Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kyle

Oldal: 12
Dátum: 2010.03.02. 18:10:37
Én szövetségen kívüli építésre gondoltam és pl. nem csak a szövetségben lévő emberek tudnák használni legalább. De aki átgondolja alaposa talán levágja mire gondolok...

Hát nem is vmi Béres mértékű pluszra gondoltam XD
Dátum: 2010.03.02. 17:59:20
Lenne egy ötletem döntsétek el, hogy jó-e vagy nem.

Már pontosan nem tudom hol, de valamelyik játékban láttam ezt a szerintem nem is rossz ötletet. Hasonló volt a játék mint itt csak annyi különbséggel (most jön az ötlet), hogy ott lehetett "saját" házat építeni és például ha éppen semmit nem csináltál a játékban akk. elvonult a karakter a házába és a ház építettségétől függően különböző plusz-okat kapott.
Dátum: 2009.05.11. 17:55:52
Szerintem maga az ötlet az nagyon is jó de viszont a megvalósítás tényleg problémás lenne és Zokni szerintem játszott az 1ik külföldi böngészős játékkal ahol van 5 kaszt és ott ugyan így a térképen kell bolyongni, aminek a neve most nem jut eszembe.
Mondjuk ha ezt az ötletet nem az egész játékra hanem mondjuk csak a szövetségre, a vadászatra és a lélekkufárra alakítanák a kedves fejlesztők akk. elméleteim szerint nem lenne túl nagy dolog átalakítani csak maximum a vadászat részt.
Dátum: 2009.05.05. 23:15:01
Nem értem miért kellene szidni Bill gates-et. Oké h. volt elég sok szar Windows de ha nem találja ki ezeket akk. milyen op. rendszert használnánk mostanában?
Dátum: 2009.05.05. 22:22:42
Hali!
Lenne egy olyan ötletem a játékkal kapcsolatban hogy egy kis látványtechnikát vagyis kisebb animációkat is be lehetne tenni a játékba. Nem is tudom például a Lélekkufárnál megcsinálni az oldalt olyanra mintha egy bolt belsejében lennénk.
Tudom h. így is nagyon sok munka volt a játékkal de egy kis hangulat nem árthat senkinek.
Dátum: 2009.04.01. 19:04:42
Ki Diablózik?
Dátum: 2009.04.01. 16:34:58
Idézet: Baraty - 2009.03.25. 16:12:57
A felső infocsík még képlékeny, szívesen várom az ötleteket, ki mit szertne a maradék helyeken látni.


Szerintem fel lehetne írni esetleg az aktuálisan harcba hívott állat ÉP-jét és/vagy morálját, Esetleg a jelenlegi aktív szövetségi tagok száma vagy ha esetleg nagyon kevesen vannak fenn akk. neveik is.- szal ez a kb. 2 perce aktív tagok neveit írná amihez egy külön lapot is lehetne készíteni bár ez az oldal lényegében már kész csak nem 2-percesen.
Dátum: 2009.04.01. 16:23:09
A licittel kapcsoltaban még esetleg egy olyat is ki lehetne találni(nemtom hogy bene van-e), hogy a maximum licitet nem lehet nagyon fölé licitálni hanem csak egy-két aranydukáttal(csak azért mondtam ilyen keveset mert nemtom hogy milyen sok aranydukátja van egy karakternek átlagban).
Dátum: 2009.03.17. 21:11:26
Ezüstszél köszi!
Dátum: 2009.03.17. 20:35:14
Csakhogy ne csak kérdezzek:

Idézet: Kissonen - 2009.03.17. 19:03:26
Üdv

Azt szeretném kérdezni hogy most mivan a játékkal mert nagyon lassú?alig lehet vele csinálni valamit és nem csak nekem mert megkérdeztem ismimet is aki végzeturazik és neki is nagyon lassú


Hát nálam is elég lassú kb. 7óra óta... :S
Dátum: 2009.03.17. 20:26:18
Lenne egy olyan kérdésem állatokkal kapcsolatban hogy: Hogyha beszerzek egy állatot 4. szinten szépen beidomítom minden és mivel portyás vok mindig csak őt hozom magammal portyáimon ha én 10-es az állatom 20-as az elnyelése 11+2(a felszerelés), viszont ha felmegyek én 20. szintig és tegyük fel arányosan nő az ő szintje az enyémhez képest(ami kicsit lassú lenne) akk. az elnyelése 22+2 lenne(vegyük úgy hogy az több csak most hasraütésre írom), szal most jön a kérdés ha szerzek 20-as szinten egy állatot akk. annak is 22-es lesz az elnyelése?

Lenne még1 kérdésem a modikhoz bár lehethogy elég bunkóan fog hangzani:
Idézet: http://www.vegzetur.hu/index.php?m=segitseg
Az azonnali segítség dec. 24. és jan. 4. között nem lesz elérhető csak munkaidőben, 9-17 óráig.

amikor csak megnézem midig azt írja ki hogy az élő segítség nem elérhető(ez kb. már egy hónapja) ha nincs úgyse modi akitől segítséget lehet kérni a fent említett időpontben akk. miért nem veszitek inkább ki a segítség menüpontból?
Dátum: 2009.03.05. 21:34:23
Nemtudom hogy volt-e már ez a kérdés de:
Mi van akkor ha legyőzöm(szal 0%) vagy legyőz(szal 100%) a fertőzés?
Dátum: 2009.03.04. 19:30:16
Nekem lenne egy olyan ötletem hogy a szövetségi forum-ot meg kéne változtani olyanra mint itt van. Így sokkal érthetőbb és átláthatóbb lenne.
Dátum: 2009.03.02. 21:22:57
Idézet: Viszok009 - 2009.03.02. 19:57:00
Sajnos Én sem tudom,mért nincsenek fenn...

De kimásolom ami a fórumonkon van!!
Az 50-esnek a nevét sajnos nem tudom,csak amit csinál:

Fellehet vinni a tulajdonság-specializációt 30%-ra. Tehát ha specializálódsz valamire, az nem 10%-kal lesz olcsóbb, hanem 30%-kal (max. szakértelemszint esetén).

48 as tanulás:

manakonstrukció:

Mágikus energiáidat építésre is használhatod. Az építés hatékonysága a szakértelem szintjétől függ, az építés szakértelem ezt nem módosítja. Maximális szintje 50

46 os tanulás:

mágikus regeneráció:

Mágikus energiáidat sebeid gyógyítására fordíthatod. A gyógyulás mértéke, és hogy milyen gyakran használhatod a képességedet, a szakértelmed szintjétől függ. A gyógyításra a rendelkezésedre álló mana 20%-át használod. Maximális szintje 50.

44 es tanulas

visszafogott fejlődés:

A szakértelem minden szintje után csökken a vadászatért kapott tapasztalati pont, szintenként 1%-al. A szakértelem maximális szintje 50, ekkor a vadászatért fele TP fog járni.

42es tanulás

másodlagos varázslat:

Varázslatoddal mostantól képes vagy az ellenfél állatát is megsebezni, a másodlagos támadáshoz hasonló módon"


Remélem nem sértettem meg a kiadói törvényt! Örülök, hogy segíthettem!


Köszike már kiíváncsi voltam.

AM. lenne egy ötletem: A vadázsat során is lehetne egy kis random nem csak a szörnyek máretét tekintve hanem hogy találok-e ellenfelet vagy nem és hogy leölöm-e a talált ellenfelet vagy nem.
Dátum: 2009.03.02. 20:49:29
Idézet: Tibacca - 2009.03.02. 19:48:02

Én tényleg nem hiszem azt, hogy a többi gyémántosnak (akik naponta sok portyát tudnak csinálni, válogatott ellenfelekkel) is gondot okozna ez. Tényleg az a baj, hogy páran elhúztatok. De mit gondoltatok: a világ tetején fogtok csücsülni és mégis LE hegyeket hoztok össze portyázásból?


Ja...
Dátum: 2009.02.27. 17:05:34
Lehet h. tudatlan vok de az mire jó?
Dátum: 2009.02.25. 23:36:16
Ehhet prémium tagság is kell. Bemész a beállításokba és ott a második lehetőség hogy te töltesz fel képet és majd Miklósék elfogadják.
Dátum: 2009.02.25. 21:53:05
Tessék: http://vegzetur.wikidot.com/szakertelmek
Dátum: 2009.02.24. 18:01:24
Szerintem Baraty ötlete nagyon jó az ÖV-s kalandokkal együtt. Bár nem ismerem az ÖV-t(nem is tom minek a rövidítése XD ), de lenne egy ötletem ahogy ezt el tudom képzelni. Egy várost betenni a játékba ahol lenne a Lélekfutár és a kezdő(illetve ahogy olvastam wikidot-on lesznek nehezebbek is) és a nehezebb küldetések, és ezzel mondjuk ki lehetne találni esetleg egy új NPC-t(nem vok túlságosan okos a rövidítések ennek terén de úgy értem hogy árus vagy a kétféle küldetésekhez hasonló "emberke"[esetleg át lehetne írni egy kicsit úgy a játékot hogy a küldiket nem csak úgy elfogadom hanem adja valamilyen ember a városban]). Bár a város a játék szempontjából(történetéből) kicsit ellentmondásos lenne de amilyen kreativitást mutattatok eddig is biztos ki tudnátok találni valami okosat.
Dátum: 2009.02.23. 15:26:50
Idézet: Driver41 - 2009.02.23. 07:18:03
hm...este itt hagyom a harcosom azzal h nix lélekenergiám csatázni,engem sem támadhatnak.Reggel bejövök, egy csomó csatám volt, a fele lélekenergiám lenyúlták.És ez majdmindennap így megy.Szerintem NEM korrekt...


Menj el pihenni így kapsz egy kis védelmet és mire felkelsz pont lejár vagy még marad is abból a 10 órából.
Oldal: 12