Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mort

Oldal: 123
Dátum: 2010.01.19. 10:59:41
winnie leköteleznél vele ha egy picit gondolkoznál is.
Ha szinttől függetlenül összeereszted a karaktereket, akkor vajon ki fog győzni??????? Az aki 50. szinten van, vagy pedig az aki 80. szinten?
És vajon ki van/lesz magasabb szinten?? Az aki használja a vf-et vagy az aki nem????
Ez így ebben a formában igenis agyatlan a fejlesztés és megint csak bünteti azt aki vf-et használ!!!!
Dátum: 2010.01.19. 09:57:42
Hát ez tipikusan, nem az a játék ahol érvényesül a sok lúd, disznót győz mondás...
Ezzel a változással azt érik el, hogy az a szövetség nyer ahol több magasabb szintű ember van.
Lehetek én erős a szintemhez képest, de esélyem sincs egy 30 szinttel magasabb karakter ellen. Az alacsonyabb szintű játékos csak töltelék lesz, aki max azért imádkozhat a random istenhez, hogy sikerüljön neki pár ÉP-t lekarcolni az élmezőnyről...
Kissé unalmas, idegesítő és egyre jobban törlésre ösztönző, hogy megint a vf használókat akarják büntetni!!!!!
Dátum: 2009.12.28. 22:12:39
Mi az Ensteinium betüjele ?
Eu
Ens
Es*
En

Tudtommal vegyjele.
Ráadásul nem Ensteinium, hanem Einsteinium.
A betüjele, pedig betűjele.
Legalább a "Mi az" helyesen van leírva...
Azért ez megint, egy érdekes hozzáállás.
Nem értem miért kéne büntetni valakit, azért mert sikerült egy jó karaktert összehoznia.
A bajnoki viadal győztesét azért hívják bajnoknak, mert a kategóriában ő a legjobb. Az „építő csicska is nyerhessen bajnokit” hozzáállás pedig nem kicsit felháborító.
Az óriási random miatt így se lehetsz 100%-ig biztos abban, hogy nyersz.
A legutóbbi V2-es viadal ez tökéletesen be is bizonyította.
A viadalnak 2 nagy esélyese volt: Malazár és Varacsk.
A bajnokit pedig Attlee nyerte, azért mert Varacskot kiverte Nekem8.
Varacsk ezt írta a fórumom: „Az erőm és taum volt a legkevesebbel nagyobb. 30 al. iq 110 el szerencse 70 el. Állataim meg vagy 50 szinttel. Komolytalan.” (Az tulajdonság összege 330-al kevesebb volt)
Ezzel valahogy egyet kell értenem.
Ráadásul a bajnoki cím el is adható. Ha túl sok lesz a büntetés mindenki el fogja adni.
Dátum: 2009.12.04. 10:21:03
Nem szoktam pontozni, de most kivételt teszek
Rodriguez 10 (de csak azért mert nem lehet több)
McPaul 10
Smargd Harcos "kollégát" inkább nem is pontozom mert még az 1 pont is túl sok lenne neki
Sztem Ricardo nagyon túlfeszítette a húrt, azt hiszi csak ő az egyetlen, akit rosszul érintett 1-1 fejlesztés????


Leo ebben, van némi igazság.
Én személy szerint megértem hogy szükség van a változásra, nem tetszik, de megértem.
A játékvezetés viszont megérthetné hogy ez egyeseknek fáj.
Eldöntötték hogy milyen változás lesz, és eldöntötték, hogy nem lesz kompenzáció. Rendben van.
Azt viszont nem értem hogy miért fáj Miklósnak hogy még sír érte egy darabig, és miért kellett ilyen arrogánsan kiosztani.
Ez ugyan akkora hiba mint hirtelen felindulásból törölni...

Amúgy van egy pár jó cucc az új tárgyak között.
Én nem vagyok V1-en de én úgy tudom hogy törölt...
Javítottunk egy programhibát. A toplistán és egy karakter leírására kattintva a statisztikáknál a kvíz és szerzett LE értékeknél 8 óránként frissülő értéket mutattunk csak, hogy ezen adatokból ne lehessen azonnal megállapítani, hogy valaki vadászik-e. Sajnos ez egy hiba miatt a kémgömbnél nem így volt, a kémgömb az aktuális értéket mutatta. Korrigáltuk.


Lehet hogy ez egy hiba volt de emiatt vették/vettük meg a gömböt, ugyanis senki sem tudta, hogy ez "hiba".
Vagyis a "korrekcióval" kiherélték a gömböt, a relikviával pedig elvágták a vérző torkát is.
Akit zavart az 2000 gyémántot könnyen össze tud szedni, az 5 öskő meg 1 sms-ből simán megoldható. Valószínűleg egy noprémes ember is rá fog szánni ennyit.
És így megint ki járt jól????
Ezek után még a hibázó oldal "magánvéleményből" kioktatja a félig tele pohár filozófiáról, azt aki teljesen jogosan fel van háborodva...
Szép!!!
Csak gratulálni tudok...
Dátum: 2009.11.30. 13:19:21
Én a játékosoktól is 1 7-et hallottam, de a franc sem tudja ...


A játék elején a "játékvezető" valóban 1 hónapot mondott, amit Miklós a végén 1 hétre módosított.
A lényeg hogy nyertünk és, annak pedig kifejezetten örülök hogy én is benne lehettem a győztes csapatban
A rendezvény amúgy jó volt. Hamar eltelt az idő szóval unatkozásra idő sem volt.
Egyetlen negatív észrevételem az, hogy jó lenne, ha legközelebb több gépet biztosíthatnának a kvízolimpiára, mert iszonyúan sokat kellett várni. Nekem személy szerint nem is volt türelmem hozzá
Dátum: 2009.11.29. 16:00:47
A fórumos nevem egyben a karakteremnek is a neve, úgyhogy nem nehéz kitalálni
De vannak V2-ös tapasztalataim is ahol jóval többet ér egy ilyen tárgy min V3-on.
Akkor még 1x összefoglalva:
A gömb egy iszonyúan tápos tárgy, ami ellen természetesen lehet védekezni, de az átlag játékos nem úgy működik hogy a 15% előtt 20 másodperccel költi el a LE-t. Gondolom te se azért kampányolsz ellene mert mindig ezt teszed
V2-n pl, ha rászánod az időt, 1 nap alatt gond nélkül össze lehet szedni 2-300 k LE-t, de ha szerencsés vagy ennél jóval többet is.
Elhiszem hogy ez egyesek szemét ez nagyon szúrja és azt is elhiszem, hogy nem erre tervezték, de ez akkor is egy ilyen tárgy.
Védekezés helyett egyszerűbb elérni, hogy utólagosan módosítsanak rajta, és a szkarabeusz meg a kreatív példájából kiindulva meg is fogják tenni, de ne próbáld meg beadni hogy ezután is pont ugyan olyan értékes lesz mint azelőtt, mert nem.
Ugyanis gyakorlatilag értékét veszti.
Dátum: 2009.11.29. 15:39:20
Blackjack neked tényleg semmi fogalmad nincs az egészről.
Dátum: 2009.11.29. 15:37:11
A gömb tápos cucc. Valószínűleg sokkal táposabb mint amire tervezték.
Persze ki lehet sírni az utólagos lebutítást, de könyörgök NE próbáljátok már megmagyarázni nekem így is jó lesz, mert NEM lesz jó.
Ha a többség akarata miatt módosítanak rajta, hát tegyék, de akkor igenis kompenzációt akarok, mert én NEM EZT A TÁRGYAT VETTEM MEG!
Dátum: 2009.11.29. 15:22:51
Hát Blackjack, ebből a hozzászólásból tökéletesen kiderült, hogy nem használtál még kristálygömböt és fogalmad sincs arról hogyan is kell használni egy ilyen tárgyat
Igenis pontosan meg lehet tudni mindent a másikról és az is látod hogy elköltött-e vagy sem, és a bekorlátozással pedig igenis értéktelenné teszik, mert pont azt a két infó veszik el ami a leglényegesebb.
Lefordítva. Veszek egy Ferrarit amit lebutítanak egy középkategóriás Suzukira. Erre te az mondod, hogy nem érted az egészet mert mindkettőnek van kereke és motorja, szóval hol itt a probléma? A probléma ott van hogy aki megvette nem a 4 kerékért és a motorért vette meg. Igaz mindkettővel lehet közlekedni de azért egy versenyen az utóbb sz@rt sem ér.
Dátum: 2009.11.01. 21:01:25
Teljesen jól látod, én a töltésre mentem rá, nem kezdtem el 1000-rel manót gyilkolni.
A sok TP miatt elég egyértelmű volt hogy a rengeteg manó legyilkolása nem lesz túl kifizetődő.
Bocs hogy néha gondolkozok is....
Amúgy engem sepc egyáltalán nem érdekel hogy ezen kívül játszol-e mással az meg végképp nem hogy mennyit fizettél a Behonak. Erre ugyan úgy nem kényszerített senki mint a manók esztelen gyilkolására.
Nem hiszem hogy nekem eddig kevesebbe került a játék mint neked, és egyre jobban kezdem sajnálni a befizetett összegeket.
Egy biztos: Miklósék nagyon meg fogják szívni, ha egyesek mindent megkapnak csak azért mert elkezdik lobogtatni az "én eddig mennyit fizettem " zászlót. Hidd el kettesek is sokat fizetnek csak nincs képük erre hivatkozni.
És végül de nem utolsó sorban még egyszer kihangsúlyoznám: nem az bosszantott fel hogy egyesek kaptak utólagos kompenzációt, hanem hogy még ezek után is csak a rinya megy.
Bár abban igazad van hogy ennyi befizetett pénz után igazán megkaphatnád az Ezer Igazság Kardját és a császári címet.
Részemről egy jó időre bejeztem a fórumozást.
Dátum: 2009.11.01. 18:43:45
Sajnálom Birka hogy csak a mondandóm első részét értetted meg
Volt egy esemény amin NEM VOLT KÖTELEZŐ részt venni, és amiért mindenki megkapta a jutalmát.
Részt vett benne.RENDBEN VAN.
Nem elégedett a jutalommal. RENDBEN VAN.
Persze nem az a reakció hogy talán nem kellett volna ész nélkül mindent beleölnöm, de majd legközelebb gondolkozok. Hááát mindenki döntse el, de RENDBEN VAN.
Egyszerűbb sírni, hogy mások javítsák ki amit én elrontottam. RENDBEN VAN.
Bejön a sírás. RENDBEN VAN.
Kap bónusz ajándékot. HIP-HIP. Nem túl korrekt a többiekkel szemben, de RENDBEN VAN.
De hogy ezek után nem az a reakció a potya LE-re hogy köszi, hanem az hogy hát én többre számítottam.... NAGYON NINCS RENDBEN.
Na ez az ami felbosszantott annyira hogy leírjam én is a véleményem. Nem is sokszor teszem meg..
Dátum: 2009.11.01. 14:32:44
"az igeretek számonkérése közt hatalmas a különbség"
Milyen ígéretekről beszélsz??????? Azt se tudtuk mi lesz a jutalom!
Én NEM, nem vagy hülye sőt nagyon is okos vagy. Pontosabban inkább úgy fogalmaznék, hogy túlzottan ügyeskedő vagy.
Ki kell hogy ábrándítsalak nem csak TE fizetsz ezért a játékért.
Összefoglalva: Ész nélkül nekiestél Zarknodnak. Ezért kaptál egy jutalmat ami a résztvevők 99%-a szerint korrekt volt.
Neked természetesen kevés, mert összeomlana a világ ha valamivel egyszer az életben meg lennétek elégedve.
Első fázis: kezdődik a sajnos jól bevált sírás és rinya.
És láss csodát megint bejön a sírás és hozzád vágnak egy rakat LE-t
Második fázis: nem egy KÖSZÖNÖM, vagy valami hasonló NEEEEEEM. Mint tudjuk "összeomlana a világ ha valamivel egyszer az életben meg lennétek elégedve"
Na ez az amit én úgy nevezek, hogy "ultra gusztustalan pofátlanság netovábbja"
És mielőtt az mondod hogy könnyű utólag okoskodni, légy szíves nézd meg hogy ki van a "Betöltött lélekenergia szerint" lista első helyén.
Dátum: 2009.11.01. 00:20:21
Milyen jó hogy egyesek megint ki tudtak valamit sírni maguknak.
Javaslom minden rinyagép kapjon még +10000-et minden tulajdonságra.
Vagy ez is túl kevés lenne????
Megoldás lehetne továbbá, hogy mindenki törölné magát és akkor uralkodhatnátok a kis világotokban...
Dátum: 2009.09.18. 09:32:08
Idézet: McPaul - 2009.09.15. 22:10:05
Engem is nagyon meglepett a dolog, hogy egyre tobb illusnal vannak meg ezek a szakik, mikor meg ok kampanyoltak az elfelejtesuk mellett. Es egyre magasabb szinteken. Tul sok jozan eszre nem vall, de majd meglatjuk mi lesz.
En meg ott szivtam a sebezz 100 felett kuldivel, hogy ne szivassak masokat, 0as szakival ...


Kik azok az "ök"?
Egyébként meg mindenki úgy fejleszti a karakterét ahogy neki tetszik...
A józan ész meg csak nézőpont kérdése. Mindennek megvan a miértje.
Dátum: 2009.09.10. 15:34:44
Idézet: bonca - 2009.09.10. 15:27:34
Ha valaki a sötét utat választja, az ne akarjon már egy jócselekedetért támogatást kapni hozzá.

Szerintem jó ez így. Aki le akarja győzni a fertőzést, az kap támogatást a segítségéért, aki meg fertőzött akar lenni, az fertőződjön magától.



Szerintem ez nem volt se jó se rossz cselekedet, hanem "közös érdek"
A plion megszerzésénél ők is harcoltak, vagyis a sok csata miatt logikus, hogy nekik is jobbal "elborul az agyuk"
Dátum: 2009.09.10. 15:22:11
Jut eszembe, a jutalom egyedül 1 dologban nem korrekt, mégpedig a fertőzésnél.
Nekem jó a fertőzés csökkenés, de az igazságosság miatt, én felkínálnám, azt hogy + fertőzést is lehessen választani.
Remélem az illetékes is olvasva a fórumot
Oldal: 123