Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Draglov

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2008.11.13. 17:07:44
Portyazasnal a kulonbozo oszlop szerinti sorbarandezes nem mukodik. Masfel oraja meg jo volt.
Dátum: 2008.11.10. 12:52:27
Az állatok sebzésfelfogása csak a lény befogás után lépett szintjeitől függ?
Ha igen, akkor mi értelme van később új állatokat befogni és használni őket?
Így a játék elején elfogott lény marad az örökké mellettem.

Felrekattinthattam valamit! Nem Ravenwood hsz-re valaszoltam
Dátum: 2008.11.03. 15:35:07
Hat pedig erosen gyanitom, hogy azzal van baj.
Eddig ket kerdesem lett utolag rossz, a masik: Mit jelent az ominózus latin szó? 29.51%

Dátum: 2008.11.03. 15:26:09
Ki a fagyosszentek egyike az alábbiak közül?

Boldizsár
Bonifác
Kleofás
Zakariás

A kérdésre eddig 32 jó és 20 rossz válasz érkezett.

Na ez tok jo. A sok nem tul okos miatt van egy ujabb rossz kerdesem.
Dátum: 2008.10.29. 21:42:25
A jatek elejen kb 200 alkalommal tudtam minositeni masok kerdeseit. 1 vagy 2 alkalommal adtam rossz minositest. A tobbit jonak jeloltem.
Az elmult 700 kerdesnel viszont nem tudok minositeni kerdest?
Le vagyok tiltva, ha igen miert es meddig? Ha nem akkor mi a baj?
Dátum: 2008.10.29. 12:19:34
Az uj modositassal kapcsolatban:

Remelem a feltett kvizert kapott jutalom is hasonlo mertekben emelkedik a 30rol 100ra nott feltetel miatt.
Dátum: 2008.10.28. 12:05:37
Amit szepen kivastagitottal, arrol beszelek mar kb 1 napja.

"Viszont (es itt hangsulyozom megint, hogy beneztem a dolgot es ez nem mukodik, mivel bejovo haboru lehet vegtelen),
a nagy klan nem tud hadatuzenni senkinek mert 5 kukihuszar szovetseggel "hadakozik" 0:0 allasban." - sajat hozzaszolasombol megegyszer...

Igen tudom, azota ha figyelmesen visszaolvastal volna, ahogy mondtam is eszrevetted volna. Most mar harmadszor es egyben utoljara mondom el, hogy az altalam felhozott ok, arra, hogy miert is legyen modositva a haboru nem allja meg a helyet. Pontosan azert nem mert a bejovo haboruk szama vegtelen.

Olyanba kotottel bele, ami elotte mar regen le volt tisztazva.
Dátum: 2008.10.28. 10:30:01
Nos!

a kicsik hadat uzennek a nagyoknak. 5 kis klan egyszerre 1 nagynak. Ezzel a kicsit a sajatjukbol 1et hasznaltak fel.
Elindul a haboru. A nagyok nem tudjak utni a kicsiket a portyakorlat miatt. A kicsik meg nem is akarjak utni a nagyokat.
Az allas izgalmas dontetlenre all. 0:0
Viszont (es itt hangsulyozom megint, hogy beneztem a dolgot es ez nem mukodik, mivel bejovo haboru lehet vegtelen),
a nagy klan nem tud hadatuzenni senkinek mert 5 kukihuszar szovetseggel "hadakozik" 0:0 allasban.
Ugye a kicsik csak az 5bol 1 haboru slotjukat hasznaltak fel, szoval ok raernek honapokig, evekig stb.
A nagyok meg ugye mennenek olyan haboruba, ahol van is haszon. Mit is tudnak csinalni hm hm, megvaaan. KAPITULALNAK,
es rengeteg rengeteg LE-t becsorgatnak a kicsik kutjaba, mivel a kicsinek a kutja is kicsi.
Aztan ha szerencsejuk van a nagyoknak, es nem jon egy "bejovo feregjarat" (azaz nem uzen nekik gyorsan hadat a kovetkezo saska),
akkor inditanak 1 sloton egy haborut. Stimmt?
Dátum: 2008.10.28. 09:52:06
Kedves hozzaszolas, koszonom
Kozben, ha visszaolvasol kiderul, hogy beneztem 1 dolgot. 1 szovetsegnek csak az inditott haboruinak szama van korlatozva. En pedig azt hittem, hogy osszesen csak 5 haboru lehet aktiv. Ezen okbol a hozzaszolasom nem allja meg a helyet.
Viszont amit Te irsz, hasonlo minositest er mint az enyem (hamar tegezo viszonyban vagyunk ), mivel egy 77es szintu karakter nem tud legyozni egy 9es szintut.
Sem egyesevel, de foleg nem 3-4esével.
Dátum: 2008.10.28. 07:32:46
En csak a 359 hozzaszolasra reagaltam
Dátum: 2008.10.28. 06:20:40
Szerintem gondolkodik, es igaza van.
Dátum: 2008.10.27. 23:34:59
1 ok, hogy miert is kell tenni a mostani helyzet ellen. (Igen Hordas vagyok )
Adott 1 szovi tele 77 es szintu karakterrel, es van 5 szovi 9es karikkal. A kis szovik mind hadat uzennek a nagy szovinek.
A nagy szovetseg kapitulal 1 kicsivel szemben, hogy tudjon massal is harcolni. HOPPa "elore nem tervezett aktivalas bejovo feregjarat"
Jon egy masik szovetseg es a helyere lep...
Folytassam?

A jelenlegi rendszerben a kis szovetsegek megbenithatjak a toluk nagysagrendekkel nagyobb szovetsegeket is.
Most akkor a kicsik farmoljak a nagyokat? Mondhatjuk, hogy a szabalyok ezt lehetove teszik, es fegyvert adnak a kicsik kezebe.
Kerdes, hogy jo e a rendszer igy, vagy csak egy kiskapu, amit a kicsik hasznalhatnak?


Ugye az is vilagos, hogy ebben az esetben SENKINEK nem kell kilepnie a kis szovetsegbol, tehat a nyereseg tiszta.
Dátum: 2008.10.27. 13:28:01
"Ez nincs így a háborúknál, a legerősebb beverheti a leggyengébb fejét is,"

"A támadás szintkülönbségre a szokásos korlátozások vonatkoznak, akit normál portyázásnál nem tudsz támadni, azt itt sem. "
Ezt Miklós írta a szomszéd topicban.
Dátum: 2008.10.22. 20:11:53
Nem ma jart le a 2 het?
Dátum: 2008.10.22. 15:04:57
Ertem. Szepen kivesezted, termeszetesen nem ertek egyet Veled, ami nem baj.

Megegyszer mondom nem kell megvenned, mert ingyen kapod
Neked is folyamatosan megvan a bonuszod, nem csak az elejen.

stb stb

Egeszen az utolso elotti szoig ugy voltam, hogy nem is reagalok ra DE!
Szerintem Te pontosan a hordabonuszot megtartasa/erosites mellett "sirsz", akkor Te miert kered rajtam szamon a sirast?
Ami nem is az, hanem csak azon hordabonusz erositese ellen emeltem szot, amit szeretnel ereni a gyemantoknal.
Dátum: 2008.10.22. 11:39:11
Hat nemtom mennyire szamit hatranynak, ha az ember azonnal kiesik a szovetsegebol
Dátum: 2008.10.22. 11:09:00
A kreativ affinitas amit irtam, azt Neked nem kell megvenned a +33% LE = 15,5 kreativ affinitas. Ezt kapod ingyen, es ennek az erteke kb 15K LE ez elony. Te ezzel ugye allitasod szerint 13 K LE-t szereztel alig 4 het alatt. 20rol 38-ra fejlesztve a tamadas 13305 LE. pont.

„Arról nem beszéltem, hogy minden horda összes tagja automatikusan megkapja a hordabónuszt. A gyémánt csak akkor, ha orrba-szájba portyázik.”
Hm. Mi sem kapjuk automatikusan a plussz tamadast csak ha portyazunk nem?


„az elől levő karakterek statjait hozod fel példának” Ez relativ, melyik idopillanatban nezem, es mi szamit eloljaronak. Vedd figyelembe az ido tenyezot. Ne erts felre, de a gyemant a turoban sem volt 1 het utan. 2 het utan, jott az egyenlites 3 het utan az elony.
3 het alatt szukebb kor termelte ki az osszes tobbi horda MINDEN bonuszat, 3 honap mulva mekkora lesz ez a kor. FOLEG, ha 0 bol, is lehet majd LE-t szivni.

Persze statisztikailag 1% megmittomen. pl 4 honap mulva milyen elony is lesz ebbol azt csak sejteni lehet, de el tudom kepzelni.
Dátum: 2008.10.22. 07:43:51
A tisztanlatas kedveert. Jeriko a gyemantbonusz megtartasaert szonokol. Lassan mindenki megtanulja, hogy 0 LE-vel taborozzon, ezzel pedig megfogna a +33%os gyemant bonuszt, (Termeszetesen lesz mindig, akit el lehet kapni, mert nem lehet allandoan leveretve gyujteni) ami hozza kell tennem nem lenne baj. Mer' ugye minden gyemantos kb 15os kreativ affinitassal kezdi ezt a jatekot. Nemtom volt e mar elottem hasonlo megkozelites, de azert leirom. Ez kb 15K!!! LE elony. Hiaba utik oket tobben, (joval tobben vannak, igy a tamadasok is eloszlanak valamelyest )ez az elony lassuk be, hogy behozhatattlan. A tobbi horda ennek a toredeket sem kapja meg.
Nekem ne mondja senki, hogy ki vannak egyensulyozva a hordabonusok, mert azt nagyon nem hiszem el. RENDSZERESEN kapok ki rubin letemre 20-30 stattal kevesebbel rendelkezotol. Eltelt 3 het a jatekbol es talan meg az zafir bonusz, ha er valamit de a tobbi loturo.
"Persze persze sehol sincs am tokeletesen kiegyensulyozott jatek, meg nem is kell." Lehet ezek mondani, de a fent emlitt elony tul eros. Meg lehet nezni az eloljaro 50 karakterbol kiknek vannak KIUGRAN magas statjaik. Ezek a statok pedig megegyszer mondom messze lehagyjak a tobbi horda bonuszat, es meg csak novekedni fog a kulonbseg.

A fent emlitett tap kikuncsorgasat kicsit tulzasnak erzem.
Dátum: 2008.10.18. 15:56:58
Ugy jatszol, ahogy szeretnel, csak a haboru meg a fair szavak egyutt emlitese nem allja meg nalam a helyet. Mer' ugye ha mar haboruzunk, akkor en pl nem akarok meghalni ha epp nem muszaj.
Inkabb kivarom a megfelelo alkalmat a cselekvesre. Ha nyitva van a kiskapu, akkor nem allok neki beverni a nagy zart ajtot, csak hogy en legyek a hero nakamura. Inkabb beosonok aztan legyakom ugy az ellenseget. Ha egy szovitag gyengebb, akkor termeszetesen tole kezdve kell felemeszteni az ellenseget.
Dátum: 2008.10.18. 11:42:08
Egy haborunak miert is kellene "fairnek", meg "kialllosnak" lennie?
Oldal: 1234567891011