Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nabil

Oldal: 123456789
Szerintem nem jó ötlet a korlátozás. Eddig minden ment normális kereteken belül, erre jött ez a két "úriember" mindent felborít, és ezért mások szívjanak?! Elégé szignifikáns jelei vannak ennek a műveletnek. És ha túl tekintünk a szabályokon és kicsit visszatérünk a szerepjáték mivoltára akkor ott is találunk magyarázatot, hogy miért nem szabad ezt csinálni. Vagy játéktechnikailag meg magyarázza nekem valaki, hogy az ellenséges hordában lévő végzeturak miért öltöznek gyengébb felszerelésbe, hogy egyszer az egyik egyszer a másik nyerjen?!
Ha megnézzük az Le diffi toplistát látható, hogy a becsületesen játszó végzeturaknak nem kenyerük az Le veszteség.
Igaz, hogy borzalmasan nagy mennyiséget portyáztak már össze, de ahhoz képest nagyon kicsi a veszteségük.
Tehát ez az egyik fő ismérve az exploitnak, és ez figyelhető. Persze a szabályzatba be kell írni, hogy büntetik az ilyen módú használatot, mert játéktechnikai magyarázat.
Illetve a csatákat, nagyobb Le mennyiség váltás esetén lehetne figyelni teszem fel 50000 Le. És rögtön látszani fog, hogy ki támadja oda vissza egymást vagy ki az akinek nagy szerencséje volt.
Dátum: 2009.05.19. 20:26:11
Ez igaz! Nagyban függ a liciten lévő tárgyaktól a licitálok megoszlása.

Már Barattyal is felvette a kapcsolatot, hogy nem engedi a rendszer a hat számjegyű dukát mennyiséget
Dátum: 2009.05.19. 12:08:14
Az arany dukátnak pont az a játéktechnikai lényege, hogy ne lehessen ingyen szerezni. Ez egy értékes csere eszköz amiért értékes relikviákat lehet megkaparintani. Szerintem ez az egyik ok, hogy miért nem lehet PP-ből vásárolni dukátot. A másik, hogy nagyon felgyorsulna tőle az aranydukát inflációja, ami egy idő után elkerülhetetlen, de ott kell lassítani ahol lehet.
A dukát és a pókok. Azért azt lássuk be, hogy a játék egészét nézve elég kevesen vagyunk. Egyébként Nabilius vagyok a V1-ről.
Na most mint Crimson is mondta a hardcore portyakarik nem térkapuznak, amivel az egyik legfontosabb dukátszerzési lehetőségtől esnek el.
Tehát max. annak van esélye rövidtávon nézve licitálni Le ráfordítás nélkül, aki az aukciósház megjelenése óta tud napi 2 CSp-t venni. Ha az Le-diffi toplista első oldalát nézem és csak azokat veszem figyelembe akik még csak portyából élnek, ez velem együtt 5 ember. De mindenki ezen van kiakadva, hogy "ingyen" jutunk dukáthoz.
Azt teljes mértékben figyelmen kívül hagyva, hogy a CSP az egyetlen lehetőség az átlag játékosnak a licitképességre.
A top játékosok se hiszem, hogy 30 dukátnál többet vásárolnának Le-ből.
Így marad a CSP és a térkapu. Na most ha eltörlik a CSP-t akkor, marad a térkapu és az Le, ami tovább növeli az árkot. Hisz nagyobb szerencse, maxolt térkapu, magasabb szint több Le stb...
És persze az ismételhető küldetések.
A CSP mindenkinek a szintjével arányos ugyanakkora áldozat.
És igen most jön újra, de a pókok! Lássátok, be hogy nem, számottevő játékosról van szó.
Szabinho szerinted Anababa hány dukátot vett idáig?!
Szint úgy Mordred és Begginer sem voltak elég magas szintűek mikor megnyílt az aukciósház.
Ha nem vagytok hajlandóak CSP-t áldozni akkor nem lesz esélyetek licitálni, ennyiről van szó és nem többről.
Szóval azt döntsétek el, hogy akartok e licitálni és akkor cselekedjetek, vagy sírjatok tovább CSP miatt és törődjetek bele, hogy valószínűleg egy licitből szerzett tárgyatok se lesz....
Dátum: 2009.05.06. 22:54:57
Most néztem meg az e-mail fiókomat, nem kapom meg a nyereményem
Ezt azért valahogy humánusabban is meg lehetett volna oldani...
Azért elküldtem hátha.
Dátum: 2009.04.23. 14:20:41
Miért te azt nevezed taktikázásnak, ha nem az optimális útvonalat követed?!
Az más dolog, ha egy másik irányba mész el a karaktereddel, vagy hasonlók, az taktikázás.
Viszont ha nem használod ki az erőforrásokat teljes mértékben az szimplán hülyeség.
Dátum: 2009.04.23. 14:15:35
Akár, hogy is vesszük ez gyengíti a smaragdokat amit úgy lehetne kompenzálni, ha a mágia fogja adnia varázslat elnyelést akkor a képletben ne a mágia tulajdonsággal számoljunk, hanem a Vp-vel így a smaragdoknak egy kicsivel nagyobb varázslat elnyelése lenne.
Dátum: 2009.04.23. 13:37:32
Szerintem nincs itt szó hátrányról. Szimplán csak ember függő.
Én nem szeretek egy tulajdonságon egyszerre teszem fel 50 pontot növelni.
Ezért szeretem pakolgatni a specializációt. Nem hozz semmiféle előnyt csak egyenletesebben tudok fejlődni.
És az az optimális út ha mindent specializációval növelsz ez tény.
Havonta kétezer forintot fizetek a játékért, amiért, a lopásomnak hála, 200 őskövet kapok.
És nincs szükségem többre. A wiki és a szövetségem belső fóruma alpján tényleg kicsit elnagyoltak lettek a felsőbb szinteken megtalálható
tárgyak/állat felszerelések árai.
Viszont nem egészen 2. és a 3. ponttal egyáltalán nem értek egyet.
Abban sem látom a rációt a Beholder felől, hogy egyszerre négy helyen is csökkentem a bevételem egy részét.
Dátum: 2009.04.23. 13:19:08
Az 1. és 4. pontok engem nem érintenek.
A 2. ponttal kapcsolatban eddig csp-t használtam a nullázáshoz. Felsőbb szinteken biztos használják az ősköves megoldást, de alternatívaként ott van a kronokompenzáció.
A 3. ponttal viszont nem értek egyet. Teljesen felborítja a fejlesztési tervemet.
Felvilágosít valaki, hogy miért lenne erre szükség?
Dátum: 2009.04.11. 14:40:08
Eltünt az egyik állatom
Kihez lehet ilyen ügyben fordulni?
Pontosan az történt, hogy elküldtem egymás után gyakorolni a kennelbe.
És mikor a másodikat beküldtem az első eltűnt
Köszönöm a mielőbbi választ!
Dátum: 2009.03.16. 22:22:12
Köszönöm szépen!
Megfogadom a tanácsodat!
Dátum: 2009.03.16. 21:31:45
Főleg, hogy elvesznek a fontosabb kérdések amiket nem lehet megoldani egy kis utána olvasással.
Amikor elkezdtem játszani legalább elolvastam a játék leírást...
Itt van mégegyszer a kérdésem:
Idézet: Nabil - 2009.03.16. 13:56:03
Még nem biztos, de úgy tünik gondjaim akadtak az őskő vásárlással. Eddig egyszer vásároltam belföldi postautalvánnyal. Akkor hip-hop két nap alatt végbe ment a tranzakció. A mostani esetben sajnos nem ilyen gyors. Március 10-én adtam fel a postautalványt, mert hétvégére kellett volna az őskő.
De nem érkezett meg. Nyugtattam magam, hogy hétfőn/ma biztos jóváíródik. De ez idáig nem következett be.
Kérdésem, mennyi a maximális idő amit, igénybe vesz egy ilyen tranzakció?
Hogyha nem oldódik meg a probléma magától, hol kezdjem a reklamálást?
Dátum: 2009.03.16. 13:56:03
Még nem biztos, de úgy tünik gondjaim akadtak az őskő vásárlással. Eddig egyszer vásároltam belföldi postautalvánnyal. Akkor hip-hop két nap alatt végbe ment a tranzakció. A mostani esetben sajnos nem ilyen gyors. Március 10-én adtam fel a postautalványt, mert hétvégére kellett volna az őskő.
De nem érkezett meg. Nyugtattam magam, hogy hétfőn/ma biztos jóváíródik. De ez idáig nem következett be.
Kérdésem, mennyi a maximális idő amit, igénybe vesz egy ilyen tranzakció?
Hogyha nem oldódik meg a probléma magától, hol kezdjem a reklamálást?
Dátum: 2009.03.11. 11:01:47
Az 28-as 7-es alapszintü állatomnál ez lehetséges, de a 12-es 18 alapszintű állatnál akkor is rosszul számol.
20 szintü vagyok.
És a ha nem tévedek szövi társak vagyunk Morti

Módosítva:
Akkor ezek szerint 20-as szinten még kevesebb az elnyelés mint az 1:1 arány
Dátum: 2009.03.11. 10:55:13
Valahol meg kevesebb mint nálam

Goblinius(goblin rabló)
28. Szint
Alapszint: 7
Elnyelés: 24

Hector(orgling hekatomb)
12. Szint
Alapszint: 18
Elnyelés: 16
Dátum: 2009.03.10. 23:42:27
Én ma szereztem meg a felejtés szakértelmet. Annyi hasznom volt belőle, hogy elfelejtettem az 1-es szintű Szinguláris ismereteimet. Ami fölöslegesen növelte a portyákért kapott Tp-met. Egy küldetés miatt fejlesztettem rajta még a játék elején.
Több hasznát valóban nem fogom venni a kötelező küldetésen kívül.
Alapvetően nekem magával a felejtéssel vannak aggályaim. Szerintem nem illik a játékba.
A szakértelmek speciális képességeket, készségeket képviselnek.
Hogyan felejtek? Ha sokáig nem használok valamit. Nem pedig erősen koncentrálva valamire, mert ilyen formában szerintem ez ennek felel meg.
Dátum: 2009.01.06. 11:33:02
Sziasztok!
Még kezdő vagyok ezért egy tanácsot szeretnék kérni tőletek.
Létezik valamilyen képlet a sebzés kiszámítására?
Az a dillemám, hogy van egy koponyazúzóm hozzá 25-ös erőm.
A kérdésem pedig, hogy ogrekövet vagy fenőkövet rakjak bele?
Melyikkel lesz nagyobb az átlagsebzésem?
Elöre is köszi a válaszokat!
Dátum: 2009.01.04. 15:56:33
Gratulálok!
Nem bírom az okoskodó fajtádat...
Lényeg ami lényeg mivel nem szerepl pontos dátum csak évszám, elavult a kérdés!
Dátum: 2009.01.04. 11:04:14
Találtam egy mára már elavult kérdést:
Hány éves vagyok, ha 1967-ben születtem?
A lényeg, hogy elsőre én is 2008-al számoltam és az a helyes válasz.
De ugye már 2009-et írunk.
Dátum: 2009.01.02. 15:28:49
Csak pár napja kezdtem el játszani, de nagyon tetszik!
Egyetlen negatívum, hogy a legenda túl általános.
Kissé elszontyolódtam, hogy én mint smaragd horda tag,
a 3. szinten kapok értesítést a varázslatról közben már
2. szinten is meg volt.
A következő kérdésemet elutasították, a specializált mivolta miatt:
Ha Michael Jordan felhúzná az összes NBA bajnoki gyűrűjét, hány ujja maradna szabadon?

8
6
4(válasz)
2

Nem hiszem el, hogy valaki nem hallott volna Michael Jordan és a Chicago Bullsról.
Hiszen a 90-es évek meghatározó sporteseményei közé tartozik, ezért próbáltam
egy kis csavart bele vinni.
Én csak minap kezdtem el játszani ezzel a játékkal, ami mellesleg nagyon tetszik,
de a körülbelül 130 megválaszolt kérdésem alatt,
legalább 10 F1 témájú és kinek hány bajnoki címe van jellegű kérdés volt.
Emiatt nem értem igazán, hogy miért speciális a kérdésem.
Oldal: 123456789