Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zoltanszon

Kar erte. szep es erdekes. Es nem is egyertelmu...
Idézet: Awenhai - 2010.03.10. 08:26:49
zs-kategóriás celluloidpazarlás
Hehh ez jo... Nincs levedetve? Mert akkor hasznalnam...

Nalam a nagyon rosszat az "AA" katergoria jelentette. Az excelben is az van a z utan...
Ha tudnank a kerdest, lehet, tudnad a valaszt...

Igy viszont a Te es az en postom is csak a helyet foglalja...
Tenyleg szep. Ha van meg ehhez hasonlo, akkor hajra...
Fossza kisbetu, es a negyedik valaszon meg gondolkozz szerintem. Igy biztosan rossz valaszokkal kapod vissza
Dátum: 2010.02.18. 12:46:51
Idézet: LoWs - 2010.02.17. 17:37:29
A magyar vadászrepülők egyik egységének jelvényén melyik állat szerepel?
Oroszlán
Tigris
Puma+
Hópárduc

Szerintem spec. "Melyik sánta lábán van bibírcsókja a vasorrú bábának" tipusú kérdés.
Nem tudom, azért a Puma század eléggé híres. Legalábbis nekem.
Vezérünk a bátorság, kísérőnk a szerencse. Lehet, már hallottad. Az Ő mottójuk.
Dátum: 2010.02.18. 12:18:57
Idézet: Szemtelen - 2010.02.18. 11:38:39
Az alábbi nevek közül ki híres divattervező?
Pravda
Conan
Kevin Klein
Giorgio Armani

Hát nem vagyok egy nagy divatguru,de ebből 3 személy is kapcsolatba hozható a divattal.Táska,alsónemű,öltöny.De ha valaki enyhén elvont bőrszerkót,fejpántot stb. akar,az válassza a Conan divatház termékeit.
Szerintem annyira nem rossz.
Amire Te gondolsz az a Prada (es nem Pravda amit egy napilap) illetve a Kelvin Klein (es nem Kevin Klein, aki egy Oscar dijas szinesz). A Conanra Te is rajottel...
Hogy pontosak legyunk a Vegzeturbol csak azokat fogadjak el, amit egy firssen regisztralt elso szintu, szovetsegen kivuli jatekos is tudhat. Azok meg mar 99.99%ban meg lettek kerdezve... Szerintem a Vegzteurat inkabb hagyd. Mar ami a kerdezest illeti.
Idézet: Flasi - 2010.02.17. 11:13:51
A Bolyai János Matematikai Társulat 1951 óta évente díjjal jutalmazza a matematikai legjobb népszerűsítőit, tanítóit.Kiről nevezték el a díjjat?
a díjat egy j. Es akkor mar a pont után is tehetsz szokozt. Gondolom a karakterlimit miatt nem fert ki.
Tovabba ajanlom figyelmedbe a Vajon elfogadják ezt a kvízkérdést, ha fölteszem?topikot. Ha szep a kerdes ezer orommel segitunk...
Udv Neked is!

A zarojeles reszt vedd ki es fogalmazd at a kerdest.
Hogyan nevezzuk meg violinkulcsot a zeneben? vagy valami ilyesmi.
Idézet: Minikobold - 2010.02.12. 11:32:54

Sziasztok! Ez volt a kérdésem:

********************************************
Melyik mesében nem szerepel oroszlán?

Vadkaland
Nagyon vadon (*helyes válasz)
Oroszlánkirály
Előttünk az özönvíz


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

*******************************************

Érdekelne, hol van az a hiba? Rengeteg olyan kérdést látok, ami értelmetlenül van megfogalmazva, vagy több betű, sőt még egy szó is hiányzik belőle.... Az enyimben, hol van az a durva hiba amitől nem kerülhetett játékba?
Kezd igaza lenni az ismeröseimnek: nem éri meg kérdésekkel vesződni, mert valami gondjuk úgy is lesz vele... Már nem tudom milyen témájú kérdéseket tegyek fel.

Hibák kijelölve.
Nem mellesleg én ezt a helyedben nem erőltetném. Viszont ajánlom figyelmedbe a "Vajon elfogadják ezt a kérdést, ha felteszem?" topikot
Es mindenki mast is...
Idézet: Mikike1985_1985 - 2010.02.07. 13:15:08

pl: ha ezt a szövegem kiértékelni valaki csak annyit mondhatna, hogy 8 helysírási hibát tartalmaz, ezáltal más értékelés nem elfogadott, hisz prioritást kellene adni:
1: szerepel az adatbázisban
2: helyesírási hibát tartalmaz
3: innen jönnének a túl speciális stb... értékelések!


Ne haragudj, hogy kétségbe vonom a prioritásra adott indítványod, de mit szolnál egy olyan kérdéshez, hogy
Menyi 1meg 1????????
Mi lenne az ítéleted? Szerepelni 99%, hogy szerepel. De lehet, hogy az adminok már kidobták. Helyesírási hiba is van benne bőven. Ha visszakapja a helyesírással, és kijavítja, és beküldi újra, akkor teljesen jogosan lesz felháborodva, hogy miért szórakoznak Vele, miért kellett először kijavítani, ha úgyis kidobják.

Vagy mit szólnál ahhoz, ha valaki Hitlert, Sztálint, Rákosit, Gyurcsányt, vagy Orbánt (az ötből az egyik csak betalál) éltetné teljes mellszélességgel, és katasztrofális helyesírással. Nem tudom, Te hogy vagy vele, de részemről menne az azonnal törölni...
Dátum: 2010.02.07. 12:06:58
Idézet: Mate0007 - 2010.02.06. 10:15:32
Móriczka elmegy a barátaival horgászni mongya aze gy móriczkának:móriczka szerinted nem a halnak mikor meg szúrja a száját az a hegyes horog?
Mongya erre móriczka:nem mert ficánkol mikor kiemelem.

Ezt tudja dekodolni valaki?
Dátum: 2010.02.07. 12:06:52
Idézet: Mate0007 - 2010.02.06. 10:15:32
Móriczka elmegy a barátaival horgászni mongya aze gy móriczkának:móriczka szerinted nem a halnak mikor meg szúrja a száját az a hegyes horog?
Mongya erre móriczka:nem mert ficánkol mikor kiemelem.

Ezt tudja dekodolni valaki?
És csak úgy biztos, ami biztos alapon írd ki, hogy úgy nevezett az ún. helyett...
És akkor tényleg nem lesz mibe belekötni.
Szia!

Az általad megmutatott link egy a játékosok által szerkesztett oldal, nem tartozik hivatalosan a Végzetúrhoz.
Részint nincs "meghirdetve" az oldalon, részint, mint a wiki általában nem lehet rá hivatkozni, mint megbízható forrás.

Ha van még kérdésed, szólj.
Nincs sok időm, csak az elutasítást okolom meg
Idézet: Sárkány karom - 2009.11.12. 17:15:40
Ki fedezte fel 1821-ben a villanymotor működési elvét?

Oersted
Faraday
Daimler
Nagy Géza

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Ez is lehetne egy kvíz kérdés. Hol a helyesírási hiba? Megvan a nyomtatott változat ha esetleg nyomdai hiba nincs bent akkor hibátlan.
Hiányoznak a keresztnevek. És szerencséd is volt, mert rendes admint találtát, egy idegesebb ugyanis a 4. válaszbeli teljes névért azonnal törölnit is adhatott volna.

Ki fedezte fel 1821-ben a villanymotor működési elvét?

Oersted
Faraday
Daimler
Tamás

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.
A hiba ugyanaz, az admin keményebb volt. Hátha erre már jössz kérdezni. Bejött. Kár érte. Ha elfogadsz egy tanácsot, a kérdést úgy tedd fel, hogy kiírod mindenki teljes nevét. Aztán szerintem megérdemel egy szereplést a Baromi ötletes és jó kérdések minisztériumába is.

Segítségként:

Hans Christian Ørsted
Michael Faraday
Gottlieb Daimler
Jedlik Ányos (csakhogy ne legyen olyan könnyű)

Ha valamit kihagytam, szóljatok hozzá.
Dátum: 2009.11.13. 11:37:18
Miklos, csak egy apro megjegyzes:
A topik cimeben csereld le a H1H1-t H1N1-re