Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ezüstszél

Dátum: 2012.05.07. 16:27:25
A "nem nyert" nem jelent pechpontot.
Pechpontot az ősköves zöld/kék forgatások adnak. (Egyet-egyet mindegyik.)

Lévén, hogy UR tárgy csak ősköves forgatásnál eshet, ezért pechpontot is csak ősköves forgatás eredményezhet.

Mod: Megelőztél, Cras.
Dátum: 2012.05.07. 16:21:55
Idézet: Miklós - 2012.05.07. 14:40:35
mindenhol csak a top karakterek kapják meg a kérdést. Viszont! Ahhoz hogy a kérdőívet megkapd, kell egyet vadásznod. Ezt csak azért írom le, mert így Landragór alatt gondolom ez nem triviális.


Kíváncsiskodni szeretnék, hogy mi a top karakter definíciója.
140-es szintű vagyok, 49. a toplistán, és nix kérdőív vadászatkor.
Dátum: 2012.05.04. 00:16:43
Nézd, ha valamelyik lehurrogással van gondod, idézd, és vitasd meg az illetővel.

A hsz-ed viszont olyan hatást kelt mintha minden panasz kényeskedő nyavalygás lenne, ami nem igaz. NE általánosíts.
Dátum: 2012.05.03. 10:34:43
A Végzet Templomával kapcsolatban én örömmel venném, ha a tulajdonságnövelős feladatból max. 1-et lehetne kapni.

Jelen állapotban a templom gyakorlatilag nem hagy úgy fejlesztenem a tulajdonságaimat ahogyan én szeretném. Ha én Támadást akarok fejleszteni, de folyamatosan kapom a nem-Támadás requesteket, akkor az dupla specváltást jelent őskőért, csak, hogy a karakteremet én fejleszthessem, és ne a templom...
Dátum: 2012.05.01. 14:16:19
Az lenne a vicces, ha a végzet templomával hazavágnák a kufár eventeket...

Senki sem menne térképezni félévente, ha végzet templomából pár hónap alatt platina meg mithril cuccokat lehetne kiszedni. Kissé irreálisak az elvárásaid. 10-es szinten már über relikeket akarsz?

Hogy miért szenvedtél az ezüst meg arany cuccokért? Azért, hogy a kuponokat ne azok kifejlesztésére kelljen költened.
Nem kell kiváltani a bronzot, csak összegyűjteni annyi kupont amennyi az arany/ezüst upgrade-jéhez szükséges.

Időbe és erőfeszítésbe kerül, mint minden komolyabb cucc. Ennyi.
Dátum: 2012.04.26. 11:45:55
Idézet: Tigristappancs - 2012.04.25. 22:42:20
Ezt a vörös kristályitalt én se értem. LGY-t költeni hogy LGY-t szerezhessünk. Mi van?


Kaland nem csak LGY-termelésre szolgál.
Amire még jó:

- Ismételhető küldetés
- Leveretés egyetlen módja láthatatlan vadászatnál
- TP-t ad (szinthuszároknak)

Nyilván alacsony szinten nem pálya, de magas szinten, amikor hegyekben áll a LÉGY, sokkal jobb mint a kék (-PP, uannyi őskő), és a zöld (-LÉ).
Dátum: 2012.04.26. 00:03:08
Idézet: Miklós - 2012.04.25. 17:20:55
Úgy emlékszem hogy a Landragór jutalmat nem kötelező azonnal átvenni, ráérsz vele a következő szintlépésig. Tehát szélsőséges esetben eljátszhatod azt, hogy a Landragór jutalmat csak a VU tali előtt veszed át, és akkor nem fogják a kiégett ősköveket ellopni.


Ha VÚ-taliig nem lépek szintet Landragór után, akkor bukom egy szövetségi küldetéssor 3-szoros jutalmát.
2 hét alatt 800-on van a CSP, Landragór még májusban véget ér, találkozó meg tudtommal június 23. Rengeteg CSP bukta, küldetésbukta, Végzettemplombukta, etc.

Kócosnak abszolúte igaza van. Ezt a promóciót kihagyom.
Dátum: 2012.04.25. 16:27:49
Mármint azt az 50-et amit a lelakatolt ládikó megőriz nekem addigra?
Dátum: 2012.04.25. 16:16:58
Ergo Landragór vége előtt letelik a rászánt 2 hét?
A Landragóros kiégettjeimet a hajamra kenhetem? (Entschuldigung, a promóciót fogom a hajamra kenni.)
Mert 1 hónapon belül tuti nem fizetek be 2*350 őskövet...

Mod. Helyesírás.
Dátum: 2012.04.25. 15:51:32
Ömm, lehet most csalódást okozok, de a legutóbbi Landragór eventnél Zarknod medálokat adtak.
Mikor írtam ezzel kapcsolatban, nem kaptam választ.

Szóval nem száz, hogy Landragór pajzsocskát fogunk kapni.

Mod: Helyesírás.
Dátum: 2012.04.24. 14:07:05
Idézet: Roberto100 - 2012.04.24. 13:40:41
Mindamellett láttam hogy a legyen új hsz-ed a szövi fórumon, illetve írj levelet társaidnak le lett langyizva meg szólva holott a szocializálódásnak hatalmas jelentősége van, a mi szövetségünkben speciel nem egy embert tartottunk már csatasorban és nem mellékesen ezek egy része adott miklósnak egy kis kavicsot is a zsebébe!

Viszont sok helyen a komunikációs csőd tapasztalható ami eluntatja a játékot mert úgy már totál single playerbe nyomja és egy idő után halál uncsi lesz és befejezi töröl, egész szövetségek halnak ki ilyen problémák miatt úgyhogy szerintem a hozzászólós meg levélküldős dolog igenis fontos részét képezné az aktivitás megtartásának a hangulat javításának 1-1 közösségen belül

ÉS lehet über béna meg ratyi és könnyű küldetés DE annál HASZNOSABB!


Nah. Először is hadd kérjelek meg kedves Roberto100, hogy ne adj szavakat a számba.
Az, hogy lelangyosoztam a fent említett két közösségépítő küldetésjavaslatot, még nem jelenti azt, hogy über béna / ratyi lenne. Csak langyos.
Hogy ebbe te pejoratív jelentést látsz bele, az már a te magánproblémád.

Akinek meg nincs mondanivalója, az szted mit fog írogatni?
Megjósolom, hogy ha bekerül ez a két küldetés, lesz egy topic nyitva itt, meg szövetségi fórumon is, ahova majd mennek a '.' jellegű küldetés-hozzászólások.
Rosszabb esetben a viccoldalakról fog megindulni a gyüjtögetés.

Nem mindenkinek jelenti a szómenés a közösséget. Van életem a VÚ-n kívül is. Itt speciel játszani szeretnék...
Dátum: 2012.04.23. 14:50:16
Idézet: Viszok009 - 2012.04.23. 08:15:04
Esszenciát konvektorral is elő tudsz állítani, azaz katalizátor esszenciát, az azért elég könnyű, nem?


Hátööö, ahhoz ugye kellene esszencia konverter. Amit nem szeretnék megvenni, ha nincs rá szükségem.
Egyrészt mert szépen jönnek a katalizátorok, másrészt, mert őskő, harmadrészt mert irtja a többi esszenciát amiket inkább különleges esszenciákra tartogatnék.

Tudom, zsugori vagyok.
Dátum: 2012.04.23. 05:55:44
Sztem az 'egy' ott csak határozatlan névelő, nyugodtan üthetsz 2 entitást is.
Dátum: 2012.04.22. 22:34:38
Idézet: Marcush - 2012.04.22. 19:34:47



Saját ötletek:

--> Mostantól legyen legalább 10 új hozzászólásod a szövetségi fórumon!
--> Legyen eggyel több szavazatod majd add vissza!
--> Adj segítő kezet egy szövetségi társadnak vagy neked adjon egyikük!
--> Szerezz 3 támadás italát általad indított kihívásokból vagy nyerj legalább 600 kihívást!
--> Harcolj az arénában 8 alkalommal!
--> Állíts elő 1 esszenciát az alkimista laborban!
--> Nézd meg 5 egymást követő napon, hogy kik támadták a szövetséged!
--> Szerezz térkapus fókuszkristályt vagy kiégett relikviát 5 alkalommal!
--> Írj üzenetet bármely szövetségi társadnak 3 alkalommal!
--> Végezd ki egy napon legalább 5 ellenfeled portyában vagy szövetségi társadat arénában!
--> Építs be 12 kiégett őskövet az energiakristályosítóba!
--> Olvasd el 3 különböző játékos bemutatkozását!
--> Használd a tudatturbót 10 alkalommal!


1. Sok spam, de kit zavar. Whatever.
2. Kicsit zavaró, de túl lehet élni. Whatever.
3. - || -
4. 600 kihívás sztornó. Van aki portyázni is szokott. A 3 támadás ital az szép nagy random. Inkább portyáznék, ha lehet, nem várni a randomot elpocsékolt PP-kkel.
5. Langyos, de legalább nem nehéz.
6. ??? Hajítsak ki 120 CSP-t, meg 30 PP-t az ablakon??? Na neee...
7. Lásd 5.
8. Ez jó.
9. Lásd 2.
10. Ez is jó.
11. - || -
12. Lásd 5.
13. Lehet több is.
Dátum: 2012.04.22. 12:18:47
Idézet: Tryxike - 2012.04.22. 11:26:07
Tanácsot szeretnék kérni a szerezz 15 esszenciát feladathoz. kb 300 csp elhasználása után 4 eszenciát sikerült automatikus sajtolással szerezni. A csp. lenulláztam a költsd el az összes csp feladatra, így az alkimista laborban se tudok eszenciát előállítani. A további csp Landragora szeretném felhasználni.


Pilonaktiváláskor is jöhet esszencia, ha állatbefogás+sajtolást ad a random. Igaz, a sajtolásból származó LE-t csak a végén fogod megkapni, de esszencia esett nekem már kettő is, kb. 100 pilonozásból.
Dátum: 2012.04.22. 09:32:50
Ha elfogsz olyan állatot ami 2 szinttel alacsonyabb alapszintű nálad, akkor megoldható.
Dátum: 2012.04.22. 09:29:47
A hsz-ed pontszáma legelőször az eddigi átlagpontszámod.
Mivel napocskás vagy, ezért nem meglepő, hogy rögtön 9-essel kezd bármi amit írsz.

Ezután jönnek egyéb fórumozók, akik le- illetve felpontoznak attól függően, hogy jót írtál, rosszat írtál, vicceset írtál, rossz napja van, prémes vagy, sírásfóbiája van, vagy éppen a rajongód, rokonod, stb.
Dátum: 2012.04.20. 23:36:00
Thanks, igen, a Xenóval kevertem.

Azóta Baalcaintól kaptam infót, hogy autosajt van ami szintén a végén fog TÖ formájában realizálódni. Befogott állataim vannak küldetéshez, szal gáz nincs.
Dátum: 2012.04.20. 00:31:45
Úgy tapasztalom, hogy az állatbefogás nem működik.

Megkapom a sisakszilánkokat, de állat nem jön mellé. (Mielőtt valaki megkérdezi, a sokadik aktiválás után, tehát nem a vadászat szilánkjait kapom.)

És van 3 helyem is állatnak.
Dátum: 2012.04.15. 11:33:41
Kérlek Cras, ne nézz madárnak.

2009 március-ban tettem fel, és rossz értékelést kaptam az admintól rá még azelőtt, hogy bekerült volna a játékba. Volt kérdésem ami a találtai százalék miatt esett ki, de ez nem olyan volt. Nem kaptam rá LE-t.
Völgyzugoly tünde nevére kérdeztem rá, ami szerepel a versikében ami miatt Boromir útnak indult ("Keresd a Kettétört Kardot, Imladrisban leled..."). Ez ugye ugyanaz a könyvben és a filmben is, továbbá fontos része is a történetnek.

Még akár el is fogadtam volna, hogy nem említik túl gyakran, ezért spec, viszont mástól átengedték azt a kérdést, hogy mi Legolas teljes neve, ami szintén nem percenként hangzik el.

No mindegy, régi történet.