Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.09.06. 10:00:07
Igen.
Erre mondtam, hogy majd 20 szint múlva már meg is kapja ugyanazt, amit az a másik addig is használ.
Míg a tárgy ritka, pár embernél van, addig nincs gond.
Dátum: 2009.09.06. 09:49:40
Erősödhet, megkaphatja...
Hát szerintem senki sem gyengülni akar, nem az a játékcélja.
Csak míg 10 már triásszal fog rohangálni, és méginkább elhúz, 50 örvendezik a zafírcsillagának.
Ugyanazon a szinten. (durva példa)
Akiknek mindegy, azoknak természetesen mindegy lenne, ha eltűnne az egész epikus is.
Dátum: 2009.09.06. 09:41:03
Nem a TOPszintű karikról beszélek okvetlen.
Az valóban nem érdekel túlzottan, hogy Kocoson milyen alsó van.
Dátum: 2009.09.06. 09:28:30
Valóban halódik Byzon.
Mi pl. úgy próbáljuk benne tartani a lelket, hogy hatalmasakat rávárunk a következőre, hogy a kisebb szintűek feljöhessenek hozzá.
Ez nem jó, mert addig sem tudjuk használni azokat a tárgyakat, amik még nyilvánvalóan kiüthetőek lennének, de akkor egyre többen maradnának ki belőle.

A magánepikben mindössze az történne, hogy a legerősebb karik hozzájutnának olyan tárgyakhoz, amihez a többiek nem, vagy 20 szint múlva jutnak hozzá.
Dátum: 2009.09.06. 09:19:02
(bocsi az előző editálásáért)
Már itt is felmerült a továbbépíthető epikus, ehhez jöhetne a kincseskamra bizonyos szintjein megjelenő slot.
A szintkorlátos epik üthetőséget már fölöttem írták.
Nincsenek azok a tárgyak annyira elkalibrálva, amíg ritkák.
Vagy ha igen, az aukcióban egymással versenyeznek az elkalibrálások.
A random valóban problémás, talán annyiban lehetne módosítani, hogy két csoportra venné őket Miklós, és a 10 egyszintű epikuson belül 5-5 eshetne mindkét csoportból, akár az első ötben a gyengébbek, második ötben az erősebb tárgyak. De persze ez is csak egy ötlet, lehetne ez 3-3-4 is, vagy simán végigpotyoghatna az egész sor, változó sorrendben.
Az epikus szövik kérdése még mindig itt van, erre konkrétan nincs ötletem egyelőre.
Dátum: 2009.09.06. 08:44:40
Nem hiszem, hogy eltévedtem.
Onnan indult ki az egész, hogy Miklós kicsit vissza akarta adni az epikus közösségi mivoltát, hogy minél többen érjék el, és megmaradjon közösségi eseménynek.
Ehhez képest a közösségiről már szó nincsen, helyette megy a remek ötletelés, hogyan is lehetne magánba áttenni az egészet, a közösségit meg jól van így, ahogyan van, legfeljebb tegyük púpnak a magán hátára.
Hogy mi a -20? Miklós ötlete, tőle idéztem. Magánepikus hívható szintje=szöviepik szint - 20.

Birka, meg van oldva. Most még közössségi.
Míg még nincsen kirakva magánba.
Azon kellene inkább ötletelni, hogyan tegyük vissza bele a mindenkit.
Teljesen képben vagyok a vegyes szövetségekkel, 50-18-as skálán mozog a mienk is.

Edit:
Nem maga a magán zavar igazán, akkor nem ötleteltem volna bele, de véleményem szerint előbb az alapját, a szövetségit kellene visszatenni oda, ahonnan kicsúszott, a közösségi tevékenységekbe, és amikor az már ismét működik, akkor elgondolkodni a magán szükségességén, és hogyanján. Egy infarktusos betegen sem a körömbenövést kezdik el kezelni elsőként.
Dátum: 2009.09.05. 23:04:52
Megy a lepontozás fainul.
Csak nyugodtan.
Nem hiszem el, hogy ezt eddig senki nem vette észre.
Ha pedig észrevette, és szépen sunnyogott vele, annak külön gratulálok játéketikából.
Dátum: 2009.09.05. 22:34:17
Az a gond vele, hogy ahelyett, hogy visszaadnánk a közös epikus értékét, és elérhetőségét mindenkinek, hogy egyformán közösségi élmény maradjon, azon agyalunk helyette, hogy tegyük át magánba az egészet, a közösségi meg marad úgy, ahogy van, vagyis a világon semmi nem lesz vele kapcsolatban megoldva, "teljesen természetes, hogy egy idő után a nagyok játéka lesz" felkiáltással.
Holott meg lehetne oldani simán, Miklós már tulajdonképp meg is oldotta nagyjából.

De nem, áttereltük ide az egész epikus témát, ahol furamód olyan alapgond nem tűnt fel eddig senkinek, hogy a -20 szint a magánepikusban egyedül csak az elől álló szövetségeknek jó, és eszelős hárányba hozná a többiben lévő nagyobb szintűeket.
Dátum: 2009.09.05. 09:48:27
Viszont arra jó lenne ez az általam írt szabályozás, hogy senkivel ne szaladhasson el az epikus ló, amitől Miklós is tart, és ami miatt a -20-as korlátot be akarja tenni.
Dátum: 2009.09.05. 08:35:29
Megoldás lehetne, ha nem lenne ugyan benn szövetségi minuszolás az egyéniekre, viszont bizonyos számú egyéni után nem adná be a következőt a rendszer, amíg szövetségileg nem győzünk le egy epikust, és csak aztán adná vissza opcióként.
Mondjuk legyen ez öt magán után egy szövetségi. De ez persze csak exhas.

A cserélhetős is jó opció szerintem, így ha pl a szövetségiből megszerzem a szakicsökkentőt, egyéniből már csak a tulajdonságcsökkentőkre fogok hajtani.
Dátum: 2009.09.05. 08:13:37
Idézet: Miklós - 2009.08.31. 14:19:57
függővé tehetjük attól is, hogy a szövid meddig jutott: maximum szövi által leölt epikus - 20-ast kérhetnél ki. Ekkor továbbra is érdemes lenne szövi szinten csinálni az epikust.


Ezzel gyakorlatilag a kisebb szövetségek nagyobb szintű tagjait lehetetlenítenéd el a nagy szövik ugyanakkora szintű tagjaival szemben, akik viszont a saját szövetségükben kicsinek számítanak.
Még a legkisebb epikus csoportot is csak szövetségi 50 teljesített után érhetnénk el.

V1-en most mindössze 9 szövetség van 50 epikus fölött.
Dátum: 2009.09.05. 07:43:25
Szerintem nem mond ellent.
Nem kötelezőleg a 99 %-nál fog kiesni mindenkinek, ahogyan az előző fázis első relikviái sem okvetlenül az X+1 manóból estek.
Nekem első 66. manóból, második 203. manóból.
Ha csak magát a második fázist nézem, kereken 80.
Irreálisnak találnám a 137 magasságában levő X-et, bár tudom, még a 99 sem 100 %.
Dátum: 2009.09.04. 18:16:33
Nem tudom ki beszél TOP-ról.
Én spec a mezei harmadik fázisú relikviáról beszélek.
Ha az addig várók nekirugaszkodnak, elvégre nekik esetenként hármat is ki kellene ütögetni, akkor az utolsó fázis (lévén, hogy eleve sokkal rövidbb lesz) hirtelen végetér, ergo aki nem halmozott CSP-t, könnyen megeshet, hogy nem lesz ideje kiütni a relikviát.
Dátum: 2009.09.04. 17:07:47
Ha mindenki rávárt volna a harmadik fázisra, még az első 500K-t tologatnánk az első fázisra.
Így is tartok tőle, ha V3-n kiderül, hogy neadj valami jó dolog a díjazás, a másik két világon az eddig kivárók olyan elánnal vetik bele magukat a harmadikba, hogy aki végigdolgozta vele az első két fázist, viszont nem lesz jókora tartaléka a harmadikra, simán lemaradhat a harmadik relikviáról, egyszerűen időszűke miatt.

Edit:
Sőt, azt is kinézem, ha a V3 végez, és a másik két világ még második fázisban lesz, simán le fog csökkenni a töltés, mindenki rávár a harmadik fázisra.
Dátum: 2009.09.04. 16:50:46
A folytatódásnak nem lenne sok értelme, gyak. akkor mindenki 99 %-ról indulna a másodikért.
Szerintem relikviapottyanás után előlről kéne indulnia számlálásnak.
Viszont fázisváltásnál még tévedésből sem.
Dátum: 2009.09.04. 13:36:41
Teljesen egyetértek veled Endyr, ez így van.
Én is ráfaragtam rendesen az első fázis manótúlölésére, és semennyiben nem láttam előnyét a második körben, azaz nem számította bele az első fázis relikviapottyanása után leölt manókat a második fázis relikviájánál. Vagy ha beleszámolta, akkor az az "X" nem is annyira kicsi szám.
Mégegy vagy: hihetetlen peches vagyok ebben az eventben.
Ezt a verzát alátámasztja, hogy a második fázis 87 manójánál még mindig a relikviával, és egyetlen pottyant liliomfőzettel dicsekedhetek.
Dátum: 2009.09.03. 13:44:22
Nem.
Ezt anno valahol a közepén direkt írta Miklós, a szerencse nem számít.
Dátum: 2009.08.31. 15:06:19
Nem épp csak azokról van csak szó, akik kisajtolták az állatukat, vagy épp a TOP-jában vannak.

Nekem pl a két relikvia megszerzéséhez is kétszáz manót kellett megölnöm, ami félmilla betöltést jelentett a pilonokba, pluszban pedig 400 CSP elvonást a karaktertől, a hordámnak pedig esélye nincs megnyerni a hordaversenyt.
Relikvia sem kell?
Hanem akkor mi is ebben a szórakoztató?

Valaki jól írta feljebb, szórakoztató event az, ami nem vesz el semmit, nem ad semmit, max egy kis csicsavirágot az adatlapra, és játszottunk egy jót.
Zarknod nem az a kategória.

De tényleg úgy érzem, hogy ezen már hatvanhétszer átrágtuk magunkat ebben a topicban, bölcsebbek viszont még az elkövetkezendő 1-2-3 hétben sem leszünk, max. eredményhírdetés után.
Dátum: 2009.08.30. 17:10:45
Mostmár várjuk ki a végét szerintem.
Mindenkinek dől a TP, mindaállat, egy aktiválás költségén majdnem kettő fekete kelyhet vehetnék, ami ha hullana, bár 83-ból egy már hullott.

Inkább arra lennék kíváncsi, hogy ilyen randomszórás mellett azokkal mi lesz, akiknek nem potyognak ki a relkviák, és ott állnak mondjuk háromszáz manócsatával.
Dátum: 2009.08.30. 12:48:56

Még mindig egyetlen itókánál járok a második fázisból, igaz, a relikvia után, azaz a nyolcvanadik manó után lekorlátoztam napi egyre a belátogatások számát.
Löttyökért nem vicceskedek, és ha a második fázis relikviájáért is ennyit kellett gyomroznom a manókat, meghagyom a gyomrozást a harmadikért a harmadik fázisra.

Ha még külön is számolja, hogy miből hányadikra lehet már jó százalékkal kinyerni valamit, akkor én halmozottan pechesnek érzem magam.

De amúgy nem érzem, csak megjegyeztem.

Ez a mindenrandom viszont tényleg vicces.