Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Impopo

Dátum: 2009.09.03. 08:00:15
Nagy kár... Mert ez tutira visszaveti majd az emberek lelkesedését. Megvan a tárgy, lehet pihenni a következő fázisig. Remélem nem sokan fognak így gondolkodni.
Dátum: 2009.09.03. 07:46:25
Kidobta végre az elnyelőt
Irány előre a következőért
Korábban olvastam, hogy minden szakaszben elérhető lesz egy relikvia. Van ennak valami rációja? Mert ahogy olvastam v1-en már a portyagömb is kiesett a második fázisban.

Hogy őszinte legyek már furdal a kiváncsiság, hogy mi lesz ennek a vége.
Dátum: 2009.09.01. 23:00:58
Én is

Hiába tulajdonság összeg emelkedésem a mágia és az egészség teszi ki a nagy részét.
Dátum: 2009.09.01. 14:59:59
Nem ártott volna a harcrendszerbe a +10% IQ-t is beilleszteni a pihenés időtartamára. Jó a védelemre a +10% de hiába ha kisütik az ember szemét a varázslattal pihenés közben.
Dátum: 2009.09.01. 13:25:18
Az a baj, hogy maga a játék nem kínálta fel a másik lehetőséget. Olvasod a legendát, és mindenhol arról van szó, hogy Te milyen ügyes okos szép vagy, hogy harcolsz a fertőzés ellen. De ugyanez a story elevenedik meg az előtt is aki nem küzd ellene.
Nem gyávaság az, hogy az ember megy a történet után. De sokkal érdekesebb lett volna, és valószínűleg sokkal többen választották volna a "sötét" oldalt, ha elpergetnek hozzá morzsákat, úgy mint a leküzdéséhez.
Most sem jön fel a fertőzés téma minden legendában, meg lehetett volna valósítani, hogy a program figyeli a fertőzöttség szintjét, és mondjuk 5, vagy 10 szintenként aszerint, hogy a karakter hogy áll a fertőzéssel egyik vagy másik legenda störténet jött volna fel. Sokat a legenda történetén sem kellett volna változtatni, csak utalni rá pl mikor Drakinnal sokadszor beszélgetsz, és megveregeti a vállad, akkor szimplán kinevethetted volna vagy akármi.
Dátum: 2009.09.01. 11:21:19
Idézet: Impopo - 2009.08.31. 13:51:06
Sziasztok!

Akárhol kerestem vakon vagyok és nem találtam meg, hogy min és mennyit módosít, ha az ember alacsonyabb szintű játékost támad.

Módosít az IQ-n és TAU-n valamit?
Kérdem én, mert nem nagyon értem, hogy ha egy 5 szinttel magasabb lecsap rám. Akinek összesen 198-as IQ ja van nekem 175-ös, neki 160-as TAU-ja, nekem pedig 168-as, akkor miért csak megkarcolom 10-ből 10-szer?! (ugyanazzal a varázslattal)


Valaki nem tudna segítségemre lenni ebben?
Dátum: 2009.08.31. 21:38:38
Lehet nem ide kellene írnom, de egy kicsit felhúztam magam, hogy a szövetségi társam két hete megcsinálta egy perc alatt a felejtős küldetést, én meg itt fogok vele szívni 2 hetet. Természetesen elfelejtettem az első 10-est, csak épp a küldetés felejtettem el bebillenteni. Várhatok egy hetet, hogy egyáltalán elkezdjem. Király.
Dátum: 2009.08.31. 18:43:46
Ha sehogy nem jön össze akkor javaslom elolvasni a Végzetúr Friss Hírek fórumtopic ma 15:00 körüli hozzászólását Baratynak.
Dátum: 2009.08.31. 14:26:08
Én szerencsésnek mondhatom magam, mert épp elvadásztam a csp-met amikor megjelent az event. Nem sejtettem, hogy CSP-be fog kerülni, ezért magamraköltöttem mindent, és a végén nem maradt csp-m. Egész nap alatt levertem kb 10 manót, és rájöttem, hogy esélyem sincs még a top közelébe se kerülni, amikor estére már a top 10. 70 leölt manónál járt. Aztán utánaszámoltam, és úgy döntöttem, hogy nem kell nekem belegüzülni ebbe a manóölésbe. Napi 1-2 vagy 10-15 manó leölése a részemről csak kavics a tengerbe. Tökéletesen megfelel nekem, ha az udvarról néha bedobom azt a pár kavicsot a tengerbe. Dehogy lebontsam a házam azért, hogy esetleg sikerüljön hullámot vernem, uram bocsá' eszembe se jutott.
Dátum: 2009.08.31. 13:51:06
Sziasztok!

Akárhol kerestem vakon vagyok és nem találtam meg, hogy min és mennyit módosít, ha az ember alacsonyabb szintű játékost támad.

Módosít az IQ-n és TAU-n valamit?
Kérdem én, mert nem nagyon értem, hogy ha egy 5 szinttel magasabb lecsap rám. Akinek összesen 198-as IQ ja van nekem 175-ös, neki 160-as TAU-ja, nekem pedig 168-as, akkor miért csak megkarcolom 10-ből 10-szer?! (ugyanazzal a varázslattal)
Dátum: 2009.08.29. 09:32:22
Az egészben annyi hibádzik, hogy amíg a küzdők fanzáziátlan "tápot kapnak", egészen addig amíg le nem küzdik a fertőzést, folyamatos hátrányban vannak azzal szemben, aki ezt az összeget magára költi. Az ezzel az előnnyel megfelelően élők azalatt a 6 hónap alatt amíg ő fejlődik, a másik küzd, "szinte" behozhatatlan előnyre tesz szert.
Dátum: 2009.08.28. 22:31:39
Ennek egy része teljesen igazságos... pont két hónappal ezelőtt írtam ha jól emlékszem a fertőzés topicba, hogy ez lesz... mármint hogy elborul az elme és a saját hordatársaira támad!
De! ha már kamráz, akkor legyen lehetőség kiszabadulni!
+ ne legyen +50%.
A plussz tulajdonságok értéke kb egyenlő azzal, amit az ember magára költ, ha nem küzd ellene.
De sokkal többen vannak akik küzdenek ellene, ergo az a bónusz, hogy a fertőzöttségtől függően nő a hozható lé nem érvényesül olyan drasztikusan.
+5% vadászat és 10% a portyára nem egyenlő +15 kamrával és a 50% -al, ami ellen nem lehet mit tenni.
Így ez egy fszfgság!!!

Ha csak annyi, hogy a saját hordatársaira is támadhat azzal ki is egyezek, sőt teljesen igazságos. a többi viszont igazságtalanság szerintem.

Bár igaz hogy csak első felháborodásomban írtam ezt, lehet ha a tőlem sokkal okosabbak utánaszámolnak, kiderül, hogy valójában közel kiegyenlíti egymást a kettő, de amíg ezt nem bizonyítja senki, addig bánom, hogy küzdöttem ellene.
Dátum: 2009.08.28. 21:48:22
Nem úgy van, hogy a turbóval bármit lehet +5el feljebb vinni és csak a fixen kimaxolásra vonatkozik a 10 szintenkénti korlát?

Nem világos nekem ez a kamra dolog se... akkor ő lever egy gyémántost, és az fejre is állhat akkor se tud kiszabadulni, ha nem fertőzött?

Valamint az 50%-al több LE se pontos megfogalmazás, mert a leírásból nem derül ki, hogy csak a hordatársakra érvényes a +50%, vagy minden végzetúr ellen.

Szerintem.
Dátum: 2009.08.28. 16:50:37
Ha ez igaz, akkor reggel 6 óta egyszer se támadt meg a saját hordájából senkit? Ezt nehezen tudom elhinni.
Dátum: 2009.08.28. 16:37:58
No akkor már csak a 100%-os fertőzés jutalom/büntetésről kellene valami fix infó.
Dátum: 2009.08.28. 14:09:25
Szóval lePopóztál!
Dátum: 2009.08.28. 13:25:37
Tud már valaki valami konkrétat a 100%-os fertőzöttségről?
Mert csak találgatunk...

Más:
A kronoláncom nem működik megfelelően. Nem kapom meg a szakértelmeimnél a +6-ot. Előfordulhat, hogy azért, mert egyébként nincs kifejlesztve egy szakértelempont se hozzá?
Mondjuk azért ez vicc lenne.
Dátum: 2009.08.28. 12:25:45
A kérdésem már tárgytalan...
Dátum: 2009.08.28. 10:44:13
Na ez kemény! Sose láttam még ilyet, de nem is fogok.
Dátum: 2009.08.28. 09:39:30
Egyébként nem tudom feltűnt-e valakinek is, de még mindig csak találgatunk. Winnie gyémántok elleni harci mutatója nem mozdult el a 2 győzelem 1 vereségről reggel óta.