Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Büyük

Oldal: 123456789
Dátum: 2014.11.05. 14:02:34
Idézet: Birka - 2014.11.05. 13:56:38
Maci, te tényleg prémium nélkül játszol V3-on, és ezek után elégedetlenkedsz?
Nagy LOL neked és javaslom olvasd el a V3 szabályait...


Prémiummal játszik baszki,még a csatáján is látod.Ha támadóként veszít 20% ot bukik nem 10-et.Azt egy sima prémiumos bukta volt csak 51× es a csataaránya neki.Mészáros örökségét nehéz átvenni mert nagyokat lehet bukni a csúcskarijával,pénz nem elég hozzá, játszani is tudni kell.
Dátum: 2014.11.05. 13:50:17
Idézet: Birka - 2014.11.05. 13:38:17
Büyük a te csatáid LE/TP-ben:
339
371
411
484
5008
511
593
888
1123
1175
1130
129
144
145
153
149
252
272
274


Átlagban 665!!!
És ebben sehol nincs a lélekszívás, mivel azt nem hozta a lista...

Komolyan úgy érzitek, hogy mennyire ki van babrálva veletek, amikor a vadászat meg hoz 150 környékét????


Birka te olvasod ezt a topikot?Én nem kértem semmit nekem minden megfelel úgy ahogy eddig volt!Én a harag italához sem nyúlnék hozzá.Én csak azért szóltam bele a dologba mert már megint beleszóltál valamibe amihez semmi közöd és ráadásul hülyeséget beszélsz,előjött a szokásos dögöljön meg a szomszéd tehene is effektus nálad.
Azért mert Lolbust vett egy nagyon erős karaktert és most hülyeségek miatt szétpanaszkodja ezt a topikot ....mert azt hitte a bab is hús..te nerfeltetnél valamit amire semmi rálátásod sincsen,csupán a szerver 3. legerősebb karaktere bemásolt tocsatájára alapozva anélkül,hogy utánanéznél mennyi lé van 1 csatán az átlagkaraktereknek.

Valamint elmondom mégegyszer míg a V1 vezeti a rabolt lé toplistát nincs is itt miről beszélni,majd ha pár év múlva annyira elszállnak a csataarányok(ez se most lesz),hogy többet lehet itt rabolni mint a v1-en akkor lehet korlátozni kéne majd ezt a készítőknek ne szálljanak el a v3-as karakterek.De míg évekig röhögtetek a v3-asokon a képlet miatt az élen veled,most hogy megközelítőleg lehet annyi lét szerezni a csatákon mint a v1-en ez már egyből probléma lenne?
Dátum: 2014.11.05. 13:32:57
Idézet: Birka - 2014.11.05. 13:27:43
Büyük, ne fárasszál pleez. Nap mint nap csatázok, és EH felett nagyon ritkán hozok.

Így néz ki egy standard csata sor:
Törlés Tegnap, 22:42 Wart Wilfork Te nyerted a csatát.
A jutalmad 6294 lélekenergia és 45 TP.
Törlés Tegnap, 22:42 Wart Rex80 Te nyerted a csatát.
A jutalmad 6194 lélekenergia és 41 TP.
Törlés Tegnap, 22:42 Wart Yola Te nyerted a csatát.
A jutalmad 6194 lélekenergia és 41 TP.


Fasorban sincs a Maci által bemásolt 3300-as LE/TP-hez képest...

A toplista kimutatásban szereplő rabolt lé meg sazrt se mutat gyakorlatilag!


Birka nem fárasszál már!Egyértelműen a legjobb csatáját tette be az messze nem tükrözi az átlagot.
Tessék az én első oldalam a csaták között nem szedtem ki semmit:

Ma, 13:01 *Anomalia* Büyük Te nyerted a csatát.
A jutalmad 3525 lélekenergia és 3 TP. Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Ma, 12:59 Büyük Dracons Te nyerted a csatát.
A jutalmad 4142 lélekenergia és 32 TP. Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Ma, 12:59 Büyük Memo Te nyerted a csatát.
A jutalmad 15491 lélekenergia és 32 TP. Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Ma, 12:58 Büyük Shigekatsu Te nyerted a csatát.
A jutalmad 10853 lélekenergia és 32 TP. Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Ma, 12:45 Büyük Dark Death Te nyerted a csatát.
A jutalmad 4613 lélekenergia és 32 TP. Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Ma, 12:45 Büyük Koarc Te nyerted a csatát.
A jutalmad 18966 lélekenergia és 32 TP. Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Ma, 12:45 Büyük Lord Skyle Te nyerted a csatát.
A jutalmad 36158 lélekenergia és 32 TP. Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Ma, 12:44 Büyük Redboybeach Te nyerted a csatát.
A jutalmad 8703 lélekenergia és 32 TP. Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Ma, 12:44 Büyük Pupak Te nyerted a csatát.
A jutalmad 4885 lélekenergia és 32 TP. Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Ma, 12:01 *Rearx* Büyük Te nyerted a csatát.
A jutalmad 4796 lélekenergia és 33 TP. Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Ma, 11:01 *Rearx* Büyük Te nyerted a csatát.
A jutalmad 4908 lélekenergia és 33 TP. Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Ma, 10:28 Büyük Lolburst Te nyerted a csatát.
A jutalmad 160271 lélekenergia és 32 TP. Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Ma, 10:24 Büyük Blade1977 Te nyerted a csatát.
A jutalmad 11864 lélekenergia és 32 TP. Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Ma, 10:23 Büyük Soulgramd Te nyerted a csatát.
A jutalmad 8077 lélekenergia és 32 TP. Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Ma, 10:01 *Perseus* Büyük Te nyerted a csatát.
A jutalmad 3368 lélekenergia és 3 TP. Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Ma, 09:12 Büyük Big Man Te nyerted a csatát.
A jutalmad 13152 lélekenergia és 32 TP. Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Ma, 09:11 Büyük Dracons Te nyerted a csatát.
A jutalmad 8783 lélekenergia és 32 TP. Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Ma, 09:11 Büyük Thalia Te nyerted a csatát.
A jutalmad 28417 lélekenergia és 32 TP. Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Ma, 09:11 Büyük Blade Te nyerted a csatát.
A jutalmad 16352 lélekenergia és 32 TP. Csata leírása Csata megosztása
P
Dátum: 2014.11.05. 13:27:04
Idézet: Maci - 2014.11.05. 13:16:40
Felfogtad mit írtam az előbb ugye? 1 ember csinálja nem érdekes, mert arra eltolok egy őrjöngés italt elhasználok egy gyógyitalt és kész.
De már konkrétan az értelmes célpontok 70%-a ellenem issza azt a sz@rt


Puszta kíváncsiságból kérdezem csak,te pl mitől vagy különb,hogy a hordaváltással(magyarul a bankkártyáddal) operálsz,és úgy oldod meg a támadhatatlanságodat?
Az egód azt nem viseli el ha 1 ember egyszer elver 1 nap már hordaváltásba menekülsz,és panaszkodsz,hogy mások védekezni mernek ellened és nem tejelik a lét a napi sokszori támadásod után?

Ma, 10:28 Büyük Lolburst Te nyerted a csatát.
A jutalmad 160271 lélekenergia és 32 TP.

Szerintem semmi szükség a harag ital nerfelésére mert sokan csak azzal tudnak védekezni a maguktól elszállt karakterek napi 10-15 támadása ellen.
Dátum: 2014.11.05. 10:48:05
Idézet: Birka - 2014.11.05. 10:33:16
A KH/HH/SZB elleni fix nyert csaták miatt van ilyne extrém csata arányotok.
A KH-nak "resetelődik" minden klónozáskor a csata aránya, és igen hamar le is romlik, ha csak őket ütöd.

Voltam V3-as, tudom miről van szó, csak akkor még ennyire nem exploitoltak vele, mint most Maci-ék...



Biztos azért vezeti a v1-ről Marcsa a rabolt lé listát mert csak a v3 a nagy táp és véletlenül sem a v1-v2-v5 a korlátlanul rabolható léjével.
Nem sok embertől rabolható ám ennyi lé,nagyon kevés embernek van ennyire jó csataaránya.Jah és számold ki mennyi ilyen csata maxolja a kreatív bónusza és onnan bukod a kreatív adta extralét,nem kell túl sok hozzá elárulom.
Az innen átment Jack Sparro aki itt igencsak a legjobb karik közé tartozott a v3 élmezőnyében labdába sem rúg Ariel és Marcsa ellen szerintem.majd akkor beszéljünk extratápról a v3-on ha nem kapják szét az átmenő v3-asokat a v1 csúcsragadozói.Addig meg felesleges a porhintés.
Azért mert Mészáros,aki az egyik legjobban játszó játékos volt a VU történelmében, csinált egy ennyire durva karit attól még a játékosok 99,99% a itt meg sem közelíti ezt a szintet.
Dátum: 2014.05.11. 23:21:57
winnie te vagy az?
Dátum: 2014.05.11. 08:54:43
Idézet: McMad - 2014.05.10. 13:05:03

A zafírokat pedig /SZERINTEM/ kizárólag legalább 2 horda összehangolt ellendolgozásával lehetne lejjebb szorítani a várhatóan jellemző első helyről...


Mindezt állítod a smaragdok biztos vezetésének tükrében?
Mintha csak egy smaragd kampányolna a győzelműk érdekében.
Jah véletlen smaragd vagy,akkor nem szóltam.
Ha nem fog össze 2 horda a smaragdok ellen hanem még azoknak sikerül összeugrasztani kettőt akkor simán győznek szerintem.
Érdekes,hogy mindenki másképp látja a dolgokat ugye?
Dátum: 2014.04.05. 21:54:10
Idézet: Birka - 2014.04.04. 07:26:58
Te hogy tudtal kikapni egy klón ellen?


Képzeld én még Rolikamtól is ki tudok kapni simán.Semmi sem kell hozzá csak egy kis brutális Miklósrandom.Múltkor egy csata alatt, 15 alkalomból 9× megdobta a 10% ot.
Tudod aki csak egy egyszerű játékos, azokat szokta sújtani a random, a csaták során.
Dátum: 2014.03.31. 04:31:20
Hűségbónusz A hűségbónusz minden nap egyre több lesz, maximumát a 10. napon éri el. Ha egy nap nem lépsz be, a gyűjtés elölről indul. Ne felejtsd el minden nap átvenni!

Holnaptól jár (miért is?)

Esetleg van valami ami úgy működik a játékban ahogy kéne neki?
Dátum: 2013.12.04. 09:23:07
Kössz az infót Maci jó,hogy a játékosoktól tudjuk meg ezeket nem a játékvezetéstől,végülis nem az ő dolguk a tájékoztatás egy ilyen kibaszás jellegű változtatásról.

Akkor ha lehet senki se panaszkodjon,hogy nem tudja elkölteni az ősköveit mert nem szeretnék arra belépni,hogy Miklós mindenkitől levonta a felét,mert megteheti alapon.
Idézet: Birka - 2013.12.03. 13:04:47
Volt egy megvalósítandó PP "éegetési" bejelentése is Miklósnak, ha emlékeztek.
Havi 1 szövi bajnoki, ami ugyan olyan elven működik, mint a horda háborúk. Kvázi +1 "mini" event minden hónapban, ha nevez a szövid, amiben ellőheted a PP-idet akkor is, ha amúgy nincs célpontod...


És mégis mennyi léért?Ad vagy 500 lét csatánként azt legyél vele boldog?Olvastam az összefoglalódat Birka a talimegbeszélésről és csak pislogtam.Miklós nyitott a portyacélponthiányra(ami főleg az élmezőnyt érinti)de ha berak npc karaktert attól még a szubpalzmás támadásnál is kevesebbet rabolhatsz mikor a szubplazmás rabolható lé az éhenhalásra sem elég?Nem akarja,hogy a pp-ért annyit kapj mint egy vadászatért?Nagyon helyes mert sokkal többet kéne,hogy kapj!
Én nem tudom a többi világon ez hogy működik de a v3-on pontosan megfigyelhető,hogy a középmezőny már több lét tud szerezni az élmezőnynél kb hasonló játékkal.Erre az a megoldás,hogy Miklós engedi elvegetálni az élmezőnyt, míg utol nem éri a középmezőny és szarrá nem veri őket?
Ezért a kialakult helyzetért a játékvezetés a hibás az elrontott vf-es fejlesztésével és nekik kéne megoldani a dolgot de nem úgy,hogy alamizsnát dob az élmezőnynek.
Dátum: 2013.12.03. 12:35:48
Idézet: Maci - 2013.12.02. 14:44:08
Teljesen mindegy mennyi LE-t kapsz a landragór csata végén. Nem ott kapod a jutalmat, hanem a végén.

Az LE/TP értéke teljesen mindegy közben.

Hagyd maci úgysem tudod elmagyarázni nekik.Olyanok verik az asztalt itt minden Landragornál akik évek óta játszanak és pontosan tudniuk kéne,hogy működik az event.Csak fél év nagy idő ám mindig elfelejtik közben.
Egyik másik műbalhénak tűnik nekem.
Idézet: Kocos - 2013.11.22. 10:41:53
Idézet: Birka - 2013.11.22. 09:30:26
A drasztikus ÉP visszaesés meg azért gond, mert a vastag bőr használhatatlan képesség még az AF felhúzásával is, ez nem az evolúció alapvető hibája szerintem


Ha en tudom hasznalni, akkor valamit elrontottam?


Igen
Biztosan le fogom cserélni a 90k+os élettel rendelkező blökiket egy 20-asra aminek van vagy 6k élete.Kb a 2. entiütésnél lefekszik és átlag 3-4 ütésenként lefekszik a játékosok vagy klónok elleni támadásnál is.Arról nem beszélek ha mázliból a varit is belövi ellenem valaki akkor 15-20k között is kapnak a blökik,egyből dölne mint a zsák.A vastag bőr egy forintot sem ér ha lecserélné az ember a blökijét azt érné el,hogy szívna mint állat és állandóan itt ülhetne gyógyítani.Nem mindenki scriptel tolja a gyógyítást Birka,az a baj mindig magadból indulsz ki.
Idézet: Bpetya75 - 2013.11.22. 07:57:12
Idézet: Miklós - 2013.11.20. 23:49:54
A kiképzésen még gondolkodom, hogyan lehetne megtartani, mert látom szereti mindenki, jó kis táp. A bili főleg akkor borul ha valaki 1 nap alatt bepörget 100 kiképzést, tehát esetleg megtarthatjuk, valamiféle korlátozással. Még ezen gondolkodni fogok.


Olvastam én is.Ez még semmit nem jelent.Ha annyi ezresem lenne amin Miklós eddig elgondolkodott és nem valósult meg nem lennének anyagi gondjaim.Ráadásul már nerfelni akarja.Én nem nerfeket akarok hanem azt,hogy ne kelljen egyre több időt eltölteni a játékkal ha nem akarsz lemaradni a többiektől.A játékot anno úgy hirdették(még most is tévesen),hogy nem kell sok időt eltölteni vele.Jelenleg úgy hirdetném,hogy a sok idő megy el rá de dolgozunk rajta,hogy még több időt kelljen a gép előtt töltened.
Elkezdtem játszani egy stratégiai játékkal ahol korlátozva van a napi támadásaid száma.Az a helyzet,hogy simán kevesebb időt kell vele elköltsek mint a VU-val ami egy kicsit azért érdekes.
Idézet: Miklós - 2013.11.20. 19:00:08

A kiképzésről - sajnos ezzel nagyon sok probléma van, és az evolúció után ezek csak sokasodnának. Elég nehéz úgy tervezni valamit, hogy egyik játékos 20 szintet tud léptetni az állatain 1 hét alatt, a másik meg 100-at. Nem szeretek semmilyen már meglevő featurét eltávolítani, de nagyon úgy néz ki, hogy ennek mennie kell


Szóval tovább lassítjátok a játékot.
Ez esetben az a kérésem,hogy ezt biztosan döntsétek el,mert akkor már nem vennék követ a találkozón.Így is egy ideje vacilálok a törlésen mert egyre időigényesebb a játék és minden fejlesztésetek egyre időigényesebbé teszi.Hiába könyörgünk jó ideje már,hogy a topban valamit csináljatok,hogy el lehessen lőni a pp-t értelmesen és valamit lehessen csinálni a vadászat alatt,hogy ne kelljen annyi időt a játékkal tölteni.A kiképzést remekül lehetett adott esetben a küldik gyorsítására használni tehát időt spórolt és az állatok morálját és életét is rendbe lehetett rakni vele.Én ugyan csak 220 körülire húztam a gyógyítást és a vastag bőrt is(nem tudom ez mennyire számít soknak vagy kevésnek)de konkrétan az a tapasztalatom,hogy a hajamra kenhetem sok esetben pl ha a templom bedobja az üss meg 20× egy entitást.Ilyenkor csak a kiképzéssel tudom rendben tartani a blökik életét.
De te mint elvileg játékosbarát ember úgy gondolod,hogy ezt jó ötlet kivenni Miklós?Most komolyan a problémák amikről tudsz egy jó ideje ennyire nem érdekelnek,hogy még ráteszel egy lapáttal?
Dátum: 2013.11.03. 09:59:37
Idézet: Noodlee - 2013.10.31. 14:09:47
Miért nem adtad át másnak?

Két okból.
Az egyik,hogy kellett róla az őskő.
A másik,hogy egyszer adtam át egy jó karit másik játékban és csicskát csináltak belőle.
Az a munkám megcsúfolása volt, bármi jobb lett volna nála még a törlés is.Azóta is ott a kari és engem bizony idegesít.Ezek után inkább törlöm minden karim mert nem tudom ki kezébe kerül.
Dátum: 2013.10.31. 10:23:06
Daedalus V2
Eddig bírtam idővel és pénzzel.De sajnos mindkettőből egyre több kéne a normál játékmenethez, így fájó szívvel de búcsút vettem tőle.
Dátum: 2013.10.23. 13:14:19
Idézet: Maci - 2013.10.23. 11:53:42

- három napig "gyűlnek" a támadások adott mezőre(ahogy most is működik), majd a negyedik napon reset. Így nem betonozódik be az előny.


Igen de ezzel az a baj,hogy az első 3 nap egy mezőre dob egy horda 1000 győztes csatát utána törlődik az eredménye és a köv 3 napot meg elviheti egy másik horda 100 győztes csatával?Mire fel?Ez olyan lenne mintha 3 naponta újra indulna az event csak valakiknek már van egy pár pont előnyük benne.
Ez így teljesen lutri lenne annak függvényében ki mikor ért rá épp.Véleményem szerint ez csak a randomot erősítené az eventben amiből épp elég van már a játékban.

Viszont a következőre ha megoldható az jó lenne ha a szövetség tagjai a csaták szempontjából azonos hordában lévőknek számítanának.Hisz mindenki a szövetségért és velük küzd,az hogy más színű épp az nem befolyásolja a hovatartozását.
Dátum: 2013.10.23. 09:46:05
Amit leírtál teljes mértékig igaz Maci,de azt ne felejtsük el,hogy ez rád levetítve igaz ebben a formában.Azt a 22k lét egy pp-re levetítve csak te keresed meg a legtöbb játékos valószínű nem.Itt fenn ahol csak a szétcseszett csataarányú kh-t ütheted meg azt a pár lézengő játékost akit ha 3× megtámadsz egy nap már ír egy 8 oldalas levelet,hogy ha bántod törölni fog.Nagyon jól jön sok embernek ez a plusszcélpont és a lé/tp amit kaphatsz érte ,mert nagyságrendekkel jobb az eh minimumnál.
Ha csak magamból indulok ki a felhalmozott pp-italokat én csak és kizárólag az ilyen eseményeknél tudom elkölteni,mert egész egyszerűen órákat kell elköltsek így is az alap pp-im elköltésével.Lehet nem kapok érte sokat de a semminél jóval több.
Valamint még itt így is én állok a legjobban mert a saját klónomon kívül mindenkit üthetek míg a 2. legerősebb már egyel kevesebbet és így tovább lefele egészen a leggyengébbig aki szinte nem talál általa leverhető célpontot.
Persze a szubplazma Miklós szerint megoldás erre az egész problémára de csak szerinte ami bizonyítja,hogy gőze sincs a saját játékáról.Nem az a vicckategória amit az eventcsatákért kapsz hanem amit a szubplazmás lefele ütésekért gyűjtesz be.

Szóval annyit akartam kihozni a dologból,hogy lehet nem sok a jutalom(ha emelnék annak gondolom ugyanúgy örülne mindenki,senki sem tiltakozna ellene)viszont ezek az eventek nagyon sokat segítenek,hogy egyáltalán tudjon játszani egy bizonyos réteg.
Oldal: 123456789