Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567
Szerző
Topic neve: Harag itala
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
121. hozzászólás - 2014.11.06. 05:03:36 (Válasz Offsboy #116 hozzászólására.)
naggyából 2x-3x nagyobbat sebez mint amikor nem használ, ez a tapasztalat, mivel szintből számol.

Példa: 156-s karakter
Erő: 763 (+137)
165-s fegyver 500-700
vs 184
Erő: 886 (+240)
193-s fegyver 740-840

Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, az Érett Buzogánnyal gyorsan alulról támadsz. Talált, 3284 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+1773 lélekenergia) Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 394 életpontot. Üldögélő műújságíró, Ötágú ütőműbénító és Gyíkarc acsarogva támadnak. 3 támadással 1243 életpontot sebeztek.
Regenerálsz 192 életpontot. Ellenfeled 192 ÉP-t sebződik.
Chupacabra rád veti magát, az Isteni szablyával sebezhető pontot keres. 3397 életpontot vesztettél. A tüskés bőröd sebez rajta 673 életpontot.
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 50 ÉP-t.
Lesújtasz az Érett Buzogánnyal. 3553 pontnyit sebeztél. Kritikus sebzés! Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+1919 lélekenergia) Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 426 életpontot. Üldögélő műújságíró, Ötágú ütőműbénító és Gyíkarc acsarogva támadnak. 3 támadással 2061 sebzés! Kritikus sebzés!
Regenerálsz 192 életpontot. Ellenfeled 192 ÉP-t sebződik.

nála nincs állat nálam van
трамвай-инженер
Pontszám: 5.66
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
122. hozzászólás - 2014.11.06. 06:18:47 (Válasz DOMAKUTYA #115 hozzászólására.)
Idézet: DOMAKUTYA - 2014.11.05. 15:47:39
Azt meséld el, hogy akitől elveszed a harag ital használatának a lehetőségét, és ezzel a halvány győzelmi esélyét fixen nullára redukálod, majd félóránként szétcseszed őt is meg az állatait, az miért jár jól.


Állatsebző szakiknak gyakorlatilag semmi értelme már! Én is lefelejtettem őket.
Egy-két őrült fejleszti még esetleg viszonylag magasra (~2-300).
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.13
népszerűDOMAKUTYAFérfi
Végzetúr tanonc
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
123. hozzászólás - 2014.11.06. 07:58:08 (Válasz Shutruk Nahhunte #121 hozzászólására.)
Pont erre van kitalálva, hogy amikor valaki 18 szintet üt lefelé, legyen valami védekezési lehetőség. Majdnem 30 szint különbség a fegyverben. Ébredjünk már fel! Ennyi erővel azt is kérhetnéd, hogy ne csak szint/10 legyen az ütőtáv, hanem szint/30.
Pontszám: 6.03
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
124. hozzászólás - 2014.11.06. 16:58:02 (Válasz DOMAKUTYA #123 hozzászólására.)
Felébredtünk, kávét meg ittuk, és ismételten közöljük veled, hogy nem célunk a totális nerfelés, csak a top 15 ben, ott is csak a gyengítése...
A hozzászólást Shutruk Nahhunte módosította 2014.11.06. 17:37:58-kor
трамвай-инженер
Pontszám: 5.44
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
125. hozzászólás - 2014.11.06. 21:51:38 (Válasz Maci #82 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2014.11.05. 13:07:38
Részemről ennyi.. kaptam még1 harag italával operáló célpontot.
Ha nincs változás az ügyben akkor befizetés off és irány egy másik világ.. nevetséges..
10 embert megtámadok abból 7 agyonver a harag itala miatt. Ne vicceljünk már.


Mert béna vagy,rajtad a harag és védelem ital kombó sem segített
Menj át építőbe,ott lehet több sikered lesz.

A karakterek statisztikáinak megtekintéséhez kattints a képükre.
Büyük
Büyük
52 bajnoki medál (összesen +52 minden tulajdonságra) 22 utolsó vérig bajnoki medál (összesen +52 minden tulajdonságra) Zafír Horda
VS
Lolburst
Lolburst
53 bajnoki medál (összesen +53 minden tulajdonságra) 35 utolsó vérig bajnoki medál (összesen +53 minden tulajdonságra) Rubin Horda
Ellenfeled épp pihent. Ez kemény csata lesz! Ellenfeled őrjöngő dühvel veti magát rád, minden tudásodat össze kell szedned, ha le akarod győzni! Idomított állataid, Anck Su Namun, egy 463. szintű, Lobbanó Láng Isbel, egy 445. szintű, Lángőrző Fénymarék, egy 432. szintű és Éjfúria, egy 453. szintű állat is részt vesznek a csatában. Lolburst idomított állatai, Safranek, egy 511. szintű, Bob Poljakoff, egy 540. szintű, Maxipocak, egy 511. szintű és Adlington, egy 500. szintű állat is részt vesznek a csatában. Védelem itala erősíti. Gyűlölködve rántjátok elő fegyvereteket.
Egy sárkányharag igéjét idézed ellenfeledre, ahogy közelítesz felé. (-700 VP). Lolburst gurul egyet, hogy elkerülje. Csak 1884 életpontot vesztett. Ellenfeled negatív aurája sebez rajtad 320 életpontot.
Regenerálsz 56 életpontot. Ellenfeled 56 ÉP-t sebződik.Lolburst mormol, és mielőtt megakadályozhatnád, eltalál egy sárkányharag. 13441 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -28 Védekezés, -18 Kritikus sebzés, -18 Elnyelés. Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-81 lélekenergia) A negatív aurád sebez rajta 672 életpontot. Az állataid 1 életpontot sebződtek.
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 101 ÉP-t.
Egy gyors csel után a Fhtoqaxx tőrével Lolburst védtelen felsőtestére támadsz. Talált, 3622 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 724 életpontot. Ellenfeled állatai 477 életpontot sebződtek. Anck Su Namun, Lobbanó Láng Isbel, Lángőrző Fénymarék és Éjfúria is támadnak. 3 támadással 2783 sebzés! Kritikus sebzés! Ellenfeled állatai 77 életpontot sebződtek.
Regenerálsz 56 életpontot. Ellenfeled 56 ÉP-t sebződik.
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Lolburst megpróbál oldalról támadni. Könnyedén félrehajolsz. Safranek, Bob Poljakoff, Maxipocak és Adlington acsarogva támadnak. 3 támadással 2944 sebzést okoztak. Kritikus sebzés!
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 101 ÉP-t.
Egy gyors támadást indítasz a Fhtoqaxx tőrével Lolburst lába felé. 3102 pontnyit sebeztél. Kritikus sebzés! Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 620 életpontot. Ellenfeled állatai 394 életpontot sebződtek. Anck Su Namun, Lobbanó Láng Isbel, Lángőrző Fénymarék és Éjfúria is támadnak. 4 támadással 1849 sebzést okoztak. Ellenfeled állatai 77 életpontot sebződtek.
Regenerálsz 56 életpontot. Ellenfeled 56 ÉP-t sebződik.
Lolburst az Érett Buzogánnyal a felsőtestedet célozza! Könnyedén félrehajolsz. Safranek, Bob Poljakoff, Maxipocak és Adlington is rádtámadnak. 4 támadással 2324 sebzést okoztak. Kritikus sebzés!
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 101 ÉP-t.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Fhtoqaxx tőrével. Eltaláltad, 5077 sebzés! Kritikus sebzés! Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 1015 életpontot. Ellenfeled állatai 710 életpontot sebződtek. Anck Su Namun, Lobbanó Láng Isbel, Lángőrző Fénymarék és Éjfúria is támadnak. 4 támadással 4591 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés! Ellenfeled állatai 77 életpontot sebződtek.
Regenerálsz 56 életpontot. Ellenfeled 56 ÉP-t sebződik.
Egy gyors csel után Lolburst a hasadat támadja. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Safranek, Bob Poljakoff, Maxipocak és Adlington is támadnak. 3 támadással 2083 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés!
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 101 ÉP-t.
Egy gyors csel után a Fhtoqaxx tőrével Lolburst védtelen felsőtestére támadsz. Eltaláltad, 4044 sebzés! Kritikus sebzés! Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 809 életpontot. Ellenfeled állatai 544 életpontot sebződtek. Anck Su Namun, Lobbanó Láng Isbel, Lángőrző Fénymarék és Éjfúria acsarogva támadnak. 4 támadással 3688 sebzés! Kritikus sebzés! Ellenfeled állatai 77 életpontot sebződtek.
Regenerálsz 56 életpontot. Ellenfeled 56 ÉP-t sebződik.
Lolburst vicsorogva sújt rád az Érett Buzogánnyal. Melléütött! Safranek, Bob Poljakoff, Maxipocak és Adlington is támadnak. 4 támadással 2621 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés!
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 101 ÉP-t.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a Fhtoqaxx tőrével gyorsan alulról támadsz. Eltaláltad, 3947 sebzés! Kritikus sebzés! Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 789 életpontot. Ellenfeled állatai 529 életpontot sebződtek. Anck Su Namun, Lobbanó Láng Isbel, Lángőrző Fénymarék és Éjfúria is támadnak. 3 támadással 1552 életpontot sebeztek. Ellenfeled állatai 77 életpontot sebződtek.
Regenerálsz 56 életpontot. Ellenfeled 56 ÉP-t sebződik.
Lolburst pihenés nélkül támad. Talált, 3704 ép-t sebződsz. A tüskés bőröd sebez rajta 111 életpontot. Safranek, Bob Poljakoff, Maxipocak és Adlington is rád vetik magukat. 4 támadással 2335 sebzést okoztak. Kritikus sebzés!
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 101 ÉP-t.
Lesújtasz a Fhtoqaxx tőrével. Eltaláltad, 2991 sebzés! Kritikus sebzés! Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 598 életpontot. Ellenfeled állatai 376 életpontot sebződtek. Anck Su Namun, Lobbanó Láng Isbel, Lángőrző Fénymarék és Éjfúria is ellenfeledre vetik magukat. 3 támadással 2300 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés! Ellenfeled állatai 78 életpontot sebződtek.
Regenerálsz 56 életpontot. Ellenfeled 56 ÉP-t sebződik.
Lolburst egy gyors támadást indít az Érett Buzogánnyal a lábad felé. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Safranek, Bob Poljakoff, Maxipocak és Adlington is rádtámadnak. 4 támadással 4397 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés!
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 101 ÉP-t.
Lesújtasz a Fhtoqaxx tőrével. Lolburst 2814 pontnyit sérült. Kritikus sebzés! Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 563 életpontot. Ellenfeled állatai 347 életpontot sebződtek. Anck Su Namun, Lobbanó Láng Isbel, Lángőrző Fénymarék és Éjfúria acsarogva támadnak. 4 támadással 2441 sebzést okoztak. Kritikus sebzés! Ellenfeled állatai 77 életpontot sebződtek.
Regenerálsz 56 életpontot. Ellenfeled 56 ÉP-t sebződik.
Lolburst lesújt rád az Érett Buzogánnyal. Eltalált, sérültél 4517 pontnyit. A tüskés bőröd sebez rajta 136 életpontot. Safranek, Bob Poljakoff, Maxipocak és Adlington is rád vetik magukat. 4 támadással 1912 életpontot sebeztek.
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 101 ÉP-t.
A csatában összesen 48052 sebzést okoztál, és 46524 sebzést kaptál.
Pontszám: 9.10
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
126. hozzászólás - 2014.11.07. 08:28:38 (Válasz Büyük #125 hozzászólására.)
Ahhoz képest hogy a v3 top karija vagy, 1500 sebzéssel vertél meg...Ötlet van hogy miért? persze hogy a harag itala...
És ha tolnék pár pontot a támadáson hogy eltaláljalak még1x, már nem is lenne olyan nagy öröm bemásolgatni a csatát.
Gratulálok a hatalmas rabláshoz
Pontszám: 6.78
népszerűDOMAKUTYAFérfi
Végzetúr tanonc
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
127. hozzászólás - 2014.11.07. 08:43:30 (Válasz Maci #126 hozzászólására.)
A csatában összesen 46831 sebzést okoztál, és 75896 sebzést kaptál.

Nálam meg ennyit ér a harag itala.
Be kéne már fejezni ezt a nyavalygást. Ketten kampányoltok valami mellett, amihez egy hete nem szólt hozzá senki úgy, hogy benneteket támogatott volna. Arról nem beszélve, hogy neked közben volt kb. 6-7 vereséged ez idő alatt. Tényleg ekkora a probléma?
Pontszám: 6.68
népszerűMasqueraderFérfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
128. hozzászólás - 2014.11.07. 08:46:12 (Válasz Maci #126 hozzászólására.)
Tehát ebben a kontextusban nem nagy teljesítmény és még le is sajnálod Büyük-öt, de ha átírjuk a nevét a tiedre és más a támadott fél, akkor a harag itala a hibás és rossz...Nem kéne erőltetni a témát.
Érdekességképp mondom, hogy a "bajnok Mészáros" nem hullatta errefelé a könnyeit, pedig feltételezem, ő is megsínylette ezeket a dolgokat, de méltósággal tűrte és skillből megoldotta. Mostanság ezt a két dolgot hiányolom szegény Mészi karakteréből...és bocsánat a személyeskedő hangvételért, de rossz látni, hogy egy eddig top játékos karija hova jut ilyen rövid idő alatt.
Pontszám: 8.23
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
129. hozzászólás - 2014.11.07. 08:53:50 (Válasz Masquerader #128 hozzászólására.)
Ez ilyen Masq... nem azért játszok hogy szeressetek.
Nekem megfelel a közellenség szerep is.
Büyük meg is csapkod érte ha ideje engedi
A hozzászólást Maci módosította 2014.11.07. 08:54:49-kor
Pontszám: 7.66
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
130. hozzászólás - 2014.11.07. 10:15:42 (Válasz DOMAKUTYA #127 hozzászólására.)
Idézet: DOMAKUTYA - 2014.11.07. 08:43:30
A csatában összesen 46831 sebzést okoztál, és 75896 sebzést kaptál.

Nálam meg ennyit ér a harag itala.
Be kéne már fejezni ezt a nyavalygást. Ketten kampányoltok valami mellett, amihez egy hete nem szólt hozzá senki úgy, hogy benneteket támogatott volna. Arról nem beszélve, hogy neked közben volt kb. 6-7 vereséged ez idő alatt. Tényleg ekkora a probléma?


Doma én nem kampányolok a harag ital gyengítése mellett.Én Lolburst hülyeségei ellen kampányolok
Szeretném,hogy azért mert egy kisgyerek kezébe nagy hatalom jutott még nem vágná szét a v3-as szervet.Én akkor kezdtem el ide írogatni mikor Birkáéknak azt állította be,hogy a 100-es rablások mindennaposak a v3-on és nem szerettem volna ha a hülyesége miatt még nagyobb korlátozást kapunk a v3-as rabolható lére.
Pontszám: 8.72
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
131. hozzászólás - 2014.11.07. 10:21:27 (Válasz Maci #126 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2014.11.07. 08:28:38
Ahhoz képest hogy a v3 top karija vagy, 1500 sebzéssel vertél meg...Ötlet van hogy miért? persze hogy a harag itala...
És ha tolnék pár pontot a támadáson hogy eltaláljalak még1x, már nem is lenne olyan nagy öröm bemásolgatni a csatát.
Gratulálok a hatalmas rabláshoz


Így van csak annyival vertelek meg úgy ,hogy harag és védelem ital is volt rajtad.Most bizonyítottad,hogy még gyenge is a harag itala mert a top 2 karin sem segített, még a védelem italával kombózva sem.Pedig úgy már nem elhanyagolható bónuszt kapsz.

Egyébként ha tolnék még pár pontot a védekezésen,hogy továbbra se találj el továbbra is örömmel bemásolgatnám a csatákat.
Ezt egyébként egész addig ragozhatjuk míg eljutunk addig kinek az apukája az erősebb.
Pontszám: 7.44
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
132. hozzászólás - 2014.11.07. 15:04:49
egy ötlet csupán :
Legyen inkább úgy a harag itala, hogy ha valaki megissza véd MINDENKI ellen, de onnantól legyen a karakter támadható 15% Ép alatt is Az mi izgi lenne nem?
A hozzászólást Dozer módosította 2014.11.07. 15:05:09-kor
V3-Alíz
Pontszám: 7.27
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
133. hozzászólás - 2014.11.07. 16:36:22 (Válasz Büyük #131 hozzászólására.)
Az én anyukám tökön rúgja a ti apukátokat beeeee
трамвай-инженер
Pontszám: 5.44
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
134. hozzászólás - 2014.11.07. 16:44:17
Félre értés ne essék, én se akartam gyengítést, se a teljes nerfet, csak a top 15 re akinek így is alig van célpontja, oda valami megoldást, ugyan is nem mindenkinek van arra erőforrása, hogy 1600 as védelmet toljon. Azóta itt már meghurcolás, meg v3 kontroll lett, ráadásul Birka már teljes kampányt folytat v3 csata aránnyal szemben. Domkutya össze visz 46 hozzáoszlásod, amiből pontozva 2 van, felhatalmaz téged a stílusod moderálásában. Nem érek egyet Lordbrusttal, a teljes nerfben, de az tény hogy túl nagy bónuszt add a láthatatlanság, magas szinten..
Másik szemszög, 16 szint 1000 tul., nagyobb fegyver, el se talált, és alig verted meg...
A hozzászólást Shutruk Nahhunte módosította 2014.11.07. 16:54:47-kor
трамвай-инженер
Pontszám: 5.66
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
135. hozzászólás - 2014.11.07. 17:01:19 (Válasz Shutruk Nahhunte #134 hozzászólására.)
Idézet: Shutruk Nahhunte - 2014.11.07. 16:44:17
ugyan is nem mindenkinek van arra erőforrása, hogy 1600 as védelmet toljon

Az ilyen azért sosem észérv. Annak jut rá, aki jól játszik/elég őskövet költ/nem issza el, stb. Mindenki ugyanonnan indult.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.83
népszerűDOMAKUTYAFérfi
Végzetúr tanonc
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
136. hozzászólás - 2014.11.07. 17:12:15 (Válasz Shutruk Nahhunte #134 hozzászólására.)
Na, csak elérkeztünk a végső stádiumba, amikor valaki alól elfogynak az érvek, és már csak azt tudja felhánytorgatni, hogy "de ne beszélj csúnyán!" (vállveregetés)
Zárjuk rövidre. Semmiféle célponthiány nincs. Ha lenne, akkor a környezetedből legalább tízen jelezték volna az elmúlt egy hétben itt a topicban. Simán az a gond, hogy gyenge a karaktered, és hiába ütsz lefele 18 szintet, onnan is lepofoznak. Ezzel nem is lenne gond, de ne akarjál akkor csúcsrablásokat, mert az csak erős karakterrel megy. Ott az szb, meg a kristályhorda, remekül lehet pörgetni rajtuk a küldetéseket. És harag italt sem használnak. Ne azzal akarj magadnak extra bevételt, hogy másokat gyengítesz le. Magadat erősítsd!
Pontszám: 7.49
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
137. hozzászólás - 2014.11.08. 07:04:38
Jézusom, és elérkeztünk oda, hogy megmagyarázod, hogy mért nem tudsz kulturáltan megnyilvánulni, egyszerűen ennyit nehezményeztem, ezen felül pattogsz hogy én vagyok a szemét, hol ott Mészároson kívül senki nem jelezte az alacsony szinten a nerfet. Birka aki rég óta játszik, kijelentette hogy el szált a sebzés bónusz, a magas szint miatt, ez ellen kampányoltam. De egy kérdés ha gondod van a bal szomszéddal, akkor mért a jobb szomszéddal vizától? Olvass már vissza hányszor írjam le hogy nem akarom ki töröltetni a harag italát, jusson már el az agyadig? Amikre ágaskodsz, azokat nem is én írtam....
трамвай-инженер
Pontszám: 5.44
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
138. hozzászólás - 2014.11.08. 09:00:06 (Válasz Shutruk Nahhunte #137 hozzászólására.)
Shutruk.. Én alternatívákat írtam le. Mikor a top 15 elleni használhatatlanságot írtad, akkor azt írtam legyen top 50. Mikor Miklós írt egy szintet arra is rábólintottam.
De egyiket sem én vetettem fel.

A nerfet egyértelműen támogatom, de nem a teljes nerfet...
Az AF pontokkal is csak 25%ra írtam.

Viszont.. ha már itt tartunk. Mikor a Gyilkos Szkarabeusz kapott egy 90%-os nerfet, talán 2 ember emelte fel a hangját hogy nem kellene....Miért? Mert a top karikat zavarta hogy nagy mennyiségű lélekenergiát veszítenek gyengébbekkel szemben.

Hol is van itt az egyensúly? Ami nektek nem jó azt nerfeljük, mint ha nem is létezett volna, de amivel ti védekeztek a még erősebbek ellen azt hagyjuk mert jó ahogy van? Érdekes...

Én is használom a harag italát, ennek ellenére az extra sebzést maximalizálni kellene, mert egyre jobban el fog szállni.
Bele lehet kötni a dologba, de így van.

Utolsó hozzászólásom a topikban. Sok sikert a "tárgyaláshoz"
A hozzászólást Maci módosította 2014.11.08. 10:14:10-kor
Pontszám: 6.78
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
139. hozzászólás - 2014.11.08. 09:28:46
Ezzel teljes mértékben egyet értek, de az af pontos szakit, kemény feltételekhez kell kötni, hogy teljes mértékben kizárjuk, az alacsony szinten való használatot.
трамвай-инженер
Pontszám: 5.66
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harag itala
140. hozzászólás - 2014.11.19. 23:05:16
Nem is értem, mi a bajotok Lolbursttal... Jobban gyógyítja az állataimat, mintha scriptet futtatnék
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.04
Oldal: 1234567
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője