Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pietrus

Dátum: 2011.07.22. 12:45:03
Ha megnézed Birka hsz-e 27 másodperccel előbb érkezett, tehát nem láttam, mikor elkezdtem írni. Egyébként meg ki mondta, hogy a 100-as haverom nem másik szöviből ugrik át? Mindegy, mert több sebből vérzik a dolog, mint amennyit le tudnék írni.

Feljebb Tigristappancs hsz-e eszembe jutatott egy dolgot, aminek lehet, hogy többen örülnének. Ha jól emlékszem már többször is felvetették a szövetségek közötti fórumot. Mondjuk lehetne valami épület, aminek a felépítésével megnyílik a lehetőség. Egy topic elég lenne a 2 szövetség között, így könnyítené a kommunikácoót és az interakciót.
Dátum: 2011.07.22. 10:44:24
Megkérem a 100-as szintű haveromat, hogy a 10 szintű karakteremnek adjon már szaki és tul csökkentőt, szürkét, géniuszt, meg ami fontosabb. Aztán amint használhatom a tárgyat (van valami limit, ha jól emlékszem), máris hatalmas előnyre tettem szert a környezetemben lévőkkel szemben, hiszen amint lehet, én már használom a bónuszokat.
Egyébként az ár túl kevés. A jelenleg ismert tárgyak bármelyikét meg tudnám venni ~7000 Le-ért, ami nekem (76-os szint) egy térkapu.
Dátum: 2011.07.21. 16:35:03
Az, hogy egyszerre felvehetőek legyenek, szerintem nem túl jó ötlet. Így csak a napi rutint kell folytatni, nem kell semmi extrát csinálni a megszokotton kívül. Ha külön kell őket teljesíteni, akkor kommunikálni kell, erőforrásokat átcsoportosítani/tartalékolni, és kombinálni a sorrenddel.
Dátum: 2011.07.21. 13:32:14
Ezt mondtam én is az első oldalon, de értelmes válasz helyett csak egy k**** nagy lepontozást kaptam.

Idézet: Pietrus - 2011.07.20. 17:42:52
Ez főleg Miklósnak fog szólni:
Minden áron a szintlépést akarjuk jutalmazni, vagy az aktivitást? Mert ha az aktivitást, akkor lehetne más feltételhez is kötni a jutalmat. Pl.: X darab csp és/vagy pp elköltése (Magyarán használj fel X csp-t és pp-t, mindegy milyen arányban).
Dátum: 2011.07.21. 12:57:25
A végén lévő felvetésekkel együtt máris jobban hangzik az egész. Nem kéne azt nézegetni, hogy szint elején/végén legyek a megfelelő időpontban.
Dátum: 2011.07.20. 17:42:52
Ez főleg Miklósnak fog szólni:
Minden áron a szintlépést akarjuk jutalmazni, vagy az aktivitást? Mert ha az aktivitást, akkor lehetne más feltételhez is kötni a jutalmat. Pl.: X darab csp és/vagy pp elköltése (Magyarán használj fel X csp-t és pp-t, mindegy milyen arányban)
Vagy 2. opció (nem tudom, hogy programozásilag megvalósítható-e): Az kapjon jutalmat, aki mindegyik küldetésben részt vett. Tehát az adott idő alatt épített, vadászott, nyert kihívást, szinguláris izét is talált, ütött epikust, konstruált, stb... Lehet, hogy nem megvalósítható, vagy túl utópisztikus, de jó volna, ha "piros betűs" reagálna rá.
Dátum: 2011.07.20. 17:14:36
Craslorg: Szerintem picit félreolvastad. A küldetéssor teljesítése alatt kell 2 szintet lépni. Először engem is megtréfált.
Dátum: 2011.07.20. 15:11:33
A kastély egy új épület lesz, nem összekeverendő a palotával. A többire a válasz néhány hsz-el feljebb.

Ui.: Segítene, ha használnál írásjeleket, mert így kicsit nehezen érthető.
Dátum: 2011.07.20. 14:24:35
Idézet: Miklós - 2011.07.20. 14:09:03
A szövetség is kap jutalmat, a kastély szintje megnő. 50. szintig 3-mal, 100. szintig 2-vel, utána eggyel. A maximális szint 150.
(Emiatt a fejlesztés miatt elég, ha a kastély szintenként csak 1% AF bónuszt ad).


Ezek szerint a kastély szintenként +1% af pontot is ad? Ha igen, akkor mire? (csak vadászat vagy más is?). Ha megnő a szintje, az azt jelenti, hogy megugrik 25-ről 28-ra, vagy pedig csak a maximum tolódik ki, és nekünk kell felépíteni a 3 szintet?
Egyébként tetszik, nem tűnnek elszálltnak a jutalmak sem és a küldetések sem.

Szerk.: Mondjuk a pc-zés nem igazán tetszik, mert abból az lesz, hogy a nagyobb szövetségek a kicsiket lövik.
Dátum: 2011.07.19. 20:12:19
Ezeket a dolgokat komolyan írtad, vagy csak poénkodtál? (A végén a szmájli bekavar)
Dátum: 2011.07.19. 16:44:38
Én is használtam eltörlést elég sokáig, és ugyanúgy estek a tárgyak, szóval nem hinném, hogy szándékos.
Dátum: 2011.07.15. 14:09:02
Nem azt mondtuk, hogy nem csökkenhet a szükséges darabok száma, csak azt, hogy elvileg nem nőhet. Csökkenni csökkenhet, mert ha valaki kihagy 1 hetet, akkor is legyen esélye a +1-re. Egyébként ezzel Baraty-nak kellett volna/kellene e-mailt írnod, mert mi nem látjuk, hogy mi van nálad.
Alapvetően támogatom, hogy segítsük a lemaradt játékosokat, de nem ilyen formában. A prémiumhoz kötés szerintem nem jó ötlet (és még finoman fogalmaztam) 5 őskőből veszek egy +10 iq-t adó fókuszt, ami nem maradandó, de majdnem ugyanott vagyok vele.

Szó volt a találkozón arról, hogy egy ideje logolják a szerzett LE/tp-t. Akinek kevesebb, mint valami határ, az ne kapjon direkt tápot, csak lehetőséget a jobb fejlődéshez. Szerintem ez lenne a helyes irány, mert így meg kell dolgozni ahhoz, hogy erősödjön, és nem csak hozzávágjuk a tápot. Ennek talán nagyobb lenne a támogatottsága is.
Milyen előnyre gondolok:
- értelmes mennyiségű AF szintlépésenként (ez volt a találkozón is)
- olyan af képesség/szakértelem/vásárolható relikvia/vagy hatás, ami csak választható, nem jár automatikusan: következő x karakterszinten / y csp-nél több LE jár a vadászatra, vagy olcsóbban fejleszthet tulajdonságot/szakértelmet, stb...
Nem kéne átesni a ló túloldalára, csak akkora előnyt kell adni, hogy ne érje meg azért rosszabbul játszani, hogy előnyt kapjunk, nehéz belőni, de bízom Miklósékban.
Dátum: 2011.07.10. 15:53:13
Horner bácsi több fizetést kap egy hónapban, hogy ilyenre legyen szorulva.
Nem akarom mentegetni a Red-Bullt, nem szép dolog csapatutasítást kiadni, de azért bundának nem mondanám. Szerintem a bunda az, ha előre tudod, mi lesz a végeredmény, és ezért pénzt fizetsz/nyersz. Ez egy helyben meghozott döntés volt, az adott szituáció hozta. Mondjuk az igazán elegáns megoldás az lett volna, ha Vettel félrehúzódik, de Neki is kellett a pont. Mostmár mindegy, így történt, büntit nem fog kapni a Red-Bull.

Egyébként a diffúzor ügyhöz: Az FIA-nak miért ennyire fontos, hogy a szezon közepén betiltsák? Az F-csatornánál még érthető volt, mert az konkrétan balesetveszélyes volt. De itt a nagyobb a fogyasztáson kívül milyen hatalmas probléma van vele?
Dátum: 2011.07.10. 11:34:25
Azért 70 vagy 100 vadászat nem túl nagy minta, nem igazán mérvadó. Ha elkezdek egy pénzérmét dobálni, akkor is előfordulhat, hogy 100-ból 65 fej lesz. De ha mondjuk 10000-szer dobom fel, akkor már nagyon közelíteni fog az 50%-hoz. Egyébként hol hallottad ezt, hogy az éppen utolsó helyen állónak nagyobb az esélye? Csak azért érdekel, mert én ilyent sehol sem láttam leírva.
Dátum: 2011.07.10. 09:33:35
Idézet: SuperEgo23 - 2011.07.09. 23:02:51
Igen ezek az esélyek, de én nem is ezt reklamáltam meg, hanem hogy a 24 szinttel alacsonyabb karimnak 13 térképpel többet kell találnia , mint a nagyobb szintűnek.

Az a rész volt a lényeg, hogy minél többen vagytok, annál kisebb az esély -> annál kevesebb kell a +1-hez. Tegnap este már nem voltam olyan állapotban, hogy normálisan kifejtsem.

Ennek ellenére akkor te voltál aki lenyomta hszem. Mindig valaki lenyomja hszem , de nem baj mert én megaszondom magamét és ha már másért nem is bosszantani a hülye kérdéseimmel azokat a nyálas k...t akik csak lepontozni tudnak,,,, már megéri feljönni.

Nem én pontoztam le a hsz-d, mert nem szokásom pontozni. (kivéve a nagyon jó ötleteket, és a trágár, nem normális megnyílvánulásokat.) Egyébként meg nem hülyék a kérdéseid, senki sem tudott mindent rögtön azután, hogy elkezdett játszani.

hál égnek én a valóságban okos, szép és művelt vagyok.

Ezt nem is vonta kétségbe senki, de a szerénységet elfelejtetted felsorolni.
Dátum: 2011.07.09. 22:55:59
A térkép oldal leírásából:
Az esély, hogy térképdarabot találsz, alkalmanként 2 (plusz 0,5% százalék, ha megvetted a Térképkereső varázsvessző relikviát). Az esélyt az is befolyásolja, hogy az adott kufárnak hány híve van, továbbá van-e díjad előző térképes eseményből. Minél kevesebb híve van a többihez képest, az esély annál jobban nő!
Dátum: 2011.07.09. 21:10:03
V2-n a kezdésnél csapatot váltottam. Akkor volt 52 és 59 a két csapatban a szükséges mennyiség.
Dátum: 2011.07.09. 15:59:36
A 2. helyezett Hamiltont módosítanám Alonsora. Tehát Vettel-Alonso-Webber a végleges tippem.
Dátum: 2011.07.09. 11:03:06
Nagy-Britanniai Nagydíj, Silverstone
Futam végeredménye:
1. Vettel
2. Hamilton
3. Webber
Leggyorsabb kör: Alonso
Edzéselső: Vettel
Legtöbb pontot szerző csapat: Red-Bull

Fun tipp (+1 pontért): 5 helyezés
Mekkora lesz helyezésben a legnagyobb különbség csapattársak között (csak, ha mindkét versenyző látta a kockás zászlót, azaz nem esett ki korábban).