Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dangerous05

Oldal: 1234
Dátum: 2014.06.01. 20:11:13
hát igazából, másik fórum felhasználómon kéne hogy legyen, de ott nincsen :/ Végülis nekem az is elég lenne akár, ha kitörölnék, v átírnák a nevet, mert ugyan azzal a névvel szeretnék játszani..
Dátum: 2014.06.01. 11:29:47
Az a helyzet, hogy vettem, és sajnálnám, illetve a karakter neve is fontos
Dátum: 2014.05.31. 10:30:19
Hátha valaki tud segíteni, mert a VU csapat nem igazán válaszol közel egy hete.
Nem tudok belépni az 5. világra, Cymar nevü karakteremmel. Kértem új jelszót is, de semmi. Valakinel vmi ötlet?
Dátum: 2013.10.08. 23:49:12
Ez valami fantasztikus kis sztori kár, hogy nem készült több rész, szívesen folytatnám, mert izgalmas, és jól írsz!
Dátum: 2013.01.02. 16:22:33
A lényeg, hogy megint sokat gondolnak azokra, akik esetleg nem 2,5 éve meglévő végtelen világra szeretnének regisztrálni.
Itt már tényleg nem számítanak az új játékosok? Vagy tényleg mindenkinek örülni kell, hogy felregisztrál, csak már lehet hogy valaki 2010. május 19. óta nyomja azon a szerveren?
Dátum: 2012.05.17. 11:21:00
Na ez végre egy kimerítő, olyan hozzászólás, amit el kell fogadjak. A helyzet az, hogy nem ismerem annyira ezt a játékot, hogy minden kis zegzugáról vélekedni tudjak, de ahogy felsoroltad, valóban sokrétű a top fogalma. Viszont tény, hogy a kezdő játékosoknak kell idő, mire kiismerik magukat annyira, hogy valamit kezdeni tudjanak a későbbiekben, és szerintem potosan erre való egy új szerver.
A többiekhez szólva pedig vegyünk egy példát: ha elindulsz egy versenyen (és igen ez is az, mint minden olyan játék, ahol fejlődni kell, és van egy lista az eredményekröl), ott sem azért indulsz, hogy az utolsótól kezdve hármelyik pozíciót elérhesd, hanem, hogy minél előrébb kerülj. Sok tanulmány készült már az ilyen játékok pszichológiájáról, és mindegyiknek az lett a vége, hogy az embernek szüksége van arra, hogy a legjobb legyen, hogy elismerjék, hogy a neve (akár karakterneve) olyan név legyen, amiről beszélnek, hogy felnézzenek rá..
Aki meg csak a társaság miatt játszik, azok biztosan jól ismerik egymást, arra ott van az msn.
Dátum: 2012.05.16. 23:32:03
Hát a két éves hátrányt valóban nem kis meló lenne..
Egyébként tudom sokan megemlítették már, hogy milyen nagyon magas szinten van ennek a fórumnak a vitakultúrája, de én nem ezért írtam, csupán személyes javaslatomként közöltem, hogy éppen ideje lenne elindítani egy új, olyan szervert, ahol nem lesz vége a játéknak pár hónap után. Ehhez az állásponthoz tartom magam most is.
Dátum: 2012.05.16. 23:01:12
tény, hogy behatólag nem ismerem a játékot, de nem is mondtam olyat, hogy azok a legjobbak akik elől haladnak.
Csak azt, hogy akiben nincs meg az a versenyszellem, hogy a legjobb legyen azzal valami baj van.
Dátum: 2012.05.16. 22:40:54
Nem akarlak megbántani, de Te aki decemberben indult,
mikor leszel topos (legerősebb, legfejletteb) karakter?
És ne is mond, hogy nem az számít, mert aki azt mondja nekem, hogy nem azért játszik egy ilyen játékkal, hogy a legjobb legyen, az vagy egy társadalmilag elnyomott, netán egy depressziós ember, vagy hazudik.
Dátum: 2012.05.16. 22:04:05
nem is kell világokat indítani, 1 bőven elég lenne. Plusz én személy szerint szeretnék egy karaktert 1. szinttől "nevelni"...
Úgy gondolom, hogy fontos bizonyos időközönként új szervert indítani. Az nem befolyásolja a jelenlegi világok létszámát hiszen a régiről nem fognak az emberek átmenni az újba, viszont aki most kezd el játszani, az nem fogja élvezni, hogy
már semmi esélye jó eredményeket elérni.
Dátum: 2012.05.16. 21:28:24
Sziasztok!
ha már a javaslatok topicban vagyunk, én azt javasolnám, hogy az 5. világ MÁSODIK szülinapja alkalmából induljon egy új végtelen szerver. Lassan itt az ideje azokra is gondolni, akik nem olyan világban akarnak játszani, ahol 160-as szintű emberkék vannak, és nem is akarja, hogy 3 hónap után vége legyen a játékának!
Köszönöm!
Dátum: 2011.09.16. 13:47:55
http://www.proxy4free.com/list/webproxy1.html

Itt proxy szerverek vannak, ahova ha beírod a linket, más IP-t mutat, igy tudtok szavazgatni.
Dátum: 2011.09.10. 09:58:22
Sziasztok! Az eddigi szerver indításokat figyelembe véve szerintetek nincs itt az ideje egy új végtelen világnak? Gyanítom, hogy akik ezt olvassák, azaz akik fórumoznak legtöbbjük most is játszik valamelyikben, de kérlek Titeket, hogy ne legyetek elfogultak, csak mert nektek megvan a helyetek!
Ugye azt tudjuk, hogy egyik karakterfejlesztős, online, böngészős játék sem teheti meg, hogy nem indít újabb és újabb szervert bizonyos időközönként, mivel azzal azt a látszatot keltené, hogy csak az eddigi játékosok számítanak.
Úgy gondolom, hogy meg kell adni az esélyt mindenkinek, hogy mindenki elérhesse azt, amit a már meglévő világokban nem tud.
Dátum: 2011.05.30. 19:08:04
Hát mivel egy online játékban sosem lehet azt mondani, hogy oké akkor ez az utolsó szerver, mert új játékosok mindig vannak, és nem lehet elvárni, hogy ők a régiekbe kezdjék el a játékot ahol az esélyük bármit elérni kb 0. Ez minden ilyen jellegű játéknál így megy.
Dátum: 2011.05.29. 10:48:43
Sziasztok!

Nem igazán olvasgattam, h van-e róla szó, de véletlenül nem készülődik egy új nem véges szerver? Sterintem simán itt az ideje ha azt nézzük, hogy mennyi játékos játszik, ill. már eltelt 1 év az utolsó óta, ami egy ilyen létszámú online game-nél szükségessé teszi, ha a fejlesztők tekintettel vannak az új játékosokra, vagyis gondolnak a jövőre
Dátum: 2010.04.02. 12:14:57
Miklós, szeretnénk erről valami megerősítést ha lehet!
Dátum: 2010.02.28. 20:02:30
http://vegzetur.wikidot.com Szerintem néha jó bebiggyeszteni, hogy az újak is lássák, hogy ilyen is van.
Dátum: 2010.02.21. 20:26:10
Bizony, sokan ezért várják. Felfrissülésnek veszik, ahogy én is, csak mellette még módosítgatnak egy két dolgot, ami miatt még jobb lesz, mint a többi
Dátum: 2010.02.17. 22:54:26
Egy két morbid vicc így estére:

A radiológus magához hívatja a beteget:
- Van egy jó és egy rossz hírem, melyiket mondjam először?
- A rosszat, doktor úr!
- Rendben. A röntgenfelvételén egy nagy kiterjedésű, rosszindulatú tumor látszik!
- Hát ez szörnyű, és mi a jó hír?
- Photoshoppal kijavítottuk.



Egy férfi ül az étteremben és újságot olvas. Előtte van egy tál leves. Leül mellé egy másik ember és nagyon bámulja a tányért. Fél óra múlva úgy gondolja, hogy elveszi a levest, mert már 3 napja nem evett. Jóízűen kanalazgatja, majd amikor a végére ér, megpillant az alján egy fésűt tele hajszálakkal és visszahányja az egészet a tányérba. Óvatosan visszacsúsztatja, mintha mi sem történt volna. Erre az újságot olvasó ember megszólal:
- Maga is látta a fésűt?


Két süketnéma jelbeszéddel társalog:
- Tegnap későn mentem haza, a feleségem már aludt, úgyhogy lefeküdtem mellé, nem volt semmi probléma.
A másik:
- Nekem nem volt szerencsém, az én feleségem ébren volt, egyből elkezdett veszekedni velem.
- És mit csináltál?
- Lekapcsoltam a lámpát.



Fiatal házaspár nyaralni megy a Balatonra, és egyik este piknikezni készülnek, ám a szúnyogok már 8 körül behajtják őket a házba. Azonban észreveszik, hogy a szomszédban egész éjjel zajlik a mulatozás. Másnap az ifjú férj meg is kérdzi a szomszédot, hogy mi a titok:
- Mondja, hogy csinálják maguk, hogy egész éjjel elkerülik magukat a szúnyogok?
- Tudja, kiültetjük a nagymamát a kert közepére és bekenjük mézzel.
- De hát össsze-vissza kaparja magát szegény.
- Dehogy kaparja, béna.
Dátum: 2010.02.03. 22:52:04
Nagyon elszomorít, hogy az 5.világnak se híre se hamva. Azért valami igazán történhetne, hamár őszre mondta még Miklós :S.
Vagy akkor mondja meg valaki illetékes, hogy nem lesz mégse, és ne járjak fel ide minden nap az előregisztrációról hírt keresve, h elsőként tudjak reggelni.
Oldal: 1234