Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - CYril

Oldal: 1
Dátum: 2009.01.11. 22:44:45
Nos az első "nem szeretem sport" volt a subjektív vélemény.
A második pedig az objektív... azt hiszem jöhetnek(ilyen hozzá állással) az 1000 fős cégek játékainak designerei, co-operatorai meg hasonlók...
Dátum: 2009.01.11. 01:19:58
Konkrétan? Olyan szörnyű helyet el sem tudsz képzelni ahová küldenélek e miatt a kérdés miatt:

Milyen színekből áll az NB1-ben szereplő DVTK csapatának az otthoni mezszíne?

sárga-piros-fekete
kék-fehér
sárga-lila
piros-fehér

1., Nem szeretek semmilyen sportot(és ezzel nem csak én vagyok így)
2., Megkérdeztem én valaha is h ki volt a designere a Command & Conquer első részének? nem. Akkor legközelebb kérlek gondolkodj!!!!!!!!!!!!!!!! De a többi is aki"oké ezt mindenki tudja aki meg nem annak meg tudni kéne" választ adta rá. Az ilyen kérdések siralmasak mért nem tudtok érdekes kérdéseket feltenni?
Dátum: 2009.01.07. 23:28:37
Jézusom micsoda népharag van itt... Én tettem egy javaslatot amit helyből és gondolkodás nélkül leköhögött Lan... Abban a hsz-ben Én említettem h a prem-esek kellenek csak más feltételekkel.

Ja igen! Pénz. Részemről én is dolgozom, de 5k HUF az több mint a napi nettó bevételem! Főleg most nagyon meg gondolnám a ráköltést mivel ebben a hidegben 12 óra nem kellemes, állást meg elég nehéz keresni emiatt az apró gazdasági válság miatt... Inkább költsetek prem helyett tüzfára mert életbe lépett a II. szakasz (nagy fogyasztású gyárak nem kapnak gázt...) ami azt jelenti hogy ez gyorsan fog folytatódni és hirtelen ott leszünk V. szint és a lakosság sem kap gázt...
Dátum: 2009.01.06. 20:30:10
Idézet: Almási Viktor - 2009.01.06. 20:15:23
Hát apa igaz eléggé vágod a témát de azért jó ha tudod hogy a deftank karidnak olyan óriási volt a védelme, hogy talán elérte az ellenfeled támadására pluszban rászámolt random értékét.
Persze az aljas prémiumos übertáp 3. szintü +1 +1 védelmet adó felszerelése is közrejátszott csufos bukásodban


vagy talán az hogy a prem fegyver +3 támadást ad, a páncél,pajzs varázslat elnyelést, meg persze a pajzs +1 mágia se olyan rossz, ha már erről nézed akkor mindjárt 6+2 pontal van előnyben ami azért szép és ez alacsony szint! és nem azt mondtam hogy übertáp hanem túltápos.

Nos mindegy maradok inkább a pókernél mert ott a prem-es nem ász párral kezd a kezében...
Dátum: 2009.01.06. 19:38:48
Nos édes-kedves barátom! Nem vagy te kissé beképzelt? Azthiszem ezt a taktika-stat dolgot hagyd a nagyokra nem most kezdtem az RPG vénát (ha nagyon vissza szeretnék számolni akkor lassan 15 éve mellesleg elég jó RPG-s hírében állok mind Mágus, Vampire, AD&D, Shadowun, a számítógépes RPG-ről megsztem ne beszéljünk mert a Baldur's Gate-től felfelé játszottam szinte mindennel, szóval sztem van rálátásom a dologra... és ezekhez képest EZ a játék eléggé le van egyszerűsítve)

Egyébiránt: hogy taktikolsz le egy olyan karit amin CSAK premium cuccok vannak? Megnéztem a srácot össz elosztott statpont:140(lvl3-on!) + a prem cuccok, nekem(lvl3) meg 148 abszolut defensive módra álltam be +a legjobb elérhető ingyen cuccok állás: ő nyert a deftank kari ellen úgy hogy pihentem...36-ot sebeztem ő meg 48-at! Kösz! EZT taktikold-statold ki te kis okos!

Hmm... tevenevelde? Biztos érdekes lehet, majd meséld el ha ennyire tudod!
Ha nem fogod fel a mondandóm értelmét akkor ezzel magad értékeled...
Szóval akkor amit írtam: nem jó mert: hú a fene pénzes gyerek örüljön a pénzének a többi meg szívjon? Ahogy írtam tudott volna harcolni csak EGYENLŐ esélyekkel!

Nos mindegy játszogatok vele még egy darabig majd ráhagyom mert ez a FREE game is átesett a ló túloldalára... Ingyen de ha élvezni akarod akkor pénzért mert anélkül ESÉLYTELEN vagy

Tisztelettel: CYril
Dátum: 2009.01.05. 23:18:11
Üdv!

Sztem a prémiumosok túl erősek! Lerontják a többiek játékéléményét... Mert teszem azt a mostani szintemen erős vagyok(rágyúrtam a védelemre) erre jön ő 1lvl-el alacsonyabb de kiürítette a bukszáját vett őskövet és lever a mocsokba mert neki volt rá pénze...

Nem a prémium szükségességét vitatom! Erre szükség van hogy tudjunk játszani ezzel a nagyszerű játékkal. Inkább változzon hasonló képpen:

-ha pihen 15% védelem
-több vadászat pont
-egyszerre akár 24 órát is pihenhet
-ha megtámadják(ha ő támad akkor nem!) akkor az első támadástól számított 2 órán belül nem lophatják el LE pontjainak csak a felét(szóval megtámadom ellopok az 1000LE ből 500-at akkor a következő 2 órában már 0LE-t tudnak csak lopni) , esetleg a fele után már csak max. 1-5 LE/ támadás

Így hirtelen ennyi...
Amint látjátok jelentős előnyök volnának náluk(ergó: megérné fizetni) de más szórakozását nem tudnák elrontani mert nincs támadó előnyük, viszont ennyi védelmi cuccal már nyugodtan tudnak fejlődni

Véleményeket kérnék kinek hogy tetszik? Adminok, SysOp-ok, Modok megvalósítható? Tetszetős?
Mert ha igen akkor mindenki jól járna
Tisztelettel: CYril
Dátum: 2009.01.05. 00:12:15
Üdv!

Hibás kérdés: hány bajuszszála van a pontynak nem 4! Hanem 1 PÁR!

Van egy Battleteches kérdés hány jelent meg magyarul: ez macerás mert én még 30 at tudtam de már 32 van... ez akár naponta is változhat.

Megsűrűsödtek a speckó kérdések nem tudom pontosan de két válasz között pár nap volt csupán...

Amúgy jóóók tetszenek:D
Oldal: 1