Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pietrus

Dátum: 2012.04.26. 20:58:31
Használtál szimulációt? Vagy pörgettél a szerencsekeréknél egy napon többet, mint 1?
Dátum: 2012.04.19. 11:41:02
Elnézést, ha valaki kérdezte már, de nem találtam meg. A térkapus ékszerek csak a harmadik fázisban esnek?
Dátum: 2012.04.17. 15:31:42
Még egy dolog eszembe jutott. A karakterlapon lévő csilliónyi relikviával is lehetne valamit kezdeni. Főleg azok nem érdekesek, amik a csatákban nem adnak előnyt, azokat össze lehetne úgy csukni, mint a Zarknodos cuccokat, és esetleg kattintásra listázná. Vagy valami megoldást erre is találni lehetne. Ha megnyitom valakinek a karakterlapját, 90+%, hogy meg akarom támadni, akkor kevésbé érdekel, hogy van-e neki mondjuk a bestiák könyve.

Egyébként jónak tartom a dolgokat, amiket írtál, remélem, minél előbb bekerül.
Dátum: 2012.03.18. 16:49:42
Ennek örülök Nem méltatlankodni akartam, elnézést kérek, ha úgy jött le, csak szimplán kíváncsi voltam.
Dátum: 2012.03.18. 16:09:33
Ezek szerint ha jól értem az állat 20. lépett szintjéig +tp-t adó gradulátum nem valósul meg, csak napi 1x olcsóbban lehet sima tp-s cuccot venni?
Dátum: 2012.02.04. 12:54:59
Abszolút no offense hozzáállással kérdezem Tőled:
Mielőtt csalást kiáltunk, nem ártana átgondolni a következő kérdéseket:

- Tudod, hogy mennyi időt tölt a játékkal?
- Tudod, hogy hogyan játszik, mik a módszerei?
Dátum: 2012.02.04. 10:49:25
Mikor kezdődött a levegőszennyezés?
A XVIII. század végén megkezdődött mezőgazdasági átalakulás következtében.
A XX. században, a gyárak által kibocsátott, levegőre káros szennyezőanyagok kibocsátásával.
A XXI. században, a közlekedési gépek számának jelentős növekedésével.
A XIX. században, az Európában és Egyesült Államokban kibontakozó ipari fejlődéssel egy időben.

Ez ilyen formában marhaság. Mikor az ősember először tüzet rakott, az nem volt légszennyezés? Vagy át kell fogalmazni, vagy nem tudom, de így szerintem nem jó.
Dátum: 2012.02.02. 17:07:40
Szerintem néhány kémkedés nem árt. Például most kémkedtem valakit, akinek csak 7 millióval több az építése, de 92-vel több szerencséje van nálam Mondjuk ez V2-n van, ahol a konstrukció rendesen megy. Kémkedj!
Dátum: 2012.02.02. 16:41:18
Nem kötekedésképpen, de az, hogy több az építésed, még nem jelenti egyértelműen azt, hogy a szerencséd is több. (manakonstrukció, építés szakiban eltérések, végzetmedálok, szerencse fejlesztést csökkentő cuccok). Szerintem kémked le az ellenfeleid.
Dátum: 2012.02.02. 15:37:51
Úgy értette, hogy a kapott LE szórását csökkenti. A "jelzők" ugyanúgy maradnak, azt nem piszkálja a szakértelem, hogy milyen állatot vadászol le. A vadászatért kapott LE szórását csökkenti, tehát kevésbé lesz szélsőséges. Emellett 5%-kal nagyobb lesz a kapott le átlaga.
Dátum: 2012.01.27. 11:25:19
int.kedvenc * 3%

Ez nem jó, az intelligens kedvenc 5%-ot ad
Dátum: 2012.01.27. 10:46:59
A kufár ablakban csak a leíró szöveg jelenik meg, és annyi, hogy "Nincs eseménypontod, ahhoz hogy szerezz, vadásznod kell!"
Dátum: 2012.01.27. 10:35:29
Szerintem valami gázos a portyánál. Neveztem a kufárok csatájába, de elfogyott az eseménypontom. Tegnap ütöttem néhány sima portyát, ment is minden rendesen. Erre most ugyanazokat a karaktereket nem tudom támadni, mert ezt a hibaüzenetet dobja: "Nem támadhatod a karaktert, mert nem nevezett be a "kufárok csatája" eseménybe!" Most akkor mi van? Tegnap még tudtam ütni, ma meg már nem?

Az event leírás szerint mennie kéne:
A normál portya ablak továbbra is elérhető lesz, ahol a normál portyázás szabályai szerint lehet harcolni azokkal, akik nem vesznek részt az eseményben. Ha egy portya során az egyik harcoló fél nem nevezett be az eseménybe, akkor a portya normál szabályai érvényesülnek.
Dátum: 2012.01.22. 10:34:28
Ja értem, Te arra gondoltál, hogy a gradulátomokat csp-vel és pp-vel használod el? Ha igen, akkor módosul az egész, én csak azt vettem figyelembe, ha csak 20-as állatot sajtolsz vagy csak csp-vel és pp-vel használod.
Dátum: 2012.01.22. 10:06:07
Idézet: Semelyik - 2012.01.21. 20:35:36

- Gra(n)dulátum használata ne randomizált legyen egy csoporton belül, sokkal inkább körkörös mozgásban kapjuk meg. (1;2;3;4;5;1,2;3;4;5....stb.)


Ezzel van egy kis probléma, megpróbálom vázolni: Tegyük fel, az egyik csoportban van 4 féle esszenciámból 4-5 darab, egy féle esszencia pedig hiányzik. Ekkor ha pont rosszul jön ki a lépés, akkor 5 gradulátomot vehetek, mire körbepörgetem. Az igaz ugyan, hogy így biztosan kiesne, de nézzük a mostani rendszert. Ha veszek egy gradut, akkor 80% az esély, hogy nem az esik ki, ami kellene. Ha kettőt, akkor 0,8*0,8=0,64 , tehát 64% csak az esélyem, hogy a 2 graduból nem esik ki a kellő dolog. Ha 5 gradura kiszámítom, akkor 0,8^5= 0,32768, tehát kb 67% eséllyel kiesik az áhított esszencia maximum 5 graduból. Szerintem ez elég jó arány, persze velem is előfordult már, hogy 1 esszenciával szívtam kb. egy hónapig. Nekem személy szerint jobban tetszik a mostani rendszer.
Dátum: 2012.01.11. 21:23:19
Idézet: Ezüstszél - 2012.01.11. 21:02:27
Innatlozad = Dani Zoltán (Hm, régen mintha Magirox lett volna a Smaragd vezér)

Lehet, hogy régen más volt, de ez a rendes nevének az anagrammája
Dátum: 2012.01.10. 16:28:18
Szerintem ez az újraindítós dolog marh..., őőő... akarom mondani: nem működik. Egy kicsit konyítok a programozáshoz, és szerintem teljesen felesleges lenne ilyesmikkel bonyolítani a programot. Meg miért lenne ez jó bárhova is? Adna előnyt / okozna hátrányt bárkinek is? Lenne bármi értelme egy ilyen mechanizmusnak? Szerintem ez olyan kaliberű dolog, hogy ha szürke zokni van rajtam, akkor több az állatbefogás

Szerk.: Attól még, hogy nem bizonyították, hogy nem működik, nem azt jelenti, hogy működik. Azt sem bizonyította senki, hogy nem létezik a Mikulás
Dátum: 2012.01.05. 14:14:15
80-as EH? Az hogy jött össze?
Dátum: 2012.01.03. 21:13:58
Breaksos: Nézd meg, hogy Quellon mire válaszolt. Az ő kérdésére a válasz: Azért jó láthatatlnaul sztázisbuborékkal vadászni, mert az elfogások százaléka ugyanannyi, mint rendesen, de az elvadászott csp-k után fele annyi tp-t kap. Így egy szintre vetítve majdnem 2x annyi elfogása van, mint egy átlag játékosnak, a simán elvadászott csp-kre pedig ugyanolyan LE/TP-t kap. Így összességében a több sajtolás miatt a LE/TP aránya jobb, mint a sima vadásznak.
Dátum: 2011.12.30. 15:00:44
Erről már volt szó, de nem emlékszem pontosan. Valami olyasmi dereng, hogy a szörnyeknél egy fix Le- mennyiség van, amiből lélekszívsz, és a maradék bizonyos részét nyered a végén. Ez logikus magyarázat az általad leírt, és egyébként általam is megfigyelt tendenciára. Ha sokat szívsz közben, akkor kevesebb marad nála. Ha nem találod el, kevesebbet szívsz, akkor több marad.

De ebben nem vagyok teljesen biztos, jó lenne, ha valaki megerősítene a dologban.