Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Piper1000

Oldal: 1
Miért nevezték Indiánoknak, az indiánokat? 95.24%
Miért nevezték az Indiánokat, Indiánoknak? 100%
Miért Indiánok, az Indiánok? 100%

Háromszor próbáltam feltenni egy kérdést az első 2-t nem fogadták el, pedig egészen jó válaszok voltak rá.

És mi a f.... bajuk van azzal ha könnyű egy kérdés? Olyanokat tesznek fel a kvízben, amit ha bef.sok se tudok, Google meg wikipedia se tudja: pl.: Mekkora a parlament szélessége, bmeg, honnan tudjam? Menjek ki és mérőszallaggal próbálkozzak? Meg itt a másik

Hány ország osztozott a II: világháború után Németországon?

1
2
3
4 (Franciao., Olaszo., U.S.A., Nagy-Brittannia)


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Meg az any.d még segíteni is akartam, én is rühellem amikor 20 kérdésre kell válaszolnom egymás után és kb. a 17.iknél jönnek a kb. ilyenek (lehet hogy csak én egyedül nem tudom ezeket, de legalább olyat rakjanak fel, hogy érdekeljen a dolog és megnézzem Wikipedián!)

Mikor adták ki a Magna Charta Libertatumot?

1389. augusztus 20.
1578. február 14.
1965. március 15.
1215. június 15.

Melyik számít a leginkább üzleti öltözéknek?

Sötét öltöny, világoskék ing, (nem sárga) nyakkendő, fekete bőrcipő
Sötétkék farmer, fehér ing, fekete bőrcipő
Szürke öltöny, sárga ing, fehér bőrcipő
Fekete kordnadrág, barna zakó, fekete póló, saru

Döntse el az édesanyád, komolyan ilyen sz*r kérdést, és engedik..


Mire festette Leonardo Da Vinci az Utolsó vacsora című képét?

fa táblára
falra
rézlemezre
vászonra

Szerintem annak az anyára aki ezt a kérdést feltette, megyel máris franciaországba és megnézem, és ezt se csak egy lixikális akármi akárki tudja


Hányszor játszott a magyar labdarugó válogatotott világbajnoki döntőt?

Háromszor
Egyszer
Nullaszor
Kétszer

Ezt nem csak egy speciális réteg tudja?? Azonnal változtatni kéne a kvízrendszeren. A játékosoknak nem szabadna így itélkezniük, mert csak a balfaszok csinálják ezt.Elnézést a káromkodásért, de ki baszott ez idegileg :-)
Dátum: 2009.05.11. 13:20:02
Az lenne a legjobb, ha a játékosnak jelezné a játék ha fontos üzenetet kapott a szövetségi fórumban. Sok embernek nem az az első hogy megnézze a szövetségét, max ha látja hogy ki van emelve sárgával. De ez is csak akkor van, ha történt valami, szavazás, akármi, de fórumnál, ha valaki bejegyzett valamit, akkor nem.
Ezen kéne változtatni. A térkép nem rossz ötlet, néhány küldetést is lehetne hozzá rakni (keresd meg drakint, vagy a sárkányt meg a hordaparancsnok stb.) és a legendát is ott olvashatnánk el. És ha ilyen küldit adna, akkor egyből jöhetne a következő novellácska. Ezzel kapcsolatban, akár a játékosok is küldhetnének történeteket. Meg kéne adni az alap történetet, és a játékosok ezzel megkönnyíthetnék a készítők dolgát. A vadászatoknál is meg lehetne frissíteni a szöveget, elég vicces, amikor nem vadászom le az óriás Vortex zombit, mert a kicsinyét óvja aztán egy csávó ad nekem + LE-t. A játékosok fantáziáján múlna, sokkal jobb vadászatok jöhetnének, nem pedig folyton a titán elől menekülő szörnyet vadászom egyfolytában. A kvízkérdések után 15%-ot kéne kapni, mert sok embert látok, akik 22-es színtűek, helyes válaszok 2, és nem hiszem hogy 5000-ből csak 2-t talált el, csak leszarja az egészet magasról.
Dátum: 2009.05.07. 14:34:08
és még 1 dolog!
Rendszeresen kéne frissíteni a szervert, és kidobni azokat akik már hónapok óta még vadászni sem vadásztak a karakterükkel!
Kezdtem egy új karaktert, elértem a négyes szintig, megnéztem a toplistát gondoltam utolsó helyen leszek, de nem! A közép kategóriába tartoztam, mert a vége, tele van egyes színtű 140-es karakterekkel!
és még 1 dolog!
Rendszeresen kéne frissíteni a szervert, és kidobni azokat akik már hónapok óta még vadászni sem vadásztak a karakterükkel!
Kezdtem egy új karaktert, elértem a négyes szintig, megnéztem a toplistát gondoltam utolsó helyen leszek, de nem! A közép kategóriába tartoztam, mert a vége, tele van egyes színtű 140-es karakterekkel!
Nem találtam rendes topicot, ezért ide írom ötleteim a szövetségi harcokkal kapcsolatban!

1. Lehetne korlátozni a harcokat aszerint, hogy 2 klánnak mekkora a lélekkútja, mennyi tag van a szövetségben, és mennyi felépített épülete van. Ha a kettő között ezügyben lényeges különbség van, a támadó javára, akkor vagy bónuszokat kell adni a kisebbeknek, vagy mint a portyánál " nálad kisebb szintűeket nem támadhatsz". Ennek egyszerűsítése érdekében akár szintekre is lehetne osztani a szövetséget. Ha egy szövetség a totál nullárol, felépít egy épületet, van maximum 3 embere, akkor 1-es szintről átmegy 2-esbe. A nagyobb klánok később 20-30-as szinteket érhetnek el. Ebből kiindulva, létre lehetne hozni egy tökéletesített szövetségi háború rendszert. Sok ember, és sok szövetség kedve ment el a játéktól, mert egy nagy klán nagy tagokkal, porrá alázta őket, és -5000-be vitte a lélekkútat. És ekkor jön az, hogy a vesztes klán erősebb tagjai inkább átmennek, egy nagyobb szövetségbe, ahol nem őket támadják, hanem fordítva. És emiatt, sok szövetség megy tönkre, majdnem az enyém is.
2. Sokkal erőteljesebben kéne kihagsúlyozni az Építés hatákonyságát. Még több LE-vadászatonként, ha az építés mennyisége már jóval túlhaladja az átlagot. Nem csak annyi kéne,hogy "ki támad először" mert támadhatok én először, attól még elverhetik a pofám. Nem én nevetek a végén!
3. Akár a szövetség, a háborúban kaphatna portya pontokat, melyel 1 játékos(eldöntik maguk közül ki) megtámadhatja az ellenfél választottját, ilyenkor az LE veszteség nem a két karakter számlájára lesz írva, hanem a szövetség kútjára. Ilyenkor is mehetne nulla alá a kút. A szövetségi taglistán külön fel lehete jeleníteni,hogy ki annak a szövetségnek a kiválasztottja. Az ilyen támadások 5-10 pontot érnének egy háborúban, ami annyit tesz, hogy a két legerősebb tag csap össze és dönti el az egész kimenetelét. Azok a klánok,akiknek nem kell a pont, azokat feláldozhatja közepes mennyiségű LE-ért.
Dátum: 2009.05.07. 14:30:13
Nem találtam rendes topicot, ezért ide írom ötleteim a szövetségi harcokkal kapcsolatban!

1. Lehetne korlátozni a harcokat aszerint, hogy 2 klánnak mekkora a lélekkútja, mennyi tag van a szövetségben, és mennyi felépített épülete van. Ha a kettő között ezügyben lényeges különbség van, a támadó javára, akkor vagy bónuszokat kell adni a kisebbeknek, vagy mint a portyánál " nálad kisebb szintűeket nem támadhatsz". Ennek egyszerűsítése érdekében akár szintekre is lehetne osztani a szövetséget. Ha egy szövetség a totál nullárol, felépít egy épületet, van maximum 3 embere, akkor 1-es szintről átmegy 2-esbe. A nagyobb klánok később 20-30-as szinteket érhetnek el. Ebből kiindulva, létre lehetne hozni egy tökéletesített szövetségi háború rendszert. Sok ember, és sok szövetség kedve ment el a játéktól, mert egy nagy klán nagy tagokkal, porrá alázta őket, és -5000-be vitte a lélekkútat. És ekkor jön az, hogy a vesztes klán erősebb tagjai inkább átmennek, egy nagyobb szövetségbe, ahol nem őket támadják, hanem fordítva. És emiatt, sok szövetség megy tönkre, majdnem az enyém is.
2. Sokkal erőteljesebben kéne kihagsúlyozni az Építés hatákonyságát. Még több LE-vadászatonként, ha az építés mennyisége már jóval túlhaladja az átlagot. Nem csak annyi kéne,hogy "ki támad először" mert támadhatok én először, attól még elverhetik a pofám. Nem én nevetek a végén!
3. Akár a szövetség, a háborúban kaphatna portya pontokat, melyel 1 játékos(eldöntik maguk közül ki) megtámadhatja az ellenfél választottját, ilyenkor az LE veszteség nem a két karakter számlájára lesz írva, hanem a szövetség kútjára. Ilyenkor is mehetne nulla alá a kút. A szövetségi taglistán külön fel lehete jeleníteni,hogy ki annak a szövetségnek a kiválasztottja. Az ilyen támadások 5-10 pontot érnének egy háborúban, ami annyit tesz, hogy a két legerősebb tag csap össze és dönti el az egész kimenetelét. Azok a klánok,akiknek nem kell a pont, azokat feláldozhatja közepes mennyiségű LE-ért.
Dátum: 2009.05.07. 14:00:13
Én csak annyit mondanék, hogy engem 22-es karaktert, összerakott egy 20-assal.
T.Ö.-je 50-nel volt kisebb, cuccairól nem beszélek. Szakértelem összege lényegesen kevés, nem hiszem, hogy onnan csinált volna valamit, mégis levert engem.
Erősíteni kéne a szintek közötti különbséget, de esélyt adni a kicsinek, hogy a nagy ráfázzon (Védelem itala) de nem tudom ezek a bónuszok működnek Viadalon is? Mert engem levert, és az én karakterem egyáltalán nincs rosszul fejlesztve!
Dátum: 2009.05.07. 13:53:38
Igen ez nagyon jó újítás lenne!
Sokan (pl. én is) már egy ideje nem költök az egészségre meg a mágiára semmit, fontosabbá lehetne tenni ezeket!
Dátum: 2009.05.05. 16:17:55
Hát én ezen az egészen nem csodálkoznék!
Eddig Kína felemelkedését két nagyhatalom gyengítette: Oroszország és Japán.
Japán technikailag, és egyéb iparágakban a legjobb, és nem csak Kínát előzi meg, Oroszországnak pedig jelentős kitermelése, hadereje, és hatalma van.
De lassan ezeket szárnyalja felül Kína, mivel Területeti hatalmasak, itt is erőteljesen folyik a nyersanyagok kitermelése, vagy mezőgazdaságban is az USA-n kívűl nekik van a legjobb termésátlaguk, ezzel csak az a baj, hogy azt az 1Milliárd 280Millió szájat meg kell tömni kajával, és a népesség rendesen feléli a kitermelt kaját, de idő kérdése és a mezőgazdasági fejletsége is ha USA szintű lesz (USA-ban 1 farmer ellát 80 Embert kajával, Kínában szerintem ennek a fele), akkor bőven jut az Exportra is, ami hatalmas nyereség, és egyre fejlettebb lesz az országuk (Vegyük Hon-Kong-ot,, sokat nyert vele Kína, hogy oda csatolták hozzájuk).
Igaz Kína nyugati része fejletlen, és teljesen aránytalan a népességeloszlás, mert hogy a hegyi területeket nem nagyon lehet művelni, de várost kiépíteni, ezért csak nomádok, meg mindenféle vándorló népek élnek ott. De szerintem előbb utóbb követik Japán példáját, és a multicégek,kelet felé terjeszkednek az országban, új munkahelyeket teremtve, és a népesség is arra megy szépen lassan. Ezzel kicsit csökenne a keleti, tengerparti népsűrűség és még nagyobb lenne a bevétel, a munkaerő, és a kiaknázatlan nyugati területek, Termőföldek, nyersanyag lelőhelyeken is bányákat építenek....
Értitek, ez csak az én nézetem cáfoljatok meg, ha tudtok, szeretném!
Oldal: 1