Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ddyy

Dátum: 2012.05.19. 00:31:17
Pirosat pörgettem! Jíhá! Köszönöm a LE-t. Mind a 42000-et. Tökély, hogy egyensúlyban vannak a nyeremények. De tényleg.
Dátum: 2012.05.19. 00:26:41
Idézet: Ywgarrd - 2012.05.18. 11:44:51
Neked biztos 50% az esélyed, ahogy olvasgattam: 3 hét, 3 ur.


Neked is 50% az esélyed. Vagy UR-t pörgetsz vagy nem.
Dátum: 2012.04.18. 00:28:11
összesen 7 növelést kaptam, ebből szerencsére "csak" három a tulajnövelés
nyavajmegoldásjavaslat: lehetne-e esetleg, hogy a küldetéses növelésnél számolja automatikusan az ultraspect? Ípp elég a többi feladat őskőfosztogatása

háborús feladat: nem háborúzunk csak úgy. Tudom, tegyük.
nymj: esetleg a KH-t nem lehetne kiterjeszteni az összes szintre?

300 kristályital, sok ugyan, de akad nem kevés lötty. Azonban a megital elpacsálja az összeset egy alkalomra, ammeg nem hangzik jól.
nymj: lehetne-e hogy csak a küldetés mennyiségét igya meg? (értem ez alatt, hogy a gombra kelljen kattintani és ne a karilapon lévő üvegcsekupacra)

lélekgyémántköltés. Számomra az egyik legkellemetlenebb feladat. Nem, nincs kombóban a sisakkal.
nymj: nincs megoldás, csak jelzem h szarul esik

4AF pont. MUHAHA!
nymj: MUHAHA! (könnytörölgetős szmájli)


Gyakorlatilag majd mindent láttam már itt felvetve, ám nem árt ha akad még visszajelzés.
Dátum: 2011.12.02. 01:36:48
Andalító platina kürt
Típus: relikvia
Szint: 3
Fél évig portyázás során az ellenfél állatainak elnyelése lecsökken 16%-kal.
A tárgy 2012.06.01-ig érvényes, utána eltűnik a karakterlapról.

Ez is érdekes, mert ha a 150. szintű Mocsári dabaqra csak az alap, beidomításkori értéket veszi figyelembe, akkor naaaaaaagyon hasznos cucc ez is. Simán kinézem ezt is, s még csak ellenőrizni se nem tudom. (tudom, csonterősítsek)

Még mindig nem választottam, megvárom az összes bugot kibugolódni.
Dátum: 2011.11.13. 10:10:04
De dragak vagytok, h nyugtatgattok. messze nincs bennem sem para, sem pedig ideg. Csak olvastam a hozzaszolasokat es megy a motivhianyra panasz, nos adtam motivaciot. Megha kisse ironikusan is, de adtam.

Viszok szivem, messzire vezetne ez a vita, jobb ha nem megyunk bele. S ezt most spec komolyan mondom.
Dátum: 2011.11.13. 01:45:56
Idézet: SuperEgo23 - 2011.11.12. 12:47:36
Én úgy látom, hogy először még izgalmas volt ez a fajta event, de most másodszor már nem az igazi nem nyújt annyi élményt, hogy bánkódjak amiatt, hogy nem lesz meg valamiből a max jutalom.


S ezt most nem csak neked:
Ize-bigyo... Nyomatekulnia kellene bennetek, h nem kaptok semmifele maxos-maxtalan jutalmat amennyiben nem pusztul ki a Zanyakiralyno. Semmifelet. Illetve de, de az nem jutalom lesz.
A vart cuccost a zsakmanybol osztjak szet, ami ugye nem lesz.
Csapatjatek. Vilagesemeny. S egyeb osszefogasra buzditast sejteto szo. S egy adag blabla.
Dátum: 2011.11.13. 01:20:02
Kedves v3 lakok! Ugye nem lesz nagy nyirvogas abban az esetben, ha a harom het plusz kicsiny raadas utan az addig biztosnak hitt nyeremenyeket nem kapjatok meg ti sem, valamint nehany fejlodest gatolo tenyezo is bekerul a jatekba? Miert is nem eleg motivacio a jutalom es az h nem szopunk kanyarnagyot? Tudomasul vettem h mindenki csak a kotelezot teszi be, s azota lelkesen keruli az egyeb gombot (ugye?), de egyben ez azt is jelenti, h az adott illeto nem rugja szet a szamitogepet duheben (bar mondjuk az ugye engem nem erint) s nem ereszti ki csalodottsagatol nekieredt hangjat itt a forumon, csupan csendben sirdogal pihepuha vackaban. Esetleg tompa puffogassal a fejet is verheti valami kemenybe. Annyira nincs kedvem egymasra mutogato kenyelememberek picsogasat hallgatni...
Nesze motivacio bbetusszo!

Tudod, h igazam van, minek pontozol lefele? Ennyi energiat (3 klikk) az epitesre is fordithattal volna
Dátum: 2011.10.27. 21:21:07
Kösz9, idén megfigyelem mi is ez.
Dátum: 2011.10.26. 22:50:41
Bár már részt vettem pár találkozón, ám mégsem tudom h ezek a játékok mit takarnak, mert mindig szerteszana elbeszélgettem az időt :

a S.I.K.E.R., / max. 12-12 fő TF/VÚ./
a Lehetetlen küldetés III. / 5 fős csapatok - VÚ/

Milyen típusúak?
Dátum: 2011.10.26. 20:23:49
Sárkánykígyó bűbáj Állataid felszerelésének hatásfoka másfélszeresére nő (kivéve +TP és +max. szakértelempont)


A sárkánykígyó familiárisnak ez szorozza a már meglévőjét?
Dátum: 2011.10.26. 13:30:04
Idézet: Morzkod - 2011.10.26. 09:03:27
Idézet: Ddyy - 2011.10.26. 08:38:58
Nem jön le az összes eddigi mondandómból, h nem a régi mellett szólalok fel, hanem az új ellen???


Ezt leirtad parszor, de ezt nem ertem. Mit szeretnel? New legyen az uj, de a regi se maradjon, hanem mondjuk egyatalan ne legyen aukcio?
En azt allitom, es Ariel is, hogy a reginel (plane ha az 6 tetelre lenne kurtitva) jobb az uj. Azt nem allitom, hogy ez a legjobb, mondtam is alternativat hozza, ami a fene tudja, hogy jobb-e. Neked mi a javaslatod?


A javaslatom vagy az h legyen sok tétel és maradjon a régi, vagy az amit Birka is említett, hogy legyen több licitlehetőségem. Ezekkel az a baj, h azonnal időigényessé teszi a dolgot.

Idézet: Morzkod - 2011.10.26. 09:03:27
Idézet: Ddyy - 2011.10.26. 08:38:58

Neked is mondom, h ne a múltat nézd. Nem jó az sem, főleg a kevés tárgy miatt sem, de még mindig sokkal reálisabb h én határozhassam meg h mennyiért akarok elvinni valamit, semminthogy egy kvázi félelmből emelt dukátmennyiség szabja meg az utamat.


Namost itt zavarsz ossze latod. Mert te a regihez hasonlitod ez azt mondod, hogy annal rosszabb. Erre a kovetkeztetesre helytelen logikai lepesekkel jutsz el, ezeket zafoljuk meg Ariellel, mire te azt mondod nem a regihez hasonlitsunk. Pont TE teszed ezt, mi csak kovetunk teged. Ha te a regihez hasonlitasz mi is csak ahhoz tudunk, hogy cafoljuk a hibas kovetkeztetesedet.


Na most, azzal hogy azt mondom, h ez az meg amaz határozzon meg amazt és emezt, azzal azt tudatom, h a licitjellege veszik el az egésznek. Ebből a szempontból a régit lehet licitnek nevezni, ezt pedig mondjuk zsákbamacskának.
Hol hibás a logikai felépítés?
Jajistenem denemakarom leírni mégeccer Pont amiből idéztél abban is benne lakik amit mondani akarok. Az h felelevenedik a múlt az annak köszönhető h párhuzamot kell vonjak amiatt, h mindig visszatértek oda, h de ez a régin így volt-úgy volt.
Dátum: 2011.10.26. 13:18:42
Idézet: Birka - 2011.10.26. 11:50:31

Megkapsz egy tárgyat, ami már szerepelt valamilyen –a világodnak megfelelő- aukción, de nem szerepel ezen a listán.


Pont ugyan az a jóker mint eddig! Ugyan úgy lehet szívósság öv vagy inspirátor, valjuk be az új tételek messze nem olyan erősek mint ez a 2 tárgy...


A fenti kitétel számomra pont azt jelenti, h nem lehet sem öv, sem más mostani finomság. Merth szerepel azon a listán. S valahol olvastam itt, h inspirátor nem lehet, mert nincs olyan az adott világon futó aukción.
Dátum: 2011.10.26. 08:47:46
IV.

A fejlődés arany öve
a specializált tulajdonság fejlesztése 3%-kal kevesebb LE-be kerül)

Halálkristály
Varázslatba rakható, visszaváltható fókuszkristály: Siker esetén 5%, kudarcnál 10% esély, hogy ellenfeled egy véletlenszerű állata elájul, ÉP-től függetlenül.

Inspirátor
A cselekvéspontokat az átlagnál gyorsabban regenerálod, attól függően, hogy szintben mennyire vagy lemaradva az élmezőnyhöz képest.
(naponta (max szint-te szinted)/2 plusz cselekvéspontot kapsz).

A szívósság öve
A szívósságod lehetséges maximuma 100-ra emelkedik (+1 harci kör)

Vadászcsizma
A vadászat ideje fél perccel csökken.

Kamikaze
Akkor is tudsz portyázni, ha életpontod 15% alatt van.

Karemium csapda
+1% esély lények foglyul ejtésére

Zan
Minden nap az első belépéskor átváltozik egy véletlenszerű relikviává.

V.

Vadászcsizma
A vadászat ideje fél perccel csökken.

A szívósság öve
A szívósságod lehetséges maximuma 100-ra emelkedik (+1 harci kör)

Halálkristály
Varázslatba rakható, visszaváltható fókuszkristály: Siker esetén 5%, kudarcnál 10% esély, hogy ellenfeled egy véletlenszerű állata elájul, ÉP-től függetlenül.

Karemium csapda
+1% esély lények foglyul ejtésére

A következő tárgyak csak az 1-3. világokon lesznek árverezve, az 5-ösön nem:

A rablás ezüst agyara
+14 max. EH (nem adódik össze a +10 AF képességgel)

30 AF pont
győzd elkölteni

Alternatív szimbólum
A kapott AF pontok mennyisége 10%-kal megnő

Kamikaze
Akkor is tudsz portyázni, ha életpontod 15% alatt van.

Zan
Minden nap az első belépéskor átváltozik egy véletlenszerű relikviává.

VI.

Vadászcsizma
A vadászat ideje fél perccel csökken.

A szívósság öve
A szívósságod lehetséges maximuma 100-ra emelkedik (+1 harci kör)

Halálkristály
Varázslatba rakható, visszaváltható fókuszkristály: Siker esetén 5%, kudarcnál 10% esély, hogy ellenfeled egy véletlenszerű állata elájul, ÉP-től függetlenül. VAGY
Mentális cburok
Nem tudnak rólad információt szerezni kémgömb segítségével

Karemium csapda
+1% esély lények foglyul ejtésére

Csontmutáció
Beidomított állataid alapszintje annyi lesz, mint a te szinted, de amennyivel nőtt az alapszintük, annyival csökken az aktuális.

Alternatív szimbólum
A kapott AF pontok mennyisége 10%-kal megnő

Kamikaze
Akkor is tudsz portyázni, ha életpontod 15% alatt van.

Zan
Minden nap az első belépéskor átváltozik egy véletlenszerű relikviává.

Joker
Megkapsz egy tárgyat, ami már szerepelt valamilyen –a világodnak megfelelő- aukción.
Dátum: 2011.10.26. 08:38:58
Idézet: Morzkod - 2011.10.26. 06:54:19

Sztem nem ertetted meg amit Ariel irt. Ha meg nem volt az ov, akkor nem tudhatod, hogy eleg-e ra a dukatod. Pont annyira nem, mint az elozetes licit leadasanal. Ha a regi rendszerben ugy itelted meg, hogy nincs eleg dukatod az ovre, ezert a csizmara raprobalsz 800 dukattal, azt pont most is megeteheted. Nincs itt hiba.


Kóc, most mivel mindenki bent van, -azok is, akik nem az övre mennek de mégis magas értékkel laknak ott-, most kevesebb dukáttal gyakorlatilag nem éri meg bejelentkezni rá. Hogy miért? Mert kényszerpályán vagy. Akinek sok dukátja van annak akkor is magasabb áron kell elvinnie valamit, ha épp kevesebbért is tudná, mert ott van az is, aki a Jokerre megy. Eddig tudtad: Joker, ment érte akinek kell, öv, ment akinek kell, most viszont egy olvasztótégely és tökéletes bizonytalanság az ábra. Neked is mondom, kiemelve, h ha mégis bepróbálod az allint, akkor kilőtted magad minden továbbiból, kivéve ha nem akarsz mellette mondjuk Jokert. De mivel a Joker most nerfelve lett, ezért már nem is annyira biztos az h én pl akarni akarom.

Nem jön le az összes eddigi mondandómból, h nem a régi mellett szólalok fel, hanem az új ellen???
Neked is mondom, h ne a múltat nézd. Nem jó az sem, főleg a kevés tárgy miatt sem, de még mindig sokkal reálisabb h én határozhassam meg h mennyiért akarok elvinni valamit, semminthogy egy kvázi félelmből emelt dukátmennyiség szabja meg az utamat. Ez nem választási lehetőség hanem kényszer.

108. hozzászóláaom.
Dátum: 2011.10.26. 00:28:07
ja, igazad van, mert az első példa végül is arról szólt, bár valójában a második rész volt általam fókuszba tartva. Mindenesetre ha van több vágyad is, nincs pacsálás Gondolom én...
Dátum: 2011.10.26. 00:24:36
Idézet: Ariel - 2011.10.26. 00:04:42
Az aukció eddig sem az optimális licitálásról szólt, nem lépkedhettél egyesével, ott sem vehettél meg 3001 dukátért valamit, ha előtted már 3000 volt a licit. 50-100-al kellett ugrani.


Ezt most úgy mondod, mintha nem lennék vele tiszában. Tudom.

Idézet: Ariel - 2011.10.26. 00:04:42
Hogy adnék-e egy tárgyért sokkal többet, mint amennyiért valaha elment? Legutóbb 3500 dukátért vettem meg az aranytallért, úgy, hogy 3200-on volt a licit, de már nagyon untam, úgyhogy raktam rá +300-at. Remélem ez válasz a kérdésedre



Te valahogy mindig az ellenkezőjét teszed, mint amit kérek Tisztellek. Komolyan
"Vagy tudod mit, ne is tedd." Ezzel azt akartam mondani, h az alacsony szintű cuccokat vedd figyelembe a következő kérdésnél.
Megértelek h nem akartál szarakodni vele, de akkor és ott az aranytallérért ezt beáldozhatónak találtad. Feltételezem h ugyanezt az állatkiütősért már nem tetted volna széles mosollyal az arcodon, csak azért mert bár szeretnéd, de jobban szeretted volna az övet. Mert most itt effelé haladunk.
Dátum: 2011.10.25. 23:50:06
Jajj. A bagóért kacat mindenre igaz. Az övre is. Miért adnál akár 200-al több dukátot valamiért, ha más nem licitál rá, vagy esetleg nem arra akar licitálni? De most komolyan? A lenti példánál maradva ha én vagyok A és az övre gyúrok, a B spec nem azt akarja de a C meg igen, akkor máris sokszázat buktam, mert nem tudhatom h a B nem az övet szeretné. Csak azt tudom h van neki sok dukátja.
A játékos 2000
B 1700
C 1500
D 1200
E 1100
F 900

Minimum 1800-at kell adjak érte, holott 1600-ért vihettem vón. A maradék 400-ból meg vehettem volna magamnak mézeskalácsszivet (a normál aukción).

Ezért mondtam, s ismétlem: Eddig a tárgy szabta meg az árat, most viszont a dukátmennyiséged szabja meg h mit vihetsz.
Vonatkoztass el kérlek az alacsony szintű holmiktól. Vagy tudod mit, ne is tedd. Te adnál értük sokkal többet, mint amennyiért akár valaha is elment?
Dátum: 2011.10.25. 23:33:50
Idézet: Ariel - 2011.10.25. 23:32:14
Csak azt felejted el, hogy egyetlen tárgyat vehettél meg a liciten. Ha megvetted az első tételt 1 dukátért, akkor onnantól kezdve buktad a szívósság övét, bármennyi dukátod is maradt, mert nem vehettél másik tárgyat. Tehát egészen addig nem licitálhattál semmire, amíg az igazán fontos tárgy nem jött a sorban.


Még mindig a múltban élsz, Ariel. Most nem ez van.
Dátum: 2011.10.25. 23:30:29
Ariel, nem értesz. Ne a régivel vesd össze, hanem foglalkozz azzal ami van.
Lesz egy halom kacat, meg egy csoport kiéhezve. Itt nincs olyan sorrend, mint a régin. Ott a tárgy döntötte el az árat, most pedig a dukát dönti el a tárgyat.
Dátum: 2011.10.25. 23:26:48
Idézet: Ariel - 2011.10.25. 23:20:24
Akinek olyan tárgy kellett a régi rendszerben, ami a lista vége felé szerepelt, az eddig is megszívta. Ki kellett hagynia az előtte levő összes tételt, abban a reményben, hogy van elég dukátja arra, amit elsősorban kinézett. Vadászcsizmát eddig sem vehetett az, akinek nem jött össze a szívósság öve, mert a csizma előbb lett elárverezve, mint az öv.


Nem, nem. Itt nem erről van szó. MOST nem tudsz mit csinálni, mert ha öv kell, akkor allin, remény és azonnal buktad a kicsiket, mert annyiért soha a büdös életben nem veszed meg. Pont azért mert nem tudod h mit akar a következő. Egy katyvasz az egész. EDDIG ha nem volt sok dukátod, akkor mehettél a kicsikre, mert az éppen szükségszerű összeget költhetted rá függetlenül attól, hogy hol az öv.