Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kyron

Dátum: 2008.11.25. 20:41:13
Igazad van, nem sok az a 10 győzelem, de akkor ha az ellenfél állandóan bujkál akkor elég fárasztó! De ez egy ilyen játék!
Amúgy elértetted a hozzászólásomat, nem panaszkodni akartam, csak nem értettem, hogy ez egy programhiba, vagy így van és kész!
Dátum: 2008.11.25. 20:29:01
1000 kösz! Ezt nem tudtam, de jogos szabály!
Dátum: 2008.11.25. 09:47:11
Az biztos, hogy kicsit nyersre sikerült a hsz-ed, máskor kicsit süsd át!
Erről a témáról kb., 1000 hsz szól, és mindegyikben el van magyarázva, hogy a itt a harcban nagy szerepe van a RANDOMNAK!
Ha egy veled azonos ellenféllel szemben 50-50% az esélyed. Ha te veszel felszerelés, ő meg csupasz akkor mondjuk 51-50%-ra módosul a javadra. Ha tulajdonságpontokat is fejleszted, ő meg semmit akkor is csak lassan nő az esélyed. Teljesen biztos győzelem nincs, mert még a legjobb ellen is lenne, kb 1% esélyed, vagyis 100 portyából meg tudnád ütni akár Sharpát is! (Mondjuk ez nem törvényszerű!)
Tehát: próbálj minél jobban fejlődni, koncentrálj bizonyos tul pontokra, fejleszd a szakértelmeidet és mindig olyan ellenfélre támadj, aki ellen a legnagyobb az esélyed!!!
De mindig ott van az a random....
Dátum: 2008.11.25. 09:35:46
Igazad van, ezt nem néztem. Bár úgy emlékeszem nekem bőven 250 felett volt a ÉP-m, az pedig 50-es szakértelmet jelent, de lehet, hogy tévedek. Vagy hiába verem én le 3 ÉP-re, ha neki 11-es a kivégzése és én még bőven 55 ÉP felett vagyok akkor is ő győz?? Mert akkor nem sokat ér ez a szaki!
Azért a kémgömbbel máskor is problémáim voltak, hiába volt az ellenfelem 15% felett bőven, mégsem tudtam megtámadni, mert azt írta ki, hogy 15% alatt van!
Bocs, tudom, ez a az utolsó nem a szakértelmekhez kötődik, csak kapcsolódik előző hozzászólásomhoz!
Dátum: 2008.11.25. 07:11:50
Valaki tapasztalt-e már ilyet?
Megkémleltem ellenfelem és 133 Ép-t mutatott neki. Megtámadtam és 93-at sebeztem. Ő nagyobbat sebezett, de én 10-es kivégzéssel mentem neki vagyis 133-93=40 < 5*10=50. Mégis ő győzött.
Most a kémlelés nem műkszik rendesen, vagy a kivégzés?
Vagy éppen abban a miliszecundumban gyógyította a magát ellenfelem ami az idő alatt eltelt míg megnéztem az ÉP-jét és rákattintottam a Támadás gombra????
Dátum: 2008.11.24. 06:29:02
Ilyen nálunk is előfordult, csak 2 hét letelte után. Éjfél körül kezdődött a háború, két hét után megvolt a +10 győzelem és 6 órakor még semmi! Azután egyszer csak bedobta, hogy győztünk. Ez mind ok, de mi van ha pont 10 a különbség és betámad az ellenfél és nyer egy csatát? Az elég kellemetlen lenne!
Dátum: 2008.11.24. 06:22:07
Itt megtalálhatod a választ!
http://vegzetur.wikidot.com/lelekkut-kisuetese
Dátum: 2008.11.22. 13:54:55
Valaki már utánaszámolgatott ennek valamelyik másik topicban. Csak sajna nem vágom, hogy melyikbe. De ha jól emlékszem, akkor a spektrális manipulációra kerestem rá éppen, és ott dobta ki találatnak! Ne vedd készpénznek, de ha jól emlékszem, akkor Mortimer volt a számolgató, de nem vok biztos benne!
Dátum: 2008.11.22. 13:51:32
Nem emlékszem pontosan, de nem két helyre kell beírni a jelszót, mint akkor, amikor csak változtatsz rajta?
Dátum: 2008.11.20. 21:00:14
Idézet: Alendaar - 2008.11.20. 17:06:02

Egyszerre indult karakterekkel, normálisan játszva NINCS 200.000 LE különbség legálisan!
Ezen nem igazán van mit gondolkodni.


Megérem a hozzászólásodat, tényleg vannak a játékban "egyensúly problémák", de odafigyeléssel, taktikázással enyhíteni - nem megszüntetni! - lehet rajtuk. A toplista elején lévő szövetségek éppen az egymás elleni minél magasabb toplista helyezésért farmolják annyira durván a "kicsiket", de ők ezért alakultak. A módszerrel nem értek egyet, de a miért-et értem.

A LE differenciához meg annyit, hogy a játék elején még lehetett igenis jó LE-t portyázni és aki ott naponta lenyomott 30 portyát, az simán eljutott erre a szintre. Én napi 6 portyával 2 hét alatt hoztam 30k LE diffit, pedig csak max 1 szinttel ütöttem lejjebb. Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy mostanában milyen portyákat hoznak a topportyázók, ebben a LE szegény időszakban.

Engem ennél már jobban idegesít az, hogy ahogy egyre nagyobb szintet elérünk annál lejjebb lehet ütni. Értem, hogy miért de itt is van egy kis balance bug!
Dátum: 2008.11.20. 20:35:12
A beépített lélekenergia 10%-val nő a lélekkút, ha jó tudom. Vagyis ha beépítesz - bármilyen épületbe - 1000 LE-t, akkor 100LE-vel nő a szövetséged lélekkútja.
És máskor egy kicsit nyugodtabban, ha lehetne kérni!
Dátum: 2008.11.20. 20:28:47
Szerintem Jumi arra kérdezett, hogy a "fajtájuk" között van-e különbség. Én úgy tudom, hogy nincs. Mindegy, hogy egy földigilisztát, vagy egy tűzokádó sárkányt fogsz be, csak az a lényeg, hogy több LE-be kerüljön idomítani és az, hogy nálad sok szintet lépjen! De szóljon hozzá valami profi állatidomár, akinél már sok állat megfordult!
Dátum: 2008.11.16. 21:10:54
1., A nevét nem változtathatod meg.(vagyis nekem nem sikerült)
2., Megszüntetni valszeg úgy tudod, hogy kilépsz a szövetségből, így nem lesz tag.
Én személy szerint azt javaslom - írásod alapján arra tippelek, hogy nincs más tag akivel közösen akartok szövit építeni - hogy inkább keress egy szimpatikus szövetséget, és lépjél be oda, ahelyett, hogy beleölsz x LE-t a saját szövidbe, majd megszünteted, mert egyedül vagy!
Dátum: 2008.11.16. 14:12:41
Elírtam a kvíz kérdésemben pár szót, kérem, ha lehetőség van rá javítsátok!
A kérdés: Ki nem tartozott a márciusi ifjak közé?
Amit javítani kell: a tartozott helyett trrtozottat írtam, Petőfi Sánor--->Petőfi Sándor, Vasvári pál--->Vasvári Pál
Elnézést a hibáért, gyorsan gépeltem, és nem olvastam át!
Dátum: 2008.11.13. 20:10:04
Küldetések menüpont-->Küldetés kiválasztása. Küldetéseket a második szinttől kapsz.
Dátum: 2008.11.12. 20:07:06
Ez a kérdés már kb. 1000X volt feltéve és igazából mindenki mérgelődött már miatta! Azonban a nagyobb tulajdonságpont CSAK növeli az esélyeidet, és nem teszi biztossá a győzelmet! Tudom milyen rossz az ilyen - főleg a háborúknál - de sztem így a jó, mert a gyengébbnek is bejön néha egy-egy szerencsésebb ütés, lásd Dávidot Góliát ellen!(Bár Dávidnak biztos jött egy-két bónuszpont odafentről!)
Dátum: 2008.11.11. 20:50:12
Nincs bónuszuk a "csak buzogánnyal és kis bőrpajzzsal harcolóknak", csak eszerint nagyobb mákuk, mint neked!Nyugi, ha majd nagyobb lesz a tulajdonság pont összegének a különbsége akkor ez a mákfaktoruk is csökkenni fog!
Dátum: 2008.11.10. 20:56:47
Nem teljesen értem a kérdésedet, de sztem itt megtalálod a választ!-->http://vegzetur.wikidot.com/allattartas
Dátum: 2008.11.10. 20:48:16
Sztem, küldj egy újabb sms-t, mert az előző valszeg érvénytelen volt. De írja valamelyik adminnak, ők biztosabban tudnak válaszolni!
Dátum: 2008.11.09. 05:33:59
Idézet: Byzon - 2008.11.08. 21:45:14
Miért? Könyörgöm miért??? Miért nem lehet használni a gyorskeresőt????
Eléred a 8. szintet, bekattintasz a Legendákba, ott Drakin nevére, és kész.... Ennyi. 220-szor is...


Ha jól tudom, Byzon, azt mondtad többet erre a kérdésre nem válaszolsz , de úgy látom túl nagy a szíved! Amúgy szerintem ez a kérdés még fel fog jönni vagy százszor, főleg mivel a világ2-n is sok a kezdő. Nem lehetne a Segítség alá egy: IDE KATTINTS, MERT ITT MEGTALÁLOD DRAKINT című topicot nyitni???? Kb. 6 hozzászólással kevesebbet kellene elolvasni naponta...