Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Draglov

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2009.05.25. 18:25:48
Ha szovetseg, akkor max 35en lesznek? Vagy tobb szovetseg? 35 npc szerintem keves lesz.
A legfontosabb kerdes, bar elottem mar kerdeztek: kamrazni lehet oket?
Amit tettek szerintem teljesen legalis. A jatekadta lehetosegeket jol hasznaltak ki. Sot, ha egymashoz belepnek meg az sem illegelis, csak ha tamadtak is. (Gondolom Baraty ezt lefelejtette a hozzaszolasabol)

Masreszt viszont igy utolag muszaj lesz korlatoznia valamit Miklosnak, kulonban ahogy Koc is mondja, ertelmetlenne valig a jatek, mert felborul minden.
Pl en elovennem az excelt, es szepen elkezdenek szamolni. Szamolni, hogy mennyibe is faj egy magas felejtes, amibol kapasbol felejtenem a kovetkezoket: 57es elementaris, 70es spektralis 25os szingularitas, sajtolas csapdakeszites stb stb. Igy kb nehany ora alatt a felejtesbol visszakapott nem keves LE-bol atalakulnek es ha van egy-- ket jelentkezo, akkor nagyon hamar en is ott allnek 10m-es LE diff.el.
Dátum: 2009.05.21. 07:37:06
En mindenesetre 10 pontot adtam. Talan masok is kinovik majd ezt a betegseget...
Dátum: 2009.05.17. 14:47:30
Mivel portyazni hetek ota max napi 4-5 alkalommal tudok, igy stabilan 150 a portyapontom. Bar sokat nem tudtam megcsinalni az ismetelheto kuldetesekbol, mert javareszt portya kellene hozza, ami ugye nincs, most ezzel a dukat csokkentessel meg azt a kicsit is elvette Miklos. Kerdem immar sokadszor: miert nem lehet portyapontbol dukatot venni? Akinek nem szamit a csp, annak ingyen van a dukat. Ezen karakterek pedig nem eppen az elen allnak.
Jelenleg 80 dukattal rendelkezem, es a szovetesegem elsok kozott volt a terkapu megepitoi, majd kimaxoloi kozott...
Dátum: 2009.05.11. 15:15:28
Koszonom, szepen a valaszt.

Meg egy kerdesem lenne, de ez mar ahhoz az illetohoz, aki lepontozta a kerdesemet. Miert is tette?
Mar kerdezni sem lehet "szintelenul"?
Igazan leirhatna az okot, mert azt eleg gerinctelennek tartom, hogy pusztan a hovatartozasom miatt pontoz le. (mar nem eloszor)
Dátum: 2009.05.11. 15:04:46
Bocs, de nem ertem miert jon ez ide.
Dátum: 2009.05.11. 14:53:36
Csak ugy erdeklodom, hogy Aranyalma hogyan epit, ha mar nem jatszik?
Vagy visszajar naponta es elnyomja a manakonstrukciot?
Dátum: 2009.05.04. 10:39:14
En egy olyan rendszert kepzelek el, hogy a fertozess lekuzdese utan vagy akar azzal parhuzamosan is a szerezheto kristalypontok segitsegevel felveheto lenne a "masodlagos" horda. Kristalyhordas kuldetesekkel esetleg az ott szerzett rang alapjan bonuszokkal.
Dátum: 2009.05.03. 22:11:52
Olvatsam, ertelmeztem. Az "ironait", az ismet kialakulando helyzetre ertettem. Mivel eleg szepen lepontoztak, elkezdtem gondolkodni a dolgon. Elsore arra gondoltam, hogy ideje lenne regelnem, egy masik nevvel forumra, ha nem akarom, hogy ELIT HORDA tagsagom miatt tunjon el a napocska a nevem mellol. (van egy virus, ami szovetsegi hovatartozas utjan terjed ) Aztan arra gondoltam, hogy hat talan nem terjedt at ebbe a topicba is a virus, ami egy kozeli topicban tombol. Lehet, hogy en voltam a lama. Aztan rajottem, hogy igen.
Szoval szeretnek elnezest kerni Cavalorntol es torlom az elozo hozzaszolasom!
Dátum: 2009.05.03. 18:07:54
.
Bocs a pontozas nem szemelyes volt. (Megint csak 3,6 pontot er a nepnek, bar nem ertem, hogy miert.) A kedves pontozok kifejthetnek a velemenyuket.

A helyzet az, hogy en meg a "szerncsesebbek" koze tartozom, nekem csak fel 7 korul urul ki reggelente a portyalistam.
Ha az Azur LEgio es mi kozottunk baratsagos hangulatban cserelne gazdat napi 1500-2000es sebzes (napi 2 tamadas mar 3-4K), akkor nem tudom meddig tartana az a viszony.
Jo, tehat bontsunk bekeszerzodest, hogy legyen celpont. Tegyuk meg, rendben. .... (majd egy honap mulva) MIIIKLOOOS elfogyott a celpont.
Tessek mar gondolkodni, mielott ilyeneket tetszik leirni. Ha felbontanank egy a jatek eleje ota tarto barati szerzodest csak azert, mert a jateknak van egy ilyen hianyossaga, akkor egy rovid idore "megoldodna" a nincs celpont kerdese. CSAK egy idore!

Ahogy mar elottem is irtak a jatekban a szovetsegek bekeszerzodest kothetnek. Mi kotottunk 7 honapja, es a celpont hianya miatt NEM fogjuk egymast utni. Nem azert kottuk a bekeszerzodest, hogy utana "sirjunk" (de gyulolom ezt a szot), hogy nincs celpontunk.

(Tessek azutan lepontozni a hozzaszolasomat, miutan ertelmezte az illeto, mert ahogy latom mar szovetseg utan pontoznak egyesek.)
A husvet "miatt" 4 napig nem voltam itthon. Addig 0 ppontom volt. Most van 150, mert nehany napja nem tudok rendesen "ranezni" a jatekra.

Kell az NPC horda.
Ja es meg egy, mert mashol nem kaptam meg valaszt. Talan itt. Miert nem lehet ppontbol dukatot venni?
Dátum: 2009.04.20. 17:13:57
Portyapontbol miert nem lehet dukatot venni?
Dátum: 2009.04.18. 06:38:04
Megdobbento, hogy az informacio hianya egyes embereket mekkora hulyesegek kinyilatkoztatasara keszteti...

Milyen duma mar az, hogy ugy dontottunk, hogy a jobb szorakozas helyett?? Honnnan tudod Te azt megallapitani, hogy nekunk mit jelent a szorakozas?

"Azonos erossegu ellenfelek utese helyett"??? Azonos erossegu ellenfelet ebben a jatekban kb 1% valaszt. Ok vagy mazohistak, vagy nincs mas akit uthetnenk vagy es ez a legkisebb tabor igy erzi helyesnek. Az erosebb a gyengebbet uti. Errol szol ez a jatek. Felejtsuk mar el ezt a martir blabla-t.

"karakterek nem HAJLANDÓAK ütni egymást" Az Legio es a Horda a jatek eleje ota szovetsegben all. Gondolod, egy 7 honapja tarto szovetseget felrugunk azert, mert nincs kit utni? Tessek ugy tekinteni, mint ha egy 70 fos szovetseg lenne!

Amugy,ha el kezdenenk utni egymast, az csak egy rovid idore oldana meg ezt a problemat.

A megoldast amugy egy npc hordaban latnam, akiket lehetne ppontbol utni minden szinten...
Dátum: 2009.04.14. 20:06:08
Nehany otlet:

-Az aukcionak legyen tobb szintje. 25-35os szintu karakterek 35-45os karakterek 45-55... kulonbozo targyakra licitalhassanak. A szintek egyben az adott targy erosseget is meghatarozzak.
-1 karakter x idon belul csak 1 targyhoz juthat.
-Lehessen portyapontert is dukatot venni.
Dátum: 2009.04.14. 19:00:07
Tehat a pokok csp-je ujrahasznosithato, a ppontot meg kenhetem a hajamra ha nem tudom elhasznalni. Nem olvastam vissza, gondolom meg van magyarazva, hogy miert van igy, de gyakorlatilag van akinek ingyen van a dukat, van akinek nem. Ez egy jol atgondolt dolog szerintem...
Dátum: 2009.04.08. 20:08:33
"Mi NEM AZ a szovetseg vagyunk, akik egy ilyen bugot kihasznalna." Erre a "BUG"-ra gondolsz? Igazabol ez csak akkor bug, ha tenyleg az. Marmint nem tudom, hogy hogyan mukodik a torony patthelyzetben. Pontosan azert epitettuk meg 1 szintet, hogy azt a helyzetet elkeruljuk.
Dátum: 2009.04.08. 19:37:42
Celozgattam volna? Lett volna mire? Nem celozgattam amugy.

"Hat a jelen allas szerint a HT bebetonozodott 69.szinten. Ez ala mar nem fog menni a merete az EH,AL parosnal (mar ha ok nem akarjak). Aki szeretne barmit csinalni vele, annak legalabb 70.szintre kell epitenie a sajatjat."

Ezzel a hsz-el viszont biztosan allitasz valamit, amirol nem tudsz igazabol semmit. Ezt pedig annak tudom be, hogy a mostani rendszer ellen agalsz.

"Tudom nektek csak etikatok van, de az jo nagy ." Ezt a "csak"-ot nem tudom mire velni, en azt hittem az er valamit, de nem vagyunk egyformak... (ez megint csak nem celzas volt, hanem reakcio a "csak"-ra)

"Kivancsi vagyok mennyire 'etikusan' viszitek egymast kamraba ." Lehetsz is. Meg is lepodnel, ha tudnad hogy allunk a kerdeshez..., mennyire elutasitoan.
Dátum: 2009.04.08. 18:54:36
Igazabol beszeltunk errol a forumunkon, hogy mi van akkor, ha ugyanannyi idot volt egy egy szovinel. Mivel nem voltunk benne biztosan, hogy kie lesz, ezert gyorsan emeltunk rajta egy szintet, hogy tovabb gorduljon a dolog. Mi NEM AZ a szovetseg vagyunk, akik egy ilyen bugot kihasznalna... lsd manakonstrukcio...
Oldal: 1234567891011