Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567
Szerző
Topic neve: Harag itala
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
61. hozzászólás - 2014.11.04. 20:50:52 (Válasz Iceman_96 #60 hozzászólására.)
A számból vetted ki a szót, és szerintem nem csak az enyémből. +10.
Pontszám: 7.58
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
62. hozzászólás - 2014.11.04. 22:03:22
Na meg azt sem árt fontolóra venni, hogy a harag ital az egy védekező elem. Eleve paradox a kifejezés, hogy védelezni ellene. Védelmet akarsz? Ne támadd meg aki harag italozik rád, ha nem vagy annyira kemény hogy úgy is legyűrd.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.83
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
63. hozzászólás - 2014.11.04. 22:07:15
Ne támadd meg aki harag italozik rád, ha nem vagy annyira kemény hogy úgy is legyűrd.


Ezzel kereken tömören summáztad a témát. Ennyi.
Báró Samedi
Pontszám: 8.20
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
64. hozzászólás - 2014.11.04. 22:39:37 (Válasz Offsboy #62 hozzászólására.)
Bár én tudnám időnként ilyen tömören és lényegre törően megfogalmazni amit szeretnék, ahelyett, hogy oldalakon keresztül taglalnám +10
Pontszám: 8.83
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
65. hozzászólás - 2014.11.04. 22:42:52 (Válasz Zoole #64 hozzászólására.)
Most sikerült
Báró Samedi
Pontszám: 7.75
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
66. hozzászólás - 2014.11.05. 00:40:18
JÓ hogy megint olyan emberek fejtik ki, az egészet akiknek fingjuk nincs hogy miről van szó... De akkor le írom, de úgy se értik mivel nem jut el, mert nem akarják. Van A, akinek van B,C,D,E,F ellenfele. C erősebb, tehát be kell hoznia, küldizik a maradék 4 emberen. ebből 2 úgy dönt hogy harag ital, mit tehet A, segítek semmit... Valós probléma? Igen. Hatással van ez arra akinek nincs célpont gondja? Nem! Kértem af nerfelést ? Nem! Nem szabad gyengíteni a harag italát, de nem is szabad engedélyezni, ahol karakter stagnálást, és megrekedést okoz. Azzael, Zoole Karakter szintre lennék kiváncsi?
трамвай-инженер
Pontszám: 6.58
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
67. hozzászólás - 2014.11.05. 00:57:37 (Válasz Shutruk Nahhunte #66 hozzászólására.)
Igazad van, még most sem értem. A szempontjai miért előbbre valók, mint B,C,D,E,F szempontjai?

Te meg akarod verni, ő meg nem akarja, hogy megverd, és mivel te lényegesen erősebb vagy megissza rád a harag italát. Ha még mindig meg akarod verni, gyúrjál, ne tőle sajnáld a harag italát.

Egyébként 113 , 72. Igen, nincs célponthiányom.
Báró Samedi
Pontszám: 7.75
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
68. hozzászólás - 2014.11.05. 02:16:44 (Válasz Shutruk Nahhunte #66 hozzászólására.)
Idézet: Shutruk Nahhunte - 2014.11.05. 00:40:18
JÓ hogy megint olyan emberek fejtik ki, az egészet akiknek fingjuk nincs hogy miről van szó... De akkor le írom, de úgy se értik mivel nem jut el, mert nem akarják. Van A, akinek van B,C,D,E,F ellenfele. C erősebb, tehát be kell hoznia, küldizik a maradék 4 emberen. ebből 2 úgy dönt hogy harag ital, mit tehet A, segítek semmit... Valós probléma? Igen. Hatással van ez arra akinek nincs célpont gondja? Nem! Kértem af nerfelést ? Nem! Nem szabad gyengíteni a harag italát, de nem is szabad engedélyezni, ahol karakter stagnálást, és megrekedést okoz. Azzael, Zoole Karakter szintre lennék kiváncsi?


Pont celponthianyra talaltak ki a szovetsegi bajnokit, ezzel az indoklassal kizart, hogy kezdjenek vele barmit is. Altalanos tapasztalat.
A hozzászólást Buildermann módosította 2014.11.05. 02:17:29-kor
Pontszám: 8.12
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
69. hozzászólás - 2014.11.05. 03:58:40 (Válasz Buildermann #68 hozzászólására.)
A szövetségi bajnokira kapott LE/TP nevetséges...

Az meg hogy magas szinten van 10 célpontom akinek a fele ellenem használja a harag italát nonszensz.
Tegyük fel így is agyonverem.. de milyen áron?
2x akkorát sebez mint én kritikussal... 2 támadásból 0 ÉP-m van, annak ellenére hogy fényévekre vagyok valakitől tulajdonságban és harci szakértelmekben egyaránt.
Arról meg ne is beszéljünk hogy néha olyan karakter ver meg, az ital miatt, akit egyébként varázslat nélkül, vagy buzogányban megvernék.

Azért mert alacsony szinten azt mondod hogy oké nem támadom, mert használja a harag italát, magas szinten nem működik.Igen, igen szövetségi bajnokság..Így néz ki a szövetségi bajnokságban egy csatám:

*Deosucku* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 13361 lélekenergia és 56 TP.

És ilyen ha karaktert támadok:

A csatában összesen 63264 sebzést okoztál, és 31701 sebzést kaptál. Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, jutalmad 51402 (+49273) lélekenergia és 30 TP!

Aki azt mondja hogy az első csatát jobbnak érzi, az nyugodtan kampányoljon a szövetségi bajnokság mellett.

Viszont nekem a 2. csata jobban bejön. És mivel véges a támadható karakterek száma, ezért nem mind1 hogy milyen hatása van a harag italának.
Tegyük fel, aki italozik ellenem békén hagyom, jó legyen. Ez annyit eredményez hogy a többi karakterre ennyivel többet támadok. Ezek a karakterek is előbb utóbb megunják, és elkezdenek ELLENEM italozni.
Ha az összes célpontom a harag italával védekezne az mennyire lenne korrekt? Akkor hagyjak mindenkit, nekem nem szabad onnantól kezdve portyáznom ha nem akarok kikapni? Így is kevés a célpont, és akkor még az is megver aki egyébként a térkapus ellenfeleken is izzad hogy ki ne kapjon...

Olyan akit meg nem érint a dolog, nem is értem miért kampányol az ital mellett.
Változtatni KELL, még akkor is ha nem az xy szintes használhatóság is az irány.
Pontszám: 6.48
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
70. hozzászólás - 2014.11.05. 07:19:08 (Válasz Shutruk Nahhunte #66 hozzászólására.)
164, ami nem top szint ugyan, de már nem is kimondottan alacsony.

Mióta vadászat nélkül szinte már lehetetlenség játszani, azóta elég szépen megindult az állomány felfelé, és ez csak javulni fog. Remélem a vadászat nélkülözhetetlensége fokozódik is még a jövőben, illetve kaphatna egy szakit, ami max duplázza az érte kapott TP-t.
15pp-n portyázok ettől függetlenül, nem azért, mert felfelé nem tudok támadni, vagy mert nincs elég célpont, hanem mert a kedvenc célpontjaim 2/3 része alattam van. Az esetek 99%-ban megelégszek a kínzó megtöltésével, élni és élni hagyni alapon, a küldiket szövibajnokin igyekszem végzeni kizárólagosan, mióta van. Persze ha követ gyűjtök éppen, akkor van kivétel, de azt is igyekszem folyamatában összeszedni. Majdnem 1K turbózott lopással már az sem nagy gond
Ami a harag italát illeti, ha ellenem megeszik, és úgy is leverem, akkor leverem. Ha hatékony védekezés ellenem, akkor békén hagyom. Akármi fejlesztést raknak is majd be esetleg ezzel kapcsolatban, védekezni elvből nem fogok ellene, ahogy a skarabeusz átkára sem vagyok hajlandó egy árva AF-et se költeni. Nem azért gyűjtötte az a szerencsétlen adott esetben évekig rá a dukátot, hogy még én is az orra alá dörgöljem minden egyes nap, hogy téged bizony alaposan átb@sztak, kisbarátom. Teszik ezt helyettem éppen elegen.
Pontszám: 8.45
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
71. hozzászólás - 2014.11.05. 07:29:19 (Válasz Maci #69 hozzászólására.)
Maci, ez a V3-on kialakult speciális helyzet. Oka, hogy senki nem kap ki, és szarrá tápoltátok magatokat a kristály hordán. Nem a Harag italát kellene nerfelni, hanem a V3 képlet csataarány számításából kellene kivenni a PvE (pl kristály horda) ellen szerzett győzelmeket/vereségeket.
Ne mondd nekem, hogy az a "normális" állapot, ha 1 PP-ért 3330 LÉ/TP-t szerzel! Csúnyán mondva bugolnátok tovább a KH-s csata aránnyal, de ebben akadályoz a harag ital... (Érdekes módon a Csuhi féle kreatív oda-vissza ütögetést azonnal szabályoztatásra került, erről meg sunyin lapítottok.)

A harag italának sebzés bónusz maximalizálása indokolt, de a további siralmak nevetségesek!

Mindjárt indítok egy topikot, hogy Maci bejelentése alapján azonnal korrigálandó a V3 képletet
A hozzászólást Birka módosította 2014.11.05. 07:33:47-kor
Pontszám: 8.26
népszerűDOMAKUTYAFérfi
Végzetúr tanonc
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
72. hozzászólás - 2014.11.05. 08:02:19
Komolyan, az eszem megáll, hogy valaki azért akarjon változtatást, mert a napi húsz támadásból, amit egy karakterre lenyom, abból kétnaponta egyet elveszít. Gyakorlatilag semmi lehetőség nincs a védekezésre az ellen, hogy valaki fél óránként szétver engem is, meg az állataimat is, ráadásul olyankor is, amikor látszik az öltözetből, hogy éppen epikus van terítéken, vagy regenerálás, esetleg manakonsti. A szövetségi támadásoknál az előző event alatt a 60 támadásból volt, hogy 50 Lolburst támadása volt, és ebből 1, max. 2 volt bukó. És emiatt kellene gyengíteni? Képzeljük már bele magunkat egy kicsit a megtámadottak helyébe is.
Pontszám: 8.43
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
73. hozzászólás - 2014.11.05. 10:29:36 (Válasz Maci #69 hozzászólására.)
Hát papa te inkább nagyon mélyen legyél csendben ilyen "borzasztó" csatákkal. Ahogy látom ennyi LÉ-ből még gyógyitalra is futja talán.

Birka, ez a nerf téma igencsak megérett az én szememben is
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.52
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
74. hozzászólás - 2014.11.05. 10:31:00 (Válasz Birka #71 hozzászólására.)
Biri!
Maci 2. csatája szerintem nem KH-s ellenfél ellen volt.
Abban igazad van, hogy pl. engem ütve brutális szorzót kap a LE-re! Anno Memoval szórakoztunk egyszer, hogy kb. milyet, de 20 körüli érték simán volt!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.20
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
75. hozzászólás - 2014.11.05. 10:33:16 (Válasz Alendaar #74 hozzászólására.)
A KH/HH/SZB elleni fix nyert csaták miatt van ilyne extrém csata arányotok.
A KH-nak "resetelődik" minden klónozáskor a csata aránya, és igen hamar le is romlik, ha csak őket ütöd.

Voltam V3-as, tudom miről van szó, csak akkor még ennyire nem exploitoltak vele, mint most Maci-ék...
Pontszám: 5.66
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
76. hozzászólás - 2014.11.05. 10:48:05 (Válasz Birka #75 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2014.11.05. 10:33:16
A KH/HH/SZB elleni fix nyert csaták miatt van ilyne extrém csata arányotok.
A KH-nak "resetelődik" minden klónozáskor a csata aránya, és igen hamar le is romlik, ha csak őket ütöd.

Voltam V3-as, tudom miről van szó, csak akkor még ennyire nem exploitoltak vele, mint most Maci-ék...



Biztos azért vezeti a v1-ről Marcsa a rabolt lé listát mert csak a v3 a nagy táp és véletlenül sem a v1-v2-v5 a korlátlanul rabolható léjével.
Nem sok embertől rabolható ám ennyi lé,nagyon kevés embernek van ennyire jó csataaránya.Jah és számold ki mennyi ilyen csata maxolja a kreatív bónusza és onnan bukod a kreatív adta extralét,nem kell túl sok hozzá elárulom.
Az innen átment Jack Sparro aki itt igencsak a legjobb karik közé tartozott a v3 élmezőnyében labdába sem rúg Ariel és Marcsa ellen szerintem.majd akkor beszéljünk extratápról a v3-on ha nem kapják szét az átmenő v3-asokat a v1 csúcsragadozói.Addig meg felesleges a porhintés.
Azért mert Mészáros,aki az egyik legjobban játszó játékos volt a VU történelmében, csinált egy ennyire durva karit attól még a játékosok 99,99% a itt meg sem közelíti ezt a szintet.
Pontszám: 9.52
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
77. hozzászólás - 2014.11.05. 11:33:12 (Válasz Birka #71 hozzászólására.)
Birka a második csata játékos ellen volt...Kiemelem neked hátha nehézkes az olvasás... J Á T É K O S
a KH sem ad sokkal több LE-t mint a szövetségi bajnokság, ezt elárulom.
Az hogy van 10 értelmes célpont magas szinten, az meg nem képlethiba.
A képlet önmagában jó, csak nem tudod értelmezni, és elfogadni hogy a GY/V arány hogyan hat a rabolható LE-re...
Aki v1, v2, v5ön játszik, az ne akarjon már szót emelni ha v3on van egy jó csatája az embernek...Ti akik milliókat is rabolhattok. Tudod a kreatív affinitás is véges...
Pontszám: 7.07
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
78. hozzászólás - 2014.11.05. 11:42:55 (Válasz Alendaar #74 hozzászólására.)
Alendaar az a helyzet hogy nem... Mondjuk ezt én sem értem hogy ilyen arány mellett hogy kaphatok érted ilyen kevés lélekenergiát...


A csatában összesen 61939 sebzést okoztál, és 22743 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 5973 (+29808) lélekenergia és 69 TP!


Azért is álltam le rólad, mert nagyon nem adja a dolgot...
Pontszám: 8.46
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
79. hozzászólás - 2014.11.05. 11:50:59
Komolyan nem érzitek nonszensznek, hogy ilyen kisebb bolygóromboló szintű karakterekkel azért rinyáltok, mert pár elvetemült nem akarja ingyen adni a bőrét, és a tőle rabolt LÉ egy részét gyógyitalra kell költeni?
Báró Samedi
Pontszám: 8.50
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
80. hozzászólás - 2014.11.05. 12:04:43 (Válasz Maci #78 hozzászólására.)
Hát persze hogy nem!
Mikor nekiálltál naponta sokszor jönni, azóta szépen elköltöm mindig. Alapban szinte csak EH-t kapsz.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.20
Oldal: 1234567
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője