Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sun13

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2009.04.08. 15:05:25
"El kell ismernem, az EH és AL húzása ötletes, a játékosok mindig tudnak új dolgokkal előrukkolni. Azért ez egy kicsit megszorító, hogy valaki csak minden második nap vadászhat, nem pedig akkor, amikor csak akar, ráér, és esetleg szüksége van rá. Ráadásul, ahogy írtátok, a TGY ezen elég szépen tud élősködni a kínzókamra által


Legjobban az Elit és az Azúr "élősködik" ezen a kínzókamra által. Kicsit érdemes lenne beleolvasni a fórumukba. Mert uyge annak sincs akadálya, hogy egymást kamrázzák."

Biztos én a legszarabb ELIT-esek közé tartozom, mire felkelek már 5-7 TőGY-es kamrában ülök, és ahogy beszélgettünk elég sokunkal így van. Szóval lehet összeesküvés elméleteket gyártani, de azért a valóságtól kicsit elrugaszkodottak a dolgok.
Dátum: 2009.03.15. 18:36:05
Látom az olvasási képességeiddel is gondok vannak. Nem azt mondtam hogy a minden egyértelműen visszavezethető a gyémánt bónuszra, csak annyit, hogy a gyémánt karakterek minden toplistát vezetnek, a legagresszívabbak és legtöbb veszteséget okozzák másoknak. Nem csak a bónusz miatt, az egész stratégiájuk miatt. Szóval senki ne csodálkozzon hogy őket gyűlöli mindenki, mert kivívták maguknak ezt a kétes dicsőséget.
Dátum: 2009.03.14. 11:30:43
Igazán ha jól látom a gyémántok sírnak hogy mindenki gyűlöli őket. Csak pár adat:

- TOP 1 szövetség: gyémánt
- TOP 1 Karakter éppen gyémánt
- Legnagyobb tulajdonságösszeg: gyémánt
- Legnagyobb szakértelem összeg: gyémánt
- Legtöbb LE diferencia: gyémánt (ezt ne is említsük mert csak felhúzom magam)
- 90%-ban gyémánt karakterek támadnak.
- Elvesztett LE-m 90%-ban gyémántok vitték el.
- Összes csatám 80%-a gyémánt ellen van.
- Legnagyobb hatalom tornya ami miatt ment a sírás rívás hogy nem éri meg nekik, pedig már az építési költség legalább 3X kivették, szintén gyémánt szövi kezén van.

- Csodálkoztok hogy mindenki aki nem gyémánt a gyémántokat gyűlöli? Azt hiszem nem csak ilyen szakértelmük van, hanem így is van, és azt hiszem okkal. Amúgy nem mintha számítana, mert így is úgy is rommá vernek, de legaláb néha legyen egy kis sikerélményem. Ez a szakértelem szerintem azért nagyon jó, mert kicsit helyrebillenti a játékegyensúlyt ami durván el van tolódva a gyémántok felé.
Dátum: 2009.03.10. 00:43:33
Én úgy látom hogy a hordázás jól tökön lett szúrva ezzel a változtatással, ugyanis mindent beleszámolt Miklós, csak azt nem hogy a hordázás miatt kevesebb TP, lassabb szintlépés, morál csökkenés gondolom fog megoszlani a hordázástól, csak minden más.

Bánom hogy erre felé fejlesztettem, most jól megszívtam.
Dátum: 2009.02.25. 21:35:39
Ami azt illeti nem vagyok külső szemlélő. Azt gondoltad pár parti magicezés közben ütöm bele az orromat a "nagyok" dolgába? Azt hiszem én is elmondhatom a véleményemet ez nem egy zárt fórum.

Nekem tényleg úgy tűnik hogy megtaláltatok egy hibát a játékban. A hatalom tornya szerintem már elképzelésében rossz volt így. Tiszta játékelmélet az egész, és gratula a jól szervezettségetekhez.
Viszont azt is mondom hogy kb az eredeti állapot viszaállításának 2 szélsőséges módja van, és ezek átmenetei:
- X nap után, mikor a szövitek átlagosan 0-ban van (ezt az okosok kiszámolják, ahogy nézem Petúr támasztotta eddig csak alá véleményét számításokkal, ti meg csak ködösítetek), egyszerűen törölni a hatalom tornyát és a részét a lélekkútból és kész. Ezzel ugye azok nyernek akik kevesebbet építettek ebbe az épületbe, de ha össz építésre számoljátok a dolgot akkor mindegy. Azt továbbra is nyertétek amit a lélekkúttal termelt a torony és amennyivel nőtt a szerencsétek. Nem tudom mi itt a gond és elég egyszerű a történet.
- Minden játékos kapja vissza azt az LE-t amit a hatalom tornya épületbe épített, csökkenjen a szerencséje, csökkenjen a lélekkút és veszítse el a vadászatok során szerzett bónusz LE-t. Ezt követően azt építetek amit akartok és ha pár nap lemaradással is de bármelyik épületet megépíthetitek helyette. Ez lenne a legigaszságosabb ezt belátom, de nagyon bonyis és valójában nem sokkal jobb mint a másik megoldás. Itt lehetne tölteni a lélekkutat is, határeset, de felmerül hogy "ha ezt tudom akkor nem építek ennyit" probléma stb.

Ha megtarthatjátok a bónuszban szerzett LE-t és még a toronyba épített LE-t is átépíthetitek más épületbe azt nagyon durvának érezném, mert oké hogy ügyesek és okosak vagytok, de azért ez kicsit túlzott jutalom. Jó persze a "megnyertük a játékot"-hoz képest tudom ez sem lenne vígasztaló.

Ha megtarthatjátok a
Dátum: 2009.02.25. 14:37:11
Amúgy annyira ne sírjuk el magunkat a torony miatt. Ha jól látom 2 hét alatt behozza az árát, tehát ha egyszerűen 2 hét után dezintegrálódik, a lélekkút növekedésével együtt akkor még mindíg nem lehet mondani hogy rosszul jártatok! Jó igen mások mást építettek, abból kaptak némi előnyt 1 hétig, ti viszont kaptatok +szerencsét és bónusz LE-t amit a lélekút termelt ez idő alatt. Úgyhogy igen, ügyesek voltakok, ti találtátok meg először a hibát a rendszerben. Azonban ezért legyen talán elég ez a kis jutalom. Ha kapnátok helyette valami épületet azt szerintem már a káron szerzés esete forogna fenn. Bár elhiszem ez savanyú ahhoz képest mikor azt gondoltátok hogy eldőlt a játék és nyertetek.
Dátum: 2009.02.25. 13:37:37
Nem tudom mi itt a nagy lázadás. Más hibákat is javítottak már ebben a játékban és senki nem kapott kárpótlást. Ha most elkezdenénk akkor mindenki előjönne a dolgával hogy bezzeg én így számoltam stb. Aki félelmetesen sokat költ egy új dologba az vállalja a kockázatot ennyi. Amúgy pedig ki határozná meg a kárpótlás mennyiségét? Mennyi +LE-t termeltek a tagok, mennyi LE került a lélekkútba, mennyi LE-t vesztettek azok akik ezen előny miatt vereséget szenvedtek, azok akik kínozták a TőGY tagokat mennyi +LE-t kaptak? Mi az amit figyelembe veszünk és mi az amit nem?

Amúgy pedig a hatalom tornya azért került be a játékba, hogy küzdelmet alakítson ki a kisebb-nagyobb szövetségek közt. Ezt a hozzá fűzött reményét nem váltotta be, változtatni kell rajta hogy működjön. Nem lenne túl fair ha lenne egy olyan épület amitől egy szövetség 10%-al több erőforrást kapna, bár gondolom hogy az a 35 ember szívesen beleegyezne.
Nekem a következő kérdésemre kaptam azt a választ, hogy ezt csak egy speciális érdeklődésű területű ember tudhatja:

Melyik színű sárkány lehel villámot?

Piros
Kék
Zöld
Fehér

Ez nem egy olyan játék ahol a fantasy iránt érdeklődők vannak? Milyen kérdést vártok? Amit Mari néni is meg tud válaszolni két szatyorral a bevásárlásból hazafele tartva? Szerintem hogy egy fantasy játékban fantasy-hez kapcsolódó kérdéseket teszünk fel, ráadásul ilyen egyszerűeket igazán elfogadható. Volt már más ilyen nehézségű kérdésem, és 90% körül van a jó válaszok aránya, ennyire még a legnagyobb történelmi személyiségeinkről sem tudják az emberek hogy ki, de azért a kedves bíráló kidobta a kérdésemet. Gratulálok. Reális.
Dátum: 2009.01.11. 01:47:57
Nekem az a meglátásom hogy a sebzést adó fókuszkristályok általában jobbak a fegyverbe mint más kristályok.
A varázslók pedig szerintem legkorábban 25 szinten (29. szintű varázslattal) kezdenek jók lenni. Ez mondjuk várható is volt hogy nem az elején fognak hasítani, hiszen a legtöbb játékban azért ez így van, hogy az elején sokkal gyengébbek mint egy harcos, de az erejük gyorsabban nő mint a harcosé, és nem is csökken a lendület.
Jaj milyen büntit kaptatok ha szabad kérdeznem? Már a fele szövit törölték volna ha egy külföldi oldalon működő játék lenne. Rawenwood mostmár hányadik zárolást kapja? Nem vicces az egész?
Dátum: 2008.10.22. 13:35:10
Én azt nem értem hogy ok, törölnek egy kérdésemet, mert a válaszadók több mint 75%-a nem tudta a választ, pedig nem volt sem speciális, egy kis ésszel meg google-el sima ügy, de azt gondolom nem biztos hogy baj ha az emberek egy minimálisat utána olvasnak nagy történelmi alakjaink. Hogy ezért miért kaptam "rossz kérdés" értékelést, pedig annyi barom kérdés van.
A kérdés:

Ki az akit nem temettek a mai napig sem "szent földbe"?

Bem József
Könyves Kálmán
Nagy Imre
Julius Jacob von Haynau

Akkor egy kis magyarázat hogy mindenki okosodjon .
Könyves Kálmán és Nagy Imre nem lehet, ezt aki nem tudja szálljon magába. Igazán Haynau-lenne a kérdéses, őt azért is tettem bele mert megtévesztő, több országban utálták mert több forradalmat is levert/megtorolt. Több helyen megverték az utcán hasonlók, de ez nem azt jelenti hogy nem volt nagy hős németországban, ausztriában.
A megoldás Bem József, aki élete végén áttért az iszlám hitre, és így nem temethették el katolikus módon a "szent földbe". Ezért kőoszlopok tartják szarkofágját a magasba.
Dátum: 2008.10.21. 09:38:49
Idézet: Zsolesz - 2008.10.21. 09:24:04
Kapituláltatok az ELIT HORDA szövetséggel szemben, a Lélekkutatok töltöttsége csökkent 2316 ponttal.

Ezt tényleg egyszerűbb lett volna kifizetni Aztán jól osszátok ám be!


Én is úgy vélem hogy több kárt okoz a háború a kisebb szövetségeknek mint amennyi LE-t elvesztenek a lélekkútból. Már heves vita folyik mire költsük a töménytelen tőletek nyert LE-t. Ennyi LE-t kb 10 óra alatt termel a lélekkutunk.
Oldal: 1234567891011