Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Werer

Oldal: 1
Dátum: 2009.02.15. 17:24:43
Hello!
Lenne egy javaslatom nem tudom hogy mondta már valaki de majd meglátjuk
Mi lenne ha lenne Végzetur coloseum vagy arena ahol a saját hordád tagjaival is megküzdhetnél
Mind a ketten tehetnétek alap dijat pl 1000 LE aki meg nyeri a LE-t de lehetne ugyis hogy semit nem teszel fel.

(EGYÁLTALÁN MIT SZÁMITANK EZEK A JAVASLATOK MEGNÉZI EZT EGYÁLTALÁN VALAKI A JÁTÉKOSOKON KIVÜL?)
Dátum: 2009.01.10. 11:08:56
Ezért nem kel abahagyni,
igen megvernek különben ez azért van hogy ök gyengébek érjenek elened valamit,
igen tul sokat érnek de szerintem ez nem nagy gond.
De azért egy 1 es szintü ne verjen me egy 30 ast de erre nincs is nagyon lehetöség
Dátum: 2009.01.09. 21:39:13
Hmmm látom azért sokan jó ötletnek tarják az ötletemet de kis végzeturak nem tom
igy téleg elfajulna a játék!!!
Dátum: 2009.01.09. 18:39:10
Hello kicsit furrának tartom a salyát ötletemet de miért ne:Szerintetek jó lenne ha lehetne Házasodni a játékban de csak Hordatagjaidal (Ha Férfi karakterel vagy, akkor nem lehet Férfi karakterel házasodni,ugyanez vonatkozik a hölgyekre) Ezt ugy értem ha össze ismerkedsz valakivel
akkor Össze lehetne "kötni" öket persze egy kis elenérték fejében és adhatna valami pluszt!?
Dátum: 2009.01.03. 14:37:48
Amugy egy rendelésel menyi öskövet rendelysz ugy értem ha a legtöbbet rendeled meg a legmagsabb értéket?!
Dátum: 2009.01.02. 20:52:03
Mondtam hogy csak sacoltam amugy nem régen játszok és én sosem szoktam öskövet vagy külenleges prémium szolgáltatásokat igénybe venni lehett hogy majd fogok de az nem most lesz !!!:@
Dátum: 2009.01.02. 18:42:42
Lenne egy ötletem milenne ha ha lenne egy külön bolt ahol ősköveket és kiégett őskövekett lehetne venni.
Persze borsos áron.
Nem tudom menyi be kerül 1 öskö de meglehetne ugy csinálni hogy egyszere LE és FT is lenne persze 1 öskö höz minimum 5000 le és mondjuk a feleanyi lene a őskö.
Vagy negyedanyi nem tom menyi egy őskö PL: tegyük fel hogy 100 ft 1 őskö lenne negyed anyi
75 ft + 5000 le ha pedig 50 ft akkor +10000 LE de ne menjen 50 % alá mert kell azért bevétel is!!!
Ez csak egy durva sacolás volt!!!
Dátum: 2009.01.02. 14:41:05
Hello lehett simán öskövet szerezni?ritkán egyett egyett mert edig csak kiégett öskövet szereztem.
kÖSZI ELÖRE IS
Dátum: 2009.01.01. 13:26:42
Idézet: Vulkan11 - 2009.01.01. 05:05:00
Ja Battleknighten is többet vesznek mióta lehet találni küldin is
Nagyon ritkán de lehet!
Itt is lehessen:)
Megírjam hozzá a szöveget?
Lehetne többet is:)
Meg (szerintem) olyan is lehetne hogy nem kapsz semmit! Elfut vagy valami! Az is elég ritka lenne és itt ne villany oszlop legyen mint bitefighten:) (Ott elmész 10 percre és véletlenül lefejeled a lámpa oszlopot és a 10 percet kómában töltöd ) Szerintem feldobná a hanguléatot!
Akár még meg is sebezetnének! Kemény 3-at de életszerűbb lenne! Vagy ha vadászaton vagy és akkor támad meg egy végzetúr bele lehetne írni a vadászatba.
Erre is lenne pár ötletem:)
Persze ingyen.
(Bár pár őskőnek örülnék:))



Ezek jó ötletek de ha legyöznek kábé ez lenne a szöveg:

Ezt most elveszteted és még a lélekenergiád is fogyott sebaj csak 3000 LE volt .
Ez az egyetlen gond!!!
Dátum: 2008.12.31. 13:26:48
Hello mikor fejlödünk anak mi értelme tudom nö a életrö és az Sp de lehetne minimum 1 elosztható pontunk!Vagy minden fejlödésnél ujjab dolgok lehetnének elérhetök nem a lélekkufára gondoltam!
Üdv mindenkinek!!! és(BUÉK)
Dátum: 2008.12.28. 20:08:42
Hello mindenkinek lehett hogy ezt a kérdést is már felteték de ez igy nem lenne rosz.
Mikor vadászunk akkor a szörnyektöl nem nyerhetnénk tárgyakat?Vagy hogyha lehett csak nekem nem sikerült akkor irjatok elöre köszönet.
Dátum: 2008.12.28. 17:27:58
Elkell mondjam a játék remek, nagyon jo . De lehetne több avatár mert sok ikremet látam már
lehett hogy ez idöbe telik de sokal élvezetesebb lenne töle a játék.
Oldal: 1