döntöttem, de érdemi hatást nem tapasztaltam vele kapcsolatban. Kb ugyanannyi korsó esett mint előtte, és minimum 500 vadászatom meg ki tudja hány portyapontom elment azóta. Ilyen mennyiségnél azért már érzékelni kéne a különbséget, de eddig betudtam annak, hogy esetleg szerencsétlen szériám volt csak, aztán egyszer majd elmúlik.
Dátum: 2014.11.14. 19:30:36
Gondoltam a nemes cél érdekében érdemes lenne téged is beszervezni

100K életű állatok mellett meg ha 2 órán keresztül nem vagy gépnél hogy gyógyítsad őket, lehet hogy nem sok maradna talpon.
6K/kör átlag állatsebzést le tudok osztani még elég korrekt karaktereknek is. Varázslat nélkül, mert abban nagyon gyenge vagyok.
Dátum: 2014.11.13. 18:51:03
Idézet: Offsboy - 2014.11.13. 16:03:17
Hát azt is lehet csinálni, hogy felhúzom 300-300ra, és hagyom hogy a környezetem kampányolja ki, való igaz.


Olyan valakinek kéne ezt megtenni, akinek Birka az ütőtávolságában van, és hamar meglesz
Amúgy 500 felett az igazi

Nemesis 13, a számlálós ötleted is nagyon szimpatikus, nekem nagyon tetszene, ha egyszer meg is valósulna, illetve kiegészülhetnének a statisztikák hasonló hippis elemekkel

Még RoscoBorlo ötlete a +1 másodlagossal sem butaság, jutalmazva lenne ha nem használod, bár elég paradoxon módon A legötletesebb jutalmazása lenne a hippi életérzésnek Egyetlen nagy hátránya lenne, ha valaki egy idő után megválik a karakterétől, és rossz kezekbe kerül. De ez többnyire hátránya minden erős karakternek is, amelyiket nem törölnek, miután befejezik a játékot.
Dátum: 2014.11.12. 22:18:23
Így már értelek
Nem biztos, hogy így lenne. A VU már összetettségénél fogva is az értelmesebb rétegét fogja meg a játékosoknak, aki értelmesebb, az pedig általában nagyobb fokú jóindulattal rendelkezik mint az átlag. Természetesen van kivétel, de nagy általánosságban elmondható. A lustaság/figyelmetlenség inkább lehet hosszútávon akadálya ennek, de előbb vagy utóbb rutinná válhat ez is. Sokan felesleges pluszkattintásnak élnék meg, de sokan másokat kismértékű jóérzéssel töltene el, hogy ezért a plusz kattintásért ugyan semmi előnyhöz nem jut, de megkímél valakit egy akár egész napot meghatározó bosszúságtól úgy, hogy az esetleg nincs is tudatában ennek.
Dátum: 2014.11.12. 20:14:17
Igazad van, lehet, hogy valóban elég speciális eset, ha több az állatokba osztott sebzés, mint a játékosra mért sebzés.
Mint mondottam, defenzív jelleggel fejlesztettem, bár lassan ez a része válik kevésbé jelentőssé, ameddig nem húzok a támadásomon valamennyit, hogy majdnem minden körben betaláljak. Akkor ugyanis az engem támadóknak is fáj csatánként egy olyan ~20-50K állatsebzés, főleg ha bekínzóz, és utána 3x visszamegyek rá, hogy a továbbiakban lehetőség szerint hanyagoljon. Jelenleg viszont el vagyok maradva a tulajdonságok fejlesztésével, túl sok mindenre kell a le. Gyakorlatilag az előző landragóron és a templomos küldiken kívül már úgy egy éve nem értem a tulajdonságokhoz, úgy terveztem hogy majd hirtelen egy ugrásszerű TÖ növekedéssel bepótolom. Addig is szintentartok csatlósokkal, ami egész jó szinten áll. Viszont a tervezett időpontja ennek még több mint fél év lenne, mert addig még bőven lenne mit rágyúrni. Ebből adódik, hogy még jó ideig csak 6ból talán 3 körben sebzem azt, akit kéne, ha szerencsém van. És addig ez nemigen fog javulni, ellenben akiktől a legnagyobb bevételem származik, azokat gyötröm ezzel rendesen. Természetesen ezt nem szeretem, és boldog lennék, ha kikapcsolható lenne. Akár csak napi 20 percre, amíg a kínzóm megtelik, mert másért nagyon nem támadok csak nagyon elvétve. Szabályváltoztatás ez miatt természetesen nem szükséges, de egy kapcsoló megoldható, és tökéletes megoldás lenne.