Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zogmund

Oldal: 1
Dátum: 2009.06.11. 20:07:43
Én ma ettől vertem a fejem a falba:

Ki lett az Europa bajnok 2008-ban?
Portugália
Németország
Spanyolország
Hollandia

MIBEN, wazze????
Dátum: 2009.04.10. 05:49:38
Mik azok a korallok?
* A csallánozók osztályához tartozó tengeri orgazmusok.
A Római gladiátorok egy jól képzett hadtestét hívták így.
Sivatagi állat faj.
Vegyiparban használatos szakkifejezés.

csallánozók -> csalánozók
orgazmusok -> (nem a helyesírás miatt ) organizmusok
Római -> római
állat faj -> állatfaj

Egyébként visítottam a röhögéstől.
Dátum: 2008.12.25. 14:48:31
Hányadik szinten kapod meg a móleon lemezpáncélt?
1. nem kapod meg
2. 2.
3. 7. *
4. (erre sajnos nem emlékszem)

Nos, én egyik szinten sem kaptam meg, és mivel a helyes válasz alapján a 7. szinten kellett volna, így kérem a Játékvezetőt, hogy azt mindkét karakterem számára eljuttatni szíveskedjék. Köszönöm.

Tréfát félretéve, lehet, hogy én vagyok túlzottan szőrszálhasogató, de a kérdésre ebben a formában az első a helyes válasz.
Dátum: 2008.11.13. 16:42:42
Üdv mindenkinek!
Következő a kérdésem. Ha valaki átlép egy másik szövetségbe, és ott töltenie kell a lélekkútba, az építésnek számít a szerencse vagy az építkezés szakértelem szempontjából?
Dátum: 2008.11.04. 18:53:40
15% alatt csak nem támadhatsz és nem támadhatnak, legalábbis én még nem ájultam be attól soha, ha 15% alá kerültem, csak ha 1 ÉP-re ütöttek. Előbbi jóval többször előfordult, mint utóbbi.
Az ájulás szerintem a halál helyett van.
Dátum: 2008.11.01. 10:37:37
Akkor neked szerencséd volt, nálam ugrott a csp is. Jó lenne, ha kapnánk rá valami választ, mert a "négynapos ünnep után megnézi a programozó" óta nem volt rá reagálás, pedig a hibajelzések érkeztek. Én még csak most vettem észre először, mert nem szoktam árgus szemmel figyelni a vadászatokat (elindítom, megy magától ), de így akár szériánként is eltüntethet egyet, nem veszem észre, mert nem adogatom össze és ellenőrzöm le. Bár lehet, hogy az kellene, akkor látnánk, hogy milyen gyakorisággal fordul elő. Emberek, papírt, ceruzát elő!
Dátum: 2008.10.27. 22:23:45
Üdv mindenkinek!

A Vörös Cse'pel várja soraiba azokat a végzeturakat, kik csikófogaikat ugyan már elhullatták, de harapni azért még tudnak. Nem az első hely a fontos (mert az úgyis a miénk lesz ), hanem a jó játék és a jó társaság. Jelentkezz (de azért ne egy kétszavas levéllel), ha közénk valónak érzed magad!
Dátum: 2008.10.14. 16:35:02
Most látom, hogy közben kicsit túlhaladt rajtam a dolog.
Dátum: 2008.10.14. 16:31:37
Idézet: Mazlee - 2008.10.14. 12:28:40
először is nemigaz, mert van némi eltérés a szintek között.

másodszor ha én állatokkal akarok foglalkozni akkor miért kell megtanulnom a harci vagy tér-idő képzettségeket is?


Itt nincs skill-fa, hogy erre v. arra fejlődj, mindenki ugyanazt az új szakértelmet kapja adott tanulás szinten. Az eltérő fejlődés itt az, hogy a kapott szakértelmek közül melyiket fejleszted, mert nem alapból a szakértelmet kapod meg, hanem a lehetőségét annak, hogy megtanuld és fejleszd (mindezt persze LE-ért).
Tehát nem kell megtanulnod, azaz nem kell pontot költened minden képzettségre, csak amelyikre akarsz.
Lehet azonban, hogy később lesznek olyan küldetések, amikhez szükség lesz bizonyos képzettségekhez.
Dátum: 2008.10.14. 16:20:52
Idézet: Craslorg - 2008.10.14. 08:19:38


Nem. a % azt jelenti, hogy amennyiben rabolsz tőle és van is mit rabolni tőle, akkor a teljes mennyiség adoptt százalékát rabolod csak el. Nyilván ettől lehet, hogy 0 LE-vel táborozik és 0-nak akármennyi százaléka 0, de ezt a portyalistában nem fogják jelezni, hogy kit érdemes támadni, mert van nála LE és kit nem.


Óóó, pedig igazán kiírhatnák, akkor teljesen ellustulhatnék, nem kellene folyton totózni, hogy kit üssek.
Dátum: 2008.10.14. 07:46:51
Idézet: Balor - 2008.10.13. 13:27:44
Portyázás menüpont alatt mindnig százalékosan nyerhető LE alapján jelenik meg a rangsor. Valószínűleg az történik, hogy a 100%-os zsákmányért támadható Végzeturaknál kevesebb LE van, mint a többieknél, akiktől 1.5-2x-es LE-t rabolsz. Ők pedig nincsenen rajta a portyalistán, mert csak 20-80%-osak, és értelemszerűen a többség a nagyobb elszívás érdekében inkább őket támadja.


Ez elég érdekes, mert én jónéhányszor 0 LE-t szereztem a portyalistáról választott ellenféltől, pedig nálam 4-500 volt.
Oldal: 1