Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2010.10.05. 22:03:50
Idézet: Offsboy - 2010.10.05. 16:00:55
Idézet: Kocos - 2010.10.05. 14:11:23
Idézet: Aurri - 2010.10.05. 13:31:19
Akik beaukcióztak emiatt egy értékes reliket azok le vannak ***va.


Sztem a rejtokopeny siman megkaphatna pluszban az effektet, hogy nem valtozik az elfogas eselye lathatatlanul.



Kizárt dolog, hogy ez így lesz. Mikor a HHK-s relikek bekerültek a játékba, akkor a karemiumcsapda miatt is mekkora lázadás volt, pedig az csak +1%, nem +4. Az egyetlen igazságos megoldás amiben benne lenne talán a játékvezetés, hogy bevezetés után egy hétig visszaváltható legyen a vásárolt árért. Mert gondolom azt elismerik, hogy gyakrolatilag nullára csökkent így a köpeny értéke.


Ez lenne igazán remek ötlet.
Mivel a dukát inflálódással az akkor még igen sokat érő mennyiség ma körülbelül egy parasztvakító kavicsra lenne elég.
Nem látom be miért ne tarthatná a köpeny az értékét.
Dátum: 2010.10.04. 15:21:05
Azt hiszem te tapintottál rá a helyzet tyúkszemére.

A váltás nem annyiból kell álljon, hogy sutty megiszom, aztán jóvan.

EH-osoknak vadászszakik-cuccok kellenének, VF-eseknek meg ugyanez portyásban, kritek fel, kábítós huccmucc, stb.

De nekem ez akkoris tetszik, lehet dobálni.
Dátum: 2010.10.04. 14:55:08
Nézd, hát nem akarásnak nyögés a vége úgy nézem.

Megértem, hogy te nem ilyen jutalmat akartál, de hogy meg lehet ezt csinálni azért, az is biztos, mi, VF-esek is ismétlősküldizünk, és spec majdnem full PP-m van.

Persze nem árt hozzá szubtéri, esetleg fúzió, és mivel még a kalandokat is bátran ide lehet venni, és ők hajlamosak szépen gyűlögetni, míg más küldi megy is, én azt hiszem teljesíthetők ezek.
Dátum: 2010.10.04. 14:22:25
Idézet: Ezüstszél - 2010.10.04. 13:03:39
Idézet: Darah - 2010.10.04. 11:56:17
Én sem értem mit lassít be mi.
Van már három portyás küldi, simán pörög csak portyából az ismétlős.
Persze míg van PP.


Ha VF-re váltok, és portyából csinálom a küldetéseket, akkor kapom a TP-t LE nélkül, amit a VF-fel szerettem volna megspórolni. Ezért nem éri meg nekem VF-re váltani.

Maradnak a vadászatos küldetések.
Hogy ezek miért lassabbak?

Nos, portyaküldetések ideális esetben (= van időm játszani) 1 nap alatt megvannak. (kábítás, kritvar, kritütés).
Maxos valóságformázással lefelé ütve kap az ember 25 PP-t naponta, ebből bőven megvan 1 portyaküldetés.

Vadászatos küldetésre van naponta 50 CSP. Ebből sem a 8 őskő, sem a 15 kisebb lény nemigen jön be.
Kalandgömbös 6%-ot nézve 50*0,06 = 3 kaland jön be naponta, azaz 5 nap amíg a 15 kaland összejön.
Térkaput még össze lehet várni, de az is csak 1 a 3 küldetés közül.
Tehát vadászatos ismételhetőkkel nem tudom tartani az 1 küldetés/nap szintet.

Kifigyelni a karaktereket, hogy ne 0 LE-s portyákat csináljak. Nos, erre nemigen van időm meló miatt.


Mintha kissé fordítva ülnél a lovon.
Miért 0 CSP-vel akarsz VF-re váltani?
800 CSP-nél válts, és akkor bárhány vadászküldit is meg fogsz tudni csinálni, cirfítva térkapussal, ami szintén jobb LE/TP arányt ad, mint EH-nél.
Ezalatt gyűlik a PP-d, és ha már eltapsoltad a CSP-idet, visszaslisszolsz EH-snek, és dorbézolsz a portyásokban.

Edit:
Sőt, behozandó a TP lemaradást, visszatérés után üthetsz EH-al felfelé, ameddig erőd bírja, több LE-ért.
Dátum: 2010.10.04. 14:01:47
Na vajon mire írtam, hogy kell rá alternatíva?
Dátum: 2010.10.04. 13:06:33
800 CSP-t elvadászni nem a világ, és ha ez táp, akkor miért is ne tenné meg az az EH-s, ha a lentebbi hetvenmillió topic szerint fujjdevacak az EH?

Most ezen lesz egy lehetősége javítani, és aztán visszamehet a jólbevált kis EH-jéhez, közben lefuttatja a térkapus küldiket is mindjá jobb LE/TP aránnyal.

Nem azt mondom, hogy nem kell rá alternatíva, mert van akinek tényleg semmit nem ér, de megint a ló másik vége felé csúszunk.

Edit:
Dozer bingó.
Dátum: 2010.10.04. 12:09:15
Szerintem meg mindenkinek arra jó, hogy kipróbája milyen a "sötét oldal".
Aztán ha nem tetszik, retúrral visszamegy az eredeti koncepcióra, és tapasztalatból mondhatja mekkora vacak is a másik, avagy megtetszik neki, és ott marad.

De egy alternatív, átváltható reliket szerintem mindenképp megérne, hogy sem a kicsik, sem a legnagyobbak nem tudják használni.
No és vannak még a nemakarokilyethasználni elvtársak persze.
Dátum: 2010.10.04. 12:03:48
Az a manakonst irányított vadászat akar lenni?
Dátum: 2010.10.04. 11:56:17
Én sem értem mit lassít be mi.
Van már három portyás küldi, simán pörög csak portyából az ismétlős.
Persze míg van PP.

És ha a kalandtalálást vadászküldinek veszem, (bár ennyi erővel portyásnak is vehetem) akkor ott is megvan a három.

A térkapusok pedig mindkét félnek adottak-nem adottak.

Ilyen erővel nekem halálosan be van lassulva a két entitásos ismétlősöm, skandalum!
Dátum: 2010.10.04. 10:21:01
Behalás.

Hát részemről köszönöm, ez nekem tetszik.

Viszont fönn ez tényleg kissé defektes ajándék.
Dátum: 2010.10.04. 10:17:10
Mármint... egyik maxos szakit átfordítja a másikra és vissza?
Dátum: 2010.10.03. 08:26:41
Ez a taktika minden, csak nem hirtelen.
Nem olyan, mint a pókság, ha már megvan a kezdeti tőkéd, pláne a köréd épített szövi, akkor csak javulnak az esélyeid egyre jobbra és jobbra.

Ez valami irgalmatlanul hosszú idő.
A lemaradások oka általában a hiányos, avagy rosszul fejlesztett szakértelmek, emiatt rossz LE/TP.
Volt nálunk olyan kari is, aki közel bajnokesélyesből amortizálta le magát az átlag alá, mert nem volt hajlandó felszakizni. Na az pikkpakk ment. Pár szintnyi csakportya, rosszul válogatott ellenfelekkel, és kész is volt.

Tehát aki ehhez hozzáfog, az arra is fel kell készüljön, hogy ez fél-egy évébe fog kerülni, és az elején nemhogy látná a taktika hasznát, hanem még tovább fog gyengülni a PVP-ben, hiszen a LE-jét a szakikba fekteti.

És pláne nem fog ezzel mindenki bajnokot-pókot kinevelni.
Nagyon sokan megelégednek azzal is, ha már nem rí ki a játékból a karijuk, igaz felfele sem, de lefelé sem, és visszatérnek a normál játékhoz.
Dátum: 2010.10.02. 18:41:42
Annyira én sem optimalizálok, hogy ne akarjak játszani az eventtel.
Nekem tilos, neked szabad, vagy mi?

Tőlem is lenyúlták a szürkét, és lenyúlták a vámpírfókuszt.
Most meg a köpenyt.
Ezek szerint én akkor kérjek rád egy portyanerfet, hogy a krea ne duplázzon, hanem felezzen.
Mer nekem nem lesz jobb, de neked rosszabb lesz, és az nekem jó.

Ez nem Gaia, vagy ZIB, nézz túl ezen kicsit.
Prisma is látja, hogy az nem lesz jó, ha "rászabadítjuk a dzsungelt" a lemaradtakra, akiknek nem lesz semmilyen esélyük, mertbiz' úgy járunk, mint az eleje.
Két kari, egy szint.
És akkor te mit fogsz játszani?

Hát nem tudom melyik rostán látsz, de legyen neked igazad, és ez legyen jó, de ebben piszokul kételkedem.

Végszóként: eddig még nem pontoztalak.
Dátum: 2010.10.02. 18:23:32
Sebaj Ricskosz, egyet lehet, add kétszer.
Dátum: 2010.10.02. 18:16:10
Mona.
Foglald már össze egy mondatban.

Azért jó a nerf, mert a pókok behozhatatlanná válnak ismét, és azért, mert eddig a portyát nerfelték, és tökjó, hogy most a vadászatot.
Pont.

Ne kavarj itt ide ilyen dolgokat, mint mié eventelnek a láthatatlanok, amikor nálad LEoptimalizáló póknál is ott figyel minden eventes relik.

Feljebb már írtam, én megtehetem, váltani is fogok, ha szükséges.
Ha a portya lesz jobb, akkor most fog az történni, ami eddig nem, a békés fűevő láthatatlanok, VF-ezők, akik csak muszájportyáztak, csínjával, azok is rászabadulnak azokra, akikre eddig csak ti.
Nem minden láthatatlanosból lett pók.
Na majd lesz.

De Keneziminek és a hozzá hasonlóknak ne tanácsolj már ilyen remekeket pls.
Ők is meg vannak oldva?
Mehetnek a levesbe?
Dátum: 2010.10.01. 17:14:13
Jerikó, ez nem igaz.

Az erős karakterek ezzel megszedték magukat.
Már.
Én bukom a köpenyt.
Ez is vicc, de többet nem bukom.
Ha a VF-et nerfelitek, ha a láthatatlant, akkor sem.
Ha nem jók, csinálok mást.

De én már megtehetem, hogy váltok.

És azok az erős játékosok is, akik odáig is ellátnak, hogy valakinek ez még falatkenyér szinten kéne, hogy egyáltalán a játékban maradjon.
Dátum: 2010.10.01. 10:41:33
80 fölött fogjon hozzá felzárkózni?
Ez most vicc?
Dátum: 2010.09.30. 20:15:12
Nem értem hol üti egymást a mondanivalónk.
Az is igensokat foglalkozik a karijával, aki 40-es szinten rájön, hogy húdebigyó lettem, kérem én nem ilyen lovat akartam.
És elkezd cicmeregni a láthatatlankodva.

Én is megfordítom neked a dolgot, miért csak portyából lenne szabad jó karit nevelni?

És aki elrontott a a kariját, az hol fog neked portyából jó karit csinálni?
Vagy épp küldiből, vagy egyébből?

Te itt smafu felzárkózásokat mondasz, ezek nem azok.
Egy erős karakternél nem fog többet rabolni, ismétlősküldizni, stb-stb.

Nem minden játékos úgy születik bele ill. vissza a játékba, hogy pontosan tudja mit is kellene csinálni, bőszen elszúrhatja a kariját, csak addig is, mire esetleg olyan közegbe kerül, ahol segítenek neki.

De ha nincs módja jóra hozni egy 40-es karit, abba fogja hagyni.
És ha addigra átlátja az itt dívó játéknerfeket, eszébe nem lesz másikat regelni.
Dátum: 2010.09.30. 18:27:39
Nem, maga az egész kifogás ilyen parasztos szerintem.

Főleg meg ugye, hogy nemegy újrakezdő pók karakter tollából olvasom, hogy ez mekkora jó dolog is lesz.
Nekik miért is?
Mert valóban nem lesz égen-földön ellenfelük.
Dátum: 2010.09.30. 10:17:48
Csakhogy nem kevés időráfordítással tudja így helyrehozni a karit, hanem hosszú hónapok alatt, amik alatt a belassulás miatt semmi egyébbel sem halad, sőt, ha a szakizás hiánya miatt van lerongyolódva, mire felszakizik, még tovább gyengül tulajdonságokban a környezetéhez képest.
A VF is lassít, de a láthatatlannal meg fergetegesen lassú. Cicmegős, ne portyázzá 12 órát előtte, 24 óráig nem csinálhatsz semmit, ha már láthatatlan vagy...
Aki ezt vállalja, az szerintem határozottan azért, mert játszani akar ezzel a játékkal.
Ha elveszik, abszolut semmi nem marad, akkor már csak egyetlen megajátékélmény vár a karira, mégpedig a törlés gomb.

Szép az, hogy aggódnak a játékélmény rongyolódás miatt, de ha alapból sincs játékélmény, mert elszúródott az a kari, viszont ilyen cicmegős mód sem marad a rehabilitációjára, akkor mi marad?

Ezért visszatetsző nekem az, hogy "há én nem akarom eztet csinálni, ezért tökjó gondolat, hogy más se csinálhassa!"