Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Anyukadvance

Oldal: 1
Dátum: 2010.01.29. 16:13:56
A kihívás funkcióban valami nem stimmel.... Épp a "Lépjen állatod szintet 10 alkalommal." ismételhető küldetést csináltam és összesen 6 állatom lépett szintet a kihívások miatt, már kezdtem örülni, hogy milyen frankón lehet húzni az állatokat a kihívással... annál nagyobb volt a meglepetés, mikor láttam, hogy bizony nem írta jóvá az utolsó 6 szintlépést a küldetéseknél a rendszer.
Azóta úgy használom, hogy szintlépés előtt abbahagyom a kihívásosdit, és ütök párat a térkapuban, de nem olvastam sehol, hogy ennek így kellene működnie!
A választ és a segítséget előre is köszönöm!
Dátum: 2009.09.22. 13:18:18
Jobb, ha nem kapkodják el a dolgot, főleg, hogy próbálják a mi véleményünket is figyelembe venni, mérlegelni (mellesleg egy pici várakozás, csak fokozza az élvezeteket éhség nélkül nehéz egy igazán jót kajálni!)
Dátum: 2009.09.21. 09:19:59
Remélem Miklós tudott hétvégén dönteni, már nagyon várom, hogy mi lesz ennek a vége!
Dátum: 2009.09.19. 09:12:27
Dehogy vagy ingyenélő szánalmas sem, és még csak azt sem hajtogatom, hogy nincs igazad, mert ez valóban előny azoknak akik a sebgyógyítást már kifejlesztették... a POK az meg nem negatív jelző, csak a LE forrás szerzés szerinti megkülönböztetés (és ehhez kapcsoltam egy szakértelem fejlesztési taktikát, ami valószínűleg az esetek többségében fedi is a valóságot).
Szóval nincs Veled semmi gond, csak gondoltam egy olyan nézőpontot is kifejtek, ami a gyengébb karakterekre jellemzőbb lehet.
Dátum: 2009.09.19. 09:01:46
A legjobb az egészben, hogy aki nem portya karakter, az rendszerint kifejleszti a sebgyógyítást mert nemcsak gyógyítja az állatokat, hanem morált is növel (mellesleg az állatok ritkábban lépnek szintet, mint a POK-oknál ezért több idejük van lesérülni is). Az egyéni epikus feltételeként kilátásba helyezett sebgyógyítás 20. szintje ellen leginkább azok panaszkodnak akik vastag bőr/int kedvenc kombináción vannak és ők főleg portyázásból élnek (azokat portyázzák, akiknek majdnem biztos, hogy kifejlesztették a sebgyógyítást). Ha már egyszer a POK-ok viszik a LE-t tőlünk és közben nekik is érdekük, hogy ne legyünk 15% alatt egyfolytában az egyéni epikus miatt, hogy üthessenek, akkor legalább ennyit hagyjanak meg nekünk, hogy ebben nekünk legyen egy kicsi "előnyünk" és ha már kell feltétel, akkor legyen az a sebgyógyítás (természetesen ha lenne választható mondjuk az Egészség bizonyos szintje feltételként, akkor az teljesen OK, de arra kevés az esély, mert gondolom több munka leprogramozni és akkor is lenne akinek még az sem felelne meg).
Dátum: 2009.09.17. 09:56:27
A dolog végtelenül egyszerű... akinek kellenek az egyéni epikusból kipottyanó relikek, azok kifejlesztik a sebgyógyítást, akiknek nem kell a relik azok nem fejleszti ki.
Dátum: 2009.09.11. 21:39:45
Szerintem az, hogy a kis szintű karakterek jobban járnak, mint a felettük 30 vagy 40 szinttel lévők teljesen mindegy, azzal nem kell foglalkozni, mert nem hiszem hogy utolérik a nagyokat és jól elkalapálják őket
Az inkább érdekes lehet, hogy hasonló karakterek hasonló manózási taktikával különböző kompenzációt kaptak....
Dátum: 2009.09.11. 21:15:54
De ki bizony az adott fázisban minden addig előforduló relikvia kieshet, függetlenül sorrendtől manók számától, totál random!
Dátum: 2009.09.11. 16:23:50
Hát nem akarom elkiabálni, de ha ilyen tempóval halad a töltés, akkor holnap estére már a jutalmakat fogjuk számolgatni, vagy egyszerűen csak örülünk majd neki számolgatás nélkül ki-ki a saját ízlése szerint!
Dátum: 2009.08.19. 14:21:29
Szerintem fölösleges találgatni, hogy mi lesz a jutalom, amit a részvétel mértékével arányosan kapunk, mert azzal csak a kedélyeket borzoljuk, főleg, ha valaki kicsit sötétebben látja a jövőt. Igen, jó lenne visszakapni a befektetett LE-t, sőt az sem lenne rossz, ha a manóktól kapott TP-t vonnák le és lépnénk visszafelé szintet (persze úgy, hogy a felszereléseink megmaradnának). A megoldás már megvan, Miklósék már kitalálták, nekünk egyszerűen csak játszani kellene és a panaszt -ha jogos- akkorra tartogatni, amikor már eredményekről, nem pedig feltételezésekről beszélhetünk. Én is rendszeresen látogatom a manókat mind a 3 világban és a kicsi karaktereimet rendre el is kalapálják, de nem bánom, mert jó végre egy olyan eseményben részt venni, ami az egész játékvilágra kihat.
Dátum: 2009.08.15. 07:33:01
Kérem az alábbi kérdés törlését:

Melyik földrészen honos a Strucc?
Ausztrália
Európa
Ázsia
Amerika

Indok: tudtommal a strucc afrikai állat, ami nincs a válaszok között (mellesleg Ausztrália volt a helyes válasznak megadva)
Dátum: 2009.05.01. 09:53:41
Nekem az a tapasztalatom (2 befizetés után) hogy általában 3-4 munkanap kell a belföldi utalványos mutatványhoz, és rendszerint déli-koradélutáni órákban írják jóvá az ősköveket
Dátum: 2009.03.16. 14:19:23
Kedves Concolor! Már bocsánat, de ha tudnám, hogy a paradicsom vita tárgyát képezi és nincs végleges megállapodás, hogy gyümölcs vagy zöldség, akkor nem tenném fel kérdésnek, mert akkor nem tudatlan vagyok, hanem aljas! Főleg, hogy a válaszok közt van a paprika, ami egy nagyon közeli rokon növény is, ami kizárja a helyes választ, ennyi erővel azt is kérdezhette volna, hogy -melyik gyümölcs? az alma vagy a körte?- ha a paradicsom szerinte gyümölcs, akkor azzal a paprikát is gyümölcsnek tartja és ugyebár ha két helyesnek vélhető kérdés van, akkor kicsit nehéz dönteni. Ezért kértem, hogy ha lehet szorítkozzunk az egyértelmű kérdésekre és válaszokra..... egyébként a csicsóka valóban nem egyenlő a burgonyával
Dátum: 2009.03.16. 12:11:34
Én is buktam az a küldetést egyszer, szerencsére nem az utolsó kérdésnél, hanem félúton... akkor azt a kérdést kaptam, hogy milyen magas az Eiffel-torony és persze a válaszok között ott volt a 300 méter és a 322 méter is másik két válasz mellett. Ez szintén "zenész" mert maga a torony 300 méteres és arra építettek később egy 22 méteres antennát, amiről sok vita is volt már, hogy beszámít-e a magasságába, a helyes válasznak a 322 métert jelölte be a kérdező, ami szerintem nem helyes, mert a toronynak az antenna nem szerves része (a mi családi házunk sem 30 méter magas mert van rajta egy villámhárító )
de az bosszantott igazán, hogy mind a két a szempont szerinti helyes választ beírta a 4 közé, hogy senki sem tudjon biztos jó választ adni, hiszen ha én repülőgép pilóta lennék, a magángépemmel sosem próbálnék elreülni az Eiffel-torony felett 310 méteres magasságban, mert ott az a mocsok antenna tehát a torony 322 méter magas és ezt tiszteletben is tartanám, viszont más szempont szerint az antenna nem a szerves része a toronynak, mert eltér a funkciója a toronyétól, mert az a torony nem rádiótorony, csak egy torony antennával.... egy szó mint száz, szerintem a kérdés és a válasz legyen egyértelmű, ne csak egyes nézetek szerinti igazságot vegyen figyelembe a kérdező, csakis tényeket és csakis objektíven!!
-egy kis sztori ehhez kapcsolóan (ami persze az ismerősöm ismerősével történt aki fotós és mindenki más ismerősének az ismerőse is egyben ) Férj és feleség ment házzé, hogy készítsen képeket róluk... amikor visszamentek a kész képekért, akkor a férj felháborodottan így szólt: "De uram a képeken a feleségem ronda" mire a fotós rámutatott a fényképezőgép lencséjére és mondta: "Minden tiszteletem, de ez itt objektív, nem pedig szubjektív!"
Dátum: 2009.03.16. 11:46:09
Kissolyom igazad van abban, hogy valahol így tanítják, valahol pedig úgy, rengeteg szempont létezik és amiket leírtál, az gyakorlatilag mind igaz! Ezek után én nem fogom a paradicsomot gyümölcsnek tekinteni, mint ahogy eddig sem tettem, de ha valaki azt mondja nekem, hogy a paradicsom igenis gyümölcs mert az a növény generatív része, csakúgy, mint a meggy vagy a mogyoró, akkor azt el fogom fogadni, mert olyan szempont szerint is lehet osztályozni... de a kérdés akkor is helytelen, mert ha valaki ezt vallja, akkor ugyanúgy gyümölcsnek kell tartania a paprika termését is sőt az uborkát is, mert az is termés (kabakos) ebben az esetben a répa nem gyümölcs, mert az raktározó gyökér (tehát vegetatív szerv).
Ezért továbbra is fentartom a véleményemet az illető tájékozatlansága felől, mert a kérdés megtévesztő, azt kellett volna kérdeznie inkább, hogy melyik nem termés és akkor egyértelmű a válasz, de így nem tudom elfogadni a kérdést!
A válaszod köszönöm, mert alapos és körültekintő, és belátatta velem, hogy azelőtt csak a saját szempontom szerint vizsgáltam a kérdést (illetve az általam tanultak szerint, ugyanis én általános iskolától kezdve mindenhol zöldségként tanultam róla).

A cápás kérdésről csak annyit, hogy a tudományos feljegyzések szerint mind a fehér cápa, mind a cetcápa átlagos testmérete 3-5 méter, de a cetcápa különleges esetekben akár a 16 méteres hosszt is elérheti, míg a fehér cápa rekordja 6 méter körüli...
Dátum: 2009.03.16. 10:43:50
Az első világban találkoztam egy kvízkérdéssel, amire a megadott válaszok közül nem lehetett jó választ találni.
A kérdés a következő: "Rendszertanilag melyik gyümölcs?"
válaszok:
"-uborka
-paprika
-répa
-paradicsom"

tehetetlenül kénytelen voltam rossz választ bejelölni, mert nem tudok egy tájékozatlan és buta ember fejével gondolkozni. Szerinte a helyes válasz a paradicsom, de azt gondolom nem nézte meg, hogy ha a paradicsom gyümölcs lenne akkor a paprika is az, hiszen mind a kettő a burgonyafélékhez tartozik és mind a kettő bogyótermésű (igaz, hogy az egyik felfújt bogyótermés, de ez a téynen nem változtat). Erre a szomorú idétlenségre létezhet több magyarázat is:
1.: kedves tudatlan barátunk minden tudását romantikus filmekből merítette, és ugye ha egy film a paradicsomról szól az szerinte nem lehet zöldség
2.: kedves tudatlan barátunk nem járt iskolába nem olvasott könyveket nem beszélt senkivel ezen a világon a zöldségek és gyümölcsök lényegiségéről, viszont az elmeintézetben ahol lakik, az édenkertnek (Paradicsomnak) becézik (enyhe gúnnyal) a picinyke szobáját és persze az édenkertek általában gyümölcsöt teremnek, (meg Ádámot és Évát is de az már egy másik kérdés)
3.: kedves tudatlan barátunk idült alkoholista és kedvenc koktélja a Bloody Mary kortyolgatása közben alkotta e kérdésremeket és mivel abban biztos volt, hogy a barackpálinka, az almabor, és a ribizlibor gyümölcsből készül, elkönyvelte magában, hogy szeszes italhoz nem lehet köze a zöldségeknek (képzelhetjük, hogy meg fog lepődni, ha megtudja, hogy a Bloody Mary koktéljában a vodka az GABONÁBÓL van)

Ha ezután kiderül, hogy a paradicsom az tényleg gyümölcs "rendszertanilag", akkor azonnal visszaadom a kertészmérnöki diplomámat, majd bevonulok zártosztályra és elkezdem a szobácskámat Paradicsomnak becézni, és édenkertemben gumifákat fogok nevelgetni

Bocsánat a hosszú írásért, de mivel a kérdésen bukott 10% LE-t úgysem kapom meg ezzel kicsit kárpótolva érzem magam, a kérdést pedig kérem törölni, mert nekem a kertész-becsületembe vág, másokat pedig vagy megkárosít néhány LE-val, vagy tévútra vezet a hibás válasszal! Köszönöm!
Oldal: 1