Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2010.09.03. 12:22:56
Hát én is így látom kb.
De nem hiszem, hogy Jerikó ezt ilyen pacuhán, még nekem, antimatematika-logika és filozófia szakosnak is azonnal defektesnek tűnő módon gondolta.

Lenni kő benne valami csavarnak.
Dátum: 2010.09.03. 12:01:32
Na várjá.

Sehol nincs TP?

Elhatározásból futok neki a kategóriaőrnek, amikor eszembe jut?
Dátum: 2010.09.03. 11:55:43
Jerikó, ez a kategóriaőrösség pontosan hogy is működne?
Piszokrég volt már 2008.
Dátum: 2010.09.03. 09:42:56
Azt hiszem Birka írta feljebb Ariel esetét, aki minek is vegyen jobb cuccokat, ha a saját KH klónja azt is lemásolja róla, ergo küzdhet a saját fejlesztése ellen.

A szintfüggetlenített TÖ/SZÖ-zés, kb. ugyanezt csinálná.
Minek fejlesszek, ha az ellenfelem átveszi azt a fejlődést?
Dátum: 2010.09.01. 23:00:12
Így má' mindjárt más, csatlakozom.
Dátum: 2010.09.01. 20:29:27
Melyik Schakespeare-hősről neveztek el szőlőfajtát?
Chardonnayről
Othellóról
Rómeóról
Irsai Olivérről

Schakespeare.
Ez ott van.
Dátum: 2010.09.01. 20:23:06
Te most tulajdonképp nekiszaladsz minden kicsinek, holott igenvalószínű, hogy a kutya sem kérte, hogy 126-tól hülyítsék le a tárgyakat?

A VF-es is lesz 126-os is, és hogy Kócos most mit tápol belőle, az kb vakló szinten érdekel, semmi közöm a környékéhez.

Ne fussunk már izomból neki valakinek-bárkinek, ha azt sem tudjuk mi történt...
Dátum: 2010.08.31. 22:00:48
A saját véleményem írtam, mikor használnám én magam is.

De a topic egyébként arról szól, hogy gyenge, erősíteni kéne rajta.
Dátum: 2010.08.31. 21:07:30
12 órás portyamentesség, ami ahhoz szükséges, hogy minimum 24 órai szintén portya és egyéb tevékenység mentes védelmet kapj portya ellen, viszont felezi mind a bevételed, mind a haladásod, az nem ér egy irgalmas kiáltást sem.
Ezért mondtam, hogy ugyanazzal a mozdulattal ki is lehetne venni a játékból, mert macerává válik a semmiért.
Ugyanis nem véd meg.
Semmitől.

Wuher, bocsi, de bekeveredtek illetéktelen témák is.


Panna, valószínűleg lemaradtál, rájött, hogy hülyeséget írt, és visszavonta, ezt én becsülendőnek tartom, hogy nem hülye kifogásokat írt, vagy simán hallgatott, mint nyúl a bozótban.

Én itt tán be is fejezném az OFF-ot.

Szóval EH szerintem míg nem egyenrangú, addig nem használható.
Dátum: 2010.08.31. 20:50:18

Igen. Háborúban is annyi értelme van, mint egyébként.
Mivel átütik.
Fentről is, lentről meg pláne.

Offs, sapka le.
Ilyet még nem sűrűn láttam itt a fórumon.
Dátum: 2010.08.31. 20:20:01
Mióta megvan a láthatatlanos köpenyem.

Ja, jut eszembe, nem kéne valami nerfet kitalálni a zafírcsillagra, meg a triászra?

Még azom is van, és azok eddig kimaradtak a sorból.
Dátum: 2010.08.31. 20:18:03
Ezt bízd tán azokra, akik csinálják, nem?

Fennebb írjuk mennyi védelmet ad.
És mi a vihar ellen védekezzek, ha nem is vadászom?
24 óráig védekezzek, ami alatt nem is csinálok semmit, mert pontosan az van, amit írsz, hogy az abszolut semmiért lassulok?
Ennek van értelme is?
Dátum: 2010.08.31. 19:44:23
A lentről jövőt se fogja meg.
15 %-on semmit sem fog meg.
Ha vadászelőnyt sem ad, akkor ezt ki lehet venni az opciókból.

Edit:
Piciklon, ez nem Miklós ötlete volt, még ha hipergyorsan reagált is rá.
Dátum: 2010.08.31. 19:40:41
Izé...
Akkor mire is lesz jó a láthatatlankodás?
Dátum: 2010.08.31. 19:06:41
Azt én mondtam, hogy míg ugyanolyan erős nem lesz, addig nem éri meg.

Tőled csak kérdeztem, hogy olyan EH-t akarsz-e, ami a VF hátránya nélkül annak erőnlétén tartja a karid.

Mert akkor érné meg.
Szerintem.

Ugyanazt írod, amit én is írtam, míg bár gyorsabban lép szintet az EH-vel a karid, a VF-ezőkhöz képest gyengül, addig ez soha nem fogja megérni.

Vagyis mégis kénytelen lenne a VF-el egyforma erejű szakivá válni, ahhoz, hogy használd.
Nem?

Kivéve a spéci helyzetűeket, mint ti, akik a tetejére futottatok ki a VF-nek.

Viktor, nem értem miért nekem címzed a te is elkezdesz panaszkodni dolgot.
VF-es vagyok.
Mindössze megjegyeztem a törpölésre, hogy míg nem lesz azonos hatásfokú a két szaki, addig nem lesz valódi döntéshelyzet, melyiket is?
Dátum: 2010.08.31. 17:57:05
Már nem érzem hátránynak, mert megszoktam.
A szakifejlesztés után teljesen az agyamra ment a lassúság, de mostmár természetes.
Úgyhogy ezért nem adnék oda stabil 30 % plusz bevételt.

Nem jó nyomon jártok.

Nem adhat kevesebbet, mint a VF, mert akkor óhatatlan gyengülést idéz elő a karinál.
Ha annyit ad, mint a VF, akkor a VF el fog felejtődni, míg nem, addig sose lesz jó, mert a szintlépkedő kari gyengül.
Lokálisan.
És megverik a magasabb szinten dekkoló mocskosvéjefesek, meg az egyre nagyobb távból lecsapkodó nagyobbak.
Dátum: 2010.08.31. 17:31:43
Tényleg az a kérdés váltanék-e 100 %-ról 70-re?
Dátum: 2010.08.31. 12:43:21
Mikor lenne nem szar az EH?

Akkor, ha olyan erőnlétet tudna adni, mint a VF, a lassabb haladás hátránya nélkül.

Minden egyéb esetben büdös marad, bárhogy kölnizzük is.

Ha feljavítjuk annyira, hogy olyan legyen, mint a VF, akkor én is arra fogok váltani, ugyanis lesz egy hátrány nélküli VF, ami annyit ad, mint az.

Látod, hogy bonyolult döntés, és van, aki áttért az EH-re.
Dátum: 2010.08.31. 12:32:33
Nem az EH módosítás ellen beszélek, csak szöget ütött a fejembe a HSZ-od.

Tehát lefelejtetted a VF-et, ami gondolom a lassú szintlépés miatt nem jött be.
Felfejlesztetted az EH-t, mostmár nem léped lassan a szintet, de elvárnád a VF jövedelmét, hogy tudd tartani a karid erőnlétileg.
Magyarul egy olyan VF-nek szeretnéd az EH-t, aminek nincs hátránya?

Ne vedd támadásnak, csak érdekelne.
Egy csöppnyi idézet, mitől is kell felhencseredni Fable: Szennyből az angyal című könyvén.

"Tonie bámészan figyelte az epileptikusnak tetsző Mikulást. A figura egyszerre küzdött a dugattyúszerű mozgást végző sapkával és a jobb vállára vetett zsibbadt puttonnyal, s ezenközben valaminő furcsa nyakbetegség gyötörte, amitől másodpercenként a háta mögé kellett pillantania, legalább kétszázharminc fokos szögben kitekervén a fejét.
Kisvártatva - Na, most már bemennék - mondta télpapa, látván, hogy a lány nem és nem teszi túl magát a hökkenetén. - Ajándékot hoztam. Tudja... - S ezzel kacsintott.
E cinkos hunyortól lemállott a bal szemöldöke, és a sapka a melléig zuttyant."

Szerintem az egyik legnagyobb kortárs mesélő, humora, nyelvezete fergeteges ebben a könyvben is, mint az összes általa írtban.

OFF:
Ha nem szabad idézni, írjatok rám egy PM-et, módosítom.