Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hombre1970

Oldal: 1234
Idézet: Prisma - 2011.12.11. 12:33:28
Idézet: Ariel - 2011.12.11. 12:26:00


Ezek nem megoldások, ugyanis ezen nerfek után sem lehetne több kincset kiütni, mint a nerf előtt. Tehát felesleges. Csak azt a célt szolgálnák, hogy te ne ugass tovább. Én pl. szívesen olvasom a vinnyogásodat, úgyhogy kár lenne.


Te ugye tényleg nem érted a nerf szó jelentését? Már többször is utaltál rá, hogy miért lenne jó a nerf, ha utána csökkennének a lehetőségek! Na pont ezt jelenti a nerf, nem pedig azt, hogy onnantól kezdve mindenkinek (de főleg neked!) majd jobb lesz!
Idézet: Prisma - 2011.12.10. 22:19:09
Idézet: Lanmandragoran - 2011.12.10. 22:07:27
Hát még ha tudnád hogy a tiédre hányan nem kíváncsiak...

Az a szerencse, hogy nem kötelező elolvasni.


Nem kötelező, de a folyamatos rinyálásoddal teleszemeteled a fórumot, tisztán láthatóan egyetlen okból : nehogy már szegény pici Prismanak ne jusson olyan cucc, amit meg sem érdemel! Nálad önzőbb és nagyképűbb és beszűkültebb gondolkodású alakot nagyítóval is igen nehéz találni!
Idézet: Prisma - 2011.12.03. 17:49:12
Idézet: LanMaffia - 2011.12.03. 16:35:19

Szerintem az baromság, hogy nagyon entitást üthessen valaki, mint amit a szövetsége elbír.

Szerintem meg teljesen irreleváns, hogy te mit gondolsz baromságnak.


Na végre tiszta a kép! Amit más gondol, az teljesen irreleváns, egyedül a te csodás véleményed ami számít! Voltál már orvosnál? Pszichiátert javasolnék...
Idézet: Prisma - 2011.12.03. 11:00:28
Idézet: Craslorg - 2011.12.03. 10:54:10
6 tétel van az aukciós házban jelenleg: 2 ritka (kb 10-11 hetes ciklikussággal), 2 gyakori (kb. 5-6 hetes ciklikussággal) és 2 kisebb (12-13 napos ciklikussággal - ez utóbbiak a +1-es tulajdonság-növelők). Olyan esetben látszódik csak 5, ha az egyik licit éjszaka jár le, akkor másnap reggel-délelőtt kerül ki a helyére a következő, hogy ne legyen hajnalban lejáró licit.

Kösz a pontosítást. Úgy látszik, nem csak olvasni, de számolni sem tudok.
Tehát akkor 7. tételként lenne jó az esszencia.


Se olvasni, se számolni, se érvelni, csak írni, de azt nagyon sokat és nagyon nagy baromságokat!
Te aztán tudod osztani az észt olyan dolgokról, amikre egyáltalán semmilyen rálátásod nincs, közhelyekkel dobálózol és nevetséges érveléseket szajkózol! Gratulálok a sok építő jellegű javaslatodhoz! Várjunk csak! Nem is volt egy sem! Csak a másokét fikázod! Akkor csak ehhez tudok gratulálni!
Dátum: 2011.11.26. 23:39:38
Amit ezúton is köszönünk szépen! Annyit tudtam segíteni benne, hogy küldtem oda nektek egy fülbevalós srácot fekete zokniban!
Dátum: 2011.11.21. 13:01:42
Arra mi is volt a magyarázat, hogy egyetlen kiégett őskövet sem kapunk?
Dátum: 2011.11.02. 12:43:21
.
Dátum: 2011.09.23. 16:15:36
Tetszett az event, én elégedett voltam a jutalmazással is, köszönöm!
Dátum: 2011.08.24. 00:47:33
Köszi, ez kimerítő válasz volt! Mármint fárasztó volt még elolvasni is, úgy döntöttem, nem kérdezek többet tőled ilyesmit!
Dátum: 2011.08.23. 20:34:48
Cras : segítenél egy kis matekban? Mennyi az esélye annak, hogy 6 támadásból 3 kritikus sebzést ütök egy olyan ellenfélbe, akinek a TÖ-je 700-al kisebb és máskor mindig eltalálom, ám most éppen 56 kritikusnál tartottam, tehát 4-el meglett volna? Egy kis segítség : 100% Szóval lehet, hogy félreértés volt ez ügyben, mivel Isten Kardja sem a statisztikák meg a nagy számok ellen emelte fel a hangját, hanem az ilyen "véletlen" kis apróságok miatt!
Dátum: 2011.08.23. 10:04:36
Lehet itt gúnyolódni a matekos nem matekos témában, de azt ne mondja senki, hogy még sosem vette észre, hogy ha kisebb szörnyet kell vadászni, akkor hirtelen jön minden csak az nem, ha a kiégett ősköves küldi aktív, akkor meg dobálja ész nélkül a kisebbeket, kiégett őskövet meg nem! Statisztikailag persze 5000 vadászat alatt kijön kb. az átlag, csak a morálomra hat nagyon negatívan az ilyesmi, már egy ideje nem is próbálkozom ezekkel.
"Mindössze" 359 vadászatból meglett a 8 kiégett őskő!
Cras : ha megnézed az aláírásomat, láthatod, hogy V1-en is játszom, a játék indulása óta, szóval "úgy-ahogy" tisztában vagyok ezzel! Amúgy meg 30-as a szubtéri érzékelésem már régóta, szóval inkább az 5%-hoz kellene közelebb lennie, mint a 2-höz, de természetesen ha nem 5000 vadászatról beszélünk, akkor "kicsi a minta"! Majd ki fogja ezt egyenlíteni, tudom, de majd csak akkor ha kb. 350 vadászatból meglesz az 8 kiégett őskő fogja feltolni az átlagot (mint ahogyan már számtalanszor tapasztaltam) és ha utána felvenném a 15 kisebb szörnyes küldit, akkor az nem fog jönni, viszont dőlni fognak a kiégett őskövek. Egyébként ha már itt tartunk, biztosan ahhoz is kicsi a minta, hogy megítéljem, a kritikus ütés és a kábítás küldetések pusztán "véletlenül" szoktak az esetek túlnyomó részében úgy alakulni, hogy a krit ütés 59-re, a kábítás meg 39-re jön ki. Végülis szeptemberben lesz 3 éve, hogy játszom, majd valamikor 2030-ban talán megfelelő nagyságú mintával fogok rendelkezni!
Ugyanakkor szépen megnövekedett a kisebb/apró lények aránya, lecsökkent a sajtolásból befolyó LE, a kiégett ősköveket nem is említem, mivel éppen 8 ősköves küldin vagyok, amit az eddigi 247 vadászatból még nem sikerült teljesíteni, 6 darab esett, ami kemény 2%! Szóval nekem úgy tűnik, hogy egyik kézzel adtatok a másikkal meg elvettetek...
Dátum: 2011.04.21. 19:35:58
Az lenne a gondom, hogy ma valamikor megváltozott egy dolog, ami eléggé zavar! Eddig ha a portya végén legalul a vissza gombra nyomtam, akkor visszadobott a portya ablakba, most meg az eddigi csatáimhoz dob! Több böngészővel is próbáltam, mindegyikkel ugyanez volt a helyzet. Csak nálam jelentkezik vajon ez?
Dátum: 2010.10.26. 16:52:24
20 és 25 lett, szóval nem lehet mindkettőt azonnal megoldani, szerintem ez így teljesen korrekt, köszönjük!
Dátum: 2010.10.25. 13:20:54
Köszönöm minden önjelölt pontozóbírónak, akik csak azért járnak a fórumra, hogy nem a hozzászólás mondandója, hanem a név alapján pontozzanak! Még, még, még, ennyi nem elég!
Dátum: 2010.10.25. 12:11:32
Birka : nem mindenkinek van birkatürelme és matekos agya!
Dátum: 2010.10.25. 12:09:19
Köszönjük előre is Baraty! Benned bíztunk!
Oldal: 1234