Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ddyy

Dátum: 2011.01.27. 23:45:13
A statisztikák szerint a gépjárműbalesetek 23%-át olyanok okozzák, akik alkoholt fogyasztottak. Ebből az következik, hogy a balesetek 77%-át olyanok okozzák, akik vizet, kávét, üdítőt, tejet, energiaitalt és egyéb alkoholmentes italokat fogyasztanak.
Ezek az emberek tehát háromszor olyan veszélyesek! Kerüld a társaságukat, tartsd magad távol tőlük!
Webforditas.hu. Nem fogsz örülni Románról próbáld.
Dátum: 2011.01.22. 21:58:27
Ezen a kategóriabesoroláson már vigyorgok egy ideje.

Biológia - állattan

Mit tud Pom-pom bámulatosan változtatni?
A színét
A hangját
Az alakját
A ruháit
Dátum: 2011.01.07. 08:58:01
Tudjuk. De most nincs sok miért fizess.
Dátum: 2011.01.07. 02:31:09
Igazából minden egyes esemény előtt azt vizionálom befele, h végre lesz valami, ami nem a tápról szól hanem arról h mi itt vagyunk galetkik. Teszem azt egy invázió, ahol nem lesznek egyéni érdekek, mert meg kell védenünk magunkat, s vissza kell verni a támadókat. Iszonymód be tudná színesíteni a játékot a dolog. Ha nem veszel részt lehet vissza kell takarodnunk a hegymélyi barlangok mélyére, s barlangi tehenek Le-jét szívogatnánk napestig (magas káliumtartalma miatt +1 egészég a levadászástól számított 4 órán át.)
Például a fenti inváziógondolat esetén akik aktívan részt vesznek a visszaverésben, azoknak lehetne rangot adományozni attól függően, h mit és mennyit tettek a galetkik fennmaradásáért. Persze ezt is csak úgy h egyre többet kelljen teljesíteni a következő rangért. Tökre beszínesítené a játékot, s a plecsnigyűjtők is örvendezhetnének. Vagy ott vannak az aukciósházas relikek. Meg kell nézni h melyiknek vannak aktív viselői, s pl egy rejtőköpeny gazda belopakodhatna az ellenséges vonalak mögé infoért, vagy egy lélekkatalizátoros relikgazda egy adott ponton továbbillenthetne egy szorult helyzetet, vagy a kőműveskanál, a trollszarv és a többi. Amint ez megvan, akkor nyílna meg egy újabb szint a háborúban. Lenne egy EPIK csata a főerődnél, ahol csak összefogva győzhetnénk. S a végén egy kanyar* nagy bulit csapnánk. Berúgunk mint ökör, énekelünk mint Pákó és vigyorgunk mint Ice-T a médiatörvényen. Annyi de annyi ötletem van, de nem untatlak benneteket tovább.

Megnyugtatásul, nem vagyok hülye, s tudom, h az egyéni érdekek itt nagyon jelen vannak, de könyörgöm, ez valahol egy kanyar* szerepjátékbizbasz. Akkor miért csak a mit kapok van? Hol van a mit adok? Azért mit adok, h élhessek továbbra is. Itt minden szép. Kiváltképp a v3-on.
Miklósék görcsösen próbálnak megfelelni minden tápigénynek, de maga az élet sem ilyen. Jöhet sáskarajzás, balatoni szökőár, földrengés és jajgató anyák szívszorító zokogása közepette vádoljuk a politikát, Istent, a randomot, a sorsot vagy épp KiszelTüncit. Evvan. Nem a táp. Szal maradok vizionált állapotban, s várom a nép haragját jobb alsó pontozgatás formájában.

És bocs a félOFFért, menjen tovább a atkaháborús csevej.

*spanyol jelentését kérem behelyettesíteni
Dátum: 2011.01.03. 10:19:03
Ezt mindmáig vitatom. Az élet bármely területén lehet cáfolni a gondolat helyességét.
Találóbb lett vón Curtius Rufust-t rányomnod
Dátum: 2011.01.03. 08:11:02


Parturiunt montes, nascetur ridiculus mus.
Dátum: 2011.01.02. 22:02:51
Ahh, de ím a szeretet ünnepe lassan a látóhatáron túlra bukik, derengő fénye csupán emlékeinket tartja tisztán s ragyogóan.

Mehetek vissza ereklyetartani?
Jaja, akkor nekem marad a kereskedelem. Setöbb.
Nálam maradt a 107. Szép meccs volt így is, s azé csak jobb mint a negyedik hely.
Dátum: 2010.12.16. 02:13:12
Mivel az utolsó olimpiákon a leírt hibák már jelen voltak, ezért most új taktikával vágtam neki a kalandnak. Minden kérdésre a harmadik lehetőséget jelöltem be. Így már fel sem tűnt h volt-e helyes válaszom helytelennek jelölve, viszont örültem h lett 12 jó megoldásom. Csak azért se nem fogom felidegelni magam ezentúl az olimpiákon!
elfogytam 107 térképrészlet, s setöbb. talán a reggeli feltöltődés után még esik egy.
Dátum: 2010.12.13. 21:12:28
Szavam sincs. Találkozhattam Gagarinnal.

Köszönöm.
Dátum: 2010.12.13. 16:52:32
Nem mondanám h kedvelt történetű kaland, de baromira jól jött ki a történetbeli kérdés és arra a válasz


A tulok próbái
Ez a nap is ugyanolyan, mint a többi... gondolod Te!
Az erdőben bandukolva egy fura alakra lelsz. 2 nagy szarv virít kopasz kobakján, "üveges" tekintet ül meg kancsal szemeiben és halkan motyog magában.
Ismerős emlék bontakozik ki agyad tekervényeiben egy galetki szavai hangzanak fel ismételten, aki óva int egy végzetúrtól, van több is, de Tőle különösképpen.
Már késő, a végzetúr feláll és Rád néz.
- Találd ki, ki vagyok Én? - mondja a furcsa szerzet.

Kvízkérdés: Ki volt az első űrhajós?
A kérdésre jól válaszoltál (Jurij Gagarin)
Hűű, jó sarkot találtál.
Eddig összesen 6312 térképdarabot találtatok.
Te eddig 96 térképdarabot találtál.

Marietta, az elbűvölő
Eddig összesen 6361 térképdarabot találtak.

49 a különbség. hmm-hmm. Na minden Kátyás szakember nézze át az összes sarkot, nincs-e még valahol egy-egy pp vagy csp esetleg térképdarab.
Dátum: 2010.12.12. 14:58:35
egyetlen egy hozzászólással közellenséggé lenni, na az a nem semmi


Mások ezért komolyan megdolgoznak.
részemről eddig 80.
Dátum: 2010.12.07. 20:28:12
"Ha portyázás során megtámad valaki, állataid 50%-kal kevesebbet sebződnek."

Portyázásnak nem csak az minősül, amikor te nekiindulsz ellenfél után koslatni, hanem az is mikor te vagy az áldozat. Itt elég egyértelmű a mondat szerintem, de ha jobban esik az hogy nem kell a másik fél szemszögét belekeverni, akkor hagyd ki a "portyázás során"-t. Ám így meg az a helyzet áll elő, h mi van akkor, ha valaki háborúban támad meg? Akkor nem él a bónusz, tehát ennél rövidebben és lényegretörőbben nem is lehetett volna megfogalmazni mindazt amit az ott jelenteni akar.
Dátum: 2010.12.06. 12:19:34
Szép volt ez a minievent Meglepett, feldobott. Végre.