Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.06.27. 09:57:02
Ó, így már a V3 érthető, köszi Caveman.
Akkor sanszos, hogy ha észrevezik, javítani fogják a többi szerveren.
Akik meg pont most csinálják meg, azoknak grat a mákhoz.
Dátum: 2009.06.27. 09:18:35
Hát azt én is egy hete csináltam meg, úgyhogy örvendek az alternatívának.
Egyébként nem értem miért ezt kellett alternatívával ellátni, amikor az egyik legkönnyebben teljesíthető küldi, már a legfogszívósabbak között is előkelő helyen van. A növeld ugyanennyivel már sokkal logikusabb lett volna egy kiváltással.

Node, még ha veszett is az a 20 K, üsse kő.
De nem kéne lesúlyozni az ismételhetőeket azoknak, akik még oda sem értek.

Egy végtelenített játékban egy ilyen fertőzéses biznisz sem igazán jó ötlet.
Arról nem is beszélve, hogy csak az elejének volt titok, akik még nem küzdenek, már tudni fogják pontosan mit nyerhetnek és mit veszthetnek.
Dátum: 2009.06.27. 08:52:44
De viszont eldönthették, meg akarják-e hozni ezt az ldozatot, vagy nem.
Akkor had dönthessük már el mi is, ha odaérünk, és ne leszabályozzák előlünk.
Dátum: 2009.06.27. 08:22:35
Hát én nem tudom Mortimer.
Valahol tegnap olvastam, hogy nem hülyültek meg a TOPplayerek, hogy büntetős karaktert támadjanak, ahol mostmár csak 50 % eséllyel vesztenek csp-t, és akkor nem nagy táp az a kis 30-80 dukát, amit a többi 5 csp/2 áron vásárolgatott eddig?

Arra adjon valaki elfogadható magyarázatot, hogy az miért nem jó, ha Eliteninja javaslata szerint változna és 200-tól szigorodna be?
Dátum: 2009.06.27. 08:15:04
Egyetértek veled a küldetésekkel kapcsolatban.
A kereskedelem is fölé lett szabályozva az épp aktuális legnagyobbnak, nem derékbavágta.
Valahol lemaradtam, és dukát már egyáltalán nem jár az ismételhetőekért, hogy ennyire a kristálypont van itt előtérbe helyezve?
Ha mégis jár a dukát, az hogyan is fog kiegyenlítődni azoknál, akik már 200 megoldott küldinél járnak, és azoknál, akik még eztán érnek az ismételhetőekhez?

Ha lehet egyenlősíteni a feltételeket, ne ragaszkodjunk már ahhoz, hogy valakik okvetlen rosszul járjanak, ez megint nem azonos játékfeltételek biztosítása.
Dátum: 2009.06.24. 15:48:03
Idézet: Otoaak - 2009.06.24. 06:32:23
Vajmi kevés köze van a játékosoknak ahhoz, hogy nincs LE a portyában. A többség nem igazán szeret LE-t veszíteni és egy bizonyos szint fölött baromira nem jellemző, hogy 15% fölött vadásszanak az emberek asszem nem kell magyaráznom miért. De ez nem játékos nyomásra van így hanem ilyen a rendszer a kezdetek óta, ez már a játék indulása után 1 hónappal is gond volt kb. azóta veri is a nyálát rajta a fórumon majd mindenki (a top is) mégsem változott semmi. Ha a top b...gatása helyett, inkább Miklóst bombáznátok levelekkel mindenki sokkal jobban járna. De ez itt még mindíg off.



Most szerintem egyáltalán nem csesztettem a TOP-ot.
Van, amikor igen, ezt nem szoktam titkolni, de most spec. nem.

A lovaglószakis javaslatodra reagáltam. Vagyis még erre sem, csak a "gyorsan levadásznak és már lehet is őket ütni" kijelentésre kaptam fel a fejem, ami való igaz, nem tőled származik.
Valóban nem szokás 15 % fölött vadászni, így sajna csak a kicsúszók maradnak, ha ők is ellovagolnak, nézhetjük a hatalmas naplementét.

Azt meg azért lássuk be, ha annyira nincs idő játszani, hogy már a minimálra lemaxolt vadászidő sem elég kevés, akkor itten valami más baj van, nem kisebb, mint a jelenlegi, ez pedig a dögunalom. Amire ha az a válasz, hogy még kevesebbet kelljen játszani, nem tudom mennyiben jó üzletpolitika.

Szabadságolásra elég lenne Ariel javaslata, egy nagyobb buffer. Vagy valahol Meridiath is írt egy jó kis ötletet, csak már nem tudom hova.

Magához a topic nyitóhozzászólásához pedig:
Nagyszerű ötlet, ha van kereslet és kínálat is rá, és még fejlesztő csapat is akadna.
Sőt, lehetne egy zárt topicot nyitni a fejlesztési ötleteknek. PM elküldeni az ötletet az erre kiválasztott/vállalkozó adminnak, ő beírná ebbe a topicba, (persze nem az elrugaszkodottakat és az "aggyatok ingyen héccáz kőt mindenkinek" ötleteket, ezeket eleve szűrné) a közönség meg hangos tapsolással... izé... a hozzászólás értélekésével kifejezhetné a véleményét adott ötletről.

És talán fenti unalomproblémák is hamarabb oldódnának.
Dátum: 2009.06.24. 05:53:27
Gort, szerintem Cavalorn a "kell"-t csak arra írta, hogy egy sikeres pók karakter fejlesztéséhez.
És abban igaza van.
Egyik oldalon a végtelenre lebutított portya, a másik oldalon a kényelmi szempontból lerövidítendő vadászidő, buffernövelés, kvízkihagyás.
Holott elméletileg egy játékot kéne játszani.
És belátni, hogy azt viszont nem csak úgy lehet, ahogy mi sajátmagunk elképzeljük.

Mennyivel lesz jobb, ha elmúlnak a pókok, csökken a vadászidő, eltűnik a kvíz, és stb?

Lehet méginkább unatkozni, de mostmár testületileg?

Ütheti mindenki a szép kövér nullás portyákat, had nőjön szintben felfele, lehetőleg harci potenciál nélkül? Ha nem üt, az állatait sütheti?
Dátum: 2009.06.23. 16:28:37
Egy mekkora alap LÉ-re gondolsz?
Dátum: 2009.06.23. 15:58:34
Ariel, ami portya, abba kénytelenek vagyunk belekeverni, az az idő már elmúlt szerintem, amikor el lehetett hallgattatni vele a tagot, hogy ez biz blődség.
Nade hagyjuk ezt tényleg. Itt.

Akkor mire is lehetne alapozni egy portyastratégiát akkor, ha mindenki hatvanezret levadászgathatna tíz perc alatt teljes biztonságban, és aztán már üthető is, ahogy feljebb írod, akár egész nap?
Kínzóra?

Ez itten V1 TOP25 szövi kínzókamra szint, az aljától felfelé:

4-8-4-6-10-6-5-7-7-6-7-6-5-6-10-7-9-8-15-13-15-15-10-15

Ez itten mondom, az első oldal. Akkor milyen a többi?

Ha még a kibukkanók sem maradnak meg portyázásra, akkor ez biz csak TP pumpa.
Dátum: 2009.06.23. 14:56:15
Akkor elég lenne simán adni egy nagyobb buffert amibe több CSP fér bele.
Egyszer csak ráér az a tag, és elkölti. Ha meg ennyire nem ér rá játszani, akkor... de ez már más lap.
Amit már nagyon nem kéne, az a portyázási lehetőséget érintő változtatások. A portyarendszer tropára van téve, ami vicc, ha az egyik horda bónusza az onnan szerezhető LÉ. (Kösziköszi a térkapus magyarázatot, éljen meg annyi bónuszból nagy szinten, aki kitalálta)

És hát nem tudom... én így 44-en igenis azoktól szoktam jókat hozni, akik kibukkannak 15 % alól.
Ha hozok. Sajna ez fehérholló kategória.
Dátum: 2009.06.23. 14:27:04
De ez a szaki az eredeti elképzelés szerint messze nem a 15-ös kamrás szintre kerülne be, ha jól olvasom az eredeti javaslatot. Még csak nem is akadémia szintre.

És messzemessze nincs mindenkinek 15-ös kamrája. Vagyis, nekik alapból eltüntetné a LÉ-t, és beintene kamráig, maradna a vízfej a portyáért cserébe.
Dátum: 2009.06.23. 14:03:51
Ööö...hogy jön a portyához a kínzókamra?

Arról nem is beszélve, hogy igen, tényleg nagyon jól tudjuk...előírt TP-vel hozzájutunk a LÉ-hez.
Köszönjük szépen, mind a hatot.

Edit:
Külön köszönjük a gyémánt horda nevében.
Dátum: 2009.06.23. 13:44:48
Üres TP csak a TOP-nak jó, ha elől akar maradni szintben.

Mindenki más szép nagy vízfejű lesz tőle.

(magánvélemény)
Dátum: 2009.06.23. 13:39:11
Ööö...portyázhatók...minek?
TPgyüjteni?
Dátum: 2009.06.23. 12:39:32
Hát azt sehogy.

(Sőt, kérdőjelből is elég egy/mondat, szóköz nélkül. Lehet én vagyok faxnis, de erről mindig az idegbetegség jut eszembe.)
Dátum: 2009.06.21. 22:01:02
Ha hosszabb időre kell menned, úgyis túlcsorog a csp-d. Ez csak ilyen kárenyhítésféle, ha jól értem.
De azt is meg lehetne csinálni, hogy "szabadság" alatt termelődjön csak a csp a szokásos rutinnal a nulláról és csak túlcsorduláskor kezdjen el a poolba kerülni.
Dátum: 2009.06.21. 15:23:24
Lily, valószínűleg öten már támadták ebben az órában, talán ők is küldetésileg.

Lacika, elementális fúziótól, prémtől.
Dátum: 2009.06.21. 05:42:23
Azt hiszem kissé félrementünk.

De lehet én bóklásztam el.

Szerintem nem a smaragdot kellene lebutítani, hanem a közelharchoz hasonlóan valamiképp adni ellene fejleszthető, cuccolható, épületelhető védelmet.
A vicceskés elnyelőkön kívül minden csak arról szól, hogy emeld túl a gaz ellenén az IQ-d, taud.
Áll szemben ez a gyaktérrel-védőfallal, 35-40 védet adó vértek, tám-erő-véd csökkentő varázslatok, pajzsok és satöbbik tengerével.
Magyarul a védekezős rész valahogyan kimaradt a varázslattanból.
Ez akár alapot adhatna új épületekhez is.
Dátum: 2009.06.20. 19:34:26
Dark, valószínínüleg helyesírási hiba miatt dobták vissza.
Egy picit figyelj oda rá jobban.
Pl: rosz=rossz
T(nem kis "t", mondatkezdő nagybetű)udnátok nekem segíteni?(a mondatok írásjellel végződnek, itt spec. egy kérdőjel kellene, de ez persze mindig alkalomfüggő.

Talán úgy könnyebb lesz jó kérdést írni.
Dátum: 2009.06.20. 06:53:31
Hehe.

Blazek, jó az érvelésed, valahogy a védekezés lehetősége a varázslatok ellen elég halványra sikeredett. Ez az 5-6 varázslatelnyelő cuccok igenjók ezres varázslatoknál.

Viszont most, ahogy így mondod, hogy mit ér a smaragd-rubin bónusza, rögtön eszembe is jutott, hogy a gyémánté december óta semmit, kb a portya halálával, kiviccelték a térkapuval, de ez sem zavaró, mehet a nemzetközi szerver.