Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pietrus

Dátum: 2011.04.08. 19:43:01
Malajziai Nagydíj, Kuala Lumpur
Futam végeredménye:
1. Vettel
2. Webber
3. Hamilton
Leggyorsabb kör: Webber
Edzéselső: Vettel
Legtöbb pontot szerző csapat: Red bull

Fun tipp (+1 pontért):
Hány versenyző fog legalább 3-szor kimenni a boxba bármilyen okból? 8
Ezt már többen többször felvetették, és mindannyiszor kitárgyaltuk, hogy nem megoldás. Le is írom, hogy miért nem: Képzelj el egy top szöviben ülő magas szintű karaktert nagy szö-vel, préiumos tárgyakkal, full extrával és egy közepes szintű, kisebb szöviben lévő, de a saját szinjén viszonylag jól álló karaktert. Ha bevezetnénk a javaslatodat, a nagyobb szintű nem fejlesztene Tö-t, és simán agyonverné a kisebbet, és nem 10 körüli szintelőnyből, mint most, hanem 30-40-ről. Nagyobb tárgyak, szö, több épület, stb..

Szerk: és még kihagytam, hogy nem csak a tö nagysága számít, hanem az eloszlása is. Hiába van 200-zal nagyobb Tö-d, ha az a 200 egészség, és mágia.
Dátum: 2011.04.03. 20:14:20
Úgy látom, kicsit félreértettük egymást, megpróbálom máshogy leírni. Természetesen tudom, hogy a játékosok pénzéből tartják fenn magukat. De arra utaltam, hogy szerintem nem 1000 forintokban érné meg csalni. De mindegy is, fogadni merek, hogy max keddre be lesznek írva a köveid.
Dátum: 2011.04.03. 12:56:46
Ma biztosan nem fognak válaszolni, mert hétvége van.

Amúgy egy ekkora cégnek, ami több játékot is üzemeltet, biztosan a Te ezer forintod kell annyira, hogy "kicsalják tőled". Meg nekik mibe fájna beírni egy virtuális világban egy virtuális erőforrást? Nem kapsz érte valós világbeli tárgyat, terméket, csak átíródik egy szám egy adatbázisban. Gondolod megérné nekik trükközni, ezzel kockáztatva ezer forintért egy fizetős játékos elvesztését vagy rosszabb esetben a feljelentést, amivel Te is fenyegetőzöl? Kérlek gondolj bele kicsit jobban!

(Egyébként 99,99% valószínűséggel be fogják Neked írni a köveket.)
Dátum: 2011.03.26. 15:12:05
Módosítanék:
Világbajnok csapat: Red-bull

Futam végeredménye:
1.: Vettel
2.: Webber
3.: Button
Dátum: 2011.03.24. 22:52:48
Világbajnokság
Világbajnok versenyző (50 pontért): Vettel
Világbajnok csapat (25 pontért): Mclaren

Ausztrál Nagydíj, Melbourne
Futam végeredménye:
1.Webber
2.Button
3.Vettel
Leggyorsabb kör: Vettel
Edzéselső: Vettel
Legtöbb pontot szerző csapat: RedBull

Fun tipp (+1 pontért): Mercedes
Dátum: 2011.03.24. 13:05:04
Idézet: Helion1988 - 2011.03.24. 12:19:58
Nah és akkor eljuttok végre a javaslatomhoz is:
Ez nem más lenne mint egy relikvia ami azt tenné lehetővé hogy EH/VF váltáskor ne nullázódjanak az adott Af képességek csak aminek VF a feltétele az ne működjön amíg Eh-n van a karakter és fordítva.

Nekem nagyon tetszik az ötleted, ha bekerülne, rohannék megvenni.
De ezzel azt érnéd el, hogy a mostani eh-sok nagyrésze is elkezdene váltogatni, tehát többen használnák a vf-et (még ha csak időszakosan is). Ez pont ellentétes Miklósunk elképzeléseivel, aki tűzzel-vassal próbálja irtani a vf-eseket.
Ettől függetlenül Nekem tetszene, még ha zabálná is az lgy-t.
Szerintem az a legegyszerűbb, ha a trágár leveleket külditek a megfelelő e-mail címre, így mindig kapnak 3-5 nap zárolást. Egy idő után megunják, vagy zárolják véglegesen őket.
Másik: Fogjatok össze a top szövikkel, és küldjétek Ti is a citadellát, amennyi belefér. Így a visszalövések is jobban eloszlanak, és Nektek is kevesebb jut.
Dátum: 2011.03.14. 23:29:23
Én kérek +2 varázslatkört
Nem akarlak lelombozni, de mindenkinek ténylegesen egyedi tárgyat leprogramozni elég sokáig tart. Így borzasztó lenne a befektetett idő / érték arány.
Dátum: 2011.03.11. 20:28:22
Előttem leírták már páran, megpróbálom én is elmagyarázni. A lélekszívás NEM befolyásolja a csata végén szerzett Le-t, és nem adódik hozzá. A kettő egymástól teljesen független. Mikor megütöd az ellenfelet, akkor a sebzésed megadott százalékában le-t szerzel tőle.

Lesújtasz az adamantit rövidkarddal. Eltaláltad, 280 sebzés! Kritikus sebzés! Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+50 lélekenergia) Kígyópók, Nerub méregsámán, Tollaskígyó és Tollaskígyó is támadnak. 4 támadással 136 sebzést okoztak.


50/280=0,17857..., tehát kb a sebzésed 18 %-át kapod meg Le-ben. Ez a LE mennyiség (jelen esetben 50 LE) már a csata közben hozzáadódik az aktuális le-dhez (a közelharci kör után). Ez volt a lélekszívás.

A csata végén pedig kapsz valamennyi le-t, amit a "X% plusz LE jár győztes portyáért" tulajdonsággal rendelkező gyűrűk/nyakláncok befolyásolnak. Ez a csata végén kiírt Le. Ez teljesen független a lélekszívástól.

(Amúgy nem gondolod, ha bugos lenne, nem vette volna észre az a több száz játékos, akik már régóta használnak lélekszívást?)
Dátum: 2011.03.03. 18:01:59
Nem véletlenül "Chuck Noug" a beceneve
VACKOR-POWER

De hogy ne legyek teljesen off: Egyszer, ha Baraty mester ráér, kitalálhatna valami jobb szisztémát a kh-ra, mert sokszor van olyan, hogy hadat üzennek, aztán elmennek gombászni. (Jobban belegondolva csak másolják az igazi háborúk taktikáját )
Dátum: 2011.02.25. 21:48:33
És szerinted ezzel mit tudnak kezdeni 2 évvel a játék indulása után? De komolyan kérdezem.
Ha most mondjuk csak 10%-kal olcsóbbá tennének mindent, akkor a feltörekvő játékosok erősebbek lesznek, mintha a régebben indult játékosok végig ht-val vadásztak volna. Ez kb olyan, mintha foci bajnokságában azt mondanák, hogy a legújabb csapat beállíthat még 2 játékost, és doppingolhatnak össze-vissza.
Amúgy a javaslom a következő szakértelmeket: spektrális manipuláció- lélekenergia sajtolás - csapdakészítés - elementáris fúzió - kreatív affinitás
Emellett játszhatsz v5-ön, ahol kompenzációt kapsz a lemaradás mértékében, és pörgősebb az eleje.
Dátum: 2011.02.25. 07:34:59
125. Yashratgh, a végethozó 4.39 % Feltöltve
115. Goor-haaz, a világfaló Kivégezte: Agnus Dei Feltöltve
105. Ozayuni, az éjszülött Kivégezte: Tezuman Feltöltve
95. Maaryehun, az ősgonosz Kivégezte: Ripityom Mami Feltöltve
85. Aan-tuaani, a pusztító Kivégezte: Tezuman Feltöltve
75. Sshhaartgh, a mészáros Kivégezte: Szívinfarktus Feltöltve
65. Cetherethun, a kegyetlen Kivégezte: Ardok Feltöltve
55. Oarthuen, a rém Kivégezte: Cadderly Feltöltve
45. Whrrax, a zabáló 19.78 % Feltöltve
35. Ashezthun, a Mélyből érkező 4.13 % Feltöltve
25. Qwrethloan, a borzalmas 79.69 % Feltöltve
15. Brztlan, az irtóztató 81.98 % Feltöltve
5. Dg-kleothon, az iszonyatos 88.06 % Feltöltve
Dátum: 2011.02.20. 10:40:22
Ne haragudj, de szerintem ez csak amolyan urban legend. A mostani szövetségembe nem építettem egy darab őskövet sem, az előzőbe (kb 1,5 évvel ezelőtt) is 100 alatti mennyiséget, és mégis potyognak a tárgyak.
Dátum: 2011.02.18. 21:18:34
Neked is gratulálok a 2 fórum-accountodhoz

Ez valami új divat? Már a 3. embernél veszem észre
Dátum: 2011.02.18. 20:42:02
Van egy alkimista labor nevű épület, aminek a lényege az, hogy a kisajtolt állatból ideiglenes előnyt adó esszencia esik. Ilyen esszenciákat lehet kombinálni, és így lehet szerezni ideiglenesen +20 kereskedelmet, amivel már elérte a varázslatot. Részletesebb leírást a linkelt oldalon találsz.

http://vegzetur.wikidot.com/alkimista-labor
Dátum: 2011.02.18. 20:19:56
Azért kaptál 2-t, mert 2 jár:

Választható jutalmak

* 2 db gyűrűbe rakható fókuszkristály: +2, +4, +6, +8% lélekszívás (csak ha nincs a birtokodban az alábbi fókuszkristály!)
* 2 db nyakláncba rakható fókuszkristály: +2, +4, +6, +8% lélekszívás (csak ha nincs a birtokodban a fenti fókuszkristály!)


Biztosan nem nőtt meg a lélekgyémántjaid száma? (lélekkufárnál meg tudod nézni)
Dátum: 2011.02.18. 20:16:47
Egy szó: esszencia
Dátum: 2011.02.12. 19:26:23
Kalandban sem működik

Amúgy meg ezt írta kicsivel előbb:
Idézet: Appple - 2011.02.12. 14:04:21
Milyen lehetőségek vannak a plusz egy harci kör megszerzésére? Ha jól tudom, 100-as szívósságot kell elérni, de milyen cuccok segíthetnek ebben?


Akkor nem igazán értem, jó lenne, hogy ha részletesebben körülírná.
Dátum: 2011.02.12. 18:38:19
Idézet: Appple - 2011.02.12. 15:04:06
Csak azért, mert a 90+ entitások és epikusok már ütnek egy plusz kört, de ha valaki a harcra edz, az hátrányban marad pld. a varázslatot és azok járulékos hatásait fejlesztőkkel szemben. Erre nem ártana valami elérhetőbb fejlesztés...


Nekem a 160+ osak csak 6 harci kört ütnek, mint én. Nem nézted el véletlenül? (ha nem , jó lenne egy kép, vagy link a megosztott csatához)