Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nabil

Oldal: 123456789
Dátum: 2011.11.30. 10:45:40
Köszi útközben elolvastam Miklós hozzászólását és láttam, hogy mennyire erős a relikviánk
Dátum: 2011.11.29. 23:10:11
Megtévesztő a relikvia leírása ilyen feltételek mellett nekem nem kell és ha ezt tudtam volna nem ezt választom.
Nem kis regényt kell írni,de ahelyett, hogy állataid fél évig 12%-kal gyorsabban fejlődnek, írhatátok volna, hogy állataid fél évig +12-őt kapnak az inteligencia szakértelemhez.
Ha így marad akkor lehessen mást választani helyette, mert ez semmire sem jó...
Dátum: 2011.11.29. 22:49:37
Ment a tízes a hozzászólásra!
Adjon 12%-ot ahogy a leírásban is található, ha tudom, hogy iylen gyenge akkor nem ezt választom, ráadásul a szintlépős küldetést se tudomcsinálni, mert fogalmam sincs, hogy a képletben hol helyeztétek el a 1,12-es szorzót...
A kreatív korlát azért lett bevezetve, mert vissza lehet élni a kreatívaffinitással örök lélekenergiát termelve.
Ha a korlát elérése után csak az EH-ra hat azzal nem lehetséges visszaélés.
A kufár eventre pont semmi értelme CSP-t tartogatni, mivel alapból több CSP tárolható, mint PP, meg naponta több is termelődik.
A kufár csatánál való jó szereplésnél a PP a szűk keresztmetszet.
Dátum: 2011.11.29. 00:14:18
Már alig maradt valaki a régi p.o.k-ok közül
Sajnálom Beggit bár láttam, hogy egy jó ideje már nem csinál semmit.

Isamart is sajnálom, bár hozzáteszem, hogy egy egy hozzászólása miatt legszívesebben megskalpoltam volna magam
Dátum: 2011.11.22. 13:59:04
- A tárgy szó nem rémlett a leírásból.
- Annyi köze van hozzá, hogy az azt növelő tárgyak képességéből számolják ki a hatásának mértékét.
- Igen, és? (Ettől miért nem nő a portyabevételed ha a statisztikád is növekszik?)
- Szerintem mind ketten tudjuk, hogy nem a szó szoros értelemben növeli.
A másik, hogy szerintem félre értettél nem arra gondoltam, hogy növelje meg az EH Le-t 50%-kal, csak hogy számítson bele abba az összegbe aminek maxos energiamester esetén a 35% teszi ki azt amivel növekedne. Mint mondtam, mert elkerülte a figyelmemet a tárgy szó a leírásban, mivel a két hatás akár tárgy akár fertőzés lényegében ugyan az.

Idézet: Legacy - 2011.11.22. 13:26:58
És az állatokra rakott tárgyak növelik?


Ha ki van fejlesztve az energiamester akkor igen, növelik.

Idézet: Klarinét - 2011.11.22. 13:30:00
A portyanerf hogy is van? Nem tudom hol lehet olvasni róla hogy értsem is...
Ma raboltam kb 200K-t és már csak fele LE jön az EH-s portyánál. Vonatkozik ez a kreatív szakival szerzett LE-re is?
Úgy értem ha esetleg elkapok olyanokat akiknél vastagon van LE.

Elöre is köszi annak aki felvilágosít ez ügyben!


kreatív affinitással egy nap alatt szerezhető plusz LE mennyisége (Mind portya mind EH esetén!) korlátozva van. A korlát a szinttől és a naponta kapott portyapontok számától függ:

(600ill.900+10∗valosagformazas)∗szint (15 PP-s beállításnál 600, 30-asnál 900).
Dátum: 2011.11.22. 13:04:05
Mondjuk játék leírás szerint úgy már bele kéne számítania, ha mellette az energiamester AF képesség is ki van fejlesztve, de még sem teszi.
Dátum: 2011.11.21. 16:55:46
Köszönjük szépen, így már sokkal tetszetősebb az új medál
Dátum: 2011.11.18. 14:52:26
Csatlakozom az előttem szólókhoz nagyon ronda az új medál.
Dátum: 2011.09.21. 10:20:13
Pénteken 10-kor lesz vége az eseménynek, ugye?
Dátum: 2011.08.15. 15:44:59
Egy bug halmaz az ism. küldik TP-je...
Több, mint 600 TP-t szedtem össze mire meg csináltam a kábítós küldetést erre kaptam a 25704 LE mellé még 184 TP-t.
Most meg ez áll a küldetéseknél:

Sajtold ki egy állatod lélekenergiáját, amely legalább 20. szintű!
Küldetés állapota: Küldetés teljesítve!
Jutalom átvétele (25.704 LE, 1 aranydukát, 10 kristálypont és 184 TP)

Miklós hírében csak a 3 portyás ismételhető küldetésről van szó!

Kérem mielőbb javítani!
És ha lehet a TP többletet amit ajándékba kaptam levonni.
Dátum: 2011.08.15. 04:22:00
Minden relatív
Egyébként csak viccnek szántam.
Jah régebben egy taktikát űztünk. De mivel a törlésen gondolkoztam, így elhatároztam, hogy elindulok fölfele, hátha fel dobja a játékot (kb. a kufár csatás event óta), eddig tetszik.
Kristálygömböt ne is mond nagyon kellett, meg is szereztem, de rájöttem, hogy se időm se türelmem a megfelelő használatához.
Vagy csak szimplán hülye vagyok hozzá
Dátum: 2011.08.14. 03:02:10
Megtisztelve érzem magam az inaktív karakterek sorába.
De ahhoz képest, hogy nem rég még az ütő távomba voltál most meg közel 30 szint van köztünk jobban illene valamelyik testrészed az inaktív kariktól szerezhető relikviákhoz
Dátum: 2011.08.14. 02:53:03
Nem érem el a kristályhordát.
Ráadásul abban a régióban vagyok ahol már nagyon kevés az üthető karakter és pont nem érem el a kristály hordát ill. egy kis szerencsével a legkisebb tagjukat talán el fogom érni a bővítés után.
Mellesleg csak felfelé tudok ütni, de kénytelen leszek átváltania lefelé ütésre.
Dátum: 2011.08.13. 11:24:59
Azért miután Miklós azt írta, hogy Baraty elmegy szabira és utána bekerül, eléggé biztosra vettem....
Ráadásul itt a fórumon meg sem volt tárgyalva, hogy akkor még sem jó ezért meg ezért.
Mivel nem max a spm minek? Főleg az automata sajt. óta.
Annyit húztam rajta, hogy turbóval elérje a leendő maximumot.
Dátum: 2011.08.13. 11:09:32
Mit sírtok ennyit a KH miatt?
60-90 szint?
Tele van célponttal, azt rabolod le vagy azon csinálod meg a küldit akin akarod...
Feljebb viszont valóban nincs elég célpont és ott azért van KH!
Dátum: 2011.08.12. 12:22:19
Köszi a választ!
Jaj de jó, hogy már felhúztam a spektrálist az új maximumára...
Nem értem, hogy mi a gond a fejlesztéssel.
VF meg egyszerű téma akinek van VF-e nem nő meg a spektrális maximuma, vagy csak 5-tel vagy 10-zel.
Akinek nincs annak megnő.
A szövetségi küldetés által szerzett lélekenergia meg nevetséges ahhoz képest, hogy két meg három szintet kell lépni a megszerzéséhez.

Következőleg átgondoltabb bejelentéseket kérek a JV-től, mert szerintem nem csak én gondoltam, úgy hogy biztosan bekerül ez a fejlesztés...
Meg mi alapján lett ez eldöntve, mert itt nem láttam semmilyen formában, hogy egyáltalán gondok akadtak ezzel kapcsolatban.
Aztán meg egyik pillanatról a másikra bejelentik, hogy még se lesz bevezetve a biztosnak vélt fejlesztés.
Dátum: 2011.08.11. 11:29:48
A spektrális maximumának megnöveléséből lesz valami?
Dátum: 2011.07.28. 16:15:26
És a spektrális maximuma mikor lesz megemelve?
Oldal: 123456789