Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sun13

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2009.06.06. 01:43:34
Marcsa a 2. legtöbb küldetést teljesített karakter, 53. szintű. Nem tudom Ő pl mennyire top játékos ha a szintet nevezzük TOP-nak. Tény hogy egyáltalán el kell jutni 100 küldetésig hogy szerezz ilyet. Ha viszont már eljutottál 100 küldetésig akkor szerintem szintfüggetlenül ugyanolyan nehézségűek a küldetések.
Dátum: 2009.06.06. 01:40:43
Ötletterv, saját tárgyak:

Saját tárgy, ötlet 1 (a költségek hozzávetőlegesek) : Tetoválás: készíthetsz egy tetoválást magadra ami segít téged. Nem lehet kiegészíteni, ha új tetoválást készítesz az előző megsemmisül, a fele kristálypontodat visszakapod, de az új készítésekor még nem használhatod fel csak majd az azt következőnél. Egy tetoválásba maximum a szinted*10 mennyiségű kristálypontot költhetsz. (Tehát 60. szinten 600 a max). Az így kapott bónuszok sem vihetnek semmit a maximum érték fölé. +1-es bónusz 10 pont, +2-es 30, +3-as 60 és így tovább. Ha nem csak egy dologra szeretnél bónuszt akkor a második +10, a harmadik +20 kristályba kerül. Adható bónuszok: +1 bármely tulajdonságra vagy szakértelemre, lélekszívás, kábítás, vagy 1% gyorsabb mana vagy életpont regeneráció.

példák:

Galmuszk léleklopó tetoválása: +7 támadás, +7 lélekszívás - elkészíthető 57. szinten 570 kristálypontért. (+7 támadás 280 pont, +1 képesség 10 pont, +7 lélekszívás 280 pont)

Ariel mágiafokozó tetoválása: +6 IQ, +6 Taumaturgia, +5 kritikus varázslat - elkészíthető 60. szinten 600 kristálypontért (+6 IQ 210 pont, +1 képesség 10 pont, +6 Taumaturgia 210 pont, +2 képesség 20 pont +5 kritikus varázslat 150 pont)

Lord Sanyi kegyelmező jele: +7 kivégzés - elkészíthető 28 szinten 280 kristálypontért (+7 kivégzés 280 pont)


Elég drágák hogy meggondolja az ember gyüjt-e még 3 hetet +1,2 tulajdonságra vagy szakértelemre. Mivel a fele elveszik mikor cserélsz, érdemes meggondolni mikor cseréled őket. Ugyanakkor a játékot csak színesítik, új kihívást, célt nem adnak.
Dátum: 2009.06.06. 01:00:11
Bocs. Sajnos erről szól a játék, megdobom-e a mentőmet. Volt legalább 20% esélyem és bejött. Én igazán el sem akartam indulni, de gondoltam végülis ingyen van. Éjjfél elött csak 2 állatom volt, hát azokkal neveztem. Vicces hogy ha van 3. akkor lehet megnyertem volna a 3. kört is amiben kikaptam.
Dátum: 2009.06.05. 23:27:35
Idézet: Sultankalifa - 2009.06.05. 23:09:52
egyedi szakértelmek, egyedi tárgyak nekem tetszenek!

pl második varázslat, vagy állandó hatású bűbájok (csökkentik a sebzést, növelik az állatok morálját stb)

random kalandok ill. egyéb lehetőségek nagyon kellenének a játékba (pl Labirintus mint TF-en) esetleg nagyobb monszterekkel stb. Kristálypontból lehetne felderíten a labirintust mozogni benne ilyesmi...


Kicsit konkrétabban ha kifejtenéd és ha lehet egy ötlet egy hozzászólás, mert nekem mind tetszene, de így nehéz értékelni melyiket szertném inkább ha lenne. Arra is gondolni kell mennyi munka lenne vele, mert ha sok, majd januárban látunk belőle valamit esetleg. Talán.
Dátum: 2009.06.05. 22:59:14
Ha már konstruktív, valamikor korábban írtam hogy írjunk ötleteket, a fejlesztők kiválasztanának belőlük 5-6-ot ami egyszerűen meg is valósítható és ami legjobban tetszik a játékosoknak, fejlesztőknek stb az lenne a kristálypont végül.

1. ötlet: Bizonyos mennyiségű kristálypontból (mondjuk 100, az 10 küldi, kb 15-25 nap átlagosan ahogy néztem) megidézhetné az 1. epikus szörnyet, azonban ez nem gyógyul, ugyanúgy óránként üthetné csak egyedül és ha megölte megkapná ugyanazokat amiket a szövetség kap, pár ezer LE meg egy epikus tárgy. Fejlesztés alig kell hozzá mert a tárgyak és a szörnyek megvannak, itt aztán kedvére püfölhetné mindenki a saját monsterét. Lenne egy kis kihívás, harc, kincs, jutalom stb, és annyira nem is táp hogy itt zúgolódni kéne.

Kérlek pontozzátok a hozzászólást hogy mennyire tetszene egy ilyen megoldás és írjatok ti is ötleteket.
Dátum: 2009.06.05. 22:48:53
Inkább konstruktívan álljunk a dologhoz szerintem. Bár én elvárnám hogy azok akik használható ötleteket adnak, kalandot írnak stb kapjanak pár őskövet. pl: új szövetségi épület ötletért (ami ugye nagyon rég nincs, mindenkinek minden lényeges maxos) és bekerül a játékba, akik kalandokat írnak, tárgyötletekért amik bekerültek stb ha úgy nézem akkor is ingyen dolgoznának, csak nekik kerülne kevesebbe kicsit a játék, de lehet hogy amúgy nem költenének rá annyit sem. Azoknak a pénzéről meg ne is beszéljünk akik már töröltek mert elfogyott a játék.
Dátum: 2009.06.05. 22:21:28
Szerintem ha akarják a fejlesztők tőlem lehessen kalandot írni, biztos sokan szívesen írnának mint ahogy színesítő szöveget is. Azonban ez nem jutalom kell hogy legyen. Tessék valami normális dolgot kitalálni. Én a saját ötletemet még átgondolom, aztán felírom kb. Tudom itt a nyár, a fejlesztők is mennének nyaralni, de ahogy nézem ha szeptemberben még szeretnének játékosokat akkor még bele kéne húzni a nyaralás elött.
Dátum: 2009.06.05. 21:55:24
Na igen ha egy közösen fejlesszük és játszunk ingyenes játék lenne, nagyon szívesen segítenék, de nem kevés pénzt költöttem már a játékra. Folyamatosan 7-800 őskövem van, azt hiszem hogy elvárhatom hogy ne én csináljam meg a játékot magamnak ha ötleteket szívesen is adok, de ne dolgozassanak már. Jó hogy nem az lesz a jutalmam hogy 100 kristálypontért lefodíthatok egy legendát angolra, 10 ért egy vadászat színesítő szöveget.
Dátum: 2009.06.05. 18:42:36
Na most legalább egyetértünk. Ez teljesen egyértelmű. Akkor jobb lenne kicsit belehúzni az ötletekkel, mert ez így nagyon szánalmas. Amúgy szeptemberre Kocnak lesz kb 1500 kristálypontja. Egy novelláskötetet megírhat .

Néha jó érzés ha nem engem szidnak épp
Dátum: 2009.06.05. 18:24:26
Na igen, de akkor ki írja meg őket?
Dátum: 2009.06.05. 17:53:44
Szerintem is hagyjuk a fenébe inkább a kristálypontot, legyen 5-1 arányban dukátra váltva, azzal sem tudnék venni semmit, de legalább nem totál felesleges.
Dátum: 2009.06.05. 17:08:11
Igazad van abban hogy akkor is csinálnánk őket ha nem járna értük kristálypont. Nem kell hogy mindenért böszöm nagy táp járjon, de alapvetően a "jutalom" elérése, valamilyen kincs megszerzése, cél elérése miatt szeretünk játszani ilyen játékokat. Ezen kívül rendesen el lett húzva az orrunk elött a mézes madzag. Én amúgy nem mondtam hogy legyen böszöm nagy "táp" (na jó a kristályszív az lenne), de egy +1 fajta gyűrű/nyaklánc típusú egyéni tárgy szerintem nem lenne "böszöm" táp. Vagy ha olyan speciális tulajdonságokat lehetne venni amik egymást kizárják, akkor az sem lenne olyan hihetetlen, hiszen a relikviák sem borították fel a játékot, és növelni lehetne a karakterek egyéniségét.

A kaland jó ötlet, csak félek hogy olyan sorsra jutnak mint a kwízkérdések. 20% szórakoztató, 30% ismétlődő, 30% unalmas, 20% eleve hibás. Továbbá: hoszabb szöveg, több helyesírási hiba és nehezebben lefodítható más nyelvre
Dátum: 2009.06.05. 16:35:04
Ez tetszik, de mondjuk kelljen kockáztatni, mondjuk 10 kristálypontért írhatsz kalandot és 0-20 ig kapsz az értékeléstől függően.
Dátum: 2009.06.05. 16:33:23
Pár ötlet ha még itt nem lett volna:

- Kovácsolhas valami tárgyat belőle ami még nincs (karkötő, kalap stb - 1 ilyen saját tárgyad lehetne bekészítve), az egyes "tulajdonságok" bizonyos mennyiségű kristálypontba kerüljenek.
- Legyen építőanyag valamely szövetségi épületbe (kristályszív hehe)
- Legyenek olyan "szakértelmek"- "specializációk" amelyek közül csak választhatsz x kristálypontért, és akár egymásra épülnek, vagy egyik fejlesztése kizár másokat (ha ismeri valaki a d&d 3 ill 4 rendszerét az ottani "feat"ekre gondolok kb)

Szerintem mi lenne ha a fejlesztők választanának kb 5-6 ötletet és szavazásra bocsátanák mi legyen kristály pontokkal.
Dátum: 2009.06.05. 16:24:17
A kaladok elég jó ötlet, de hogy azért küzdjek hogy aztán kalandokat írhassak... Hmmm én kwízkérdés írási lehetőségeket is dobom és a legtöbb kérdésről is azt érzem hogy csak azért tette fel hogy dupla LE-t kapjon. Én csak akkor írok ha jó, érdekes kérdés jut eszembe, mások meg egyszerűen bemásolnak valahonnan egy kérdést, feltesznek valami nagyon bénát pl mi nem kell ebbe az ételbe, adott színész melyik filmben játszot stb amitől felfordul a gyomrom mikor olvasom.
A kalndoknál is úgy lesz hogy a többség csak azért fog kalandot írni, mert táp, jutalom lesz. Nem érzem hogy köze lenne a kettőnek egymáshoz kristálypont - kalandírás. Szerintem ez béna összekapcsolás ha a kalandot jó ötletnek tartom akkor is. Ennél még a random kaland ötlete is jobb, sőt kifejezetten támogatnák egy ilyet az írással ellentétben. Ha random elemekből rakja össze változatosabb, nincs ismétlődés emberek nem szenvednek a béna szövegekkel és a hemzsegő helyesírási hibákkal.
Ariellel értek egyet, én is kifejezetten csalódott vagyok a kristálypontokat illetően. Találjatok ki valami mást.
Dátum: 2009.06.05. 15:41:09
Védekező mechanizmus? Egy kicsit bővebben kifejtenéd? Érdekelne.
Dátum: 2009.06.05. 15:32:09
Hmmm bocs srácok, ki beszél arról hogy titeket akarlak szétverni???
Amúgy én nem véletlenül vagyok csak 59. szintű, míg mások meg jóval többek, rólam ne beszéljetek azért mert mások így úgy csinálták. Én nem csináltam semmi extrát, elhiszitek vagy sem, annyira nem izgat. Lehet hogy én is segítettem embereknek egy-két küldetésben, de általában ingyen, főleg a barátaimnak, ha vissza is támadtak akkor sem jelenthet ez 5-10 szintkülönbséget. Azt nem tagadom hogy elsők közt volt maxos spekrtálisom, elementálisom, a szövetségen belül biztosan, mivel én végig a vadászós stratégiát játszottam, látszik is hogy 20k az LE difem és 40K nál nem is volt több sosem. Biztos vagyok benne hogy mindőtöknek sokkal sokkal több mint nekem, így talán a jaj jaj szétversz, kirabolsz és nem tudunk játszani siránkozást talán abba lehetne hagyni, hogy kunyeráltam volna... kicsit sértőnek érzem.

Amúgy meg miről beszélünk??? A KRISTÁLY HORDÁT AKAROM VISSZA!!!
Nem izgat ti mekkora visszafogott fejlődéssel kaszáljátok a népet, hány embert végeztek ki kedvetekre, én erről nem írtam semmit. Itt nem pofáztam hogy ne legyen kivégzés, ne raboljatok ki 5 szintről alacsonyabbról, én is szeretnék játszani és nem csak kwízt nyomni. Azt szeretném viszont hogy ha az én meg néhány 50-60 játékostársam szórakoztatására betesznek valamit a fejlesztők nagynehezen, ami egyébként totáls szívás, mert kevesebb LE a jutalom mint amennyit a kapunk a győzelemért, és a végén semmi külön jutalom nincs. Akkor abba ti miért szóltok bele ilyen agresszív zúgolódva? (Nem személyeskedek, de a 2 topicot és a szavazást végignézve ezt vettem ki. Különösen azok a hozzászólások tetszettek, hogy milyen szar, mert egyik barátom aki csak 3 naponta lép be nem is tudta mi ez. Mondjuk a "Miklós vagyok" gomb jelzi a színvonalát a dolognak.) Ne fogjátok már fel "pofátlanságnak" a részemről hogy nekem viszont ez nem tetszik. Nem mondtam hogy nem lehet még thargodan invázió, közös epikus meg ilyesmi, de attól még nem kell ezt elvenni tőlünk.
Dátum: 2009.06.05. 11:44:22
Szerintem a játék ad olyan lehetőségeket ami azt eredményezi hogy lemaradj szándékosan (csak portyázásból LE szerzés, visszafogott fejlődés) és nem az én hibám hogy nem maradtam a sűrűjében. Teljesen normálisan csináltam mindent, elvadásztam a csp-ket, megtettem mindent hogy nyerjem a portyákat és a térkaukat. Azt hittem hogy ez a játék lényege.
Amúgy nem akarom elvenni mások örömét. Általában éjjel portyázom, akkor talán nem zavarok senkit. Csupán azt nem értem és ezért írom ezeket ezen a fórumon, hogy ha egyszer a fejlesztők csinálnak egy olyan fejlesztést, ami kifejezetten az ilyen "béna" játékoknak jelent játékélményt, akkor azon miért kell háborogni? Minek kell elvenni ezt a TOP játékosoktól? Ha valaki megnézi a karakteremet láthatja én nem vagyok valami kemény gyerek, nekem kihívást jelentette a kristály horda. De amúgy nem izgat nagyon a dolog. Ha egy-két hónapon belül nem lesz változás, majd törlöm magam és játszhattok az ilyen irritáló alakok nélkül mint én és kész.
Dátum: 2009.06.05. 11:20:57
Igen ez oké, de akkor ő miért támadhat engem, ha még nem harcképes egy sokkal magasabb szintű ellen?
Dátum: 2009.06.05. 11:17:16
Lehet hogy ezt szeretnétek, de ez szerintem nem tesz jót a játéknak. A támadhatósági % azért van, hogy ne lehessen folyamatosan kivégezni valakit, viszont ti kihasználjátok ezt az érdekesen béna sávos rendszert. Vagy készen áll valaki a harcra, vagy nem. Ő már támadhat engem én meg nem őt? Akkor most harcképes ellenem vagy nem? Micsoda baromság ez.
Oldal: 1234567891011