Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.05.06. 05:44:40
Elég nyögvenyelősen megy a válaszolgatás.
Ez kezd olyan lenni, hogy ne akard tudni, legyen ez leglepetéééés.
Ha nincs is rá elképzelésed, akkor azt mondd, és ne tőmandatokban oszd az észt.

Köszönöm a válaszod, én is eljutottam oda, hogy már nem is érdekel mit akartál nyöszörögni a portya díjazásával kapcsolatban.
És van olyan is, aki sehogy sem nézi a csodálatos magyar televízók műsorát.

Már nem tudom hol olvastam, talán itt, talán neten.

- 20 éve okos emberek csináltak tévét okos embereknek.
- 10 éve okos emberek csináltak tévét buta embereknek.
- Ma buta emberek csinálnak buta embereknek.

Összefoglalva: penetráns, amit tvműsor címén folyik szerintem.
Dátum: 2009.05.05. 18:05:31
Lenne pár kédésem.

"mindkét félnek legalább szint-1-es felszerelése kell legyen mindenből"

Ezek szerint kétszintenként át kellene öltözni teljesen?
És aki nem, attól nem lehet rabolni?

Egy karakter csak vadászattal addig állna a szinten, ameddig akar, vagy ott maradna a TP?

A vadászat/térkapu/sajtolás LÉszerzései látszanának az adatlapon, vagy vakrepülés lenne, hogy ettől most tudok-e egyáltalán rabolni, vagy csak a 100 portyámból fogy el egy?
Dátum: 2009.05.05. 17:02:34
Szerintem meg nem írtad.
Jutalom?
A vesztes ne veszítse, csak a nyertes nyerje?
Dátum: 2009.05.05. 13:59:30
Kocos, megkérdezném, hogy szerinted akkor mire lenne való a portya a játékban?

Edit:
Otoaak, én úgy emlékszem 37-en jön be a 6-ról támadhatóság lefelé. De ebben nem vagyok egész biztos, a 38 viszont tuti.
Dátum: 2009.05.05. 13:08:32
Én egyszerűen az egész elvet nem értem.
Miért kellene a később érkezett játékosoknak utolérni azokat, akik lassan háromnegyed éve játszanak?
És ha még öt évig megy a játék? Akkor mennyit kell kompenzálni?
Sokkalinkább az kéne, hogy ne csak olyan TOP-ok legyenek, ahol értelemszerűen a legnagyobb szintűek vannak felsorolva, hanem akár szintTOP-ok is, és ugyanígy szövetségek között is tag/épület és stb. Ne úgy lehessen megtalálni a 20-as szint legjobbját, hogy te barátom a hétszáznyolcvankilencezredik vagy.
Legyenek megbecsült játékosok azok is, akik négy hónappal később kezdték a játékot, de a maguk szintjén, és ne akarjuk őket feltuszkolni a nagyok közé.
Egy ovisnak sem adunk szteroidokat, hogy mihamarabb a felnőtt kalapácsvetésben indulhasson.
De jelenleg TOP csakis egy van, és az csakis a magaszszintűekből áll, mintha a többiek nem is léteznének, vagy nem lennének eredményeik.

Ez nem a mostani TOP ellen szól, még mielőtt valaki félreértené.
Dátum: 2009.05.05. 12:40:08
A tudatturbónak szakértelme van, ami 20-as tanulásszinten jelenik meg.
De itt megtalálod az összes szakértelmet.

http://vegzetur.wikidot.com/szakertelmek

Ha már fejlesztettél rajta, akkor meg a szakilista tetején fog megjelenni egy legördülő menü, amiből kiválasztod melyik szakit akarod turbózni.
Dátum: 2009.05.05. 05:55:33
Mire lehet mézes?

vodka
bor
sör
pálinka

Nem olyan nyakatekert kérdés lenne ez, egy picit magyarabbra kéne fogalmazni.
Dátum: 2009.05.04. 23:36:27
Off be:

Egy fenét hozza be.
Ha egy addig szinttop1 kari átáll vadászatra, és ugyanakkor áll át rá a szinttop utolsó kari is, a kimaxolt szakik után mindkettő hajszálra ugyanannyi LÉ-t fog kitermelni egy szint alatt, csak a TOP1-es kevesebb tulajdonságot fog tudni belőle fejleszteni, mert az övé már irtó drága. Nemhogy túlfejleszteni (Gyémánt).
És ezért szürkül be minden portyakarakter a felsőbb régiókban a mezőnybe. Mert az addig rajta múló fejlődése szépen be lesz terelve karámba. Csp adott, szerezhető LÉ kimaxolt szakik után mindenkinek adott.
A vadászat bónusza részt meg egyáltalán nem értem. Vadászatra egy hordának sincs bónusza, így a gyémántnak sem.

OFF ki.

Megint teljesen másról kezd szólni a topic, mint amiről kéne.
Dátum: 2009.05.04. 19:46:00
Azért lásd be, a kettő bőven összefügg. Ha a vadászott LÉ-vel kimerészkedik a játékos 15 % fölé, akkor van mit rabolni. Ha nem merészkedik, gömbölyödik a nulla.
Dátum: 2009.05.04. 19:37:50
Shaktor, peace please.
Úgy kéne megcsinálni, hogy ne három túlélő maradjon meg szintenként.
Dátum: 2009.05.04. 19:30:51
Nekem is tetszik ez a verzió, viszont kisebb "portyázós" szinten ez nem lenne túl jó ötlet talán.
Eseetleg szinthatártól kellene behozni?
Most még kérdés, hogy mi történjen azokkal, akik nagybátran kimennek 15 % fölé vadászni, de be is zúzzák őket megint alá. Akkor ha többet szeretne kapni értük, vagy élettölt, hogy megint leütődjön, vagy elfogadja a kevesebbet, amit 15 % alatt kap?
Illetve az időigényesebb verza szerint kivárja szépen a gyógyulását, addig megszakítja a vadászatot.
Vagy a már bevállalt vadászat külső támadás után már a többlet LÉ-t adná?
Bár ez meg bőven visszaélős.
Dátum: 2009.05.04. 18:53:29
Valamilyen szinten ez most is működik, elvégre a nagyobbak lefelé szintkülönbségfüggő bónuszt kapnak.
Dátum: 2009.05.04. 18:31:03
Marcipanko, kicsit el vagy tévedve azt hiszem.
Ez nem chat, hanem fórum.
Itt nem tűnnek el, ha zöldségeket írsz be egy idő után, sajna ezt mindenkinek eztán mindig lapozgatnia kell.
Így lehetőleg csak épp az adott témához kellene hozzászólnod, ha van véleményed adott dologról, és nem rajzolgatni és hasonló, mert akkor a fontos dolgokat sem fogjuk meglátni.
Dátum: 2009.05.04. 13:55:10
Ez az opció váltható lenne?
Ha igen, milyen időközönként?
A 15 %-osok csak akkor "kezdenék látni" portyalistában a nem 15 %-osokat, amikor azok felgyógyulnak a "normál" %-ra?
Dátum: 2009.05.04. 12:01:41
Miért kéne venni a vezetőknek?
Ha a tagok elismerik vezetőnek, akkor úgyis nekiadják az egyik szavazatukat, akkor minek venni?
Ha meg nem ismerik el, az lenne a vezető, aki többet vesz?
Vagy ha már muszáj ország, legyen az Törökország, mi is onnan kaptuk ajándékba (persze a nemesített verzát, ázsiában vadvirágként jelen van).
Dátum: 2009.05.03. 18:21:38
Milyen szinű a barna szemű emberek szeme szine ?
nem tudom
általában kék
alighanem barna
azthiszem pitos

NC
Dátum: 2009.05.02. 10:51:59
Nagyon tetszett, ilyen verseny bármikor szervezhető lenne, sokkal csekélyebb díjazással is hatalmas móka lenne, vagy esetleg lehetnének ebben is medálok, mondjuk a hat-hét utolsó bennmaradónak, x-el megnövelve a szerencséjüket a játékban, és nem őskő díjazás.
Na ez az a része a versengésnek, amit eddig hiányoltam, ahol aztán tényleg mindenki karaktertől, őskőtől és mindentől függetlenül is tudott nyerni, vagy ha nem is nyerni, de jót játszani.

Gratulálok az ötlethez, hamar kiestem, de szinte végigszurkoltam az egészet.
Dátum: 2009.04.30. 18:37:19
Esetleg PP-k lesznek ebből a kristály horda ellen?