Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yasmina

Dátum: 2010.11.03. 12:04:30
200 vadászat után kapok majd 1 AF pontot 78. szinten, ez nem semmi!
(egy vadászat 26TP= 0,005 AF pötty)

Ez igen csak VF ellenes újítás!
Dátum: 2010.11.02. 14:48:41
Csatlakozok a jókívánságaidhoz!
Dátum: 2010.11.01. 19:27:25
Köszi Biri az összefoglalót!

közel 2 milla rabolt Le a V3-on, ez nem új rekord
Dátum: 2010.10.30. 19:37:34
Idézet: Sesshomaru - 2010.10.30. 18:49:35
Aki portyával akar foglalkozni, annak vagy EH kell, vagy pedig egész nap figyelni kell másokat a LE-ért.


Nem kell figyelni senkit, csak a legerősebbeket kell leverned az ütőtávodban, azoknál mindig van elég Le!
A kreatív affinitással is meg lehet élni, bár már egyre nehezebb mint a kezdetek kezdetén. Csak azt sajnálom, hogy az AF pontos képességek közé, Miklós nem tervezett be valami kreatív aff. javító képességet , pedig van aki magas szinten is elég jól profitál a kreatívból.
Dátum: 2010.10.28. 22:56:21
Na ha már aktív vagy akkor sűrűbben látogatlak, csak hogy ne unatkozzál
Dátum: 2010.10.22. 22:11:49
Biri megyek én is , ha szintbe nem is, de Le-ben lassan beérlek már csak emiatt játszok
Sajna nem volt lehetőségem végigolvasni a topikot, így érdemben nem tudom kommentálni az előttem szólókat, de a helyzetről röviden be tudok számolni!

Az esemény után pár nappal már Kolontáron segítettem a rászorulóknak az értékeiket menteni, az utcáikat letisztítani és a megmaradó házak környékét tisztítani. A pusztítás szavakkal leírhatatlan! A tározó 25 méter magas volt és a benne lévő iszapos folyadékból kb 10 méter magas réteg folyt ki. Kolontáron a tározó falához legközelebbi házak 2,5 méternél is magasabb iszaphullámot kaptak, ezek a házak teljesen eláztak, az ablakon betört a folyadék és mindent kivitt a házból (berendezési tárgyak, bútorok, bejárati ajtót leszakította....), volt olyan ház aminek a falát összedöntötte és a kocsikat elvitte a házaktól a falu melletti mezőre. Itt 36 ház vált lakhatatlanná, amit talán már le is dózeroltak, de ezt pontosan nem tudom, mert több mint egy hete Devecserbe dolgozok.

Kolontár után azt hittem rosszabb már nem jöhet, de a döbbenet Devecserben ért, ahol nem 36 házat hanem közel 200-at mosott el az iszapár. Itt igen csak kellettek(nek) a segítő kezek, mert a két patak úgy felduzzadt, hogy volt több tucat olyan ház, amit 1,5-2m magasságig ellepett. Az ökológiai katasztrófa jelei itt bontakoztak csak ki igazán, mert több tízezer négyzetméteres területen (utcák, házak, előkertek, parkok, üzletek, üzemek, gyárak, vasút...) mindent 10-30 cm vastag vörös iszap borított. Közel egy hetet töltöttem ott és még mindig reménytelennek tűnik a helyzet. Az emberek, gépek napi 12 órát dolgoznak erejüket nem kímélve, de a munka igen lassan halad, mert a föld átázott, a gépek nem férnek be minden hova és sok helyen kézi erővel kell olyan munkát megcsinálni amit normál körülmények közözz csak gép végezne el. Minden tiszteletem azoké a nehézgépkezelőké, akik már közel két hete minden nap ott dolgoznak és hordják az iszapot, gipszet, tisztítják az udvarokat, azoké a kétkezi munkásoké aki velem együtt lapátoltak, ástak, szórtak, mentesítettek...., a kirendelt szakembereké (akiket igen sok kritika ért, de ez nem az ő hibájuk). Most látszik meg, ha kell össze tud fogni ez az ország (kár, hogy ilyen szörnyű esemény kellett, hogy erre fény derüljön), mert az ország minden területéről jönnek és segítenek!

ui.: ha valamit elfogalmaztam volna nézzétek el nekem, mert ma is 06:00-20:00-ig kint voltam segíteni és elég fáradtan vettem rá magam, hogy írjak pár sort.
Dátum: 2010.10.15. 23:28:24
Jeriko:
Jó kis szöveg, de nem azzal van gond, hogy nincs elég munkalehetőség az országban, mert kapásból tudnék sorolni én is olyanokat, hogy menjenek utcát seperni, parlagfüvet szedni, biogazdaságba kapálni stb.
A gond az, hogy nincs aki a munkákért fizetést adna.


Aki keres az talál, ha akar, nem mondom, hogy a legjobbat, de a valami is több a semminél!

12 éves korom óta dolgozok, és már, akkor is bejelentettek a Postánál, mások személyigazolványt én adókártyát kaptam.
Azóta megállás nélkül dolgozok és tanulok (párhuzamosan) és mindig találtam bejelentett munkát, persze nekem is volt néha maszek, de az elvétve, mindig törekedtem a törvényeket betartani. Azóta eltelt 19 év és elég sok mindent láttam, nem mondom, hogy gazdasági téren penge vagyok, mert nem ez a szakterületem, de próbálom napi szinten követni a változásokat és a lehetőségeket. A munkaerő piac jelenleg kezd telítődni, de csak bizonyos szektorokban, a többi területen van lehetőség érvényesülni. Nem kell mindenkinek diploma, vagy diplomával is elmehet valaki szakmát tanulni (szakmunkára mindig szükség van), mert mondjuk arra van szükség, de az Ő felső végzettségével már Dunát lehet rekeszteni annyi ember áll sorba... A kifogásokat mindig könnyebb elővenni és lehet azt is mondani, hogy: én azt, na neeem,... soha! Valahol muszáj elkezdeni, valamit kell csinálni, hisz minden új dolog megtanulásával egyre több és több lesz az ember!

Persze vannak lehetetlen helyzetek, ezt én is tudom, de soha sem szabad feladni!

"Elesni nem szégyen, >>> a földön maradni - GYALÁZAT."
Dátum: 2010.10.14. 17:22:53
Ez mind még "szép és jó" is lehetne, de mi a garancia arra, hogy nem herdálják el ezt a pénzt is? Az pedig tényleg az ország csődjét jelentené, mert a mostani dolgozó réteg nyugdíját teszik kockára és, ha ez elvész akkor oda egy egész élet munkája!

Másrészt, nem értem, hogy-hogy is gondolják ezt?
Ez tényleg még egy bőr lehúzása arról a kis rétegről aki dolgozik! (na ez is azt a lovat üsd ami húz effektus!!!) Szomorú, hogy ebben az országban nem tudnak mást csinálni, mint azokra rakni még egy terhet akiken már így is elég sok van. Tudom ez az ötlet pillanatnyilag senkinek sem "fájna", de pofátlanságnak tartom a dolgot, miért megint azt aki dolgozik vagy dolgozott???
Jó lenen, ha azt a pár millió ingyenélőt beállítanák a termelő szférába és egyből megoldódna az ország gondja.
Dátum: 2010.10.14. 16:39:14
V3 Le töltés Top 3. és a következő jutalmazást kaptam (96 leölt drakón és 6.8 milla betöltött Le után):
Átvetted a jutalmadat:
+23 Erő, +23 Támadás, +23 Védekezés, +23 Egészség, +23 IQ, +22 Mágia, +22 Taumaturgia, 19 Kiégett őskő, +3 Szerencse

Mindemellett egy relikvia sem esett, Baraty szerint keveset ütöttem, na igen valaki 50-nél már megkapott mindent, nekem közel száznál se esett semmi....

Nem mondom, hogy elégedetlen vagyok, de többre számítottam.
Egy kicsit igazságtalannak érzem a dolgot, de csak a relikviák hiánya és a TOP nem jutalmazása miatt.

ui.: jöhetnek a lepontozók, de ez a véleményem!
Dátum: 2010.10.13. 16:59:35
Miklós: Ezt döntsétek el ti, a rendszer annyit csinál, hogy kiszámitja, ha a CSP-ből vadásztál volna, mennyi LE-t kaptál volna, hozzáadja a töltött LE-t, levonja azt, amit már az öléskor megkaptál, és ebből fejleszti a tulajdonságokat (kicsit felülről becsülve).


Ha jól értem, akkor a töltött Le-re nincs semmilyen bónusz?! Akkor ez abszolút nem egy nyerő vállalkozás, mert "nullszaltósra" jön ki az ember. (ennyiből ki is maradhatott volna az egészből, pedig nem kevés Le-t töltöttem be a bebörtönzésre)

Mellesleg eddig 90 drakónt öltem és egy relikvia sem esett, szóval 60-70-ből nem hiszem, hogy meglenne mindegyik.....
Dátum: 2010.10.13. 14:37:38
Miklós:
véleményed szerint melyik tábor jár(t) jobban, az aki töltött vagy az aki drakón-t ölt?
Dátum: 2010.10.09. 20:23:06
Egy csokorral, jó szórakozást

Egy férfi elmegy a szexológiai rendelésre:
- Kérem elfogadják itt a TB kártyát?
- Persze - feleli a doktornő
- Mi a panasza?
- Kattog a tököm.
- Hogyhogy kattog? - kérdezi a doktornő.
- Vegye a kezébe, és erősen húzogassa rajta a bőrt. - válaszol a férfi.
A férfi kiveszi, a doktornő pedig úgy tesz, ahogy a férfi mondta neki. Ekkor az hirtelen elélvez.
- Nem szégyelli magát? - rivall rá a doktornő. Ha élvezni akar akkor miért nem megy a kurvákhoz?
- Akartam, de ők nem fogadták el a TB kártyát.


Melegség

Leszerel a meleg katona és búcsút int az egyik tisztnek is:
- Viszlát, szépségem!
Mire a tiszt felháborodottan
- Mi az, hogy viszlát szépségem?! Nem látja a vállapomon a sok csillagot?!
- Jól van, akkor viszlát csillagom!


Mankó vagy sem?


- Hát magával mi történt? - érdeklődik Szabó a szomszédjától, aki mankóval ballag ki a lakásból.
- Közlekedési baleset ért.
- És mankó nélkül egyáltalán nem tud járni?
- A fene tudja! Az orvos szerint tudok, az ügyvédem szerint viszont nem tudok...


Pincekulcs és nyugalom


- Amióta elveszítettem a borospince kulcsát, nyugtom van otthon.
- És a férjed nem haragszik rád, amiért elveszítetted a kulcsot?
- Azt nem tudom, ő ugyanis a pincében maradt.


Apai versengés

Két elfogult apa vetélkedik.
- Az én lányom hatéves és hegedül.
- Az én lányom még hároméves sincs, és már zongorán játszik.
- Na, ne mondja! És mit?
- Főzőcskét.


Micsoda kívánság!

Egy csúnya nőnek lehet három kívánsága.
Első kívánsága: legyen 100 millió a számláján. így is lett.
A második kívánsága: legyen egy szép kocsija.
A harmadik kívánsága: egyetlen pasi sem tudjon neki ellenállni.
így is lett. Így lett a csúnya nőből csapolt sör.


Elmebaj

- Hogy érzi magát mostanában a férjed? - érdeklődik Pacsmagnénál a látogatóba érkező barátnő.
- Hát, tudod, nem valami jól. Napokon át horgászik fürdőkádban.
- Meg kellene mutatni az elmeorvosnak.
- Én is gondoltam már erre, de nagyon szeretem a halat.


Az első

- Apu, tulajdonképpen ki volt Éva?
- Az első asszony, aki nem tudott mit fölvenni.


Mágikus hét év

- Jaj, drágám, olyan mulandó dolog a boldogság!
- Igazán?
- Hét évig csodálatosan boldog voltam a férjemmel...
- És aztán?
- Aztán kiengedték a börtönből.


Élménybeszámoló

Egy asszony megkérte a három lányát, hogy miután férjhez mennek, pár nappal a nászéjszaka után hívják fel, és valamilyen kódnyelven tartson beszámolót a férjük
teljesítményéről.
Az első lány így is tett, felhívta az anyát, és azt mondta neki: "Omnia kávé"
Az anya először nem értett semmit, de aztán az egyik újságban meglátta az Omnia kávé reklámot: "Élvezet az utolsó cseppig"
Később a második lánnyal is megtörtént a dolog, be is számolt az anyának: "Cardo matracok"
Az anyuka azonnal megkereste a matrac reklámot, mely így szólt: "Éld az életet, King Size"
Végül a harmadik leánynak is eljött az órája, és a beszámolója szerint: "British Airways"
Mielőtt az anya elájult volna, ezt olvasta a reklám újságból: "Mindkét útvonalon, 7 nap egy héten, naponta ötször".


Motiváció


Matula bácsi sorban fogja a halakat, Tutajos semmit.
- Matula bácsi, mi van a horgodon?
- Kukac.
Másnap Tutajos kukaccal a horgán nem fog semmit. Matula bácsi pedig sorra fogja a halakat.
- Matula bácsi, mivel horgászol?
- Kukoricával.
Másnap Tutajos kukoricával sem fog semmit, ezért megkérdezi:
- Matula bácsi, mondd, hogy döntöd el, hogy melyik nap mi a csali?
- Felkelek reggel, ha balra dűl a farkam, akkor kukac, ha jobbra, akkor kukorica.
- De Matula bácsi, nekem úgy áll reggel a farkam, mint a cövek.
- Hülye vagy fiam, akkor dugni menjél, ne horgászni!


Jóslat

Fiatal hölgy tér be a jósnőhöz.
- Maga már volt nálam, nem is olyan régen - fogadja a jósnő.
- Igen.
- És mit jósoltam akkor magának?
- Esküvőt és gyereket.
- És beteljesült?
- Részben.
- Hogyhogy?
- Már várom a gyereket és szeretném tudni, mikor lesz az esküvő?
Dátum: 2010.10.08. 12:26:37
Tud valaki ennél kevesebbet?
79 drakón (5milla Le töltés) és semmi:(

én sem szeretem a randomot

ui.: ja egy platinum amulett az esett, de minek?
Dátum: 2010.09.25. 15:02:14
Egy jó pók simán megcsinálja
15. szinten 1.5 milla zsákmányolt Le-m volt és nem én voltam a legjobb pók azon a szinten! Volt olyan akinek már 3 milla volt 15. szinten
Szóval semmi sem lehetetlen, csak idő és türelem kérdése....
Dátum: 2010.08.17. 19:57:18
Bár a V1-en nem sokat játszottam, de azalatt a kis idő alatt számomra Begginer volt az etalon!
Kétség nem fér hozzá, hogy Ő volt a V1 legnagyobb ragadozója és sajnálattal hallom, hogy Ő is törölt

A listába kérem betenni a nevét, mert szerintem ott van a helye!

Ő nem szinthuszár volt, hanem a VU egyik legnagyobb Pók-ja.

R.I.P. emlékét örökké megőrizzük!
Dátum: 2010.06.19. 17:25:32
1000 dukáttal csücsülök itthon és készülök az államvizsgára!
A Szívósság öve kellett volna (V3), de vannak fontosabb dolgok is a játéknál!
Dátum: 2010.06.16. 16:35:39
Nézd meg magas szinten a varázslatot!
3000-5000-et varázsolok jelenleg, közelharcban meg csak az állataim találnak be és a szintemen elég magas a támadásom!
Az összes sebzésem 70%-át a varázslat teszi ki, és a nem jön be, akkor egy hasonló kaliberű ember ellen vesztek. (ja gyémánt vagyok)

Alacsony szinten még igen csak ki van ellensúlyozva a varázslat és a közelharc, de magas szinten 70-80 körül (lehet már előbb is) igen csak elszáll a varázslat sebzése (nem hiába disszidál mindenki a smaragd hordába)!
Jelen esetben egyedül a Rubin horda van előnybe közelharc terén, mert nekik az állataik is sokkal többet ütnek az Ő alapsebzés bónuszuk miatt. (ez nem kis sebzés bónusz számukra közelharcban)

Még mindig azt mondom, ha valaki magas szinten rágyúr a védelemre, IQ-ra és a taumaturgiára és 4 állattal rohangál (mert megteheti), akkor nem igen lesz neki ellenfele.
Dátum: 2010.06.11. 22:28:18
Ne találgass, hozd el mindkettőt és váltogasd, hátha álcázni bírod magad

Az biztos, hogy ezzel sok embert megtévesztenél
Dátum: 2010.06.08. 10:41:57
Azt hiszem új rekord:

100 aranydukát
Jelenlegi licit: 233 aranydukát (Vámpir)

Ez ám az igazi üzletember, nem kimondottan a nyereségre hajt