Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.07.16. 20:55:46
Feltételeztem egy olyan szavazási rendszert a nyitó hsz alapján, ami felajánl három fejlesztést, amiből eldönthetjük mi a sürgősebb. Erre mondjuk van X idő adva.
X idő letelte után a megszavazott természetesen kikerül a szavazásból, a szavazatát mindenki visszakapja, és ismét indul a három javaslattal a szavazás, akár az előző körben kimaradt kettő részvételével és egy újjal. Tehát nem ülne senki szavazata benn. Esetleg amelyik javaslatot nagyon nem preferálja senki, azt bizonyos idő után ki is lehetne venni a szavaztatásból.

10 tételről eddig annyira nem volt szó.
Avagy figyelmetlenül olvastam, ami előfordulhat.
Dátum: 2009.07.16. 14:17:28
Akik 40-es óta VF-el fejlődnek, azok téged így sem fognak utolérni szintben, max megállnak mögötted annyira, mint most vannak, viszont tovább nem fognak távolodni.
Akiket mindenképpen rommá fogsz verni azok, akik VF nélkül törnek előre TOP iránt.

Épp a te topicodban volt szó tegnap egy fontos erőforrásról, ami kimarad az itteni számításokból, és az pedig az időtényező.
Aki később kezdett, valamiért nem folyamatosan játszott, az időhátrányba került, ami egyszerűen nem behozható. Egy végtelen, folyamatos regelésű játékban logikátlan is lenne behozhatósággal tervezni.

Tényleg nem TOPbántás msot, látszik hogy nagy gond van fenn, és valóban szakad a mezőny.
De megint ott vagyunk, hogy nem a magatok szintjén akartok reformálni, ismét mindenki mást reformálnátok meg, csináljanak valamit a visszafogottal, ami titeket nem is érint karakterileg.

A hordák.
Most itt lehetne akár ujjal is mutogatni, hogy mik-kik is az okai a gyémánt kihalásnak.
Oka a TGY szétesése is, de azért mintha túl lenne ez reflektorozva, a TGY fullüzemén is max 35 ember lenne gyémánt, ha mind TOP-os lenne is, és a jelenlegi állás szerint az első 250-ben összesen 67 gyémánt van.

Úgy tűnik itt ilyen hullámokban erősítik a hordákat, első 20 szint kb a gyémánté volt, ha akarta, ki tudta használni.
Második 20 szint lehetett a közelharcé, a rubiné.
Most a smaragd korát éljük, és kit tudja mit hoznak a fejlesztések, lehet a zafír ideje következik.
Ha a KH a gyémánterősítésé akarna lenni, akkor kissé jónagyon elkésett.
Dátum: 2009.07.16. 07:43:18
Idézet: Ericdrawen - 2009.07.16. 07:05:11
Az utolsó olimpia óta negkévő kvízeket, félre kell rakni, hogy ne jellenjenek meg a játékban, szigorúan elzárni(!!!)(bár még így is hozzájuthatnak). S az olimpiát mindig az új kérdésekből kell csak megrendezni, aztán ha lezajlott az olimpia, mehet a többi kvíz közé a normál játékba!


Ez hatalmas ötlet, csak támogatni tudom.
Ezesetben a kvízadminoknak vállalnia kéne, hogy ők nem vesznek részt az olimpián.
Ez nem tudom mennyiben megoldható.
Dátum: 2009.07.15. 22:36:56
Ó, szóval most nincs epikusotok.
Jó ezt tudni.

Egyébként meg grat.

(Jóóó, tudom, OFF vége, kézrecsapás.)
Dátum: 2009.07.15. 22:20:12
Így van S0laris, ez egy jó háború.
Nincs nyivákolás hajnali támadás, pajzs, láthatatlanság és komba miatt, mint az egyeseknél szokás.
Ebben a háborúban úgysem igazán a LE számít, hisz a kutunk majdnem tökegyforma, viszont ami máris biztos, jó emlékű háború lesz, egy jól és mindent kihasználó, taktikus ellenféllel.
És azé fél hatkor viszont még te szenderegtél.
Látom Morti, te szereted lehülyeségezni, amit írok.
Három-négy szinttel felfelé gondolom nem azokat ütöd, akinél esetleg sanszod lehet, hanem azokat, akinél kb 5 % van.
Hát akkor én tényleg hülyeséget írok...
Az üres TP szerzése szerintem mindenképp veszélyezteti.
Portyázni úgyis azokra fogsz, akitől számításaid szerint nem kapsz ki, másképp aztán abszolut semmi értelme nincs, max vadászat előtti eltűnésnél. Tehát most hogy az le fogja szabályozni a fejlődésedet, ez nagyon sokáig nem lesz igaz, addig, míg találsz a portyalistán magadnál gyengébb karaktert. Üres TP-ből viszont nem fogod tudni túlfejleszteni az esetlegesen veled együtt haladó eddig erősebbeket, vagyis akiket el szeretnél verni. Jó a krea, jó a kivégzés, csakhát lehet én vagyok rossz helyen, de annyit nem ad, (nagy átlagban) hogy beérd vele erőben az eddig erősebbeket.
A kínzókamra tényleg jó dolog, ha sikerül jó helyről megtölteni. Ami a középmezőnyben azért egyértelműen felfelé ütés, illetve olyan karakter kamrázása, aki vélhetően sokat fog "forgalmazni", ez pedig ismét erőt feltételez a támadótól.
Értelek.
De akik eddig laposra vertek, azok gondolom ugyanabból a forrásból iszogatnak, mint te, azaz nem tudom honnan szerzed meg a legyőzésükhöz szükséges többletet, ha az eddig nem volt meg.
Itt jön elő a topic témája, nem látom a kitöréspontot.
Vannak a maxolt LEszerző szakik, ha azok megvannak, akkor kitörés end.
Legfeljebb a TP növelés, vagy felfelé ütéssel TP szerző portya marad még gyorsítónak (muszáj ezt a szót használnom, nem jut eszembe jobb), ez esetben viszont az kerül veszélybe épp, ami miatt használnád őket, tehát az ellenfeleid elverése.
Dátum: 2009.07.15. 10:09:08
Tegnap többször is, és már ma is kétszer percekre beáll a játék is, és a fórum is.
Az egyik ilyen beállásnak épp most lett vége.

Edit:
Szandra, ha állatot fogsz be, azzal kitolódik a kvízed egyel, elvégre arra nincs mit százalékolnia, tehát a következő indításkoriakra teszi át.
Grat a nyolc befogáshoz.
Nyugi, valószínűleg akkorról maradt meg még ez a kérdés, amikor boldog-boldogtalan bírálhatott, és a túlszigorért bünti járt.
Szűrik őket folyamatosan, csakhát már iszonyú nagy a kvízbázis, nem lehet egyszerre.
Szerintem ne stresszelj a kérdésfeltevésen sem, ha nagyon nem akar bemenni, vidd el a fele LE-t, és azért ne az egész játékot feketebárányozd.
Én még mindig ott járok, hogy egyszerűen nem értem, hogy miért lenne kevesebb az a maximális LE visszafogottal, mint szintrohanással. Jó, ő hamarabb éri el a 10 szinttel nagyobb vadászeredményt, de én is el fogom érni, és ott is pontosan kétszerannyi LE-t fogok belőle kiszedni, mint az, aki simán átfut azon a szinten.
Hova a csodába rohanunk fel, amikor a játéknak nincsen vége?
Miért kell nekünk ezt gyorsan játszani?
Arról nem is beszélve, hogy a legeleje megint hónapok óta toporog, mert nincs mit csinálnia.
A duplánál pillanatnyilag több LE egy szintben nincs. Természetesen csak a vadászatot-térkaput figyelembe véve, mert a hátrébb idézett ínycsiklandó zsákmányok azért ezt boríthatják.
Hát az öt szintes valóban nem egy expressz küldi visszafogva, de olyan szépen be lehet rá osztani a feladatokat, hogy mit is szeretnénk elérni a végére, hogy öröm nézni, közben jól el is lehet róla feledkezni.

A felsőbb régiók kihívásai.
Nos... ahogy írod, innen nézvést az alsó-felső szint nem kihívásnak, sokkalinkább tűnik durva kitolásnak, lásd sebzések, állatsebzések, Kristály, ami így hirtelen eszembe jut. Jó, biztosan lesz abban is valami jó, majd ha egyszer odaérünk, talán addigra értelmeződik a kristálypont, talán szaporodik a kristály horda, de lehet az Sharpa köpenyébe kapaszkodva eztán is ballag felfele vele, de azé a többihez nem árt egy picit kondizni azt a karaktert.
Dátum: 2009.07.15. 05:59:07
Hol játszik Dzsudzsák Balázs?

Magyarország
Spanyolország
Hollandia
Olaszország

Gondolom most még aktuális is a válasz, bár hogy ki ez az úriember, arról lila segédfogalmam sincs.
Ha jól sejtem focista.
Alapfelszerelés, vakító fény, állatmentesség, védőbizsuk, és rengeteg türelem.
Erre tuti mind szükséged lesz.
Azt hiszem legalább megtaláltuk a közös nevezőt, én már ennek is örülök.

A később kezdőknek, bármi miatt lemaradóknak a max LE mindenki felett és max erő mindenki felett nem reális cél, így kialakult egy másik cél, ami szerintem egészséges. h
Ha nem lenne, nem lassú öngyilkolnák magukat a népek a visszafogottal, hanem max 20-as szinten, amikor rájönnek, hogy ez veszett fejsze nyele, hirtelen öngyilok lenne a vége.

Nem véletlenül térdepeltetik startvonalhoz a V4 játékosait sem.
Csak mint mondtam, az véges világ.
A többi meg még nem lett végesítve.
Ennyire nem vagyok optimalizátor, amikor a belső vészcsengő szól, hogy ez már így nem lesz ám jó, avagy a szöviben rámszólnak, hogy aztán hová-hová ilyen sietősen, akkor a kezemre csapok.
Mongoose, ebben igazad van. De csak abban az esetben, ha valaki ragaszkodik ahhoz, hogy ha törik, ha szakad, neki el kell lőnie a napi portyapontját, mert...mert csak.
Ha megelégszik a kamrázás portyáival, avagy csak aránylag biztos zsákmányokra portyáz rá, akkor a szintlépése ismét belassul, vagyis kevesebb üres TP-t szerez. Ezt azért nehéz megállni, nem is mindig megy.

Egyre inkább azt hiszem látom mi a baj.
Bár lehet hülyeség is.

Vannak, akiknek az a játék célja, hogy ők legyenek a legnagyobbak. Ha ez megvan, akkor győztek.

És vannak, akiknek az a játék célja, hogy a saját szintjükön legyenek jók, és akkor győztek.

Na most ha ez a V4 lenne, az első verzából majdhogynem logikusan következne a valós győzelem.

Csakhogy ez még egyelőre egy végtelenre tervezett játék, nap mint nap új regelőkkel, akiknek az első verza szerint már csak legyinteni lenne szabad, hogy nah itt nekem sanszom nincs.

Nem rosszabb egyik felfogás sem, mint a másik, csak más.
Viszont a másikét ettől lehülyézni abszolut nem ér.
Szerintem.
Nem feleakkora állatokat fogsz befogni-sajtolni, hanem pontosan akkorákat, mint minden szintedbeli. Viszont kb kétszerannyit egy szint alatt.
És mivel kétszerannyi ideig tart szintetlépned, a térkapuból is pontosan kétszerannyi LE-t veszel ki egy szint alatt.

Hogy te nem akarsz visszamenni ált suliba, én ezt teljesen meg is értem, viszont a régebben kezdő szövik előnye nem behozható, épp az időtényező miatt normális feljődéssel, max értelmetlen rohanással, aminek vízfejű kari a vége, vagyis olyan, mintha az ált sulis alsósokat biztatgatnád, hogy gyertek csak szépen a gimibe, lesz ott rátok jó világ, és ott akarnál osztályelső lenni.
Ha föléjük mész elég magas szintre, akkor valószínűleg meg fogod tudni tenni.
Az viszont garantált, hogy újabb vélt, avagy valós sérelmeket fogsz szerezni.