Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gau84

Dátum: 2009.04.17. 12:11:13
Pontosan úgy van ahogy leírtad Crimson. Vagy élek vele, vagy nem. Amíg nem élek vele, addig csak ott a pénzem őskőbe fektetve, nem több
Dátum: 2009.04.17. 12:07:31
Nem épp
Dátum: 2009.04.17. 12:06:40
Jótanácsot? Hm... WEHEHEHEHEHE
Dátum: 2009.04.17. 12:05:04
Nem vagyok köteles
Dátum: 2009.04.17. 11:59:53
Nem vicc... és pech, de a fogyasztóvédelmi törvény erre is kitér. A fel nem használt ősköveidért egész konkrétan nem kaptál ellenszolgáltatást, ecetera, ecetera, ecetera
Dátum: 2009.04.17. 11:53:23
Kocos, nem szempont, hogy a magasabb szintűeknek rosszabb legyen, de az igen, hogy nagyjából azonos szintű karakterek harcoljanak egymás ellen... ennyi a lényege az egésznek.

Miklós, a Te hozzászólásodra már nem is mondok semmit. Csak kérdezném, hogy ha mégis úgy döntenék páran hogy akár most, akár a közeljővőben abbahagyjuk, ugye nem kell majd szenvednünk azért, hogy a fel nem használt őskőveink árát visszautaljátok nekünk?
Dátum: 2009.04.17. 10:41:00
Azért ne hajlítsuk ennyire félre. Senkinek nem azzal van a baja, ha egy erősebb karakter megveri. Erről jó lenne leszállni, mert úgy marhaság ahogy van. A gond azzal van, hogy ez 4 szinttel magasabb karaktertől még belefér, 5-6 szinttel magasabbtól nem.
Mondtuk egy pár okot miért nem, és egy ellenérvet hallotunk vissza, mégpedig hogy akkor kevesebb lesz a célpont. Na utóbbit én magam érvnek nem tudom elfogadni akkor, mikor már van lehetőség csökkenteni a szintlépések közötti időt.

A rendszer jó úgy ahogy van, csak 4 szint különbségre kell korlátozni a portyát, mindentől függetlenül. Itt ez maga a megoldás!
Dátum: 2009.04.17. 10:36:21
Nekem kifejezetten tetszik
Dátum: 2009.04.17. 10:25:57
Azzal egyetértek, hogy megkell(ene), és szükséges (lenne) megfogni a multizókat végre, és lehetőséget adni szabályos helyettesítésre, ami persze a portya rovására menne főleg. De hogy több karakterrel játsz egy világon, arra semmi szükség, hiszen ott van a többi világ, ahol indíthatsz újabbakat.
Dátum: 2009.04.17. 10:12:04
Erre szerintem a Travianos megoldás tökéletesen megfelelne. Mégpedig kijelölhetsz magadnak két darab helyettest, szövetségtől, szinttől, mindentől függetlenül (nem hiába ).
Esetünkben a megfelelő az lenne, ha a helyettesek tudnának fejleszteni, csp-t költeni, stb, de portyázni nem.
Dátum: 2009.04.17. 03:02:05
Abszolút érthető amiért az élenjárók panaszkodnak, hogy nincs kit ütni, félreértés ne essék. Csak ezzel az a baj, hogy azokon csattan, akik 5-6 szinttel alacsonyabbak, és esélyük sincs még csak az ellenállásra sem. Én egyáltalán nem azt mondom, hogy ez az elől lévők hibája, de azt se mondja senki, hogy erről a kisebbek tehetnek. Patthelyzet, de míg a most élenjáró karakterek simán tehetnének azért, hogy szintben behozzák őket, addig a kicsiknek kellene irdatlan erőforrásokat elkölteni azért, hogy legyen ÉP-je, tudjon regenerálódni, azaz játszani - legalábbis ezt mondják páran.
A háború csarnokánál jött elő ez a probléma, mert eddig a béke mint olyan, lélegzetvételnyi időt adott. Tudtuk jól, hogy majd a béke csarnokára érkezik a háború csarnoka, de ilyen kondíciók mellett azt sem lehet, hogy szépen megfizetjük a magunkét, és egy hét portyamentességet eszközöljünk ki olyanok ellen, akik adott esetben óránként akkorát ütnek belénk, hogy csak úgy füstöl.
Arielnek igaza van abban, hogy erre egy megoldás van, amiből senkinek nem származik kára, mégpedig az npc horda. Viszont addig is valahogy létezni kell, és az elől lévőket leszámítva azt látom, hogy kell a szűkítés. Sajnálatos, de így van, viszont ezért ne mi legyünk már leb*szva, akik mernek szólni emiatt.
Dátum: 2009.04.16. 20:48:26
Halkan jegyzem meg, hogy csak az elől lévők nem tudnának kit ütni - ami így ebben a formában megintcsak nem igaz, hiszen egymást még mindig lehet. Ergo a szűkítés nagyonis járható út. Élvezetesebbé teszi a játékot a többség részére. De hogy mondjak én is megoldást arra, hogy elől mi a teendő: visszafogott fejlődés 50-re.

Edit:

Csak hogy konkretizáljam a problémát:

Jelenleg épp háborút vívunk egy velünk nagyságrendileg azonos erejű szövetséggel. Minden tiszteletem az övék, mert nem kicsit vezetnek, szépen, taktikusan játszanak, rendkívül ügyesek (Lélekőrök Szöv-e).
Na de könyörgöm, ha jönnek 5-6 szintről feljebb a tagok rendszeresen, és rommá vernek pillanatok alatt, akkor mi a túrót kezdjünk mi, akik mondjuk még el is bíbelődnénk egymással? Mivel a sebzés egyre csak nő, pontosan ezért kellene, hogy minél több ÉP-vel menjek neki az ellenfelemnek. Tehát pont, hogy a sebzésnövekedés is azt támasztja alá, hogy bezony szűkíteni kell a portyát, mert ez így mindenkinek jó, csak a többségnek nem.
Dátum: 2009.04.16. 20:19:31
jóóóóóó
Dátum: 2009.04.16. 20:13:59
Kedves Ajgatsz, a zsepit köszi, de inkább használd fel arra, hogy letöröld a szád széléről a maradékot...

És képzeld, épp, hogy azért tépem én is a szám, hogy még véletlenül se tudjak ütni 5-6 szinttel lefelé én sem. Tehát akkor hogy is van ez?
Dátum: 2009.04.16. 20:06:19
Idézet: Ajgatsz - 2009.04.16. 20:04:40
Igen, mert VM-es vagyok, sőt... én szóba állok a TGY-sekkel is. Bizony. És tudod mit csinálok? Megkérdem, a tápos magas szintűeket, hogy hogy csinálják, sőt még tanácsot is kérek tőlük. Ők meg adnak, biza... Persze verhetném az asztalt a fórumon, hogy mennyire szemétláda az összes... nem tudom melyik a célravezetőbb...


Akkor én megmondom: üssétek őket, ők üssenek Titeket, és ne az 5-6 szinttel alacsonyabbakat. Remélem tudtam segíteni
Dátum: 2009.04.16. 19:51:45
Ariel, amit Te mondasz, az körülbelül az adjunk a sz@rnak egy pofont típikus esete. Mert kifejleszt mindent maximumra, hamar ott van az "élmezőnyben", igen, de olyan harmatgyengén, hogy hagyjuk is az egészet a fenébe. TB is csak akkor húzott előre, amikor már megerősödött lent. Ennyit erről.

Egyszerűen ne lehessen 3-4 szintnél se lejjebb, se följebb ütni. Meg van oldva a probléma.
Dátum: 2009.04.16. 19:10:20
Szerintem pedig nem csp kell, hanem elég 3-4 szint differencia a támadásoknál, és nem 5-6. Talán még a 4 is esélytelen, de az még belefér. Így viszont valóban jobban megéri elinni az őskövek árát, mint befizetni.
Dátum: 2009.04.16. 16:32:41
Ott a pont...

Ne 5-6 szint különbséggel lehessen már támadni, mert semmi értelme nincs, basszus. Lehet nyavalyogni odafönt, hogy akkor nincs kit ütni, de megmondva az őszintét, I don't give a fuck! Toljam az ÉP-m, a nagyok tolják a visszafogottat, és pont.
Dátum: 2009.04.15. 15:33:02
De csakis ostorral...
Dátum: 2009.04.15. 15:19:06
Zacc mindig is szerette, ha ütötték a nők... azt hiszem, ez már így is marad