Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hombre1970

Oldal: 1234
Dátum: 2010.10.24. 13:03:18
Én is elértem oda, ahol Rebecca tart, szintén 8 szintnyi malmozás vár rám is, ez most tényleg komoly??
Dátum: 2010.10.04. 11:13:10
Mit szólnátok egy olyan italhoz, ami +x TP-t ad egy hétig, akinek van VF-e, annak meg -x TP egy hétig? Minden olyan helyen, ahol TP kapható természetesen!
Dátum: 2010.10.04. 10:45:37
Igen találtam, se VF, se EH, mégis kaptam az italt, bravó!
Dátum: 2010.07.14. 07:49:18
Mivel úgy tűnik továbbra is egy szemét csaló vagyok, de a büntetésemet még nem kaptam meg, ezért megbüntetem én saját magamat! Innentől kezdve 1 hónapig nem költök őskövet másra, mint prémium tagságra! Remélem elég kemény büntetést szabtam ki magamra és ezzel elégedett lesz végre a "Főistenünk" aki konkrétan leszarja a játékosok véleményét!
Dátum: 2010.02.10. 13:05:58
A Légió harcra készülődött. A megszokott nyugalom azonban most hiányzott. Mindannyian érezték, hogy ezúttal más lesz, mint eddig. Nem tudták, csak érezték. Az epikus emlékmű már az előző relikvia elosztása előtt másképp viselkedett mint eddig bármikor. Kékeslila villámok tobzódtak a tövétől égbenyúló csúcsáig. Olyan volt, mintha valami különösen erős teremtmény akart volna idő előtt erre a síkra áttörni. Mindannyian látták, amikor egy kék palástba burkolózott futár érkezett a vezéri sátorba, majd rövid idő múlva sietve távozott, attól kezdve pedig a vezérük Cyron nyugtalanul járt fel s alá a gyakorlótér melletti folyósókon, időnként széttárva majd újból összecsukva hatalmas szárnyait. A hozzá intézett kérdésekre csak egy gondterhelt legyintéssel válaszolt és tovább rótta köreit. Az idő pedig egyre fogyott, már csak pár rúna jelezte ragyogva az epikus lény megjelenéséig hátralévő időt. A légiósók mindezek ellenére nyugtalanul bár, de a tőlük megszokott fegyelemmel készültek az elkövetkező harcra. Mindenki a legjobb fegyverzetét és páncélját készítette elő, megbeszélték hogy mi lenne a legcélravezetőbb taktika egy új, minden eddiginél erősebb lény ellen. Az idomított állatokat előhozták a kennelből, felszíjazták rájuk a felszerelést, hogy minél hatékonyabb segítséget nyújthassanak a harcban. Minden készen állt. Ekkor Cyron egy mentális üzenet formájában összehívta az epikus emlékmű melleti térre a társait. Izgatottan gyűltek össze a hívásra, ilyen még sosem történt, az utóbbi időben már-már rutinnak számított az epikus lények elleni harc. Amikor valamennyien ott álltak fegyelmezett alakzatban a téren, Cyron szólásra emelkedett :

- Légiósók! Barátaim! A mai napon a hordaparancsnokunk egy fontos hírt közölt velem, amit most veletek is megosztok! Mivel az epikusok terén is az élen járunk, nekünk jutott az a megtiszteltetés, hogy megküzdjünk egy különösen hatalmas entitással, aminek eljöttét a hordánk nagyhatalmú mágusai már hetek óta érzik és várják. Ti is látjátok, hogy az epikus emlékmű sosem látott intenzitással próbálja visszatartani ezt a lényt, de egyre kevesebb sikerrel.

Amint idáig jutott a beszédben, egy szokatlanul hatalmas kisülés csapott a földbe és az előző epikus kincse, egy Elenios nyaklánca jelent meg kékes derengéstől körülvéve a legtöbbet ajánló légiós, Iron Cross előtt. Mielőtt azonban fogadhatta volna a gratulációkat jól megérdemelt jutalmáért egy energialökés döntötte le a Légió tagjait a lábukról, több métert repítve hátra őket. Gyorsan rendezték soraikat, de ahogy az epikus emlékmű felé tekintettek, sorra tört fel a meglepettség hangja a harcosok torkából. Az idomított lényeik, mintha csak egy felsőbb parancsnak engedelmeskedtek volna, mindenen átgázolva rohantak a kennel biztonságot jelentő falai felé.
Cyron ocsúdott a leggyorsabban, de az ő arcán is látszott a hitetlenkedés, ennek ellenére határozott és gyors parancsok sora hagyta el ajkait.

- Légió! Harci alakzatba, körém! Hagyjátok az állatokat, úgysem vennénk hasznukat ebben a csatában!

A Légiósok hihetetlenül gyorsan reagáltak, legalábbis egy kívülállónak így tűnt volna, Tőlük azonban ez volt a természetes. A fegyelmezettségük elnyomta a megdöbbenést, de így is hallattszott több felől is ugyanaz a mondat :

- Ez Zarknod!!

Valóban Zarknod próbálta átpréselni gigászi testét az epikus emlékmű vibráló energiafüggönyén. Többen hitetlenkedve bámulták a hegy méretű teremtményt, nem tudván eldönteni, hogy legutóbbi békés üzenete a kiszabadítása után vajon egy gonosz terv részét képezte csupán vagy az Ellenség praktikája van emögött? Amikor azonban teljes nagyságában ott állt előttük és dobhártyarepesztő bömbölésben tört ki, mindannyian tudták, hogy itt csak egy lehetőség maradt, a halálig tartó harc! Zarknod termetéhez képest meglepően fürgén útjára bocsátott egy addig sosem látott, ősi, hatalmas erejű varázslatot, egy éjfatty sikolyt. Hiába voltak a légiósok a mágia mesterei egy ilyen elemi erejű varázslatot még ők sem tudtak kivédeni, mindannyian érezték, hogy fizikai és mentális erejük egyaránt a töredékére csökkent az addiginak. De ahhoz, hogy a Légiót megadásra kényszerítse, még ez a varázslat is kevésnek bizonyult! Falanxba rendeződve indultak egyként Zarknod felé. Ekkor azonban Zarknod egy hatalmas csapással elsöpörte az egész alakzatot, csak pár szerencsés (és villámgyors) harcos úszta meg sérülés nélkül. Cyron azonnal reagált és újabb parancs harsant :

- Oszolj! Egyéni harcmodor! Mindenki üsse önállóan!

Barrique közben már odaért a behemót lábához és egy jól irányzott csapással komoly sérülést okozott. Ezt felismerve a légiósok szétspricceltek a szélrózsa minden irányába, csak hogy azután összehangolt csapásokkal gyengítsék a lényt. Iszonyatos csata vette kezdetét, amiben komoly veszteségeket szenvedett el a Légió, de méltán hírnevükhöz újra és újra összeszedték és a harc sűrűjébe vetették magukat. Minden 10 percben újabb roham vette kezdetét, ennyi idejük jutott csak arra, hogy begyógyítsák sérüléseiket és újult erővel induljanak rohamra. Az 5. ilyen roham után Zarknod térde megroggyant és a földre rogyott, de még így, félig legyőzve is a legveszélyesebb ellenfélnek bizonyult, akivel valaha is találkoztak. Ezután már nem sok idő kellett, hogy felharsanjon a jól ismert, a végső rohamra szólító kürtjel, aki még bírta magát mind egy utolsó erőfeszítéssel rohant rá Zarknodra. Végül a mindent lezáró végső csapást az Azúr Légió szárnyas vezére, Cyron vitte be, azután néma csönd telepedett a csatatérre, csak a harcosok zihálása és a gyógyító mágiák zümmögése okozott egy rövid ideig tartó halk zajt. Azután felharsant a győzelmet jelentő harsona és bicegve, sántikálva gyűltek a Légió tagjai a legyőzött entitás gigászi teteme köré. Egyként kiáltották a jelmondatukat : A Légióért! Az epikus emlékmű nyugodni látszott, csak a mágikus rúnák által kirajzolódó szöveg lebegett a fejük felett :

Zarknod, a triklem drakolder elpusztult! A halálos csapást Cyron vitte be. A lényből kiáramló 14925 lélekenergia a lélekkútba került. A lény kincse, egy Nagyobb Kalandgyűrű a kincseskamrában várja, hogy elosszátok!
Dátum: 2009.07.02. 16:45:31
Nem tudom, hogy csak engem zavarnak ezeknek az új fejlesztéseknek a mikéntjei? Ugyanazt látom benne, mint Miklós bármelyik játékában : amikor kiderül, hogy valami már nem működik, vagy nem úgy működik ahogy kellene, a játék evolúciója miatt, akkor velünk játékosokkal fizetteti meg, hogy nagy kegyesen méltóztatik változtatni, amit már régen magától meg kellett volna lépnie! Értem ez alatt, hogy mivel már hónapok óta köztudott tény, hogy mivel egyre több lett az elköltendő CSP, egyre több minden másra is kell időt szakítani, mint a napi több órás vadászat, ezt meg kellett már változtatni! Erre mi történik? Én költsek el 200 CSP-t és utána még kb 800K LE-t arra, hogy 2 percre lemenjen a vadászatok ideje?? Ez ugye csak vicc akart lenni kedves Miklós? Bár attól tartok sajnos nem az, mivel senki sem nevet, csak te a markodba... Miért van az, hogy képtelen vagy beismerni, hogy a játék változásával hozzá kell igazítani dolgokat, de erre minden esetben szinte csak úgy kerül sor, hogy az köszönőviszonyban sincs a jobbnál jobb javaslatokkal? Egyszerű a képlet : tényleg sok idő a vadászat, itt az ideje változtatni rajta, hát tegyük meg! Egyszerre mindenkinek változik, senki sem fog sírni azon, hogy bezzeg az újaknak mennyivel könnyebb az életük, mert mindenki egyenlő jogokkal hozzáfér! De ugye ehhez be kellene ismerni, hogy erre nem gondoltál! Pedig hidd el nem olyan nehéz ám az, csak gyakorolnod kellene egy kicsit! Hidd el, senki sem ítélne el emiatt! Sőt! Igen sokat nőhetnél sokak szemében! Nem tűnik fel, hogy az utóbbi időben bekerült változtatások egyszerűen semmire sem jók szinte, pedig mindegyikben ott van a lehetőség, csak attól való félelmedben, hogy "ezek már megint agyontápolják magukat" egyszerűen használhatatlanná gyengíted a dolgokat? Ezeket a gyorsításokat fejlesztésnek beállítani, ilyen elszállt árak mellett egyszerűen nevetséges!

Elnézést, de ez már jó ideje csak gyűlt bennem!
Dátum: 2009.05.28. 21:15:43
Kristály Szövetség 223 / 96
Kedves Bonarka!

Mint írtam, elnézést kérek, ezek szerint nem 12-14 éves vagy! A karakterem neve ott szerepel az aláírásomban, mint ahogy a szövetségemé is. Sajnos nem tudhatom azt, hogy a bejelentkezésed neve egyezik-e a karakteredével! Nem tudom, miből gondolod, hogy engem le szoktak rabolni, mert nem ülök a gép előtt. Bárki megnézheti a karakteremet, V1-en, a mostani kis minusz a veszíts 20K-t eredménye, de gyakorlatilag nullán vagyok kb, ami tudom szégyen, de nekem valahogy nem az okoz örömet, hogy másoktól elvegyem, amiért megdolgoztak. A sírás részt nem teljesen értem, de biztosan én sírhattam valahol, bár nekem erről az oldalról inkább dühnek tűnik mint rinyálásnak...
Idézet: Bonarka - 2009.05.22. 15:20:36
Akinek nem tetszik, az töröljön és ágyő!!!!
Egyébként ez kb összesen 15-20 ember lesz és ezek azok, akik nem tudnak elmozdulni a maguk által "jól" kitervelt (LanMaffia és hasonló játékstílusú játékosoktól teljesen eltérő) taktikától, pedig nem lenne nehéz, csal sajnálják a LÉ-t másra áldozni...

Kíváncsi vagyok, hogy összesen a 3 szerveren hány játékos van (csak a V2-n 9000)!!!

Ha ezt beszorzom hárommal, az minimum 27000, ha ebből 20-30-nak nem tetszik 2-3 ember játékstílusa, akkor annak valóban törölnie kell és töröljön is, mert azok az emberek nem az ellenszert keresik, hanem sírnak és másokat is csak felidegesítenek!!!


Kedves Bonarka!

Te aztán tudod, hogy kell megkedveltetned magad! Legalább a karaktered nevét azért odabiggyeszthetted volna, hogy tudjuk, honnan is van ez a hihetetlen mennyiségű halálpontos adat a tarsolyodban! Biztosan a játék eleje óta játszol, onnan a hatalmas tapasztalat! Én azonban inkább azt feltételezem, hogy kb. 12-14 éves lehetsz, akinek természetes, hogy az interneten a névtelenség mögé bújva ontja magából az okosságokat! Ha nem így lenne, majd elnézést kérek, de addig kérlek világíts rá nekünk, játszani nem tudó embereknek, hogy mit is tegyünk? Jaa, eszembe jutott! Abba lehet hagyni, ha nem tetszik! Úgyis 20-30 ember csupán, az meg semmiség ahhoz a tömeghez képest, aki marad! Lehet, hogy neked lesz igazad! De az nem 20-30 ember lesz, abban biztos lehetsz! Azt is meg tudom neked mondani, hogy kikből fog állni az a réteg, aki be fogja fejezni : felnőttekből, akik ki tudják fizetni, hogy játszhassanak! Csak ők ezt nem tekintik többé játéknak, mivel ha választás elé kerülnek, hogy kénytelenek folyamatosan figyelni vagy kimennek a gyerekkel játszani, biztosan tudom melyiket fogják választani. Aztán a végén itt marad egy csomó Vérpistike, akik egymást fogják gyepálni... Sajnálom, hogy ide jutott ez a játék.
Idézet: LanMaffia - 2009.05.22. 13:36:53
azzal nincs is baj, legfeljebb többet portyázok. De ne az legyen hogy napi ennyi.

Ma 555.000LÉt szedtem össze, ugye ennek fele kreatív. Ha ez most le lesz korlátozva az bizony nagyon meredek.

Ricardonak meg igaza van, NEM kell bevédeni magatokat, legyetek csak lusták transzplantot meg ultraspecet húzni.

Egészség kb felesleges már majdnem 900ÉPnél végzek ki.


A baj kb veled van, mivel semmiféle normális emberi normád nincsen, itt nagy arccal dicsekszel, piszkosul elszálltál! És akkor még azt mered mondani, hogy meredek, ha lekorlátoznak? Az a meredek, hogy ezt Miklós még mindig hagyja, kíváncsi leszek, hány embernek kell még abbahagynia a játékot, hogy ráébredjen, saját maga alatt fűrészelte eddig az ágat...
Én úgy vagyok ezzel a muszáj csinálni, mert lemaradsz dologgal, hogy senki kedvéért nem vagyok hajlandó feladni az elveimet, ha valamit nem tartok etikusnak vagy helyesnek, nem fogom csak azért csinálni, mert mások is ezt csinálják és ha én nem, akkor lemaradok. Legfeljebb ha ez a játék (vagy a játékvezetés) ennyire kedvez a számomra nem elfogadható módszerek alkalmazásának, akkor nézek magamnak egy olyat, ahol ez nem történik meg. Sajnos mivel sokan ha valamit ki lehet használni, kiskaput lehet találni, akkor minden lelkiismeret furdalás nélkül meg is teszik, törtetnek mindenen és mindenkin át, számomra morális hullaként játszanak, ebben nem kívánok részt venni.
Idézet: Noodlee - 2009.05.21. 23:19:04
N1 (nice one ha vkinek gondot okozna)

az előző kirohanásra.. meg csak annyit mondanék.. FAIL

"tartogasd meg a hasonszőrűeknek" ez epik


Légyszíves ha máskor a csodálatos stílusodat szeretnéd csillogtatni, legalább pontosan idézz, remek, hogy ilyen "trendi" szavakat használsz, teljesen lenyűgöztél! Magyarul ez nem lett volna ilyen menő, igaz?
Idézet: Crimson - 2009.05.21. 23:12:19
Amennyiben megígéred, hogy értelmezed is amit látsz, nagyon szívesen.
Esetleg érdemes lenne megnézni, kinek és mire reagáltam, kiderülne hogy köze nincs a te hozzászólásodhoz (amit egyébként el sem olvastam). Köszke.


Mivel semmilyen idézet nem szerepelt benne, nehéz lenne kideríteni, mire is reagáltál, nekem úgy tűnt, az én hozzászólásomra, de mivel el sem olvastad (biztos alapból kihagyod az ilyen hosszúakat) ez ezek szerint nem így van, emiatt elnézésedet kérem! Arra viszont tényleg kíváncsi lennék, hogy mit kell értelmeznem?
Idézet: Crimson - 2009.05.21. 22:29:50
Az a vicces, hogy a két mókus akciója kapcsán valahonnan előkerülnek ilyen végbélből előrántott képletek, ahelyett hogy a csalókat próbálnák elmeszelni. "Lőjétek le mind, Isten majd kiválogatja az övéit"


Crimson : én ezt hogy-hogynem magamra vettem és a te pókságod sem hagy túl sok találgatási lehetőséget. Egyébként meg nem vagyok a pajtásod, azt tartogasd a hasonszőrúeknek.
Egészen biztos voltam benne, hogy 10 percen belül a "pókok" le fognak hurrogni. Még szerencse, hogy nem ti vagytok sokan, hanem azok, akik JÁTSZANI szeretnének...
Lenne egy ötletem, ami nagyon drasztikusnak fog hatni, de kérek mindenkit, hogy egészében vegye figyelembe, ne kiragadva egyes dolgokat!

Portyázáskor nyert LE nem a vesztes LE-jéből kapná a győztes, hanem úgy mint a térkapuban. A karakterektől történő LE rablás teljesen megszűnne, helyette a portyázás úgy történne, hogy lenne egy alap LE, amit a kreatív meg a kivégzés ugyanúgy tápolna, csak ez nem a sok idővel és fáradtsággal járó vadászatból kerülne "ellopásra", hanem egyszerűen csak "járna" a nyertes csatáért. Alapból azonos szintre történő támadáskor szint*40 LE járna, amihez lefelé támadáskor -szint*5, felfelé pedig +szint*5 módosító adódna. Erre az összegre jönnének a szakikból származó bonuszok. Mivel a PP napi szinten fix, nem lehet vele milliókat kaszálni, emellett ami a legfontosabb kérdés szerintem, hogy megállítaná azoknak a játékosoknak az elvándorlását, akiknek a folyamatos farmolás miatt egyszerűen elmegy a kedve a játéktól! Én elég sok időmet töltöm el itt a monitor előtt, de nem feltétlenül élvezem is minden percét, ahogy az egy játékhoz illene! Sőt, az utóbbi időben sok-sok az élbolyban tanyázó társamhoz hasonlóan egyre kevésbé! Mert miért kell folyamatosan tartani attól, hogy ha bármilyen esemény közbeszól (net kiesés, áramszünet, csöngettek, lefagyott a gép, stb, stb) és 15% fölé ér az ember, szinte biztosan lerabolják. Így akár azt is meg lehetne tenni, hogy elindítasz egy 20-as vadászatot, utána nyugodtan elmehetsz enni valamit, megnézni egy filmet, kirándulni, strandra, akárhova, nem kell rohanni haza időre, nem vagy tele stresszel, hogy vajon mi fogad, ha esetleg késel 2 percet vagy nem ülsz a monitor előtt folyamatosan. Az erős karakterek így is jól kapnának, viszont nem a gyengébbek kárára, hanem csakis a saját javukra!

Esetleg akkor igaz is lehetne az a mondat, ami minden belépés előtt fogad, de már régen érvényét vesztette :

Nem igényel sok időt, és ha 1-2 napig nem tudsz játszani, a lemaradást behozhatod.

Továbbá nem kellene mindenféle szakértelmek korlátozásával foglalkozni, sokkal kevesebb lenne a visszaélési lehetőség, és szerintem azt a réteget lelkesítené legjobban, akiknek a véleményét ugyan nem sűrűn olvashatjuk itt a fórumon, viszont a játékosok túlnyomó részét képezik, az "átlag" játékosokat.
Dátum: 2009.05.09. 17:40:52
Nem tudom, hogy hogy nem tűnik fel a mocskolódóknak, hogy a legtöbb TGY védelmében kelt írás az egyik legnagyobb ellenfelüktől (nem ellenség!) az Azúr Légiótól származik... Szerintem teljesen elegendő lenne, ha a TGY minden kommentár nélkül bemásolna egy támadáslistát, mert úgy tűnik, hogy ha védekeznek, akkor jön a "biztosan sárosak, mert védekeznek", ha pedig figyelmen kívül hagyják, akkor meg jön a "nagyon kussolnak, biztos vaj van a fejükön" hozzászólások hada! Igen undorítóan viselkednek itt egyesek! Részemről minden tiszteletem a TGY-nek, hogy dupla nyomás alatt ennyire jól állják a sarat!
Egyébként még a multizásról : külön kellene szerintem választani azt, amikor valaki azért játszik több karakterrel, hogy 1-et tápoljon a többi kárára, vagyis rabszolgázik (szerintem ezt takarja a multizás) attól, amikor valaki azért játszik több karakterrel, mert több időt szán a játékra és nem keresztezik egymást a karakterek cselekedetei, nem farmolja velük halálra ugyanazt a karaktert kicsinyes bosszútól vezérelve, hanem pusztán a játék kedvéért játszik!
Dátum: 2009.05.09. 15:32:46
Az 1958-as futball világbajnokságon mennyi lett a Brazília-Svédország döntő eredménye?
0-2
5-2
4-0
1-0

De most őszintén, kit érdekel, hogy mi volt 1958-ban a döntőben? Hagyjuk már az ilyen idióta kérdéseket! Miért nem azt kérdezi meg az illető, hogy mit ittak a játékosok a félidőben az öltözőben? Nagyon ráférne már egy alapos tisztogatás az adatbázisra!
Gratulálok mindkét harcoló félnek, ez egy legendás háború volt!
Dátum: 2009.04.23. 12:15:07
Cyron egy tompa dobbanással ért földet a hadi tábor szélén álló kis domb tövében. Hatalmas szárnyait összecsukta, az újonnan növesztett fémes csillogású tollak halk pendüléssel záródtak össze. Sietős léptekkel indult a vezéri sátor felé, ahova sürgető mentális üzenetét megkapva már több magas rangú légiós is elindult. A sátorhoz szinte egyszerre érkeztek, majd az alacsony bejárat miatt lehajolva mindannyian bebújtak a belül tágas, de minden luxust nélkülöző belső térbe. A felesleges szócséplést mellőzve Cyron azonnal a lényegre tért :
- Légiósok, problémánk van, amit sürgősen meg kell oldanunk! A Tökéletes Gyémánt egyre nagyobb fölénybe kerül velünk szemben az általuk kezdeményezett háborúban! Egy kicsit tovább maradtam távol a tervezettnél egy elhúzódó üldözés miatt és mire visszaérek már azt látom, hogy vesztésre áll a csata! Magyarázatot várok a kialakult helyzetre!
- Vezérünk! Sajnos mióta hivatalosan is visszavonultunk a hadszíntérről kicsit berozsdásodtak az emberek reflexei, egyre inkább az egyéni harcmodorban kell eredményeket felmutatniuk, az alakzatban harcolás azonban a vérükben van, egy kis vezéri szigor biztosan azonnal helyrerázza őket! - számolt be Dark Mongoose, az Azúr Légió egyik alvezére.
- Nos, rendben, lássuk, mire megyünk! - szólt Cyron majd egy rövid, de határozott mentális üzenetet küldött a Légió minden tagjának.
A tábor szinte azonnal megbolydult. Gyorsan és a tőlük annyira megszokott fegyelemmel kisebb csapatokat alkotva gyülekeztek a Légió méltán híres harcosai, majd tökéletes rendben lévő fegyverzetüket felöltve, közben kedélyes beszélgetésbe merülve indultak az új parancsok értelmében a harcba.
Oldal: 1234