Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.11.22. 17:21:28
Na...
Szerintem egy kissé térjünk már vissza a parlamenti formációra.
Nem, ne az orosz Parlamentére.
Viselkedjünk kéremszépen.
Az, hogy tudatosan készülsz rá, még nem azt jelenti, hogy örömmámorban úszol, ahogy elvileg kellene, hogy de jó, már szintet léptem, hanem azt jelenti, hogy megtanultad kezelni ezt a problémát, hogy mihez is kezdj ha hirtelen kinn találod magad a tér közepén.

Vagyis nekem legalábbis ez nem örömként jelenik meg, hanem valóban, na akkor fertőzés, és na akkor mikor is tudok ismét érdemben játszani, vagyis eltűnni max ÉP-ről.

Ha neked nem, elnézést a feltételezésért.
Dátum: 2009.11.22. 16:27:57
Én most spec. olyan taktikával kalandozok, hogy nullára állítottam bennük a KP-t, aztán naponta végigkattintom őket, ahol megadja rájuk a kockadobást, ott továbblépek, ahol nem, ott meg majd holnap.
Tényleg KP temető, és úgy nézem egyre többen feléljük az alap KP készletünket, az ismétlős küldik gyéren csorgatják az utánpótlást, amit vásárolni lehet, az pedig nem adja vissza az árát, nagyon könnyen eltapsolható egyetlen kalandra, és még az sem biztos, hogy azzal sikerül egyáltalán megcsinálni.
Ha sikerül, akkor még mindig csak ott jársz, hogy 5000 LE-ért kaptál mondjuk 100 LGY-t, ami a LGY-s tárgyak szempontjából igensemmi mennyiség.
A PP/őskő kombó is kb van ilyen jó.
Visszafogott kalandozók leszünk.
Dátum: 2009.11.22. 16:12:14
Nem, én nem.
Én krit ütéssel szoktam vadászni, úgy nagyobbat csapok az állatok fejére.
(vicc)
Látom nem értettél meg.
Sebaj.
Dátum: 2009.11.22. 13:28:13
A speki növelésével direktben több LE-t kapsz, ami előbb megkeresi a fejlesztésére költött árat, aztán pedig már csak nyereséget termel.

A fúzió nem ad töbletbevételt, a maxon túl csak rövidít.
Nem minden nap vadászik mindenki, az elég időigényes elfoglaltság.
De ettől függetlenül egyszerre elvadássza az amúgy kieső napok CSP-it is.
Most ezt nem is értem tulajdonképp mi akarna lenni.
A pókok kizárása a kamrából?
Dátum: 2009.11.21. 16:31:38
Ez a jóember akkor kifogta európát, és csakis olyan emberek regisztráltak alóla, akik mindennap játszanak, neki.
Szerinted hány ilyen lehet az egész játékban?

Itt az én ajánlási összegem.

2009.11.21. Jóváírtunk részedre 270 lélekenergiát ajánlásaid alapján.
2009.11.20. Jóváírtunk részedre 514 lélekenergiát ajánlásaid alapján.
2009.11.19. Jóváírtunk részedre 425 lélekenergiát ajánlásaid alapján.
2009.11.18. Jóváírtunk részedre 554 lélekenergiát ajánlásaid alapján.
2009.11.17. Jóváírtunk részedre 1087 lélekenergiát ajánlásaid alapján.
2009.11.16. Jóváírtunk részedre 452 lélekenergiát ajánlásaid alapján.
2009.11.15. Jóváírtunk részedre 918 lélekenergiát ajánlásaid alapján.
2009.11.14. Jóváírtunk részedre 964 lélekenergiát ajánlásaid alapján.

Három ajánlottam van, 44-38-17-es szintű aktív játékosok.

Azért ebből irtósoká gazdagodnék meg.

Viszont OFF vagyunk.
Dátum: 2009.11.21. 16:06:54
Ezüstszél, addig viszont bónusz nélkül kell vadásznia. Ha 12 %-al visszaesik a vadászata, nem sok olyan ember lesz, aki beadogatja.

Edit:
Hagya, már több helyen olvastam ezt a brutáltáp az ajánlás dolgot, csak egyszerűen nem értem.
Mostmeg már játékon kívüli is?

Aki a linkedről regel, az mintha kínzókamrában lenne nálad, kapod a bevételének egy icipicirészét.
Mitől külső ez neked?
Ha csak beregel a kari, de úgysem játszik, akkor túrót sem fog kapni az ajánló, ha meg játszik, azzal a VU nyer és az ajánló sikeresen reklámozta. Nem egy horribilis összeg ez az ajánlósdi.
Dátum: 2009.11.21. 12:21:17
V3 az első kettőtől eltérő harcrendszerű világ, vannak hatalmas szakértői, majd biztosan fognak neked mondani valamit erre.

A példádban szereplő "Valaki" igyekszik kitérni előled.
Ha ezt azzal is megtetézi, hogy bár leütöd, egy kanyi se lesz nála, párszor bepróbálod, aztán sóhajtva lemondasz róla.
És ő mivel keres, meg fogja találni ellened a VF-et is.
Vagy csak hogy lemaradjon, vagy hogy fel is erősödjön, egyszerűen mert érdekli a játék, próbálkozik.
Dátum: 2009.11.21. 11:46:40
De, valóban, sokan írták már, lehetne tiltakozni gyakorlatilag a spektrálistól kezdve minden ellen ilyen alapon.

Nem okvetlen van szükség a normál játék visszakompenzálására, viszont abban az esetben kiesne egy újabb taktikai lehetőség, egy játékforma, vagy futkároznánk, vagy sétálgatnánk, senki nem gyalogolna, ha életben akar maradni.

Nem tudom mit értesz pontosan casual játékosok alatt, de ha azokat, akik odáig sem jutnak el 50-es szinten, hogy nem jövök fel 15 % fölé egy hátizsák LE-vel, el sem tudom képzelni hogyanis lehetne őket vígasztalni, ha csak úgy nem, hogy visszaadjuk nekik azt, amit elraboltak tőlük, automatikusan, semmit ne kelljen hozzá kifejleszteni, vagy megérdeklődni szövitársaktól, leverőtől, Jézuskától.
Dátum: 2009.11.21. 10:49:46
Nem éppen csak úgy tudja megszerezni.
Ismét magunkból tudok kiindulni, nézd meg V1-en a Gaia-t.
Nézd meg az általad említett szint körüli tagokat, és azok építéseit.
Kétled, hogy önmagukat építették be?

A köréépítésről is a VF tehet, ezt remélem viccnek szántad, bár gyakorlatilag már nincs a játéknak olyan hibás szegmense, amire ne próbálták volna erővel rácibálni, hogy arról is a VF tehet.

A pókok lehet, hogy kifejlesztik a VF-et, küldikhez, vagy, hogy simább legyen a váltás, de nem használják, amíg pókok, és nem mennek át hibridbe.

A köréépítéseknek sokkal egyszerűbb oka van.
Az épületbónuszok, és valóban, az akadémia, de inkább az ultraspec és a transzplant miatt, amik sajnos Bajnokin is ütnek.

A VF-et már javasoltuk, hogy vegyék ki az akadémiából, de kétlem, ha ez megtörténne, az bármiben befolyásolná a körbeépített tagos szövetségeket, avagy az újabb körbeépítettek születését.

Jav: fogalmazás
Dátum: 2009.11.21. 10:20:35
Idézet: Mortimer - 2009.11.21. 09:19:42

- több abszolút erősséget figyelembe vevő kihívás kell.
Jelenleg ilyenből egyetlen van, az epikus, mellyel kapcsolatban a játékosok ahelyett, hogy fel akarnák venni a kesztyűt, inkább lemondtak róla, és beletörödtek, hogy szövetségenként néhány ember harcol csak velük. Ahelyett, hogy ők akarnának felnőni hozzájuk, azt kérik a játékvezetéstől hogy változtasson rajta, rakjon be mellékszörnyeket, stb.


Megint csúsztatsz.
a melléklények-epiküthetőség mindenképp előjövő probléma, a szövik tagszintje a játék előrehaladásával mindenképp szélesedik, egyszerűen nem tudsz nagyszintűt toborozni, mertmivel ők már szépen begyógyultak egy másik szövibe.
Nálunk spec a legnagyobbak VF-eznek, a 20-25 szinttel kisebbeknek mégsincs esélye az epikek ellen.
Hosszútávon ez mindenképp gond, és egyre nagyobb gond.
Nem hiszem, hogy te ezt nem látod a saját szövetségedben.
Azért azt ugye nem várod el, hogy a negyvenes tépjen utánad szinguval szintben, ha ütni akarja az epiket?


Ricardo, a fertőzéses remek ötlet, a többi gyak arról szól, hogy szóljuk má le a VF-ezőket, holott eddig sem mondta senki, hogy zseni aki kihasználta, míg olyan hangok bezzeg voltak, hogy hülyeség megcsinálni, és olyanok is, amik a nagy és tekintélyes játékosok teljes véleménysúlyával azt mondták a kisebb és rájuk hallgatóknak, hogy egyenesen öngyilkosság, akinek van is felejtse el, fejlessze helyette a szingut.

Hányan fogják elfelejteni.
Megsaccolom neked.
Ahányan a TOP-ban a szingulárist.
Majdnem pontosan ugyanannyian.

Ez nem okvetlen lesz így, ha a normál játékmenet megéri.
Nem, nem azzal, hogy büntetjük a "nemnormált", meg TP-rendezünk, szóval
-valahogyazértcsaktoljunkmárkivelük- fejlesztésekkel, mert az ennek a szavazásnak a megcsúfolása lenne, hanem azzal, hogy jutalmazzuk a normált, de legalábbis szintre hozzuk a "megérhetőségét" a másik két lehetőségével.
Dátum: 2009.11.21. 09:49:28
Ismét beírom.

A kvízmedálok olvadjanak össze egy medállá és csak úgy legyenek beadhatók az aukcióba, természetesen megtartva az eredeti dukátértéküket.

Ha valakinek kell a dukát és beadja őket, következő olimpiáig biz' bónusz nélkül játszik.
Ha neadj' nem kerül be a géppuskakezű háromba, ismét egy hónapig bónusz nélkül játszik.

Ha megelégszik a +12es medáljával, akkor mást is odaenged.
Akkor az egésznemjó helyett nem lenne jobb azt mondani, találjunk ki mást a lakók helyett?
Miklós maga kért egy városhoz épületötleteket.
Valamerre mégiscsak haladni kéne az építéssel, nem?
A gyémántéhoz szólnék hozzá, mivel az érint.
Gyakorlatilag semmiféle harci bónuszt nem adnál nekik az összes épületből, sem védelmit, sem támadásit.

Miért?
Dátum: 2009.11.20. 16:58:44
Nem csak a VF folyománya, hanem természetes jelenség is a játékban.
A szövetségek egyre nagybb tagszintet ölelnek fel.
VF nélkül is, de valóban, vele jobban.
Kivéve ha mindenki egységesen VF-es.
Nálunk spec a nagyok VF-esek.
És mégis gond van az epik üthetőségével.
Dátum: 2009.11.20. 15:45:30
Van már erre topic, csak teljesen benémult.

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,220.0
Tyberius, talán éppen itt lenne az a hely, ahol a helyén fejthetnéd ki teljes terjedelmében.
Huh Incu, ez olyan komplex fejlesztési javaslat, hogy sapka le előtte.
Annyira az, hogy így egy nekifutásra én spec fel sem tudom mérni milyen hátrányokkal járhatna ez a gyengébb szövikre.