Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Superadmin

Oldal: 12
Dátum: 2011.06.19. 10:09:30
V3-on keresünk kizárólag v4-es tapasztalattal bíró cimborák számára magas szintű, megunt, szintjükön TOP vagy TOP közeli karaktereket szabályos átvételre. Részletekről érdeklődni, ajánlatot tenni KIZÁRÓLAG priviben nálam: Rigoletto
V3.
Itt ritkán vagyok.
Dátum: 2011.01.09. 04:36:19
Csak annyit szeretnék megjegyezni, hogy az erre fordított építést NE írjátok hozzá a karakter összépítéséhez.
Sok szöviben ez az adat az alapja a kötelező építés elszámolásának, és akkor ez a lehetőség erősen megborulna, hiszen olyan adat is szerepelne a karakternél, amit nem a szövibe épített.
Dátum: 2010.07.15. 10:52:25
Lám, tényleg lett egy negyedik is. Azt nem nézegettem, hogy időközben megváltozott, csak itt vártam valami reakciót a felvetésre, de ez is válasz.
Dátum: 2010.07.15. 09:54:47
Nem tudhattam meg. Ugyanis Baraty azt írta, tesztelni fogja, s annak eredményét nem ismerjük.
Dátum: 2010.07.14. 18:54:18
Vajon megtudjuk, hogy akkor volt bug vagy nem volt bug a tudás kulcsainál?
Dátum: 2010.07.09. 05:30:39
Mint látható, az alább található vélemény még a jelenlegi helyzet előtt íródott:

http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1221633787
Dátum: 2010.07.08. 18:19:54
D.Z. tegnapelőtt azt közölte, hogy M. két hétig szabadságon van és a vitás kérdésekben való döntéshez várni kell, míg visszajön.
Ehhez is gratulálunk! Ehhh
Dátum: 2010.07.06. 11:26:20
Rokamoka: nem tartanám etikusnak ideidézni olyan e-mailt, amit privát kapott Hórusz. Csak azért láttam, mert megkérdezte, hogy ilyen lehet, jól érti? Ezért nem is teszem.
Úgy gondolom, hogy az illetékesek majd tisztázzák, és közzéteszik a valós történteket. Lehet, hogy tévedés volt a válaszban, lehet, hogy más, én nem tudom. Csak azt tudom, hogy mi szerepelt a válaszban, akár téves, akár nem.
Részemről ennyi.
Dátum: 2010.07.06. 09:00:09
Idézet: Andaxin - 2010.07.06. 06:27:59
Idézet: Superadmin - 2010.07.05. 20:11:32


Most ez komoly? A május 27-ei hír szerint bekerült az előre válaszolás lehetősége. Nekem nincs semmiféle kulcsom (csak gyorsításaim), és 300 kérdésre tudok előre válaszolni. Akinek meg van, akkor az szerinted 300x300=90 ezer kérdésre válaszolhatott? Nem tartom valószínűnek. Egyébként meg random az egész, nekem összesen nem volt annyi CSPm, mint a kvízkategória első helyezettjének helyes válaszai.


Erről beszélek, s ez lett gyanús. Nagyságrendekkel több helyes válasz született (ráadásul olyanok részéről is, akik nem foglalkoztak a kvízzel komolyabban), mint amennyi csp volt az egész játék során, még ha a max. 300 előreválaszolást is hozzáadod.
Dátum: 2010.07.06. 08:55:04
Nem vagyok érintett a dologban, csak annyiban, hogy én voltam az egyik, aki belerángatta a srácot ebbe az egészbe, és most baromi lelkiismeretfurdalásom van.
Nem hiszem, hogy D.Z. viccből írta, amit írt. A továbbiakban nem akarok ebbe belefolyni, mert folyamatban van valami egyezkedés, úgy tudom. Miklós - ha jól tudom - szabin van, tehát lehet, hogy még ne tudja.
Egy dolog utoljára: amit leírtam tény, és e-mail váltásokkal igazolható.
Dátum: 2010.07.05. 20:19:58
Ez barátom nem hiszti. Ez sajnos egy tényleírás.
Dátum: 2010.07.05. 20:11:32
Hát akkor egy kis hab a tortára:

Barátom, akit közösen rávettünk a v3-as szövinkből, hogy induljon ezen a gyors világon, hogy aztán átjöjjön hozzánk, egy hiba miatt 300 csp-vel indult. Emlékeztek? Hórusz. Mikor rájött, hogy gáz van, az első nap jelezte a játékvezetésnek, hogy bibi van. Addigra már csak 9 csp-je maradt. Másnap zárolták (mondom 9 CSP-je volt!), s a zárolás feloldásának első feltétele az volt, hogy gyüjtsön össze 200 levonható csp-t, akkor feloldják. Világos ugye? Zárolás alatt, amikor semmit nem kap, gyüjtögessen. De aztán valszeh lesett a tantusz, mert utána úri becsszóra ha megfogadja, hogy a levonásig egyet sem költ, feloldják. Megígérte, feloldották, betartotta.

Mivel kvízre ment, és nem történt semmi, jelezte, hogy talán a jogtalan zárolás miatt kiesett csp-ket szeretné megkapni, mert folyamatosan 1-2 helyen volt kvízben. Megkapta.

Nyomta, mint a barom, sokáig még a gyorsítást sem vette meg, nehogy egy hiba miatt két választ bukjon, de féluton már nem bírta, gyorsított.
Ment is a dolog rendesen, de most szombaton feltűnt neki, hogy hirtelen olyanok kerültek elé, akik korábban nem voltak a topon kvízben. Kis fejtörés után rájött, hogy a tudás kulcsa lehet a ludas, megint elqurtak valamit. Gyorsan jelezte s, hogy szerinte a kulcsocskák olyan előnyt adnak (nevezetesen olyan mértékű elővadászatot tesznek lehetővé, ami nem kóser), s a szerver lezárása előtt tán lépni kéne ebben a kérdésben.
Ma már sehol sem volt a záráskor, a tegnapi statban még így is a harmadik helyen volt, de ma 10 óráig többen rávertek jó 100-150-et.

Csak megkérdezte, hogyan lehet ez, mire azt a választ kapta, hogy hát bizony ez a kulcs véletlenül olyat is tudott, hogy megháromszázszorozta (nem elírás: 300x) a előválaszolás lehetőségét a tulajdonosainak. Hát lehet, hogy ez nem jó, de ezen a v4-en így esett - állt a válaszban.

Párszor 5200 Ft, párszor 900 Ft bánja, s két hónap idegölő kvízelgetés.
Ja, és a kulcs bárki számára elérhető volt, miért nem vette meg. Aki valamennyire is gondolkodó lény, gondolom ez a kérdés fel sem merül benne, hiszen ki kockáztatna ebben a kategóriában egy rossz válasszal 4-10 buktát.

Így aztán bukta az egészet.
Mert természetesen az fel sem merül, hogy azt mondják: igen (ismét) hibáztunk, cserébe az első öt (bár lehet, arról is lecsúszott 2 nap alatt) karakter mehet másik világra, ha akar.
Ehhez képest a holtverseny és egyéb nyalánkságok nehogy felizgassanak már valakit...
Dátum: 2010.06.12. 07:48:09
Ezt valóban nem. Azonban e mellett az eset mellett sem kellene elmenni szó nélkül, mert tényleg leépül az egész játék.
És nem lenne szabad a hasonló esetek mellett sem elmenni, mert tudatosítani kell az ilyenekben, hogy nem lehet büntetlenül ennyire tetűnek lenni.
Lehet újraprogramozni az épületeket, igen. De szerintem ideje lenne rendet tenni a fejekben is. Az pedig annyi, hogy a jv. ezt mondja: ez nem megengedett, repülsz.
Nekik sem érdekük, hogy egy csomó ember ilyenek miatt kiszálljon a játékból, és azt terjessze: itt aztán mindent lehet.
Dátum: 2010.06.12. 07:39:57
Mint mondtam, én nem játszom, tehát nem tudok rászállni, de a volt társainak is nehéz lesz, mivel azonos hordában vannak, és a fertőzés még később lesz 100%.

Azonban az olvasom a játék nyitólapján, hogy más játékosok nem tudják lehetetlenné tenni a játékodat. Úgy vélem, ez már más kategória, és nem egy, hanem egy egész szövi játékát csapta agyon.

A játékvezetésnek kutya kötelessége fellépni az ilyenek ellen szerintem, nem csak üzleti érdekből, hanem egyszerűen azért, mert ők az egyetlen, akik ezt megtehetik, és ez nem engedhető meg semmilyen megfontolásból.
Dátum: 2010.06.12. 07:31:51
Megoldásnak? Azt, ha a régi szép időkbeli tisztességes játékosok fellépnének az ilyen suttyók ellen, és kirívóan közösség ellenesnek minsősítenék az ilyen dolgokat, ban-nal jutalmazásért sikoltozva.
Dátum: 2010.06.12. 06:52:27
Mivel nem vagyok érintett a dologban (épp a hasonló dolgok miatt nem játszom a v4-en), gondolom nem minősül nyafogásnak, ha leírom, okuljon belőle, akit érdekel.
Elképesztő, mivé silányulhat(nak) valaki(k) egy játékban.

Történt, hogy az egyik, a HT-t szorgalmasan nyomó szövi egyik játékosa gondolt egy nagyot (vagy talán súgták neki), lenyúlta az éppen rendelkezésre álló epik kincset, felhúzta egy pillanat alatt a mesteri építészetet, és elegánsan lelépett a szöviből.
A szövetség ott maradt 0-ás védőfallal és gyakorlótérrel.

Lehet azon polemizálni, hogy ez csak etikai szempontból kifogásolható és nem sért szabályt, de egy dolog biztos: ha ilyet büntetlenül meg lehet csinálni, nem lesz szükség újabb v4-re, mert tovább fog csökkenni azok száma, akik le tudják győzni a hányingerüket és indulnak rajta.

Ajánlom ezt a történetet a jv. nagybecsű figyelmébe, és egyben kérdezem: kíván-e tenni valamit, mint azt egy hasonlóan súlyosan közösség ellenes megnyilvánulás esetén már megtette, ha nem is elég hosszú időre?

Ez a élőlény, aki ezt megcsinálta Raspolynak nevezi magát azon a világon.

(Természetesen távozása után azonnal befogadta a rivális, a HT-t éppen birtokló szövetség. Ekkora tetvesség meg sem kottyant nekik annak ellenére, hogy a pórul járt szövi vezetője megírta nekik, mi is történt. No comment...)
Dátum: 2010.04.07. 12:00:43
Sommás vélemény, csak kicsit sántít. Ha már erről az oldalról közelítjük meg, többet nézegeti a reklámokat az, aki helyett a script pötyögteti a válaszokat és nyomogatja a kész gombot, mert nem az unalmas kérdésekkel foglalkozik, s várja, hogy elteljen az idő, s a játék másik oldalára léphessen
Dátum: 2010.04.07. 11:46:09
Tiha, távol áll tőlem a vitatkozás szándéka, inkább az együttgondolkodás jegyében írom: ha a cél az, hogy a kvíz ne legyen "kényszer", akkor nem igazán szerencsés, ha mégis jár érte valami olyan bónusz, ami más úton nem érhető el. Akkor megint script, meg mit tudom én mi.
A 10 szint/1 %-os javaslatod viszont teljesen korrekt. Drága? Igen. De aki nem akar kvízelgetni, az fektessen bele. Én pl. semmit nem csinálnék, míg ki nem maxoltam
Dátum: 2010.04.07. 11:38:19
Idézet: Ariel - 2010.04.07. 11:19:16
A kvíz mellőzését, mint kényelmi funkciót egyszerűen a prémiumos tagság előnyeihez is hozzá lehetne csapni. Ha prémiumos a karakter, akkor minden vadászatra megkapja a kvízbónuszt.


Basszus, ez sem félhülye ötlet! Persze biztos sokan prüszkölnének, akik nem prémesek, de gyakorlatilag nem érné őket hátrány, ha foglalkoznak a kvízzel. Ez jóóóóó!
Dátum: 2010.04.07. 08:49:01
Nem lehetne olyat, hogy hagyjuk már a francba a feltételezéseket, a hitetlenek győzködését (bár ebbe én is beleestem) és érdemi beszélgetés alakuljon ki a másoknak hátrányt nem okozó automatizálások megítéléséről? Talán ez azért lenne jó, mert egyrészt a játékvezetés láthatná a véleményeket (lehetőleg indulatok és vádaskodások nélküli objektív véleményeket), talán fel is használhatna párat közülük a köz megelégedésére, másrészt egyértelműsíteni lehetne a tiltott dolgok körét.
Oldal: 12