Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Draglov

Oldal: 1234567891011
A portyapont alternativ elkoltesenek lehetoseget mindenkepp fontosnak tartom. Viszont azt figyelembe kell venni, hogy tobb okbol halmozodhat valakinek a portyapontja. Peldaul azert, mert nincs ideje elkolteni, nem tudja elkolteni mert mindig 15% ala verik vagy eppen nincs kit tamadnia.

A nincs kit tamadnia kategoriaban eleg kevesen vagyunk azert, de szempont az is.
A masik ket kategoriara kell szerintem ezt a dolgot kielezni. Olyan feltetelt kell teremteni, amihez nem kell sok ido illetve NE kelljen hozza eletpont.

Egy lehetseges alternativakent el tudok kepzelni egy olyan dolgot, ahol az allatot viszed portyazni. Ilyenkor a karakter nem portyazik, csak az allat. Kulonbozo szornyszulottekkel harcolhat az allat, ahol seruleseket szenvedhet el es HA sikerul legyoznie az ellenfelet, akkor kap erte TP-t. A karakter ilyenkor nem kap tapasztalati pontot. Mindenkepp kell korlat is a dolognak, amire a hasamra csapva egy nem tul nagyot a kovetkezot tartanam elfogadhatonak: Egy nap maximum kennel szint/2 alkalommal lehet az allatot portyazni vinni (ez 24es kennelnel napi 12 alkalmat jelentene) es egy 1 portyapontba kerul. Az allatot egymas utan elvihetet tobbszor is ilyen portyara negativ modositok nelkul. Mostansag a szovetsegek kb 6os kennellel rendelkeznek maximum igy nagy tapolast azert nem lehetne eszkozolni vele, de fogynanak a a ppontok.
Dátum: 2009.03.18. 11:26:44
A csatában összesen 309 sebzést okoztál, és 1057 sebzést kaptál.
A gyógyulás mértéke a sebgyógyítás szakértelmedtől és az egészség tulajdonságodtól függ.

Nem gyogyitottam magamon semmit. Ugyan a gyogyitasom 0-as, de az egeszsegem nem az. Miert nem gyogyitottam?
Dátum: 2009.03.12. 15:45:18
A mennyei tap nem adja meg a plussz moralt gyozelemkor. 6 gyoztes csata utan osszesen 6al nott a moralja az allatomnak.

Szinten mennyei tap. Vasarlasok azt irja, hogy +100% gyogyitas hatekonysag. Amikor odaadom az allatnak, akkor meg +2 gyogyitas.
Dátum: 2009.03.12. 15:04:25
Igazabol orulnek egy olyan listanak, hogy adott szinten atlag mekkora kritikus utessel rendelkeznek a karakterek hordara lebontva. Ja ugyanez a kritikus varazslatra, meg ha mar itt vagyunk erdekelne meg az IQ is. bahh
Dátum: 2009.03.11. 15:32:38
A szavazas kb 2 dolog miattertelmetlen.
1. a parlament egyik oldalan tobben vannak, ezert kb formalis lesz es a tobbseg megszavazna maganak.
2. A kozepmezonyben nem szamit, hogy 150 vagy 100 ellenfel kozul valaszt maganak valaki ellenfelet (horda eloszlas egyensuly) az elmezonyben pedig, ahogy Miklos nagyon jol megfogalmazta:

"Ugyanakkor a leginkább panaszkodó top játékosoknak felhívom a figyelmét, hogy elvben pont ők azok, akiket ez nem kéne, hogy befolyásoljon: a v1-en ha nyomsz egy top listát, az első oldalon 3 horda tagjai egyenletesen oszlanak el. Ha esetleg 2 szövetség összefogott egy harmadik ellen, az viszont nem a játékrendszer hibája, hanem egyszerű diplomácia, ami minden játékban megtalálható."
Dátum: 2009.03.10. 15:17:27
Sikerult megfognod a lenyeget...
Dátum: 2009.03.10. 14:54:48
"100 4,21
Jól látható, hogy az állatok továbbra is gyorsan tudnak szintet lépni, nem lesz probléma a morállal, tehát a változás nem lesz olyan óriási, mint sokan hiszik. Viszont az is tény, hogy kennel nélkül nagyon nehéz lesz magas szintű állatot fejleszteni, de ez talán már eddig is így volt."

102es szintu allatom van. Ez kb 51es lesz. Moralvesztes: 20+51=71/nap 20 gyoztes csata 71-20=51 Tehat napi 51et esik a moral. 2100 TP kell majd a szinlepeshez. 20 gyozelem maxos!! int. kedvenc 35/gyozelem=700 Ez pontosan 3 nap. Ez 153% moralvesztest jelent Ha 25os meggyozokeszseget dobok csak ossze, akkor 51-25=26 3 nap alatt 78% moral vesztes. Ez maximalis jelenletet es legalabb napi 20 gyozelmet kovetel meg. Ezt azert nem neveznem minimalis vacakolasnak.

Ha pedig az altalad szamitott 4 nappal szamolnek, akkor akar egy 40es meggyozokeszseg is elferne. Na ez mar surolja a 250.000 LE befektetes 1 szerdai nap alatt...
Dátum: 2009.03.09. 21:17:02
1 nekem nem kihivas, hogy folyamatosan alkalmazkodom a valtoztatasokhoz.
2 Hogyan jon ide a valosagformazas? Pontosan benne van az idezett 2 sorban, de megegyszer. Nem tudom elkolteni a ppontokat, mert nem birom majd EP-vel varhatoan. Most is pengelen tancol a dolog. Ha csokken az elnyeles nem lett volna 40es valosagformazas.
3 ezeket nevezheted siralmaknak. En a kovetkezokepp mondan: Kitalalok valamit kuzdok erte 2 honapig (itt van nekem a kihivas), majd modositas, es ez mar masodszorra fog bekovetkezni.
4 Azert mert mas problemakkal allok szemben, mint masok attol meg nem hiszem, hogy fals a dolog. Egyzeruen mas jellegu problema.
Dátum: 2009.03.09. 20:25:11
Kozben eszembe jutott meg valami. Khm ize vissza lehetne kerni a valosagoformazasom 20-rol 40-re valo fejlesztesenek koltseget? Ugyanis az allatok elnyelesenek eros csokkentesevel varhatoan olyan mertekben fog megnoni az elszenvedett sebzodeseim szama, amit nem ennyi portyaszamra allitottam be. Vagy csak kevesen vagyunk, akik igy jartak? Akkor bocs, elnezest es lenyelem ezt is es felviszem az egeszseg tulajdonsagomat 120ra mi az nekem...
Dátum: 2009.03.09. 19:57:19
Nem neked szantam, de te is beletartozol abba szuk retegbe. Bar ha az elso modositas miatt erezted, hogy neked megy, akkor legyen. Ha az nincs, akkor nem allsz ott ahol most. Ezt ne ertsed felre, mert megkuzdottel erte igy meg is jar. Csakhat kellett egy "jo" kis modositas.

A problemam az, hogy masodszor lesz lenyomva a torkomon egy olyan valtozas ami borit mindent. Foleg ugy, hogy ezt a valtozast anno szinte senki nem akarta.
Most kb azt erzem, hogy amiert honapig kuzdottem besajtolom, mert ha nem csak szivni fogok vele.

A 9000 TP miert fiktiv? Szepen kiszamoltam, hogy mennyit kaptam volna, ha szingularitast fejlesztek es mennyit ha int. kedvencet. Mert anno pontosan az egyiket adtam fel a masikert, miutan meg lett mondva hogy "aaa nem kell itten szabalyt modositani naggyon jo igy az allattartas ahogy van..."

Ahh mindegy szivas lesz, aztan vagy lenyelem vagy nem.
Dátum: 2009.03.09. 17:51:19
Egy nagyon fontos kerdes: milyen aranyban fog az allat alapszintje beleszamitani az elnyelesbe.
Remelem kapok valaszt, mert elsore kicsit soknak talalom azt a ropke 180.000 LE-t amibol 30as meggyozokeszseget tudnek csinalni, amivel napi 20! sikeres portya utan is epphogy 3 napig tudom majd a moraljat tartani. Igy elkepzelheto, hogy a program ujabb modositasa miatt masodszor kell TELJESEN ujragondolnom a karakterem fejleszteset.
Persze kis reteget erint, de az a kis reteg hatalamasat fog szivni

Ne ertsenek most felre a TGY-s kollegakt nem ellenuk fog szolni a kov. mondat. Most bantam meg, hogy kb 9000 TP-t es anno 3 napi LE-t fektettem az allatom beinditasaba. Nem lehetne, hogy kapjak egy kis karpotlast. Vegul is csak egy kis reteget erintene. KB 20 embert.

Sajnalom, hogy nagyon pesszimista lett a hozzaszolasom, de a fenti adatok miatt a rossz hangulatom egyenesen aranyos a sz.pas mertekevel.
Dátum: 2009.03.06. 21:03:23
Milyen a hálózati áram?
Egyenáram, 220 V
Váltóáram, 220 V
Váltóáram, 320 V
Egyenáram, 320 V

Nincs jo valasz a lehetosegek kozott. A jo valasz 230 V !
Dátum: 2009.03.04. 18:11:14
Azert irtam le a levezetest, mert Miklos megemlitette, hogy 100, de lehet hogy kevesebb. Igyekeztem megtenni mindent, hogy abbol a lehetbol biztos legyen.

Valoban azon fog mulni, a +TP, hogy Miklos milyen megyozokeszsget rendel egy bizonyos szintu allat melle. Meg persze az, hogy ezt milyen parameterek melle allitja. A parameterek alatt az altalad emlitett 25 pp es 5,5 terkaput ertem. Feltetelezem , hogy nem ehhez fog viszonyitani.

Ja es persze meg egy tenyezo, az allatok alapszintje utan jaro elnyeles mekkora lesz. Na ez 3 parameter fogja behatarolni, hogy mikor lesz erdemes majd allatot cserelni.
Dátum: 2009.03.04. 17:44:03
Igen ujra a tema elejen vagyunk. A kisebbseg fog azert egy kicsit szivni, ha emelkedik a tp szukseglet. Nekem pl 44 es allatom lesz, ha a +100as verzio jon be. Kell majd 2900 TP a szintlepeshez.
Maxos int. kedvenncel 35 tp jon egy csatabol. Ez 82 sikeres portyat igenyel. Tgyuk fel 13 portyat nyerek egy nap 15os beallitassal, es 5 terkapubol 4et szinten megnyerek. 17 sikeres csatam lesz egy nap. 17*35=595 2900/595=4,8 KB 5 nap alatt lep 1 szintet az allatkam. Napi 20+44 moralt veszit, az 66. 5 nap alatt 330 moralvesztes. Ugye a cel az, hogy 5 nap alatt maximum 80ot essen a moral.
Hiaba lesz maxba nyomva az uj modositas utan az allatkam moralja. Kell csinalnom kb azonnal egy 30as meggyozokeszseget, hogy birja az allat 5 napig. 20+44-30=34 -17 (ez a megnyert csatak utani +1 moral)
Tehat maxos int. kedvenc, napi 17 nyert csata es 44es szinten epphogy tudom tartani a moralt. Meg egy szam kimaradt. 25os transzplantacioval ropke 220.000 LE-bol meg tudom valositani a 30as meggyozokeszseget. Ez azert kb 3-4 nap LE termelesem.

Igaz, ismet!!CSAK egy kis resz fog szivni, de fog. Kerem ennek szives figyelembevetelet!
Dátum: 2009.03.04. 15:04:16
Csak a 4-es pontra szeretnek reagalni.

A gyakorlas ideje allithato legyen, ne megszakithato.
Dátum: 2009.02.25. 15:14:34
Lehet tudni, hogy kb mikor lesznek uj kuldetesek?
Dátum: 2009.02.24. 11:18:04
Ha minden nap elvisznek, akkor meddig nem fogsz csp-t kolteni? Ha sok LE-t szoktal vinni portyabol, akkor javaslom ne is portyazz.

Nagyon sokan tulregaljak, ezt a dolgot.

1. A kamraba vitt karatker semmi hatranyt nem szenved el.
2. Aki a kamra hatasara minel gyengebb ellenfelet valaszt, az taktikai hibat vet, es ra fog jonni majd, hogy rosszul cselekszik.
3. Akit eddig bevertek minden nap, azt ezutan is be fogjak verni, mindaddig, amig meg nem erosodik.

A kamra egy sima LE szerzo kepesseg. Hasonloan a terkapuhoz itt is szerzel 600-1400 LE-t, szinttol fuggoen. A terkapuban is van egy bizonyos random, es itt is.
Nem is ertem, hogy miert is van ebbol ilyen panaszkodas. Mennyi LE-rol is beszelunk? Szintenkent 1 %? Ha normal utemben nezem, akkor kb hasonlo szintu emberbol 5-os szinten 5 % hozol.
Tehat 5os szintu kinzokamraval a napi LE beveteled atlagosan szamolva 5%-al novekszik. Ezt hosszutavon ugy kell nezni, hogy LE osszbeveteled kapott egy 1,05-os szorzot. Ennyi
Dátum: 2009.02.23. 10:47:09
Ha csak azonos illetve magasabb szintu vegzeturat vihetnek el, akkor kb 3 karaktert tudnek elvinni osszesen, es azt hiszem, a jelenleg kamraval rendelkezo VU kozott nem lennek egyedul. Igy eleg ertelmetlen lenne.

Az, hogy minel kisebbeket tamadjon az ember emiatt szerintem nem jo meglatas. En pl ma reggel PONTOSAN erosebbeket valasztottam (buktam is egy portyat), olyanokat, akik szerintem tobbet termelhetnek. Ugye minel magasabb szintu az ellenfeled, annal tobb LE-t remelhetsz masnap reggel.
Dátum: 2009.02.23. 10:38:07
"Az a fajta érvelés pedig, hogy sok energiát fektettem bele nonszensz, mert azért egy magasszintű petből sokat is profitált a gazdája."

Ha itt ultel volna mellettem, amikor valtottam allatkat, akkor nem ezt mondanad. Az LE termelesembol 3-4napi adagot kizarolag az int. kedvenc szakertelembe tettem. Tudom nem vagyok egyedul, de ez megtortent. 1-2 hetig hajnalban keltem, rengeteg oskoves italt ittam, es rengeteg portyat veszitettem el (az elveszitett portyak mellett volt kb 9000 TP!!! vesztesegem, mert nem a szingularitast, hanem az int. kedvencet turboztam). Mindezt azert, mert amikor az elozo allatreformos kor lefutott, akkor a hozzad, es akkor hozzam hasonlokbol (allat alalszintje utan jaro elnyelest kivanokra gondolok itt) kevesen voltak. Igy akkor rengeteg eroforrast aldoztam, hogy most egy 26os alapszintu lenyem legyen 76os lepett szinttel, ugy, hogy kb 1 honapja mar nem turbozott int. kedvenccel hajtom... Volt es van is profitom, de anno meg is fizettem az arat...

Szoval,ha nem szamolsz utana ilyeneknek, kerlek ne dobalozz ilyenekkel.
Termeszetesen tisztaban vagyok a mostani rendszer hianyossagaival, es hatranyaival, ha visszaolvasol tettem is egy komplex javaslatot a valtozas mellett, csak ezzel a mondatoddal volt problemam.
Dátum: 2009.02.19. 19:08:56
Kinzokamrabol igen igen jol jonne egy kis fejtagitas
Oldal: 1234567891011