Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kyron

Dátum: 2008.12.31. 07:17:05
Minden játékos társamnak kívánok:

Zsákmányából tengernyi lélekerőt!
Ágyába bővérű hempergőt!
Asztalára bőséges eledel(ő)t!
Eredményben és örömökben gazdag új esztendőt!
Dátum: 2008.12.31. 07:16:34
Minden játékos társamnak kívánok:

Zsákmányából tengernyi lélekerőt!
Ágyába bővérű hempergőt!
Asztalára bőséges eledel(ő)t!
Eredményben és örömökben gazdag új esztendőt!
Dátum: 2008.12.31. 07:15:53
Minden játékos társamnak kívánok:

Zsákmányából tengernyi lélekerőt!
Ágyába bővérű hempergőt!
Asztalára bőséges eledel(ő)t!
Eredményben és örömökben gazdag új esztendőt!
Dátum: 2008.12.30. 21:43:29
Január negyedikéig mint minden normális ember a Beholderesek is pihennek/józanodnak, utána reméljük meg fog jelenni a beígért másik út ennek a küldetésnek a megoldásához. Addig türelem. De legalább sok rózsa fog teremni az országban...
Dátum: 2008.12.30. 21:40:50
Ha arra gondolsz, hogy már rég túlmentél a azokon a szinteken, ahol találkoztál ezekkel a személyekkel, ne félj. Vedd fel a küldetést, kattints a Legenda megfelelő fejezetére, katt a nevére és kész a küldi. Majd ugyanezt eljátszod a többivel is.
A végén meg bezsebeled a sok LE-t!
Dátum: 2008.12.30. 21:23:35
Látom parázs vita keletkezett hozzászólásomból.
Bocs, de egy kicsit éppen ki voltam akadva, mivel éppen akkor zúztak le.

Ez a gond. Talan tulsagosan elszaladtak a sebzesek, szinthez varhato EP-hez merve?

Sajnos ez így van. Ez a legnagyobb gond. Két egymást követő prémium tárgy sebzése között ég és föld van. A sebzést lehet kompenzálni az ERŐ növelésével, de sajna ez nem jelent igazán sokat.

Ugye 15% alatt nem tud tamadni, tehat marad egy 25-30%-os sav (ami mondjuk ~300-500) EP-nek felel meg. Ha barmikor e fole kerul, egy 6+ szintes siman belecsap ennel tobbet, tehat egy lepesben akar 15% ala uti.

Na igen. Jelenleg 47-es Egészségnél 1308 ÉP-m van. Ezzel kb. két ellenfelet bírok ki és utána szundi. Két ilyet pedig biztos kapok egy nap. Csak az kérdés, hogy milyen időközönként. Nem panaszkodom nincsen állandó belátogatóm - mármint napi nincs, de 3-4 naponként jönnek szépen sorba - de azért vannak felettem jócskán, akiknek ütéstávban vagyok.

Bár lehet, hogy csak azért esik rosszul, mert van egy rossz szokásom, én csak két szinttel ütök le. Tudom hülyeség. De az enyém.
Alapvetően a játék hangulatához illik ez a "Erősebb lezúzza a gyengét" de sajnos ezzel sok játékosnak veszi el a kedvét a játéktól. És ez nem jó. Bár igaz, hogy ott lesz a 3. világ, de nekem ez, az első az igazi. Én itt akarok játszani. És ha sokan elpártolnak innen, akkor sajnos ennek a világnak lőttek.
Az természetesen nem megoldás, hogy mutogatunk bizonyos emberekre, szövetségekre. Ők, nem hibásak, hogy leghamarabb indították karaktereiket és egy kiépített stratégiát használtak saját és szövetségük fejlődéséhez.

Az egész "sírásomra" azért került sor mert régebben 20 támadásból négyet-ötöt megfogtam még a jelenleg a csúcson ülőktől is, azonban manapság ez nullára csökkent hiába fejlesztgetem magam és ez egy kicsit demoralizáló.

De próbáljunk visszamenni a topic eredeti céljához és adjunk új, építő javaslatokat, vagy tanácsoljunk egy-két értelmes változtatást a készítőknek!
Dátum: 2008.12.29. 21:27:10
-- valószínűleg eggyel csökkentjük majd a szintkülönbséget, amivel támadni lehet


Örömmel vettem észre, hogy 30. szintről már 6 szinttel lejjebb is lehet támadni. Ez ugyebár azért van, mert minél magasabb szintűek vagyunk, annál kisebb közöttünk a különbség. Bár ők 1 körben ütnek annyit, mint én 6 kör alatt de szerencsére a fenti változtatás majd segíteni fog ezen. Így várniuk kell a 32. szintig, hogy 6-tal lejjebb üssenek...
Nem kenyerem a sírás - mert akkor ugyebár éhen halnék - de ez már egy kicsit sok. Nem az a gondom, hogy legyőznek, nem is az, hogy LE-t visznek(vagy nem), hanem az hogy két ilyen támadó nullára üt és az nem túl kellemes.
Tudom ők semmiről nem tehetnek, mert ilyen a játék és ők csak játszani akarnak.
De mindenki törődjön a saját lelkiismeretével és aludjon jót azzal a tudattal, hogy megint jól elverte az esélytelen kicsiket.
Dátum: 2008.12.29. 21:10:19
Ebben igazad van, de itt nem szó szerint kell érteni ezt a mondatot, mivel én is tudom, hogy sok jobb érzés van. (egy biztos ) Ez a mondat azt jelenti, hogy: az egy nagyon-nagyon felemelő érzés, amikor egy nálad sokkal tapasztaltabb és erősebb, téged naponta kétszer földbe döngölő, rettentően bátor(0LE-val támadó), a random nagylelkűsége miatt véletlenül elvérzik a pajzsodon.
Bocsáss meg kedves NY, legközelebb pontosabban és érthetőbben fogalmazok!
Dátum: 2008.12.29. 13:53:46
Majd 4. szinten meglátod. Lesz a bal oldalon egy új menü Szakértelmek felirattal. De ilyen kérdéseket inkább a segítség topicba de leginkább a fent található Gyorskeresőbe írj!
Dátum: 2008.12.29. 13:47:58
Én Byzon második ötletét javasolom, nekem 1 nap múlva már javítva volt a kérdésem! Írj neki bizalommal, de értelmesen fogalmazd meg mondanivalódat.
Dátum: 2008.12.29. 13:44:17
Basszus! Én amatőr... Azt nem is néztem!!!!!
Pedig már főttem saját levemben, hogy mekkora BF vagyok, hogy az erőre gyúrtam.
De igazad van, elnéztem, az erőből eredő plusz sebzést nem látjuk sehol, de most néztem, hogy igenis létezik és működik is mivel 99-t is ütöttem - kritikus sebzés nélkül - és ez nem is biztos, hogy a legnagyobb volt.
Elnézést kérek mindenkitől, elnéztem máskor először jól átrágom magam rajta, mielőtt feldobom a fórumra!
Dátum: 2008.12.29. 07:31:52
Szólj Kocosnak, hogy hozzon létre a wikin egy ilyen oldalt, és vedd kezedbe a gyeplőt és szerkeszd meg. Nem nagy ördöngösség, de elég nehéz annak a pár szerkesztőnek mindent összeszedni.
Dátum: 2008.12.29. 07:26:28
Olvasgasd a fórumot, rengeteg jó stratégiát lehet megtudni. Vagy próbálj te, a saját szájízednek és lehetőségednek megfelelő stílust kialakítani. Természetesen nem túl jó érzés, amikor lezúznak de ez sarkaljon arra, hogy még jobb legyél és a vissza tudjál vágni ellenfeleidnek. Hidd el, nincs annál jobb érzés, mint az, amikor lepattan rólad egy addigi "belátogatód"!
Tehát ha komolyan gondolod a játékot, olvasgass, gondolkozz, fejlődj!
Ja és KITARTÁS!
Dátum: 2008.12.29. 07:09:17
És miért is? Miért akarsz kevesebb bónuszt? Vagy a VP mennyiséget sokallod?
Dátum: 2008.12.29. 07:07:38
Megnéztem a fegyver alapsebzését majd a kezemben lévő fegyvernek is és az eltérést számoltam.
Pl.: Trollagyar 17-68 sebzés alapból, 21-72 nálam. 70+14-es erővel. Én eddig nem számolgattam a sebzéseimet, de mostantól odafigyelek és majd meglátom, milyen követketetést vonok le.
Dátum: 2008.12.28. 22:46:38
A fegyverek sebzésén lenne hivatott segíteni az ERŐ tulajdonság de sajna nem sokat ér. Nekem 84-es erőnél csak +4 sebzést ad ami édes kevés, mivel a +4,+5 szinttel felettem lévők fegyvere már átlagba 27-tel nagyobbat csap! Sajnos erre elég soká ébredtem rá és addig jó sokat toltam az erőmre.
Dátum: 2008.12.28. 22:33:50
Igen a lélekkufárnál el tudod adni. De érdemes megtartani az első felszereléseidet, később még jól fognak jönni, főleg a fegyver. Majd később rájössz, hogy miért.
Dátum: 2008.12.28. 22:31:54
Térkapuból. Bővebben: http://vegzetur.wikidot.com/kincs
Dátum: 2008.12.28. 22:28:59
A remény hal meg utoljára...
E szerint a Remény nem néger, mert általában minden szörnyennagyonjó amcsi filmben ők halnak meg először. Amiben meg nem, azt meg Eddie Murphy rendezte és minden szereplő néger...
Tudom nem illik négerezni, de a színes bőrű elég buta megfogalmazás, mert a színtelenen kívül minden színnek tekinthető, tehát mi is színes bőrűek vagyunk.
Rájöttem a megoldásra! De az már akkora baromság, hogy inkább nem írom le mert elvesztem kedvenc státuszomat és akkor sajnos összetörne szűzies gyermeki lelkem és italozásba kellene ölnöm bánatomat...hmm. Italozás...
Dátum: 2008.12.28. 21:47:54
Írj, Kocosnak és regisztrálj az oldalon.