Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2010.06.17. 12:23:44
Ezzel csak az a baj, hogy sajtolni vadászat közben kellene, másképpen pillanatok alatt tele van a karám, és nem jön több befogás. Hiába sajtolnék már, ha még X-et el kell vadászni a speki esszenciával, hogy az elmúljon, és beélesíthessem a sajtolóst.
Ugyanez fordítva is. Ha még nem sajtoltam ki X mennyiségű állatot, nem tudom a speki esszenciát aktiválni.

Vagy én nem értek valamit.

Edit:
Az autosajt meg abszolut borít mindent.
Dátum: 2010.06.17. 11:28:25
Nem is öt órával, jobban utánaszámolva hattal.
Így már tényleg bugszagú.
Köszi Miklós.
Dátum: 2010.06.17. 10:51:50
Érdekes dolog történt.
A nagyepikünk licitidejében emeltük meg a kincseskamra szintjét, mire a licit fogta magát, és lejárt öt órával hamarabb, mint kellett volna.
Namost ez nem nagy baj, csak kérdezném, mi történik, ha még három szintet emelünk a kincseskamrán?
A nagyepiknek nem lesz licitideje?
Vagy csak simán bebugzottunk?
Dátum: 2010.06.14. 16:20:15
Igenis, értettem.
Dátum: 2010.06.14. 12:54:53
Idézet: Awenhai - 2010.06.14. 07:32:05

Darah: Alaphelyzetben a sokadik szinteken már amúgy sem visznek LE-t szinte senkitől, akiktől igen, azoknak nem segítene ez sem, mert sokan támadnák. Farmolni óránként nem lehetne, csak naponta... de egy jó farm az elég hamar elterjed, tehát sokkal többen juthatnának LE-hez a terített asztalról.

Ár tekintetében még azt is elfogadnám, hogy szint*500 LE + szintnyi Őskő az ára... így később drágább lenne, mint a gyűrű. Ezzel együtt gondot csak a topon okozna, de minden, amit nem specifikusan a topra hangolnak, gondot jelent a legelején... viszont amit a topra hangolnak, az később, mikor eléri az átlag azt a szintet, amikor a top kisírta a fejlesztését, az átlagos játékosok között óhatatlanul feldúsulva gondot okozhat, avagy, mint a Kristály Hordával is van, az átlag játékos még csak a közelébe sem fog kerülni soha.


Awenhai, ne borzassz már ilyenekkel, hogy hát alaphelyzetben nagyobb szinten nem is lehet rabolni, akkor jöjjön egy akármi, ami aztán végképp kiüti az egész portyát, merhát ez jó!
Kinek?
Akitől többen fognak rabolni, annak nem.
Aki megtalálta a farmot, annak sem, mert napi egyszer bohóckodhat.
Nem gondolod, hogy annyira elvakultan akarsz keresztbe tenni a pókoknak, hogy ezért már barokkos túlzásba esel?
Napi egy támadás?
Hogy ne rabolják le azt, akinek belealszik a szájába a LE, és nyolc óra múlva még ugyanaz le tudja rabolni? És közben egy legyintéssel elintézed, há terített asztal, rabolja le más!
És ezért menjen a kukába egy 84-es maxos szaki?
Végiggondoltad te ezt?

***

Darah, pont az, hogy a pók kinullázza, és még nagyon komolyan le is rabolja, nagyon játékromboló élmény. A pók ugyanis nem ötven LE-vel megy rabolni, hanem tízezres, vagy nagyobb mennyiségű LE-vel (kisebb szinteken arányosan kevesebbel, de az átlag zsákmány legalább tízszeresével, maxos kreaffal, és egyéb lopóskillekkel, a lehető legrövidebb időn belül). Ekkor nyugodtan előfordulhat, hogy a játékost akár nullára fosztja. Ha marad is valami, az alig elég valamire, és többször egymás után ezt tapasztalva játékundort idézhet elő.

Ha eltűnnének a pókok, akkor lenne esélyük megerősödni a kezdőknek is, mert a nem Ép-nullázó támadások ellen azért lehet tenni kis szinten, a sebzések igazából később szállnak el, amikor már hét-nyolc szinttel magasabbról is kaphat támadást a játékos, de addigra legalább alapszinten megtanul játszani az ember, aki nem, az menthetetlen, vagy szándékosan farmnak lett regelve, és az nem is fogja megvenni a cuccot.


Igen, kinullázza, lerabolja.
Igen, játékromboló élmény.
Ha nem nullázza ki, csak lerabolja, az nem az?
És ha még le sem üti 15 % alá, hanem újra támadják öt perc múlva, az mi?
Karnevál?
A veszteség sokkal nagyobb.
És ha beírja nemnullázóstámadós a szövetségébe, hogy ezt támadjátok, van nála LE, akkor a második 50 LE-vel fog menni?
Nemnem... nálunk legalábbis biz azt is be szoktuk írni, ha az elhozható maxot adta egy támadás.

Hogy megtanul játszani, ha kisebb szinten nincsenek pókok...
Nem tanul meg.
Ugyanis nincs miből megtanulni.
Ha ahhoz szokik a játék elején, hogy lődöröghet a LE-vel, akkor feljebb fogja lórugásszerűen érni, hogy nicsak, há nem is!
Hagyjuk már a majd hét-nyolcszintről aztán lehet majd támadnit!
Hét-nyolc szintről mészárolni lehet.
Na az aztán a játékromboló, mert még jól sem tudsz játszani ellene.

A kezdőket kell megtanítani játszani, és ha a leírásból nem érti pontosan hogyan is tud védekezni, át kell írni a leírást, de én teljes mértékben támogatom Byzon mentorrendszerét is.

De ne azokhoz akard már lebutítani a játékot, akik még nem is értik, nem a huszadik emeletet kell a földszintre robbantani, ha egy parasztbácsi fel akar oda menni, hanem meg kő mutatni neki a lift kezelését.
Dátum: 2010.06.13. 18:28:57
Már sincs bekorlátozva egyáltalán a visszahívható darab.
Csak minden egymás utáni újabb visszahívással nyúlik a licitidő.
A szintek pedig az alap özön licitidőt csökkentik.

Épp ott írja Miklós, amire visszakérdeztél.
Dátum: 2010.06.13. 12:30:52
A pók támadása kinullázza, elrabol tőle X LE-t, és biztosít neki Y időt, hogy belépjen, elköltse, ami megmaradt, vagyis támadhatatlan legyen.

Vegyünk egy világcsodát, eltűnnek a pókok.
Hány nem ÉPnullázós támadás fogja érni adott karaktert azon idő alatt, amit alapesetben 15 % alatt tölt a pók támadása után?
Ha csak öt szintese van egyetlen másik szöviben, ahol megosztják egymással a jó zsákmányszerzéseket, sok.
Csak épp támadható marad, mert csak kicsit verik meg, hogy még a többiek is hozzáférjenek.

Mire embered észbekap, hogy "hé, én elfelejtettem, hogy vadászni indultam!" addigra kanyi sem marad nála. De lehet ÉP-je az még marad is.

Az egész alapproblémát nem értem.
Támadja egyszer, rabol tőle.
Még nyolc óra múlva mindig LE-vel áll?
És őt meg kell menteni a lerablástól?

Én is kaptam már szép nagy létemre olyan "fenyegetést", hogy majd jól kapok egy csomó TP-t, mert én voltam ma a harmadik, aki lerabolta 15 %-on.

Arra a költői kérdésemre, hogy mi az istennek jön fel még harmadjára két lerablás után LE-vel, már nem jött válasz.
Dátum: 2010.06.13. 08:53:53
Awenhai, és tizen-, huszon-, hatvan- szinten hová fogja tenni adott cuccot?
Elvész?
Hogy ötös szinten megveszi, vagy nem veszi, egy dolog, de majd megveszi 52-es szinten.
Most ha csak félig ütsz ki egy szakit, az nincs kiütve?

Edit:
Nemhogy az alap három támadást meghagyod, hanem a napi 24-re felfejleszthetőt te leviszed egyre.
Úgyhogy még csak nem is felezed a szaki hatékonyságát, hanem töredékeled.

Felsőbb szinteken, ahol meg kevesebben vannak, egészvicces dolgok jönnének ki ezzel a holmival.

Egyébként jól megmagyarázod, hogy te még most is nyögöd az első 10 szinted pókjait, aztán meg hogy te nem is olyan karit csinálsz, és tulajdonképp piszokjó vagy abban, amiben.
Ezt nem kétlem, de ez a pókvicsor, (holott jól emlékszem, neked semmi bajod velük, csak dögöljenek má meg) megmosolyogtató.
Dátum: 2010.06.12. 09:34:05
Awenhai, ettől a védendő gyengébbed nem lenne kevesebbszer leütve.
Mindössze annyi történne, hogy változatosabb nevek szerepelnének a vesztes csatái között.
Valamint teljesen kiütnéd a konti szakit.
Dátum: 2010.06.10. 15:14:01
A visszahívott lény szintje teljesen a szövetségtől függ, vagyis pl. mondhatja azt, hogy mi kérem a 63-as lényt szeretnénk, vagy egy kincstáblaszintnyi epikusból randomszerűen bármelyik nagyságú lény eshet 60-69-ig?
Dátum: 2010.06.10. 14:32:00
A normál epik licitideje marad 20 óra?
Dátum: 2010.06.08. 18:15:16
Idézet: Miklós - 2010.06.08. 14:24:44

A Kincseskamrát elkészítjük így, de a magasabb szintje elképzelhető, hogy kapni fog további effektet.


Konkrétan mi az az így?
Dátum: 2010.06.05. 19:59:04
Mindig tanulok valamit, köszi.
Dátum: 2010.06.05. 12:34:49
Ez bizti?
Dátum: 2010.06.05. 09:21:13
De az sem lenne rossz, ha bepipált megállítás opciónál simán el sem indulna a vadászat tele állathelynél, max. ha az autosajt is be van pipálva.
Dátum: 2010.06.03. 10:25:49
Nincs véletlen valakinek egy "még nem neveztél a ... kezdődő viadalra" eltüntető kézikészüléke?
Dátum: 2010.06.02. 22:40:55
Van autosajtom, de nem mindig szerencsés, úgyhogy az nem mindig van bekapcsolva.
Olyankor gyűlnek be az állatok, és olyankor felejtődnek benn.

Megelégednék egy olyan piros felirattal vadászatindításkor, mint ami a sikertelen turbóváltásnál van, ha nincs VP.
Dátum: 2010.06.02. 22:33:13
Oké.
Még valami remek hárítóötlet?

Edit:
Ha ránéznék, vagy eszembe jutna, nem indítanám el.
Ha a nagymamám villamos lett volna, én most elektromos kisülés lennék.
Dátum: 2010.06.02. 22:20:59
Igen, tudom, hogy kellene.
Ha viszont ezt elfelejti az illető, akkor simán elindul a vadászat telezsákkal is, csak épp nincs befogás.
Ha eszembe jutna, hogy tele van, akkor nem indítanám el úgy a vadászatot.
Ezért kell figyelmeztetés.
Teccikérteni?
Dátum: 2010.06.02. 12:55:11
Nem lehetne egy olyan figyelmeztető feliratot kérni, lehetőleg jó vörössel, hogy ha bepipált maxos állatbefogás megállítással rugaszkodik neki a bősz játékos a vadászatnak, és már induláskor tele az összes tárhelye, akkor figyelmeztetné?

Vagy csak én vagyok olyan béna, hogy tele karámmal békésen vadászom, és egy idő után rászörnyülködöm, hogy nincs befogás?